Jump to content

רשמים מהניצחון על הפועל חיפה בבלומפילד | 4-0 מרהיב עם השלוש נקודות הכי חשובות העונה בחגיגות העשור לדרבים

Sawyer

Recommended Posts

ההפסד בטרנר כבר מאחורינו, כמה שהכל היה מכור וגנבו לנו נקודות כבר לא משנה כי הכל עדיין בידיים שלנו ואם נעשה 6/6 בשני המשחקים הקרובים אנחנו יכולים להבטיח כמעט מעשית את האליפות. היריבה הפועל חיפה בבלומפילד על פניו לפלייאוף עליון צריך להיות נוח, החיסורים של יוריס (אני יודע שגמר) וערן (מורחק) הופכים את המשחק הזה פתאום לקשה ומפחיד ומשחק שיכול ללכת לכל מקום, קין מעלה כמובן את תורג'י בחוד ונותן לשחר לנוח עם רביבו באגף ימין

שופט: סביר- (משחק שלא היה תחרותי בכמעט אף דקה עקב התוצאה, עדיין הצליח לדרדר, לטעות בשריקות בכמות לא סבירה והכי גרוע לתת למשחק להסלים באגרסיביות בלי שום סיבה ובלי תגובה. באסה שגם במשחק כזה, מזל שלא הזיז ולא הפריע והכל בסדר)

שחקנים: משפתי שמר על רשת נקייה, יצא גדול במצב הכי מסוכן שלהם. הצליח לאגרף את הכדורים המסוכנים. היה בסדר היום. רוסטם אחלה רוסטם, אחלה לוחם. עשה עבודה הגנתית טובה ואחראית, היה קצת פחות מדויק בהצטרפות אבל בסוף נתן גם את התרומה ההתקפית שלו, מת עליו. סבוריט מבחינתי המצטיין היום, לא רק המשחק ההגנתי הטוב אלא ניהול המשחק מאחורה וכדורי העומק שהכריעו עבורנו את המשחק. יהיה עצוב לי אם ילך. מאוהב. שלמה הפתיע אותי במשחק נקי ושקט, כמעט ללא טעויות, ראשון למה שצריך, לא אגיד אגרסיבי אבל לא רך. מעודד מאוד. רביבו גם זה לא הפתרון שלנו לעמדת המגן הימני, לא בצד ההגנתי שלקחו אותו כמה פעמים לסיבובים מיותרים ולא בתרומה ההתקיפת הדלה. קארצב גאה בו מקסימום, כשיוריס נפצע התפלתתי שזה הקארצב שנראה. לא מרהיב אבל אחראי באופן יחסי, אגרסיבי במידה הנכונה (פעם אחת ברח לו סתם בסוף), שחרר את הבעיטה בתזמון הנכון (שהביאה לגול) ופשוט עושה עבודה חשובה באמצע. רק שימשיך ככה עוד כמה מחזורים. פרץ היה לא רע היום, לא כוכב במרכז המגרש אבל כן היה מורגש, דינמי, הביא כדורים ואפילו קינח בגול. גבי היה טוב היום, הגול שלו היה מרגש וסופר חשוב לגמור את המשחק, עשה עבודה חשובה באמצע, רץ הרבה, נתן כדורים טובים. היום היה אחלה. מילסון השחקן הכי חשוב למכבי. הגול הראשון שהפך את המשחק הזה לקל, כל המצבים שמגיעים ממנו, אין דברים כאלו בליגה. לשמור עליו הכי טוב שאפשר. דוידה היה בסדר, במשחק כזה יכל לתת גם יותר עם כל השחקנים שמילסון מושך אבל ביחס למה שמצפים ממנו נתן אחריות בהגנה כשצריך, כמה דריבלים סבירים וכדור וחצי טובים למרכז. זה מה יש. תורג'מן רץ הרבה, נלחם, שיחק בסדר עם הגב ובכלל במסירות בהתקפה, כבש גול נהדר וחשוב מאוד בסיומת של חלוץ. היום היה טוב ועשה את העבודה שלו. (כמובן, יכל לסיים עם עוד אחד)

אציין מהספסל שעידו שחר היה נראה רעב ואגרסיבי, מלדה פספס ולא דייק אבל נראה כמו שחקן לגיטימי לקבל דקות פה ושם ושכמובן אי אפשר להסביר כמה קשה לי עם דן ביטון.

