Jump to content

יתר מחזור 33 עליון 32 תחתון - "כל השבוע מרגיש כמו שבת"

Recommended Posts

איזה שבוע קשה עבר עלינו. חזרתי פיזית חולה מדוחא שהמיתרי קול שלי נשארו באצטדיון לצעוק על גרינפלד הזין. בתווך גם הפסדנו באופן לא מפתיע במשחק 5 בכדורסל ובעיקר בלתי אפשרי לחשוב על משהו אחר שהוא לא מה שיהיה בשבת. 

כבר אמרנו כמה פעמים בנושא הזה שהשבת הקרובה היא השבת הכי גורלית בעונה אבל הפעם, השבת הזאת היא *באמת* השבת הכי גורלית בעונה. כי עוד לפני משחק העונה שלנו יש את משחק העונה בתחתית והחלום השני שעדיין קיים שהפועל תל אביב תרד ליגה.

נכון, אין לנו בעייה לשרוד עוד 20 שנה עם הפועל בליגה בתמורה לאליפות העונה אבל מהידע שלי במדעי הכדורגל, שבת שמתחילה בתוצאה שטובה לנו במשחק בין הפועל תל אביב לאשדוד, יביא לנו את ה"בארכה" גם במשחק העונה ולהיפך.

וכן, כמה שאנחנו פסימיים, אני לא יכול שלא לדמיין את התרחיש הקיצוני של שעה 20:00 בסמי עופר, חצי שעה לפני המשחק ואנחנו מגלים שאיזה משה בן לולו גנרי הוריד את הפועל ליגה. חלום שנשמע מתוק מידיי.

אז מה מחכה לנו? יש סיבה למה הקדמתי את מצוות כתיבת נושא היתר והיא לא רק בגלל שאני בלחץ עצום לקראת שבת. הסיבה היותר מרכזית היא שתאמינו או לא, המחזור יתחיל היום עם 2 משחקים מאוד לא מעניינים בפלייאוף העליון ב"קרב" המדומיין על המקום השלישי.

הראשון ייערך הטרנר שמה באר שבע שמעבירה את הזמן עד גמר הגביע תפגוש את בני ריינה, שרצף המשחקים הטוב שלהם נגד מכבי חיפה נגדע בשבוע שעבר בצורה קיצונית.

המשחק הנוסף יפגיש את הפועל חיפה שתארח את בני סכנין המחבלים השרמוטות שאת העונה שלהם סיימו אחרי התיקו שהם גירדו מאיתנו. נאחל להם הפסד והכחדה בקרוב.

אבל כל נושא היתר יתמקד בשבת ב18:00, שמה כל משחקי הפלייאוף התחתון ישוחקו במקביל. ובעיקרם כמובן, גמר הגביע בין הפועל תל אביב לאשדוד לעיניי מעל 25,000 צופים בבלומפילד.

אין הרבה מה להרחיב על המשחק הזה, אנחנו סומכים על שריקי, על אלמושנינו, על אמיר אלקריף, על אדיר טובול וז'אן ז'אק גוסו גוסו שיחזרו מבלומפילד לפחות עם ניצחון ואם לא, אז עם תיקו.

עוד ב18:00, דרבי השרון בו מכבי נתניה תארח את הפועל חדרה. נתניה המארחת גם נכנסה לרשימה השחורה שלי אחרי שבאה לטייל בשבוע שעבר מול הפועל תל אביב ונתנה לטועמה ניצחון קליל.

מנגד, האורחים מחדרה שכבר היו בטוחים שהם נשארו בליגה, הסתבכו שוב בתחתית אחרי שהובסו מול מכבי פתח תקווה בשבוע שעבר ולכן הם חייבים לנסות לנצח את מכבי נתניה והם יצטרכו לעשות זאת בלי ג'יימס אדניי המורחק. לא פשוט.

בנוסף, יש לנו עוד 2 דרבים בשעה 18:00 שהם בעיקר על היוקרה והכבוד. בירושלים הפועל תארח את בית"ר כשאחריי שיצחקי הגשים לביתר חלומות כמו לתת 5 להפועל או לסיים ב0-0 עם אשדוד שמשאיר את הפועל מתחת לקו האדום, הם יהפכו אותו למשיח תימני אם הוא גם ינצח להם את הדרבי האחרון של העונה.

