Jump to content

בש - מכבי | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

10 דקות לפני, Wade said:

כשעל הספסל שחקן כמו תורג׳מן שנראה כמו שחקן עם אונה אחת מתפקדת, לא בטוח.

מלדה כחלוץ נשמע דווקא אחלה לגמרי, לא יודע האם המאמן ילך על זה אבל כן יש לך עוד אופציות. הבעיה במקרה כזה זה שדוידה מולחם להרכב באגף, והבחור פשוט לא מועיל.. 

Just now, MTA For Ever said:

איזה טרחנים אתם.

הקבוצה מקום ראשון סתמו את הפה, קיצרתי לך

רוצה להגדיר על מה כן אפשר לדבר ?

"לדבר", אהבתי. 

אם זה היה לדבר זה היה סבבה, אנשים פה פשוט חבורה של לוזרים פי אלף מהשחקנים על המגרש. 

כנראה אין מה לעשות העונה, מכבי לא קבוצה איכותית מספיק בשביל לגמור עניינים מהר.

נצטרך לקחת כל משחק בפלייאוף המזורגג הזה בשיניים ובציפורניים.

אין ברירה אחרת. זה חייב להיות שלנו.

יום שבת כולם במוד מלחמת עולם - משחק בית אחרון לפני 3 משחקי חוץ קשים

יאללה מכבי

38 דקות לפני, Cosmic said:

סבבה אז אמרת. 

לפני שבועיים פסלו נגדך  גול קריטי שאיך נאמר... הוא לא מובהק בלשון המעטה. 

גם שבוע לפני זה הפאול על גולסה היה מצו-מצו. בוא לא נשכח שחתכו לחיפה 2 נקודות על אבוקות אה ? 

העיניים הזקנות שלי ראו כבר כל כך הרבה כדורגל, שאני מספיק שפוי/מצולק כדי להבין שפעם ככה ופעם ככה. 

וויכוח מיותר אח שלי, כל אחד יישאר בעמדתו. לילה טוב. 

קוסמיק, קודם כל סליחה על ההתלהמות, אתה שומר על שיח מכבד למרות שאני מדבר מעצבים, מעריך מאוד. (אני כמובן רציני, שלא יהיה פה ספק)

עכשיו תקשיב למה שהשופט אומר בנוגע לזוויות הואר ומי מספק אותן, שים לב באיזה ערוץ משודר המשחק, ותגיד לי שאין יד מכוונת כלשהי, שופט, הערוץ, כולם, לא יודע של מי, יש פה משהו מסריח, ככה פשוט, והסירחון נהיה חריף יותר כמו גופה שאף אחד לא מפנה.

תוסיף לזה מקרים כמו השנה (ושנים שעברו גם) שמשחקים שלנו ושל חיפה במקביל מתקבלות בהן החלטות שונות עם פרשנויות שונות למקרים דומים מאותם אנשים (מעניין לטובת מי), בחייאת קוסמיק, אין מצב שאתה כזה תמים, אין מצב כזה.

אני לא יודע מה היו בשנים שעברו שאתה מדבר עליהן (אני די צעיר ואוהד מכבי רק 15 שנה בערך), אבל יש ריח מסריח אחושרמוטה כבר כמה שנים, מתי זה יתקזז, כמו שמבטיחים לנו כבר לא מעט זמן?

22 דקות לפני, אקיטה said:

קוסמיק, קודם כל סליחה על ההתלהמות, אתה שומר על שיח מכבד למרות שאני מדבר מעצבים, מעריך מאוד. (אני כמובן רציני, שלא יהיה פה ספק)

עכשיו תקשיב למה שהשופט אומר בנוגע לזוויות הואר ומי מספק אותן, שים לב באיזה ערוץ משודר המשחק, ותגיד לי שאין יד מכוונת כלשהי, שופט, הערוץ, כולם, לא יודע של מי, יש פה משהו מסריח, ככה פשוט, והסירחון נהיה חריף יותר כמו גופה שאף אחד לא מפנה.

תוסיף לזה מקרים כמו השנה (ושנים שעברו גם) שמשחקים שלנו ושל חיפה במקביל מתקבלות בהן החלטות שונות עם פרשנויות שונות למקרים דומים מאותם אנשים (מעניין לטובת מי), בחייאת קוסמיק, אין מצב שאתה כזה תמים, אין מצב כזה.

אני לא יודע מה היו בשנים שעברו שאתה מדבר עליהן (אני די צעיר ואוהד מכבי רק 15 שנה בערך), אבל יש ריח מסריח אחושרמוטה כבר כמה שנים, מתי זה יתקזז, כמו שמבטיחים לנו כבר לא מעט זמן?

אין דנים אדם בשעת כעסו. 

לגבי זווית השידור - לדעתי זה פשוט יצא ממש חרא, שהמצלמה שמכסה את הרחבה מהזווית של הקוון עשתה תנועה לכיוון מרכז המגרש כמה שניות לפני שהכדור חזר ל 16. 

אין קשר לזהות הגוף המשדר אחי, הצוות שמביים את תנועת המצלמות וזוויות השידור הוא לא קשור לגוף המשדר. 