פיקנטריה:

- החלום התגשם. ע-ש-ו-ר ללא הפסד בדרבי.

- תפאורה גדולה, חולצות עשור, חגיגה לפני המשחק

- מכבי תופרת 4 ומחזירה את האמונה לקבוצה

- ההדריבל של רביבו על הקו (לפני דקה 60 כזה)

- דור מלול היה וישאר אחד השחקנים האהובים עליי

- יוני חוזר לסגל, גולסה רואה (קצת) דשא

קהל:

בלומפילד מלא, סולד אאוט. יום שבת ב17:00. תפאורה מושלמת לניצחון מובהק ברגע שאנחנו הכי צריכים אותו. הקהל חגג עם הקבוצה לאורך כל 90 הדקות באחד המשחקים הכי כיפים (ולא מלחיצים) שהיו לנו וכל זה הפוך לגמרי מההרגשה של כולם לפני המשחק. תוצאה אדירה עבורנו, משחק סופר חשוב במטרת העל - החזרת האליפות. משחק שמקרב אותנו מאוד לצלחת, כ"כ מקרב שלדעתי 3 נקודות בריינה שולחות את חיפה לתת לנו אליפות כבר בדרבי יומיים אחרי, עד כדי כך. מאושר מהתוצאה, מסתכל (בחוסר עניין ואמונה על ב"ש הפצועה מול חיפה) ומתכונן ליום שבת. לריינה. ה-משחק שיכול להכריע את כל העונה, תסתערו על כרטיסים ותתכוננו לתת הצגה של החיים.

שבת, 17:00, ריינה. נתראה שם!

יאללה מכבי!!

35 דקות לפני, עומרי הצהוב 8 said:

ועדיין הכל פתוח….

יוצאים עכשיו ל3 משחקים בחוץ שהכל יכול להתהפך שמה.

הפוך, סוגרים את הסיפור.

1. יש לי הרבה ביקורת אליו בדרך כלל אבל היום גבי היה ענק. טרף את הדשא. היה כיף לראות.

2. כל מי שראה את רז שלמה בנתניה לא מופתע מזה שהוא בלם על. סובל מהשחרה רצינית של אוהדי הפועל תל אביב שבתוך תוכם מתבאסים על עוד כישרון גדול שהמערכת שלהם הצליחה להבריח. אחלה רז, רכש חשוב בינואר.

3. סאבוריט זה אהבה עצומה.

משחק מדהים, עבורי אכזבה גדולה מהמחליפים ורוי רביבו. בלטקסה נכנס והולך עם הכדור, דן ביטון שוב עושה טובה, מלאדה גם תפס צד אחרי עשר דקות וגולסה נראה בפנסיה. היחיד שנראה כמו משהו זה עידו שחר. זה משחק שהוא מבוא לשש ושבע אפס קל.

לגבי רוי רביבו- קשה לי לבלוע את השחקן הזה. ממזמז כדור יותר מדי, פוזות של ליגה אנגלית עם יכולת של לאומית. חייב לרדת לקרקע בעיניי ולא שווה עמדת מגן פותח במכבי.

25 דקות לפני, liron981s said:

רז שלמה גבי דוידזאדה סבוריט אחלה של משחק היום

ההגנה לא רעה כבר תקופה. היום זה מילא כי היה פחות עבודה, אבל גם בשני משחקי הליגה האחרונים ההגנה היתה טובה מאוד. אלמלא המכירה במשחק הקודם, היה נפתח  שרשור על היכולת ההגנתית.. 

כמעט כל משחק שתתן 2 על ההתחלה יהפוך לקל. אחלה מילסון, תורג'מן הפתיע אותי לטובה, פחדתי שיחנק היום עם הלחץ, גם מעורב בגול הראשון ונגיחה מושלמת בשני. קניקובסקי שלט באמצע, סאבורט במשחק טוב מאוד וגם רז שלמה מחזור שני ברציפות, טוב שחזר. מה שכן הפועל חיפה של היום לא אינדיקציה למשהו אבל מה מעניין, ניצחנו ארבע. עכשיו ריינה חוץ ואז סכנין וסמי, המשחק בשבת קריטי, חיפה עדיין כאן. 

