Jump to content

רשמים מהניצחון על חיפה בסמי עופר | ישששששש!!! 1-0 הירואי שמשאיר אותנו כפסע מהאליפות!

Recommended Posts

הפסד הנקודות בזירת המלחמה בדוחא לא יוצא מהראש, הרבה אוויר יצא ותחושות רעות ומפחידות מלוות את הנסיעה לצפון. האמת חייב להאמר, לא זוכר בחיים שנסעתי למשחק כ"כ חשוב עם כ"כ מעט אמונה שאפשר לנצח, תיקו נראה כמו נס (ותוצאה מעולה עבורנו בהתחשב בסיטואציה) וכשההרכב של קין נחשף, עם בלטקסה דן ביטון וחבריהם, הפחד הפך למשתק. משחק על עונה, משחק על אליפות הכי חשובה שהייתה פה בשנים האחרונות, ואנחנו זקוקים לנס.

שופט: מכור. (אין מילים אחרות לתאר את מה שרנשרייבר עשה היום, לא יאמן. עשה הכל כולל הכל בשביל חיפה, כל השריקות 100% מהן רק לחיפה, לא קיבלו אף צהוב ב80 דקות הראשונות וזה אחרי שני פנדלים ברורים ועוד 5 עבירות שבצד השני הפכו לצהובים עוד לפני שהשחקן פגע בקרקע. תצוגת שיפוט חד צדדית מכוונת שלא יאמן שעוברת בשקט ככה. היחיד שתפקד בחיפה היום)

שחקנים: משפתי שמר על שער נקי, יצא טוב פעם אחת, הדף עוד כדור נחמד. לא חירבן שום דבר, היום היה אחלה. תודה. רוסטם מעטים השחקנים שאני אוהב כמו שאני אוהב את הלוחם הזה, גם היום היה מהטובים במכבי, נלחם בכל שניה, מיעט למכור בהגנה ואפילו תרם קצת התקיפת. מאוהב. סבוריט משחק הגנה טוב באופן מפתיע בהתחשב בסיטואציה, לא היה נקי מטעויות כשמסר ליריבה כדורים שגרמו לי להתקפי לב, מקווה שנזכה לראות אותו שוב בצהוב. אהבה ענקית. שלמה עוד משחק מפתיע לטובה, הציל אותנו כמה פעמים, הגיע ראשון לכדורים, נלחם. נתן אולי 2-3 טעויות קטנות יחסית, אחלה רז היום. בלטקסה פחדתי ממנו היום, היו כמה פעמים שהוא כמעט גרם לי להבין למה. עדיין היה במשחק סולידי מהמצופה. רביבו אמנם הגנתית לא היה מרשים (וגם לא לרעה) אבל הוכיח שוב כמה הוא איכותי התקפית, מהבודדים שיצרו משהו והביא את הפנדל השני לבד. קארצב ממשיך לשחק יחסית אחראי (זה גם עולה במידה מסויימת בעוצמה שלו באמצע) והיה במשחק סביר בשני האגפים היום. פרץ נלחם ונתן הכל היום, כמו כל העונה היו לו עליות וירידות, חיובי ושלילי. בסה"כ שופט אותו לחיוב היום. גבי לא היינו מאוד דומיננטים היום והמעט שהיה לנו היה גם בזכות הבחור הזה שחוץ מלתת הכל על הדשא הצליח גם קצת לייצר משהו בהתקפה. ביטון בלתי נתפס שניצחנו את המשחק הזה איתו על המגרש למעלה משעה, מדהים. זהבי גדול השחקנים בהיסטוריה, סוחט פנדל מכלום וכובש אותו עם פציעה לא קלה כדי לנצח למכבי ת"א עוד משחק עונה ולהביא עוד אליפות שרשומה שוב על הגדול מכולם. מתפלל שיהיה לי עוד ממך כי לעולם לא יהיה עוד כמוך. :wubyellow3:

פיקנטריה:

- החגיגות בשער הראשון של אשדוד

- חגיגות ירידת הליגה של הפועל ביציעי סמי מהמרגשות בהיסטוריה

- ניצחון אדיר בסמי עופר שלא ישכח, כנגד כל הסיכויים.

