Jump to content

רשמים מהתיקו מול סכנין בדוחא | איבוד נקודות קריטי במדינת אויב עויינת, כפסע מאסון.

Recommended Posts

לא זוכר מתי היה משחק כ"כ קשה וכ"כ חשוב. לכאורה אנחנו נגד סכנין שגמרו את העונה ומוכרים את הפלייאוף אבל בפועל אנחנו עולים היום וזה ברור לכל מול חבורה של ערבים זבל שיעשו הכל אבל הכל כדי לקחת מאיתנו נקודות, יבזבזו זמן יתחזו יתאבדו על הכדור לא יבחלו באף אמצעי כאילו הנקודה הזאת עבורם היא אליפות והמנעות מירידת ליגה בו זמנית. באמת משהו חסר תקדים. ובסיטואציה שאנחנו נמצאים בה, להגיע לסמי עופר בפחות מ2 משחקים פור זאת התאבדות שאני לא רוצה לדמיין ולכן, רק ניצחון. שום דבר אחר לא בא בחשבון. רובי יודע, ממשיך בהרכב הרגיל כי מה כבר אפשר לעשות

שופט: מכור. (אין מילים ודרך לתאר את מכירת המשחק היום, הצהובים למילסון כדי לגמור 2 משחקים ודה פקטו כמעט לחסל לנו את העונה. נעשתה פה עבודה מקצועית, מחושבת, מכוונת. לא ייתכן שנשתוק.)

שחקנים: משפתי אי אפשר להתחמק מזה יותר, עולה לנו בנקודות, עולה לי בבריאות. מה נגיד על הגול שספג, בא לי למות. אין לנו שוער ראוי בכל הסגל. דוידזאדה מבחינתי מהסבירים במכבי, טעה לא מעט, לקחו אותו לטיולים, לא היה מספיק מדויק ועדיין הביא את עצמו וקצת למשחק. שלמה יכל להיות גרוע יותר, היו לו כמה מכירות ובעיקר הרחקות רעות מאוד. פחדתי מיותר אחרי ריינה. סבוריט ביחס פעולות טובות/רעות שלו עם הכדור הוא נפל היום ובגדול, הציל גול אבל היה שותף לכמה רגעי מבוכה בהגנה. לא משחק טוב. רביבו לדעתי היה בעייתי מאוד הגנתית, שותף גדול לבעיות במשחק ההגנה אבל עשה מהלך אדיר בגול ובכלל נתן כמה פעולות התקפיות גדולות, בדקות מסוימות הרגיש שהוא מה שיש לנו לייצר איתו. גם משהו. קארצב פחות גרוע ממה שפחדתי שיהיה, לא מכר מאוד וניסה להיות אחראי ובמיוחד לא לקבל צהוב. לא תרם מספיק. פרץ עשה עבודה באמצע, היה קיים רוב המשחק וגם בהתקפה נתן כדור לגול לגבי, והחטיא כמו אפס במצב טוב עם הראש פעמיים. מהיותר חיוביים איכשהו. גבי נראה לי שוב הכי טוב במכבי, ניסה, נתן הכל, נתן כמה כדורים ועשה כמה מהלכים שיכלו להגמר בגול. וגם היה לא מספיק מדויק היום ויכל לנצח לנו תמשחק. אז לא משחק לרשום עליו הביתה.. מילסון |: מצד אחד לא אשם בשני הצהובים שלא היו, מצד שני חוסר אחריות משוגע על גבול הבלתי נסלח. דוידה לדעתי היה לא מבריק היום, נכשל באחד על אחד ולא הצליח במהירות על אף אחד בערך, אבל כבש שני שערים, אחד מהם חוקי ואפילו דרש סיומת טובה -שאפו על זה. חשוב מאוד. זהבי היה במשחק פושר מאוד, לא עשה מספיק פעולות טובות לרשום עליהם הביתה. גם לא קיבל הרבה כדורים כי מכבי אנמית. יצטרך להציל אותנו אם ירצה לסיים את העונה עם צלחת.

