Jump to content

חמש הפרש

Recommended Posts

הסיכוי היחיד להוציא משהו בשבת זה לטחון אימון נייח הגנה. קו הגנה לא גבוה ולשחק על מעברים. את האמצע גם ככה לדעתי לא נצליח לקחת מהם אז אפשר לתת להם לצאת ולנסות חצים לשחקנים מהירים כמו תוגמן/מלדה/דוידה. 

זהבי לא צריך לפתוח

1 דקה לפני, Daniel17 said:

אגב, מזכיר לכולם פה את העונה שנתנו להם 6 ואחרי שבועיים הפסדנו להם בגביע.

להגיד שאין לנו סיכוי לנצח אותם זה הזייה מוחלטת. ומי שמרגיש ככה שישאר בבית אל תבואו.

ועזבו לנצח- גם תיקו זה סביר

רק לא להפסיד.. זה הרבה הרבה יותר מאפשרי.

הם גנבו נצחון אחרי גול מהיר בנייח ובונקר. זה נס, זה אחד למאה, זה יכל לקרות גם לנו אבל קלוש

6 דקות לפני, snufkin said:

הם גנבו נצחון אחרי גול מהיר בנייח ובונקר. זה נס, זה אחד למאה, זה יכל לקרות גם לנו אבל קלוש

בדוק, צריך נס, לא פחות. ברור

13 דקות לפני, snufkin said:

אתמול אחרי האדום של מילסון היית צריך בונקר. מול סכנין. כמה זמן לקח עד שחטפת? והשני היה באוויר ורק מזל וחוסר יכולת שלהם מנעו אותו. 

5 דקות לפני, elbanana said:

אתמול אחרי האדום של מילסון היית צריך בונקר. מול סכנין. כמה זמן לקח עד שחטפת? והשני היה באוויר ורק מזל וחוסר יכולת שלהם מנעו אותו. 

לכן אמרתי שצריך נס. אני לא רואה אותנו מוציאים שם תיקו.

אם נצליח איכשהו לחבר 3 נצחונות אחרי סמי עופר, נוכל לקחת אליפות. פעם שעברה כשהיינו מול ב"ש בבית עם הגב לקיר נצחנו 1-0, מה הסיכוי שיקרה שוב? קלוש מאוד

2 דקות לפני, snufkin said:

אם נצליח איכשהו לחבר 3 נצחונות אחרי סמי עופר, נוכל לקחת אליפות. פעם שעברה כשהיינו מול ב"ש בבית עם הגב לקיר נצחנו 1-0, מה הסיכוי שיקרה שוב? קלוש מאוד

עכשיו גם סיכוי *קלוש* לנצח את בש בבית? אתה סתם טרול זה דיון טיפשי.

לפני2 שעות , שובב said:

לא מבין את החשבון שלך...

אם מפסידים לחיפה אז צריך 3 ניצחונות כדי לקחת אליפות...

תצטרך להביא 9 מ 9- גם באר שבע, גם הפועל חיפה וגם ריינה

הם גם ימעדו ולא יעשו 15 מ15. אני מאמין שתיקו שלהם בטרנר פלוס מה שרשמתי בהודעה הקודמת זה מה שיקרה וזה מספיק לצלחת.

6 דקות לפני, snufkin said:

אם חיפה ינצחו את ב"ש בטרנר ואנחנו לא ננצח אותם בבית שלנו אז לא מגיעה לנו אליפות.

1 דקה לפני, ClinteastwoodFan said:

אם חיפה ינצחו את ב"ש בטרנר ואנחנו לא ננצח אותם בבית שלנו אז לא מגיעה לנו אליפות.

השאלה מתי גמר גביע. משחק לפני הם יעלו בסגל חסר מכדי לא להסתכן מדי.. 

לפעמים זה מרגיש שאנחנו מקום רביעי אחרי עוד עונה מאכזבת ולא במקום הראשון כמעט כל העונה. 