- יוריס חוזר לשחק אחרי חודש+ פציעה

- הבכי של ערן זהבי בסוף

- משחק אחרון של ערן?

- משחק אחרון של סבוריט בצהוב?

- פקקים בלתי נתפסים בחזור אבל למי אכפת כי ישששששש!!!! (+ כל מסעדה בחדרה מלאה באוהדי מכבי שרים שירים אוכלים שאוורמה)

חייב למות:

רנשרייבר - בלתי יאמן שהוא עדיין חי ועוד שופט אותנו, אחרי מה שהיה היום צריכים לשרוף אותו מחדש רק על זה. בלי קשר, חוזר בגאון למקום ראשון ברשימת החייבים למות. הוא הראשון.

רפאלוב - יותר בכיוון של המתת חסד, כל מי שרואה אותך מדבר מבין ישר שאתה זחוח וטיפש, מה שקיבלת קיבלת רק ברגליים חבוב. אתה מביך ממש, בשבילך שמישהו יסיים את זה כי זה קרינג' ברמות יא מביך.

קהל:

כמעט 3000 צהובים נסעו היום מת"א לעיר הכימקלים בצפון למשחק שהרגיש חסר סיכוי והסתיים בצורה הכי מטורפת שאפשר לדמיין. כל הרגעים מהיום חרוטים לי בזיכרון וישארו גם ככה, מההגעה המוקדמת למגרש, חגיגות הירידה של הפועל, דרך משחק מורט עצבים ובלתי אפשרי שהרגיש כאילו הוא נמשך לנצח ועד חגיגות הניצחון (והתכלס אליפות) ביציע סמי עופר. שאפו לכל לוחם בצהוב שהיה שותף לחגיגה הבלתי נשכחת הזאת, תודה לאל שזה קרה ושהלילה הזה הסתיים בצורה כ"כ בלתי צפויה ופשוט קסומה. יש המון מה להגיד, אבל זה הזמן פשוט לשמוח ולחגוג. תזכרו את היום הזה כי הוא לא יחזור לכם עוד הרבה בחיים. כמה כיף שנולדתי מכבי :wubyellow3:

שבת, 20:30, בלומפילד. יודע שנתראה שם.

אתכבד בלהיות התגובה הראשונה (בהנחה שלא יעקפו אותי בסיבוב), ואתמצת משחק זה רק בקריאה קטנה ומינורית של יששששששששששששששששש! לגבי הפן המקצועי אמתין להמשך היום. סיכום מצויין שלך סוייר, כהרגלך.. 

זהבי לא היחיד שבכה בסיום התפרקתי כמו ילדה קטנה
כל התקפי הלב בשבועות האחרונים וההרגשה שזה שוב בורח לנו התפרצו בשנייה.
לחגוג לשרמוטות שלנו על הראש אצלם בבית חד משמעית מהרגעים שאנצור לעד.
תודה לך מכבי שלי

איך כתבנו וביקשנו? ניצחון. לא משנה איך. 

ניצחון שכל כולו מכבי ומכביזם. הרכב נחות מהיריבה כמעט בכל עמדה, מומנטום לרעתנו, שיפוט מוטה, קהל עוין, אבל מכבי כמו מכבי יודעים להופיע ברגע האמת. 

האמת שכל השחקנים היו ממש בסדר בסך הכל. 

זה הרגיש שכולם נתנו את מה שהם מסוגלים אליו. 

זאדה ופרץ בלטו מעט מעל היתר בעיניי. 

קרדיט מגיע גם לתורג׳מן שנכנס ונתן את התחת. היכולת שלו לשמור כדור עם בלם על הגב היא בלבל אחר מזהבי, והוא הביא אותה לידי ביטוי היום. 

3 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

איך כתבנו וביקשנו? ניצחון. לא משנה איך. 