בתחושה, יש שם אופסייד. אפשר לראות גם משפת הגוף של פריד שהוא נראה לא בנוח עם מה שקרה שם (פרשנות אישית שלי). אבל אם אין זווית, אין זווית. 

הלכה נקודה חשובה, זה מבאס מאוד, מעצבן אחושרמוטה, אבל חייבים להתקדם. אין פה שום דבר מכור או יד מכוונת. 

לגבי ה״מתי זה ייתקזז״ - אני אומר שוב פעם. אם היית חוטף מינוס שתי נקודות על אבוקות כנראה שהיית מרגיש נשדד. כרגע המצב הוא שגם אוהדי מכבי מתבכיינים, וגם אוהדי חיפה מתבכיינים. 

החיים לימדו אותי שאם שני הצדדים מתלוננים, כנראה שהאמת נמצאת איפשהו באמצע, ושאין הטייה ברורה. 

זו תהיה האליפות הכי עצובה שחוויתי כאוהד

כמעט כל משחק כואב בעיניים

שחקנים חלשים

ספסל איום ונורא

מאמן שלא קיים  ולא חי את המשחק

נוסיף לזה את השיפוט היום (גם תיקו היה מאכזב, אבל לפחת לא בזיון כמו הפנדל בנבדל)

הלוואי ואחרי האליפות ינקו פה את כל המיותרים שיש לנו.

17 דקות לפני, Cosmic said:

אין דנים אדם בשעת כעסו. 

לגבי זווית השידור - לדעתי זה פשוט יצא ממש חרא, שהמצלמה שמכסה את הרחבה מהזווית של הקוון עשתה תנועה לכיוון מרכז המגרש כמה שניות לפני שהכדור חזר ל 16. 

אין קשר לזהות הגוף המשדר אחי, הצוות שמביים את תנועת המצלמות וזוויות השידור הוא לא קשור לגוף המשדר. 

בתחושה, יש שם אופסייד. אפשר לראות גם משפת הגוף של פריד שהוא נראה לא בנוח עם מה שקרה שם (פרשנות אישית שלי). אבל אם אין זווית, אין זווית. 

הלכה נקודה חשובה, זה מבאס מאוד, מעצבן אחושרמוטה, אבל חייבים להתקדם. אין פה שום דבר מכור או יד מכוונת. 

לגבי ה״מתי זה ייתקזז״ - אני אומר שוב פעם. אם היית חוטף מינוס שתי נקודות על אבוקות כנראה שהיית מרגיש נשדד. כרגע המצב הוא שגם אוהדי מכבי מתבכיינים, וגם אוהדי חיפה מתבכיינים. 

החיים לימדו אותי שאם שני הצדדים מתלוננים, כנראה שהאמת נמצאת איפשהו באמצע, ושאין הטייה ברורה. 

מה עושים יה קוסמיק? תן איזה תחושת לב להמשך

לא המכירה של השופטים כואבת לי.

אלא המתחזה על הקווים,שלא לומד שום דבר ממשחק למשחק,שלא מסיק מסקנות,משחק שאנחנו אמורים לנצח ואנחנו נראים כמו פח ולא בגלל שבש טובים,אלא כי ההכנה שלנו הייתה נוראית.

כולנו פה נשמח אם ניקח אליפות,אבל אני מקווה שאנחנו לא משאירים אותו לעונה הבאה.

24 דקות לפני, Cosmic said:

אין דנים אדם בשעת כעסו. 

שמע הבנתי שלא נסכים, אבל אתה מבין מה הבעיה שלי עם הטיעונים שלך? שאתה אומר למשל שלחיפה הורידו 2 נקודות בגלל אבוקות, שזה אחד לאחד השוד דעת שהם מכרו שהוא באופן מכוון מחוץ לקונטקסט של מה שקרה בפועל.

בסדר, מיצינו, לילה טוב ונקווה שכל זה לא ישפיע על התוצאה הסופית בעונה הזו, הלוואי ואתה צודק.

7 דקות לפני, Avogadro said:

הלוואי ואחרי האליפות ינקו פה את כל המיותרים שיש לנו.

החשש שלי שזה בעקבות המצב (הקושי להביא זרים) מכבי יכנסו לפאניקה ויאריכו חוזים לכל מיני דן ביטון וכו'. 

הייתי אומר שיש לנו את מנספורד ולא יצחקי, אבל מנספורד הנוכחי זה לא מנספורד של הקדנציה הקודמת ; הקודם לא היה נופל לפאניקה בסוף ינואר ומביא לכאן כל מיני בלטקסה, אדו ועוד שחקנים, סתם בכדי להגיד שהביא. 

1 דקה לפני, Brandon Roy said:

החשש שלי שזה בעקבות המצב (הקושי להביא זרים) מכבי יכנסו לפאניקה ויאריכו חוזים לכל מיני דן ביטון וכו'. 

הייתי אומר שיש לנו את מנספורד ולא יצחקי, אבל מנספורד הנוכחי זה לא מנספורד של הקדנציה הקודמת ; הקודם לא היה נופל לפאניקה בסוף ינואר ומביא לכאן כל מיני בלטקסה, אדו ועוד שחקנים, סתם בכדי להגיד שהביא. 