עוד דרבי יתרחש באם המושבות, שמה מכבי פתח תקווה תארח את הפועל פתח תקווה לדרבי של המלאבס. מפגש בין מכבי פתח תקווה שהבטיחה את ההישארות שלה בליגה לבין הפועל פתח תקווה שרוצה להשיג ניצחון אחרון בדרבי רגע לפני שהיא חוזרת לליגת המשנה.

המטרות שלנו: כאמור, ניצחון של אשדוד כאשר גם עם תיקו נחיה. לגביי חדרה זה מעניין, במצב של תיקו או ניצחון של הפועל אנחנו נרצה שחדרה תפסיד כדי שיהיה לה על מה לשחק בשבת הבאה נגד הפועל תל אביב.

במצב של ניצחון של אשדוד לעומת זאת, נרצה תיקו או ניצחון של חדרה שיוריד את הפועל כבר השבוע.

זה התסריט האלוהי.

ומעל הכל כמובן, שבת, סמי עופר. שיהיה לנו הרבה בהצלחה!!!

לפני1 שעה , החתול הצהוב said:

אחלה הודעת פתיחה, כתמיד.

מוסיף יחד עם החתול

להוסיף למטרות:

בנוסף להלדר לופס שלא ישחק נגדנו בשבוע הבא צריך גם ש:

שי אליאס מריאנו בריירו ורועי גורדנה יקבלו כרטיסים צהובים וכך יחמיצו את המשחק נגדנו

מכל השירים לנושא בחרת דווקא שיר של אוהד הפועל(בועז בנאי)

46 דקות לפני, RAFICOHEN said:

מוסיף יחד עם החתול

להוסיף למטרות:

בנוסף להלדר לופס שלא ישחק נגדנו בשבוע הבא צריך גם ש:

שי אליאס מריאנו בריירו ורועי גורדנה יקבלו כרטיסים צהובים וכך יחמיצו את המשחק נגדנו

מכל השירים לנושא בחרת דווקא שיר של אוהד הפועל(בועז בנאי)

לדעתי רק זמרים אוהדי הפועל יביאו לנו את הירידה שלהם.

אגב לא היה לי מושג שהוא אוהד הפועל, חשבתי רק אורי בנאי.

איתי בן חמו: “כל אחד מחכה לכבוש שער בכורה, אין ספק שזה שקרה בדקה ה-90 זה מרגש מאוד. ראיתי את פאון בועט וכשאין אופסייד אז רצתי, והייתי בטוח שאין אופסייד, שמח שזה נכנס. קודם כל אני לא חושב שהבאתי את הניצחון, זו הקבוצה, אני הגעתי מהנוער, קיבלתי את ההזדמנויות, המאמן יחליט אם לתת לי, אני אהיה מוכן. השאיפות שלי? להמשיך ביכולת הטובה ולחזור למכבי תל אביב, מקווה שזה יגיע”.

מי הבחור?

13 דקות לפני, דרור שווץ said:

איתי בן חמו: “כל אחד מחכה לכבוש שער בכורה, אין ספק שזה שקרה בדקה ה-90 זה מרגש מאוד. ראיתי את פאון בועט וכשאין אופסייד אז רצתי, והייתי בטוח שאין אופסייד, שמח שזה נכנס. קודם כל אני לא חושב שהבאתי את הניצחון, זו הקבוצה, אני הגעתי מהנוער, קיבלתי את ההזדמנויות, המאמן יחליט אם לתת לי, אני אהיה מוכן. השאיפות שלי? להמשיך ביכולת הטובה ולחזור למכבי תל אביב, מקווה שזה יגיע”.

מי הבחור?

בלם שהשאלנו בתחילת העונה לרמת השרון ובינואר לסכנין. מוכשר מאוד והתחיל לקבל צ'אנס רק רגע לפני הפלייאוף העליון.

פרוספקט מעניין שאם לא חוזר לסגל שלנו אני אשמח שלא יושאל יותר לקבוצה של מחבלים הזאת.

לפני8 שעות , robertod said:

לא ידעתי איפה לשים אבל זה מצחיק:

נתניה במקום של כבוד בטופ שנואות שהן השאירו את הסרוחים הפאתטים האלה בליגה

רוי נאוי (מושאל מאיתנו) עשה חתיכת נזק להפועל פ"ת - אדום ופנדל דקה 8 נגד מכבי פ"ת. 

אחרי 45 דקות, התוצאה 1-4 למכבי פ"ת. 

אני די בטוח שאיווניר בונה על הצעה מהפועל. 

אין דרך אחרת להסביר את איך שהוא מדבר כמו אוהד. 

ותוך כדי:

יששששששש