פיקנטריה:

- מבול באמצע מאי

- אין בדיקת כרטיסים בכניסה

- מלחמה, אבוקות רימונים פיצוצים הכל - גועל נפש. למחוק את העיר והמועדון איתה.

- שוב פעם נוסעים לסכנין למשחק קריטי ומפסידים נקודות

חייב למות:

גרינפלד - בן זונה כזה לא ראיתי, מכור 100% בכוונה. הכל ברור הכל בפנים הכל בצורה בוטה. אי אפשר שהוא ימשיך לחיות אי אפשר להמשיך ככה רגיל לא יאמן שזאת המציאות. (בונוס: כל המשפחה שלו תשרף לו מול הפנים לפני המוות)

סכנין - באמת שזה לא ישראל, זאת לא המדינה שלי. זאת מדינת אויב, שמלאה בקיני טרור של חמאס. שמייצרת טרור מול הפנים שלו במשך 90 דקות כאילו הכל טוב. מאחל לכל השחקנים וכל התושבים בעיר של המחבלים הצבועים חסרי הספורטיביות, חיות נתעבות - מוות מהיר.

קהל:

למרות הנתון ההיסטורי לכאורה של 1900 אוהדים בסכנין ולמרות שזה המשחק הכי חשוב בהיסטוריה של המועדון לא הרגיש לי שאף אחד בקהל הרגיש ככה, לא הרגיש לי שדחפנו את הקבוצה כאילו זה המצב ואחרי האדום אני גם לא מאשים אף אחד כי זה היה פשוט ברור לכולם שאנחנו אבודים. יש לי מלא דברים רעים להגיד על הכל, חוסר אפקטיביות שלנו מול שופטים שאונסים אותנו או יריבות מגעילות, על רובי קין והאופי של מכבי אבל כל הדברים האלו חסרי משמעות כרגע. חסרי משמעות. אנחנו נמצאים בפער 5 נקודות, 5 ימים מסמי עופר. ממשחק שתיקו בו סוגר לך את הסיפור. בלי מילסון ובמצב הנוכחי זה נראה כמו משימה משוגעת והמטרה שלנו כמועדון וקהל זה לעשות הכל כדי להגיע ביום שבת לסמי עופר במיינדסט אחר לגמרי, אם רוצים לסיים את העונה עם תואר.

שבת, 20:30, סמי עופר. מלחמת עולם.

שבת סוויר, שבת

משחק טופ 5 מהחלשחם שידענו העונה והתחרות לא פשוטה.

הכנה מנטלית גרועה לפני הכל, לא יכול להיות שסכנין שסיימה את העונה ראשונה לכל כדור פיפטי פיפטי מול קבוצה שעולה למשחק אליפות.

ועדיין עם כל החולשה הזאת, בלי האדום המכור למילסון של השחצן הבן שרמוטה אנחנו כנראה מנצחים 2/3-0.

מקווה מאוד שלא תגיע למשחק ביום שני כי הוא בשבת חחחח

לא הייתה לנו שום סיבה לאבד נקודות היום, סכנין בכלל לא ניסו לשחק עד ההרחקה ההזויה. 

לא כתבת כלום על פנדל אלף. אחוז על זהבי, לא מבין איך משיכה בחולצה זה לא פנדל. 

רובי קין לא מאמן כדורגל, אסור לו להישאר כאן שניה אחרי סוף העונה. 

לצערי אני לא רואה איך אנחנו לא אוכלים בראש בחיפה. הם יבואו בטירוף, הקהל שלהם יפרק את האצטדיון, ההגנה שלנו לא קיימת, אין שוער, אין מילסון, ההתקפה נוראית, לא יודע עם מי אנחנו בכלל אמורים לתקוף. אולי נצליח לגנוב תיקו, אמן. 

פנדל אלף אחוז על זהבי

ואר הופך בקלות פנדל גבולי על גבי

2 צהובים למילסון זה מדהים. הראשון היה בכוונה כדי שלא ישחק נגד חיפה, הוא חיפש וחיכה למשהו קטן וישר רץ לא לפספס. השני היה כדי לגמור את המשחק הזה. לא יאמן. 

