Jump to content

יתר מחזור 31 עליון, 30 תחתון - כל האופציות על השולחן

car.garsia

Recommended Posts

1 hour ago, Ronaldo De Lima said:

סביר גם שחיפה תעשה תיקו בריינה ואנחנו ננצח בסכנין, לא?

זהו, שלצערי אני לא מאמין שחיפה לא תנצח את ריינה, יתכן מאוד שגם אנחנו ננצח, משהו בבטן מרגיש לי שסכנין תתאבד מולנו ויהיה קשה מאוד

לפני1 שעה , Ronaldo De Lima said:

סביר גם שחיפה תעשה תיקו בריינה ואנחנו ננצח בסכנין, לא?

לא. גם לפני הדרבי שלהם אנשים ציפו. אל תפתחו ציפיות, הם ינצחו בקלות את ריינה, הם הרבה יותר טובים מריינה והסטטיסטיקה מתיישרת בסוף. 

סביר שאנחנו ננצח בסכנין? מגרש מאוד קשוח. נצטרך לבוא ב 200% מוכנות ולקחת את זה. חייבים.

16 דקות לפני, snufkin said:

לא. גם לפני הדרבי שלהם אנשים ציפו. אל תפתחו ציפיות, הם ינצחו בקלות את ריינה, הם הרבה יותר טובים מריינה והסטטיסטיקה מתיישרת בסוף. 

סביר שאנחנו ננצח בסכנין? מגרש מאוד קשוח. נצטרך לבוא ב 200% מוכנות ולקחת את זה. חייבים.

זה מה שאמרתי

ריינה אחלה קבוצה וזה, מאמין שתעשה צרות לחיפה

אנחנו צריכים לעשות את העבודה שלנו ולהשאיר את הפער ב7 לפחות, כל השאר בונוס.

אגב בספורט 5 ממציאים על התעניינות שלנו בורגאס, קשה לי להאמין שהדיווח נכון, יחד עם זאת אני לא אתפלא , בסופו של דבר אי אפשר לפספס שחקן כזה שהמצב קשה להנחית זרים.

11 דקות לפני, erantheking21 said:

אגב בספורט 5 ממציאים על התעניינות שלנו בורגאס, קשה לי להאמין שהדיווח נכון, יחד עם זאת אני לא אתפלא , בסופו של דבר אי אפשר לפספס שחקן כזה שהמצב קשה להנחית זרים.

אין להם מושג, גם קשקשו שם על זה שואן אובריים מתאמן חלקית בצד כשכל העולם כבר ראה באימון פתוח שהוא התאמן מלא-מלא, כולל משחקונים אגרסיביים

39 דקות לפני, snufkin said:

אין להם מושג, גם קשקשו שם על זה שואן אובריים מתאמן חלקית בצד כשכל העולם כבר ראה באימון פתוח שהוא התאמן מלא-מלא, כולל משחקונים אגרסיביים

אני מתעניין בהרבה דברים, בין התעניינות רצינית ומעשה לבין זה שאני רק מתעניין קיימים פערים כלכליים כרגע.

לפני7 שעות , ClinteastwoodFan said:

כל אמצעי התקשורת ובכלל הרוב פה בפורום מתייחסים כאילו האליפות גמורה, איפה אני טועה?

סביר שחיפה תנצח את ריינה ותיקו בסכנין ההפרש יורד ל 5 .

חלילה וחס נפסיד בסמי וזה 2, דהיינו הכל פתוח .

מודה שאותי זה מלחיץ.

אתה צודק, מודה שזה עובר בראש אבל יש עוד משחקים אח״כ, אם זה יקרה ולא תכנס לסחרור עדיין זה שלנו.

מותר ליפול אבל עד גבול מסויים

לפני7 שעות , erantheking21 said:

אנחנו צריכים לעשות את העבודה בדוחא

כל השאר לא חשוב ולא מעניין

הבעיה שחיפא משחקת לפנינו ותלחיץ אותנו קצת

האמת? קשה לי להאמין שריינה תצליח 3 פעמים לשבש את התוכניות של חיפא, באמת צריכים לקרות דברים, מאמין בניסים אבל 3 פעמים זה טו מאץ'.