ניצחון שכל כולו מכבי ומכביזם. הרכב נחות מהיריבה כמעט בכל עמדה, מומנטום לרעתנו, שיפוט מוטה, קהל עוין, אבל מכבי כמו מכבי יודעים להופיע ברגע האמת. 

האמת שביקשנו תיקו הירואי, לא באמת חשבנו מעבר לכך. קרענו לקבוצה את הצורה על שלא יודעת לעמוד בלחץ, אז היום הזמן לפרגן על שכאשר נמצאים עם הגב לקיר, מוצאים כוחות נפש להתרומם חזרה. היום ולא רק..

סתם מעצבן אותי, כזה בן זונה, איך שני פנדלים בלי צהוב, איך פאול מאחורה על פרץ המתפרצת בקושי שורק והתקפה אחרי מוציא לפרץ צהוב שמרחקי אותו מבאר שבע. איך הייתה לו חוצפה לא לשרוק לפנדל השני ישירות בלי וואר. 

אין מילים על השיפוט היום, הזוי שאין אדום לפיירו אין הסבר. הצהובים. השיפוט הככ בוטה לצד אחד. 

תשמעו איך אפק בהלם שהוא לא שרק לפנדל על רביבו "פנדל! *רנשרייבר מסמן צלילה* לא נכון!!!!!!"

לפני2 שעות , אליהו_הנביא said:

אגב, היום הסתבר שההחלטה של מכבי על קהל החוץ בבאר שבע היית אלוהית. 

תרחיב אם אפשר

2 דקות לפני, robertod said:

תרחיב אם אפשר

העונש המקורי שקיבלנו מבית הדין היה איסור קהל חוץ במשחק היום בסמי אבל המועדון הגיע לפשרה שהעונש יוקדם למשחק חוץ בטרנר

ברוך דגו חייב להפסיק להתלבש ככה, הוא נראה כמו שומר במועדון

הוא כולו אתיופי ואז הוא מתלבש הכל שחור וזה לא נראה טוב, הוא צריך צבע שישבור את כל השחור הזה 

לפני2 שעות , Sawyer said:

אין מילים על השיפוט היום, הזוי שאין אדום לפיירו אין הסבר. הצהובים. השיפוט הככ בוטה לצד אחד. 

תשמעו איך אפק בהלם שהוא לא שרק לפנדל על רביבו "פנדל! *רנשרייבר מסמן צלילה* לא נכון!!!!!!"

אפק גם ביקש אדום לפרץ במקום הצהוב שנשלף

לפני3 שעות , Sawyer said:

רק פיירו? ג'אבר (נדמה לי) עשה שם עבירה של אדום מובהק עם רגל ופקקים למעלה לתוך הרגל של תורג'מן

ירדו לי 90 דקות מהחיים

אחד המשחקים הכי ארוכים שלי בחיים ואני מת שיגמר סגרתי בחלק מהזמן מהלחץ.

שנגמר ירדתי לרצפה, לקחתי 2 כדורים להחזיק את זה גם ככה היה לי שנה מאתגרת

זה היה קשה

בעונה הבאה נצטרך לעשות הרבה כדי להתחזק מאוד.

44 דקות לפני, winteraviv said:

העונש המקורי שקיבלנו מבית הדין היה איסור קהל חוץ במשחק היום בסמי אבל המועדון הגיע לפשרה שהעונש יוקדם למשחק חוץ בטרנר

לא היה עונש מקורי, ובדיעבד התברר שלא היה גם שום עונש כשבדיון המקביל חיפה יצאו בלי כלום, החלטה רעה ומתרפסת.

42 דקות לפני, erantheking21 said:

ירדו לי 90 דקות מהחיים

אחד המשחקים הכי ארוכים שלי בחיים ואני מת שיגמר סגרתי בחלק מהזמן מהלחץ.

שנגמר ירדתי לרצפה, לקחתי 2 כדורים להחזיק את זה גם ככה היה לי שנה מאתגרת

זה היה קשה

בעונה הבאה נצטרך לעשות הרבה כדי להתחזק מאוד.