נכון, יהיה משחק קשה נגד חיפה בסמי עופר אין ספק אבל לא באמת מדובר על המשחק בחיפה, הרי לפני כל משחק בחודשיים האחרונים אותם אנשים פסימיים או לא יודע איך לקרוא להם בטוחים שבכל משחק נאבד נקודות, מי ישמע היה פעם פלייאוף שניצחנו את כל המשחקים ולא איבדנו נקודות. 

גמרתם את הקבוצה הזאת. לא מצליח להבין את זה וגם לא אצליח, לא באמת משנה ההסבר שיהיה. 

1 דקה לפני, עידן מוסקונה said:

לפעמים זה מרגיש שאנחנו מקום רביעי אחרי עוד עונה מאכזבת ולא במקום הראשון כמעט כל העונה. 

נכון, יהיה משחק קשה נגד חיפה בסמי עופר אין ספק אבל לא באמת מדובר על המשחק בחיפה, הרי לפני כל משחק בחודשיים האחרונים אותם אנשים פסימיים או לא יודע איך לקרוא להם בטוחים שבכל משחק נאבד נקודות, מי ישמע היה פעם פלייאוף שניצחנו את כל המשחקים ולא איבדנו נקודות. 

גמרתם את הקבוצה הזאת. לא מצליח להבין את זה וגם לא אצליח, לא באמת משנה ההסבר שיהיה. 

אם נשמוט את זה, תאמין לי שעדיף היה להיות מקום רביעי משני, מבחינת עתיד המועדון לשנים הקרובות. זו לא עוד אליפות כן או לא, אלה הרבה יותר מזה. לכן הלחץ והפאניקה.. 

הסיכוי שלנו לא לקבל בראש בסמי עופר כמעט ולא קיים.

מי שמדבר על להפסיד מאוד אופטימי. יש לנו את השוער הכי גרוע בליגה והגנה מהגרועות שהיו במכבי אי פעם. 

תוסיפו לזה קישור שלא מתפקד חוץ מאיזה משחק נקודתי של פרץ/גבי וחלוץ שלא נתן גול כבר 3 משחקים. 

הקבוצה אפורה המאמן לא מאמן. 

באים למשחק חוץ באיצטדיון שלא ניצחנו בו כבר מעל שנתיים ובכללי לא ממש הצלחנו לנצח את חיפה ב10 המפגשים האחרונים. 

מאיפה יש פה לאנשים אופטימיות בכלל על שבת?

אני באמת חושש מתבוסה. 

2 דקות לפני, snufkin said:

מסכים. לא רואה את זה קורה במצב שאנחנו מנסים לסגור את המשחק. אנחנו ממש גרועים בזה.

הדרך היחידה שאני יכול לדמיין זה שנבוא למשחק באנרגיה יוצאת דופן סטייל אולימפיאקוס חוץ או ב"ש שציינת וזה יהיה קשה בלי מילסון.

עם כמה שאנחנו לא מדהימים זה הזוי בעיניי ששופט יכול כמעט להכריע אליפות בהחלטה הזוייה שמי יכול להוכיח שהוא לא בא איתה מהבית ואין שום דבר לעשות. צריך להיות נאיבי לחשוב שהוא לא ידע שצהוב מרחיק אותו מהמשחק הבא. הצהובים שלו אתמול (במיוחד הראשון), היו הזויים בצורה חשודה. וזאת החלטה של 5 נקודות.

25 דקות לפני, Daniel17 said:

עכשיו גם סיכוי *קלוש* לנצח את בש בבית? אתה סתם טרול זה דיון טיפשי.

דניאל17 אם לא בא לך לקרוא דעות אחרות אתה לא חייב, אין טעם בכינויים.

לדעתי קלוש לנצח אותפ בבית עקב הנסיבות, אם נגיע אחרי הפסד, נשחק אחריהם ונעלה לנשחק מהמקום ה 2. ב"ש לא קבוצה חלשה (למרות ה 6-1..) ועם כל הלחץ יהיה קשה מאוד. אין לנו מאמן שיודע לתפקד תחת לחץ

4 דקות לפני, snufkin said:

דניאל17 אם לא סא לך לקרוא דעות אחרות אתה לא חייב, אין טעם בכינויים.