מת לשמוע אותם שוב שרים לחיפה ״אין אליפות״

לפני5 שעות , snufkin said:

והמגרש בנוף הגליל לא קשוח?

לפני8 שעות , erantheking21 said:

זה מה שאמרתי

ריינה אחלה קבוצה וזה, מאמין שתעשה צרות לחיפה

אנחנו צריכים לעשות את העבודה שלנו ולהשאיר את הפער ב7 לפחות, כל השאר בונוס.

הרי זה ברור שפשיקרתי לא כותב מידיעה.

הוא או ממציא, או מייצר כתבה בהזמנה לסוכן של ורגאס.

מכבי לא מביאים זרים מהליגה כמדיניות.

לא הייתי מפתח ציפיות

3 דקות לפני, פנחס שוף said:

באמת יש חצי גמר גביע בשעה 19? אם לא הייתי יודע הייתי מנחש שזה משחק פלייאוף עליון ליגה לאומית

גם השעה גם הקבוצות

מניח שבגלל שאסור לקיים משחקים בזמן שיש ליגת אלופות, אז עשו את זה מוקדם.

לפני2 שעות , פנחס שוף said:

באמת יש חצי גמר גביע בשעה 19? אם לא הייתי יודע הייתי מנחש שזה משחק פלייאוף עליון ליגה לאומית

גם השעה גם הקבוצות

עד לפני כמה שנים, בימי ההצגות הכפולות באיצטדיון רמת גן, המשחק הראשון היה הרבה יותר מוקדם מ- 19:00. מכבי נגד הפועל פ״ת 5-1 לדעתי היה בשעה 16:00 או 17:00.

1 hour ago, פשוט צהוב said:

עד לפני כמה שנים, בימי ההצגות הכפולות באיצטדיון רמת גן, המשחק הראשון היה הרבה יותר מוקדם מ- 19:00. מכבי נגד הפועל פ״ת 5-1 לדעתי היה בשעה 16:00 או 17:00.

הזכרת לי נשכחות...איזה גול של טל בנין

לפני11 שעות , Art Vandelay said:

הרי זה ברור שפשיקרתי לא כותב מידיעה.

הוא או ממציא, או מייצר כתבה בהזמנה לסוכן של ורגאס.

מכבי לא מביאים זרים מהליגה כמדיניות.

לא הייתי מפתח ציפיות

ב99 אחוז במקרים של חלונות היתי מסכים איתך לחלוטין, יחד עם זאת אנחנו ניכנס לחלון בעייתי עם אופציות של זרים מצומצמות עוד יותר ממה שהשוק הציע בגלל המצב.

אבל כמו שאמרתי, התעניינות זה דבר נחמד, גם אני מתעניין במזארטי חדשה, אבל ההבדל בין התעניינות לבין הוצאה לפועל(מו"מ, סגירה וכ'ו) גדול...שמע ורגאס שחקן מעניין, קשה לי להאמין שהעניים של מכבי פספסו אותו(הוא יודע לעשות הגנה ולשחק נכון טקטית ולרווח ) אבל כמו שאמרתי, מתעניינים אולי, ברוב המקרים סביר להניח שהם ינסו למצות את הזמן בזרים מחו"ל.