ההרגשה שלי שאם נצליח איכשהו לא לבעוט בדלי במה שנותר וניקח את האליפות, עונה הבאה זה שוב יהיה חיפה קל. בכר יחזיר את כל מה שהצליח לו, אנחנו לא נביא זרים כי יש מלחמה וזהבי רק בתפוקה יורדת, לא אופטימי קיצר. 

6 דקות לפני, Brandon Roy said:

אוי לנו אם זה יקרה.

את הסגל הישראלי הנוכחי אפשר לשדרג ועוד לחסוך בו זמנית בכסף עם מושאלים ונוער במקום הדן ביטונים.

בנוגע לזרים, מנספורד חייב להסתכל על השוק המקומי בנוגע לאיזה 2-3 עמדות, את השאר אפשר "להמר" על מציאות סטייל מילסון שמצאו באיזה גולאג בסיביר.

11 דקות לפני, המכבייה said:

מה עושים יה קוסמיק? תן איזה תחושת לב להמשך

נשאר עם אותו פרדיקשן, כאילו יש לי ברירה... 

אליפות על קביים. 

במקרה הכי גרוע, נחזה בקטסטרופה היסטורית - חומר להיכל התהילה.

ראינו כבר הכל, עוד צלקת גדולה על הגב לא מפחידה אותנו. 

3 דקות לפני, Cosmic said:

אליפות על קביים. 

לא ראינו כזה(טפו טפו), כזה עוד לא ראינו. 

לא הופתעתי, חשבתי שזה משחק של הפסד / תיקו. אחרי רצף מרשים ללא הפסד ליגה (הפסדנו רק לחיפה הארורים ) זה היה צריך להגיע מתישהו ובטרנר זה הגיוני. הייתי סבבה עם תיקו. מרגיש שנשדדנו עם האופסייד (איך ב 2024 אין זוית ראויה) ומקצועית, בלי יוריד המעברים שלנו תקועים וגם נגד הגנה עומדת (בעייתי ל 7 המשחקים שנותרו) מילסון היה חושך, כולם בגדול היו חושך, פרץ הלך לאיבוד והיחיד שהגיע היה משפתי שהציל גול בטוח. המשחק בשבת (אם לא תתחיל מלחמת עולם או משהו בסגנון) הכי קריטי, אחריו יש רינה סכנין וסמי (שנראה על הנייר כהפסד) ועדיין מאמין שחיפה שנראית על אדים (ובלי חלאיילי) תאבד נקודות. רק לא לחרבן את זה בחייאת. עונה מתישה. 

8 דקות לפני, המכבייה said:

לא ראינו כזה(טפו טפו), כזה עוד לא ראינו. 

ממכבי עדיין לא, אבל אל תשכח שאני הארדקור אינטריסטה... 

הייתי בסן סירו יותר פעמים מאשר בלומפילד בשנים האחרונות. 

קטסטרופות מקצועיות מפוארות זה לא קונספט זר עבורי :) 

4 דקות לפני, Cosmic said:

ממכבי עדיין לא, אבל אל תשכח שאני הארדקור אינטריסטה... 

הייתי בסן סירו יותר פעמים מאשר בלומפילד בשנים האחרונות. 

קטסטרופות מקצועיות מפוארות זה לא קונספט זר עבורי :) 

אם כבר בזה עסקינן (יואב גם בשבילך) בארגנטינה בוקה הובילה לפני איזה 15 שנה ב 9 הפרש 3 מחזורים לסיום, היתה צריכה תיקו מסריח אחד לאליפות, הפסידה בכל השלטשה, אסטודיאנטס נראה לי ניצחו 3 רצוף ואז היה משחק אליפות אותו בוקה הפסידה בהארכה. זה הכי מטורף שאני זוכר. 

22 דקות לפני, Cosmic said:

אליפות על קביים. 

קונה אליפות בהפרש נקודה ולחזות בטילט מהסרטים של הקופים.

9 דקות לפני, מנש שער 11 said:

אם כבר בזה עסקינן (יואב גם בשבילך) בארגנטינה בוקה הובילה לפני איזה 15 שנה ב 9 הפרש 3 מחזורים לסיום, היתה צריכה תיקו מסריח אחד לאליפות, הפסידה בכל השלטשה, אסטודיאנטס נראה לי ניצחו 3 רצוף ואז היה משחק אליפות אותו בוקה הפסידה בהארכה. זה הכי מטורף שאני זוכר. 

):

45 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

ההרגשה שלי שאם נצליח איכשהו לא לבעוט בדלי במה שנותר וניקח את האליפות, עונה הבאה זה שוב יהיה חיפה קל. בכר יחזיר את כל מה שהצליח לו, אנחנו לא נביא זרים כי יש מלחמה וזהבי רק בתפוקה יורדת, לא אופטימי קיצר. 

אין קל כזה. בכר יבשל את רובי בקלות.

• amilov locked this topic
  • amilov unlocked this topic