לפני8 שעות , המכבייה said:

גול מדהים של תורג'מן. למה לא יוצא ממנו מה שצריך לצאת ממנו? שאל שאלות ילד, רק תשאל. 

שבוע הבא הוא פותח ? 

קשה לבחור מצטיין במשחק שכזה.

לטעמי, מי שעשה את המשחק זה דור פרץ.

בהעדר זהבי ויוריס, היה המבוגר האחראי

ונראה כמו אבא לכל שאר השחקנים.

מהשניה הראשונה הביא את הרוח שסחפה אותנו לבליץ הזה.

רץ כמו משוגע, סימוני ידיים לשחקנים שלנו איפה לעמוד ומתי ללחוץ

וכמובן התנפלות על השופט - אחרי דקה השתגע על השופט בטעות הראשונה,

אחרי כמה דקות בטעות השניה כבר סימן לו 'נו נו נו' עם האצבע.

מנהיג אמיתי

ואין מישהו שהגיע לו להבקיע כמוהו.

שמח בשבילו.

מלך!

Screenshot_2024-04-20-23-13-03-17_a23b203fd3aafc6dcb84e438dda678b6.thumb.jpg.27e91b541ee33a9aaec47112f6d40947.jpg

איזה שחקן בן הרוש... הזויה שהוא לא כאן 

ד.א מספר 20 נוי משהו היה מעולה אתמול, לא יצא לי לראות אותו הרבה משחק אבל הייתי מחזק איתו את האמצע בעונה הבאה 

אחלה קבוצה יש להם 

זכור לי במעומעם מאוד, עוד מישהו זוכר דבר כזה?

דרבי שבו מלול שיחק פעם ראשונה כשחקן מכבי, אם אני לא טועה הפסדנו את הדרבי הזה. הוא ניסה לעשות מספרת וכולנו היינו בטוחים שהוא הולך להיות מפלצת

בסוף לא, אבל בחור טוב

ובעניין אחר

רק לא לשלשל, ולהתחיל לבנות את הסגל לעונה הבאה

גבי מצטיין קל. שחקן אדיר שהעונה גם מביא מספרים יפים. 

רביבו הימין זה לא אידאלי אבל זה אולי הרע במיעוטו כרגע כי בסוף יש לו רגל ימין חזקה וזה משחרר את שחר לקישור.

חייבים לנצח את ריינה, חייבים. להתאבד על המשחק הזה כמו גמר ליגת האלופות. 

1 hour ago, אם אין אני לי נמני said:

איזה שחקן בן הרוש... הזויה שהוא לא כאן 

היה טוב אתמול?

רוני לוי סיבך אותו כששם אותו מחצית ראשונה מגן שמאלי. אחרי זה עבר לעמדת המגן הימני ועשה טעות קשה עם תחילת המחצית השנייה. 

באופן כללי תמיד עדיף לקחת שחקנים שהיו חלק מעונה טובה של הקבוצה שלהם (בן הרוש) על פני כאלה שלא כמו דזנט (מכבי פ"ת). 

3 דקות לפני, Brandon Roy said:

היה טוב אתמול?

רוני לוי סיבך אותו כששם אותו מחצית ראשונה מגן שמאלי. אחרי זה עבר לעמדת המגן הימני ועשה טעות קשה עם תחילת המחצית השנייה. 

באופן כללי תמיד עדיף לקחת שחקנים שהיו חלק מעונה טובה של הקבוצה שלהם (בן הרוש) על פני כאלה שלא כמו דזנט (מכבי פ"ת). 

קשה לשפוט אותו בצד שמאל ויותר קשה לשפוט אותו מול מילסון באגף

אני סופר לו דווקא את הדריבל הבאמת מרשים שם במרכז המגרש 

את החוסר באיבודי כדור 

2 חצים לחלוצים שלהם