לפני13 שעות , אשמדאי said:

הזכרת לי נשכחות...איזה גול של טל בנין

ספי ריבלין ז״ל תופס את הראש 

כמה שאצטדיון רמת גן היה מסריח יש לי כל כך הרבה זכרונות טובים ממנו ( בימים הרעים של אברם עוד לא הייתי מנוי) 

החצי גמר עם פתח תקווה 

הגמר עם פתח תקווה ( מכבי) 

החצי גמר דרבי עם הגול של דגו ( הצגה כפולה דרך אגב) 

המשחק אליפות של נמני עם ההחלקה של אדרי מהפועל פתח תקווה והמשחק אליפות מול רמה״ש בעונת אוסקר 

( ועוד כל מיני משחקי נבחרת) 

( מנגד המשחק כדורגל הראשון שהייתי  היה ברמת גן בעונת 97 שהפסדנו דרבי 3-0)

לפני2 שעות , מאור ט said:

כמה שאצטדיון רמת גן היה מסריח יש לי כל כך הרבה זכרונות טובים ממנו ( בימים הרעים של אברם עוד לא הייתי מנוי) 

החצי גמר עם פתח תקווה 

הגמר עם פתח תקווה ( מכבי) 

החצי גמר דרבי עם הגול של דגו ( הצגה כפולה דרך אגב) 

המשחק אליפות של נמני עם ההחלקה של אדרי מהפועל פתח תקווה והמשחק אליפות מול רמה״ש בעונת אוסקר 

( ועוד כל מיני משחקי נבחרת) 

( מנגד המשחק כדורגל הראשון שהייתי  היה ברמת גן בעונת 97 שהפסדנו דרבי 3-0)

חצי הגמר שבו דגו נתן צמד היה ערב אגדי.

תקנו אותי אם זכרוני מטעה אותי, אבל במשחק הראשון חיפה הצליחו לשמוט 0-2 ולהפסיד למכבי פתח תקווה 2-3.

באותן עונות היו עוד כמה משחקים זכורים באיכסטדיון, כמו הבתים בצ'מפיונס ב-2004 והמשחקים הגדולים של עונת 02/03 בליגה, שאת כולם פחות או יותר לקחנו.

גם לנבחרת באותן שנים היו כמה תוצאות יפות. מעבר ל-0-5 על אוסטריה (וה0-5 לדנמרק) זכור לי השוויון של עבאס סואן מול אירלנד וגם תיקו מרשים מול צרפת שבאו בהרכב מלא.

לפני2 שעות , ravid said:

חצי הגמר שבו דגו נתן צמד היה ערב אגדי.

תקנו אותי אם זכרוני מטעה אותי, אבל במשחק הראשון חיפה הצליחו לשמוט 0-2 ולהפסיד למכבי פתח תקווה 2-3.

באותן עונות היו עוד כמה משחקים זכורים באיכסטדיון, כמו הבתים בצ'מפיונס ב-2004 והמשחקים הגדולים של עונת 02/03 בליגה, שאת כולם פחות או יותר לקחנו.

גם לנבחרת באותן שנים היו כמה תוצאות יפות. מעבר ל-0-5 על אוסטריה (וה0-5 לדנמרק) זכור לי השוויון של עבאס סואן מול אירלנד וגם תיקו מרשים מול צרפת שבאו בהרכב מלא.

אכן.

חיפה אכן איבדו 0-2, אני חושב אחרי שקיבלו אדום בשלישי האחרון של המשחק.

נראה לי שגיא יצחק כבש את שער הנצחון שם.

אח"כ היה הדרבי המרגש עם דגו ומיד אחרי זה היה הפיינל פור בפריז

56 דקות לפני, החתול הצהוב said:

חיפה אכן איבדו 0-2, אני חושב אחרי שקיבלו אדום בשלישי האחרון של המשחק.

נראה לי שגיא יצחק כבש את שער הנצחון שם.

אח"כ היה הדרבי המרגש עם דגו ומיד אחרי זה היה הפיינל פור בפריז

ואז קבוצת הסל באה לבלומפילד עם הגביע. שיחקנו נגד הפועל חיפה, ניצחנו 4, נמני כבש 3. 

לפני3 שעות , המכבייה said:

ואז קבוצת הסל באה לבלומפילד עם הגביע. שיחקנו נגד הפועל חיפה, ניצחנו 4, נמני כבש 3. 

איזה ימים. אמן וגם העונה שחקני הכדורסל יבואו לבלומפילד עם הגביע, לשלב עם הצלחת.