חד משמעית מהקשים והמתישים ביותר.

רגע שריקת הסיום היה מהמאושרים

1 hour ago, AvielMaccabi4 said:

לא היה עונש מקורי, ובדיעבד התברר שלא היה גם שום עונש כשבדיון המקביל חיפה יצאו בלי כלום, החלטה רעה ומתרפסת.

מילא לטעות אבל גם להטעות את כולם?

חיפה שלישי הבא בלי קהל בטרנר.

נסיעה לסמי עופר למשחק עונה ביום שבת בלי לחץ של יום עבודה או פקקים, המשיך בחגיגות השערים של אשדוד ביציע, התפרצות האושר בשריקות הסיום בבלומפילד ובנתניה ורפרטואר שירי שנאה להפועל ואז כמובן המנה העיקרית. איך ערן אמר בעונת 15/16? "צריך לסבול כדי לעלות לליגת האלופות"? אז כנראה שהפעם היינו צריכים "לסבול" (הכל בערבון מוגבל, כן?) כדי לקחת אליפות.

הרבה לחץ והתקפי לב אבל גם פיקים של שירה אדירה וכיף וכמובן.. שריקת הסיום והחגיגות.

3 שעות שינה אבל קמתי עם חיוך ענק על הפנים, איזה יום חלום. תודה לך מכבי :wubyellow3:

היה לי אתמול מופע מחווה למטאליקה עם הילד שנקבע לפני הרבה זמן שבו כל החברים מה"נישה" הזאת הגיעו פעם ראשונה עם הילדים. זה היה בגגרין שצמוד לבלומפילד בשעה 22:00. 

הגענו למצוא חניה בצמוד בדיוק מאוהדי הפועל שברחו לפני הזמן אספנו את הכרטיסים לחתוך את התור והלכנו לאכול ליד.

במשך איזה שעתיים אני עם חולצה של מכבי מתחת לקפוצון מוקף במאות או אלפי אוהדי הפועל באזור ושומע את כל התגובות שלהם. מה אני אגיד לכם חוויה.

בסהכ יש הרבה אוהדים סבבה "נורמליים" שבאו עם הילדים שלהם. כמוני וכמוכם שהדבר היחידי שמפריד בינינו זה אהדה לקבוצה אחרת/צבע אחר. התחברתי לחוויה הזאת של ללכת למשחק עם הילדים.

מה שהלך שם ברחובות... כל קשת הרגשות. אוהדים הולכים לאוטו ולא יודעים מה להגיד ולא מוציאים מילה. אוהדים בוכים.

השיחות... היה שם הרבה הרבה הומור והשלמה...

מבחינתי הצטוט הכי זכור היה "ילדים תאכלו למה זאת פעם אחרונה שאוכלים כאן ביום שבת בשנה הקרובה"

ומה שהלך שם בגול של זהבי באחד אפס... אם הייתה בעסה לפני אז משווה ומעלה בפי עשר...

אני הוילד כולנו חיוכים ומבטים של יש.

ואז "פוגו" עם חולצה של מכבי ביחד עם חבר אוהד חיפה שבא עם חולצה של חיפה בתוך ים מטאליסטים בשחור...

גם שם הראינו עליונות על חיפה.. 

פשוט ערב שתופסים מבחינה ספורטיבית פעם בעשרות שנים.  איך הכל הסתדר. תודה מכבי!

רוי רביבו אנדרייטד, ההשתחררות ממצבי לחץ, הפנדל שסחט וכדומה אלו בדיוק הרגעים "הקטנים" שמוציאים להם את הרוח מהמפרשים.

גם תורג'מן נכנס נהדר ועזר לגמור את המשחק (חבל על הדרדלה במצב שהגיע), סחב את ההגנה של חיפה על הגב כמה פעמים.

כיף לראות את הצעירים עושים עבודה כמו שצריך ברגעים כאלה.