רצף עבירות כולל 2 במצבים מסוכנים על גבי ועל רביבו - התעלמות מוחלטת כשאין דיון על הפאול וסכנין כבר במתפרצת.

זה חולני. באמת. שיפוט מכור ברמות הכי מכורות שיש. והכל טוב. כולם שותקים. אין מה להתדיין. זה מה יש. מועדון מת. קהל מת. קבוצה מתה. צריכים נס.

7 דקות לפני, Sawyer said:

פנדל אלף אחוז על זהבי

ואר הופך בקלות פנדל גבולי על גבי

2 צהובים למילסון זה מדהים. הראשון היה בכוונה כדי שלא ישחק נגד חיפה, הוא חיפש וחיכה למשהו קטן וישר רץ לא לפספס. השני היה כדי לגמור את המשחק הזה. לא יאמן. 

רצף עבירות כולל 2 במצבים מסוכנים על גבי ועל רביבו - התעלמות מוחלטת כשאין דיון על הפאול וסכנין כבר במתפרצת.

זה חולני. באמת. שיפוט מכור ברמות הכי מכורות שיש. והכל טוב. כולם שותקים. אין מה להתדיין. זה מה יש. מועדון מת. קהל מת. קבוצה מתה. צריכים נס.

מסכים שאנחנו הקהל הכי לא אפקטיבי בעולם נגד שיפוט.

מילא היום, אבל בבלומפילד כשיש השפעה הרבה יותר גדולה כל שריקה מלווה בטיפה טיפה בוז ואיזה עידוד צולע ברקע

בכל ה3 משחקים בפלייאוף שאיבדנו נקודות היו טעויות שהשפיעו על תוצאת המשחק. זו לא הסיבה היחידה אבל זה בלתי אפשרי להתמודד עם זה.

1 hour ago, אליהו_הנביא said:

לא הייתה לנו שום סיבה לאבד נקודות היום, סכנין בכלל לא ניסו לשחק עד ההרחקה ההזויה. 

מחצית ראשונה היו יכולים לרדת ביתרון של שניים שלושה שערים (פעם משפתי הציל, פעם סאבו הרחיק , ופעם ברח לחלוץ שלהם הכדור מהרגל מול השער). כולם מדברים על ההרחקה ומה שאחריה, אבל הסיפור הגדול של המשחק מבחינת יכולת מקצועית זו המחצית הראשונה, החזיקו את הכדור במעל עשרים אחוז יותר ממך, והיו קרובים לכבוש הרבה יותר ממך. עיר טרור, שופט מכור ומתועב, וקבוצה (שלנו) חסרת אונים.. 

שיתמודדו עם הפחדים שלהם בסמי. זה שמגיע

להם. אדוני, איך קארצב לא בר חילוף, איך חצי שעה לסיום זה מאלדה מול כל העולם. 

רק גבי נסיך. 

וצריך לציין, ערן, פרץ, מילסון, סבוריט, לא בארוע.

כל הלחץ היום הוא כי סמי מחכה. 

שלא נדבר על נפלים כמו משפתי ורובי.

על הספסל היו יוריס ושחר. שחקני אנרגיה ולא העגל רך הזה קארצב. 

12 דקות לפני, כהן said:

מחצית ראשונה היו יכולים לרדת ביתרון של שניים שלושה שערים (פעם משפתי הציל, פעם סאבו הרחיק , ופעם ברח לחלוץ שלהם הכדור מהרגל מול השער). כולם מדברים על ההרחקה ומה שאחריה, אבל הסיפור הגדול של המשחק מבחינת יכולת מקצועית זו המחצית הראשונה, החזיקו את הכדור במעל עשרים אחוז יותר ממך, והיו קרובים לכבוש הרבה יותר ממך. עיר טרור, שופט מכור ומתועב, וקבוצה (שלנו) חסרת אונים.. 