לדעתי קלוש לנצח אותפ בבית עקב הנסיבות, אם נגיע אחרי הפסד, נשחק אחריהם ונעלה לנשחק מהמקום ה 2. ב"ש לא קבוצה חלשה (למרות ה 6-1..) ועם כל הלחץ יהיה קשה מאוד. אין לנו מאמן שיודע לתפקד תחת לחץ

זה לא משנה מה תגיד וזה לא קשור לדעות.

אנחנו בבית פייבוריטים נגד כל קבוצה בארץ

אתה מקום ראשון ועם קצב צבירת נקודות יותר גבוה מכל האליפויות של בכר

תנשום

2 דקות לפני, Daniel17 said:

זה לא משנה מה תגיד וזה לא קשור לדעות.

אנחנו בבית פייבוריטים נגד כל קבוצה בארץ

אתה מקום ראשון ועם קצב צבירת נקודות יותר גבוה מכל האליפויות של בכר

תנשום

אני נושם, זה רק כדורגל וזו דעתי.

המקום הראשון נובע בעיקר מסיבוב ראשון חריג ברמת הפסיכי. תבדוק את האחוזים שלנו כשמבודדים אותו. גם איתו על המגרש אתה כרגע בסך הכל ב +3 מחיפה.

אנחנו פחות טובים, היה לנו שומן ב 10 הפרש אבל בזבזנו חצי ממנו עוד לפני המשחק מולם והם פייבוריטים ברורים בסמי.

לא סומך על קין, לא סומך על הקבוצה בצלמו. אנחנו חסרי אופי וקורסים במאני טיים.

1 דקה לפני, snufkin said:

אני נושם, זה רק כדורגל וזו דעתי.

המקום הראשון נובע בעיקר מסיבוב ראשון חריג ברמת הפסיכי. תבדוק את האחוזים שלנו כשמבודדים אותו. גם איתו על המגרש אתה כרגע בסך הכל ב +3 מחיפה.

אנחנו פחות טובים, היה לנו שומן ב 10 הפרש אבל בזבזנו חצי ממנו עוד לפני המשחק מולם והם פייבוריטים ברורים בסמי.

לא סומך על קין, לא סומך על הקבוצה בצלמו. אנחנו חסרי אופי וקורסים במאני טיים.

אני לא סומך על אף אחד במערכת הזו ויותר מזה שונא כמעט כל שחקן הרכב שלנו ומת שהעונה הזו תגמר ויעיפו את כולם. 

זה מה יש כרגע ובוא ננסה להביא אליפות 

32 דקות לפני, מרגוליס said:

הסיכוי שלנו לא לקבל בראש בסמי עופר כמעט ולא קיים.

מי שמדבר על להפסיד מאוד אופטימי. יש לנו את השוער הכי גרוע בליגה והגנה מהגרועות שהיו במכבי אי פעם. 

תוסיפו לזה קישור שלא מתפקד חוץ מאיזה משחק נקודתי של פרץ/גבי וחלוץ שלא נתן גול כבר 3 משחקים. 

הקבוצה אפורה המאמן לא מאמן. 

באים למשחק חוץ באיצטדיון שלא ניצחנו בו כבר מעל שנתיים ובכללי לא ממש הצלחנו לנצח את חיפה ב10 המפגשים האחרונים. 

מאיפה יש פה לאנשים אופטימיות בכלל על שבת?

אני באמת חושש מתבוסה. 

זה מדהים שההגנה מרגישה כל כך פח, אבל רק ההגנה של הקופים (ב-2 שערים) יותר טובה, ובכלל בשנים האחרונות זה תואם להגנה של אלופה.

3 דקות לפני, GoldenAxe said:

זה מדהים שההגנה מרגישה כל כך פח, אבל רק ההגנה של הקופים (ב-2 שערים) יותר טובה, ובכלל בשנים האחרונות זה תואם להגנה של אלופה.

אל תקלקל לבכיינים פה עם עובדות, אנחנו הפועל מרמורק וחיפה זה ריאל מדריד

11 דקות לפני, Daniel17 said:

תגיד לי אתה באמת נהנה מהקבוצה השנה? 

אם בטעות ניקח אליפות זה חד משמעית הסגל הכי חלש שהיה לנו בעונת אליפות. 

יש לנו הגנה עלובה. ראית את זה מעולה מול אולימפיאקוס. זה שבליגה אין קבוצות שמסוגלות לתת יותר מגול/ שתיים במשחק זה המזל שלנו.

44 דקות לפני, Daniel17 said:

אף אחד לא רשם את זה. אתה סתם מרדד את הדיון

30 דקות לפני, מרגוליס said:

יש לנו הגנה עלובה. ראית את זה מעולה מול אולימפיאקוס. זה שבליגה אין קבוצות שמסוגלות לתת יותר מגול/ שתיים במשחק זה המזל שלנו.

אם לחדד את זה - בכל פעם שאנחנו לא תוקפים אנחנו מהר מאוד סופגים. יש היסטריה בכל פעם שצריך לשמור על תוצאה, ויש גם בדר"כ לפחות טעות אחת פטאלית בלי שום קשר למהלך המשחק. בארץ רוב הקבוצות עסוקות בלהתגונן מולנו אז זה לא קורה הרבה וגם החלוצים שלהם לא תמיד מספיק איכותיים לנצל את הטעות התורנית.  לחיפה קל היה לנצל את הטעויות האלה ולסגור את המשחק בשני הנצחונות שלהם, ואם נבוא לשחק על תוצאה זה עלול להגמר כמו אולימפיאקוס.

48 דקות לפני, elbanana said:

אף אחד לא רשם את זה. אתה סתם מרדד את הדיון

אם לחדד את זה - בכל פעם שאנחנו לא תוקפים אנחנו מהר מאוד סופגים. יש היסטריה בכל פעם שצריך לשמור על תוצאה, ויש גם בדר"כ לפחות טעות אחת פטאלית בלי שום קשר למהלך המשחק. בארץ רוב הקבוצות עסוקות בלהתגונן מולנו אז זה לא קורה הרבה וגם החלוצים שלהם לא תמיד מספיק איכותיים לנצל את הטעות התורנית.  לחיפה קל היה לנצל את הטעויות האלה ולסגור את המשחק בשני הנצחונות שלהם, ואם נבוא לשחק על תוצאה זה עלול להגמר כמו אולימפיאקוס.

זה לא יגמר כמו אולימפיאקוס כי לחיפה אין התקפה כזו אבל זה כן יכל להיגמר ב 2-3 חתיכות קל. אני מאמין שדגו יבוא לשחק התקפי אול-אין כי אין לו מה להפסיד ותיקו זה כמו הפסד בשבילו. 

לפני3 שעות , snufkin said:

עזוב שבכושי כובשים מנייחים, אנחנו לא יכולים לסיים משחק נגד קבוצות פח מבלי לספוג לפחות גול. אז חיפה בסמי. אם יש פה מישהו שמוכן להמר על 90 דקות ללא ספיגמ מולם אני מציע יחס מפתה בפרטי. 

לפני2 שעות , snufkin said:

דניאל17 אם לא בא לך לקרוא דעות אחרות אתה לא חייב, אין טעם בכינויים.

הדבר החיובי בשלושת המשחקים שנותרו לאחר חיפה זה שזה מול קבוצות שסיימו את העונה (באר שבע רוצה גביע) וזה עדיין לא מרגיע אותי מספיק כדי להאמין שנוציא 9 מ 9. 

לפני4 שעות , Daniel17 said:

בדוק, צריך נס, לא פחות. ברור

תראו כעת איך דורטמונד שבאה להוציא תיקו בפריז משחקת. לאט ומבוקר עם הגנה אחראית, גנבה גול ותעלה לשלב הבא. כך צריך לשחק בסמי.