היית בשליטה אחרי היתרון. היית לפחות שקול גם בחצי הראשון. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

היית בשליטה אחרי היתרון. היית לפחות שקול גם בחצי הראשון. 

אחרי היתרון נכון, אם מילסון שם את זה בפנים, העסק גמור.

מחצית ראשונה גם החזקת בכדור פחות מבחינה סטטיסטית שזה ניחא, וגם בכל זאת היית חשוף מדי בחלק האחורי מה שכמעט עלה לך בספיגת שערים. רק בדקות האחרונות של הראשונה, יצרת יתרון והשתלטת על המשחק. עבודת הכנה רעה מאוד של המאמן.. 

אין טעם לשבור את הכלים עכשיו. יש לנו מלחמת עולם בשבת, מלחמת עולם. 

צריך לעשות 8 מ-12 בלי קשר לחיפה וזהו. 

אחר כך נקלל את העולם ונגיד לכולם להתפטר ולהזדיין.  

באים לשבור אותם כאגרוף אחד, שילכו כולם לאלף עזאזל.

צריך לבוא לאימון המסכם  להרים את השחקנים בפרט ואת המועדון כולו, זה המינימום המתבקש

מי יכול לעדכן לגבי השעות? 

כפי שאני טוען כל הזמן, מכבי זה דור פרץ. זו הקבוצה שלו. שחקן שמתאמץ להחמיץ ולהחמיץ ברגע שאתה הכי צריך אותו (ואפשר להתווכח על התרומה השוטפת שלו בניהול המשחק והתרומה ההגנתית).

3 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

אם לוקאסן בריא הייתי שוקל לעלות איתו. רק בהגנה חזקה וקישור מעובה יש לנו סיכוי לעקוץ תיקו שם.

כמה זמן הוא לא שיחק ? זה לא רציני.

ובלי קשר ללוקאסן, עוד לא קלטת את רובי קין ? ברגע שהוא מוחק שחקן זה עד הסוף, אז היו לו הבלחות עם עידו שחר אבל זה לא באמת, הוא לא סופר את רוב הסגל ומאמין ב 12-13 שחקנים.

2 דקות לפני, yello said:

ובלי קשר ללוקאסן, עוד לא קלטת את רובי קין ? ברגע שהוא מוחק שחקן זה עד הסוף, אז היו לו הבלחות עם עידו שחר אבל זה לא באמת, הוא לא סופר את רוב הסגל ומאמין ב 12-13 שחקנים.

אתה רואה מישהו אצלנו מתמודד עם כדורי גובה בהגנה מול פיירו סק ושימיץ?

אני הייתי רוצה רביעיית הגנה של לוקאסן סאבורית רביבו ועידו שחר/נחמיאס

מקווה מאוד שיוריס יפתח

בלי השינויים האלה קשה לי לראות אותנו מוציאים משהו

Just now, קובי החולוני said:

אתה רואה מישהו אצלנו מתמודד עם כדורי גובה בהגנה מול פיירו סק ושימיץ?

אני הייתי רוצה רביעיית הגנה של לוקאסן סאבורית רביבו ועידו שחר/נחמיאס

מקווה מאוד שיוריס יפתח

בלי השינויים האלה קשה לי לראות אותנו מוציאים משהו

גם לוקאסן לא יצליח, ובהנעת כדור הוא אסון ופזיז, לא סומך עליו, אם כבר נחמיאס.

הראשון שצריך לעלות זה דוידזאדה, רביבו יקרוס שם.

גם עם יוריס יפתח הם יקפצו עליו, ועד עכשיו גבי ודור פרץ היו בגדר אוויר בסמי עופר, אני לא יודע מה לחשוב.

3 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

בית"ר מעוניינת בדן ביטון וקארצב לעונה הבאה, לשחרר להם תמורת מגש סושי.

דן ביטון מסיים חוזה, קארצב לא שחקן של מכבי.

5 דקות לפני, yello said:

אשכרה. מרגיש שעברנו 200 גרסאות של מכבי העונה.

תקופת הלוקאסן,תקופת אבישי כהן, תקופת יונתן כהן, תקופת בלי שחר לא משנה מה,תקופת שחר באנקר גם אם זה מגן ימין (חזרנו לתקופת הבלי שחר), תקופת מוסקרה וקיקו,תקופת רביבו מגן שמאל ודוידזאדה לא רואה דשא, תקופת נחמיאס, תקופת תורג׳מן באגף. הקטע שאחרי כל תקופה כל רעיון כזה או אחר פשוט נגנז. הוא שורף שחקנים ולוקח כל טיפת ביטחון ואופציה להפוך למשהו שיכול לתרום לנו. פושע.

גרינפלד הכריע את המשחק

אבל מחצית ראשונה של פתיחה בטירוף הייתה מביאה לנו את הניצחון ולא עשינו את זה.

אם היה לנו מאמן

עולים בסמי עם דוידה בשמאל(העמדה הנוחה לו יותר כשאין מילסון), מגן שמאל דוידזאדה, מגן ימין שחר, כנף ימין עולה עם רביבו מצידי רק לא מלדה או תורג'מן, חותם גם על יוני או קיקו שרובי מחק.

בפועל נקבל כנף של מלדה או תורג'מן ולא יהיה לנו מה למכור שם.

לא יודע אם יש לערן מקום בהרכב כרגע, זה כבר לא רק שהוא לא כובש, הוא גם לא מצליח להגיע למצב.

2 דקות לפני, silentyogi said:

אם היה לנו מאמן

עולים בסמי עם דוידה בשמאל(העמדה הנוחה לו יותר כשאין מילסון), מגן שמאל דוידזאדה, מגן ימין שחר, כנף ימין עולה עם רביבו מצידי רק לא מלדה או תורג'מן, חותם גם על יוני או קיקו שרובי מחק.

בפועל נקבל כנף של מלדה או תורג'מן ולא יהיה לנו מה למכור שם.

לא יודע אם יש לערן מקום בהרכב כרגע, זה כבר לא רק שהוא לא כובש, הוא גם לא מצליח להגיע למצב.

זהבי לא יגע שם בכדור, בטח שאין את מילסון.

משפתי-אסון ברמה שלא נראה במחוזותינו, אם לא ניקח אליפות, אנחנו נזכור את הגול שלו אתמול.

דוידזאדה-נראה פחות טוב הגנתית לאחרונה, עוברים אותו על מהירות, משהו שדווקא אצלו היה תמיד עליון, מרגיש לי יירידה ביכולת.

שלמה-כרגיל מכירה יומית במחצית הראשונה והוצל על ידי קארצב, מחצית שניה היה יותר טוב.

סבוריט-הציל את מכבי פעם אחת, עשה גם שטיות עם משחק הרגל והמסירות ללא כתובת.

רביבו-מהלך גדול התקפית, דווקא במצב שהיתי מזיז אותו לתפקיד אחר על האגף או משהו לצד שמאל, הוצא בגלל שהגנתית הוא לא מגן טוב, בטח לא ימני.

קארצב-היה לבד בהרבה מקרים, היה לו עבודה סולידית לצד טעיות.

קניקובסקי-היה פחות טוב במשחקים האחרונים, אבל עדין היה הכי טוב במכבי.

פרץ-לא יודע מה יהיה איתו עם הסגירות באמצע, לא ראיתי נוכחות וגם 2 החמצות שהוא כובש בקלות במשחקים של 4-0 .

דוידה-גול יפה שלו, אבל זהו זה.

מילסון-לא יודע מה קרה לו בזמן האחרון, חסר אחריות.

זהבי-נעלם לי, מצפה ממנו ליותר אחריות.

כל הניתוחים המקצועיים מיותרים. 

גרינפלד עשה לנו חיסול ממוקד אתמול, המציא 2 צהובים למילסון כי גאנטוס קפץ לידו.

בלי האדום זה 3-0.