Jump to content

בש - מכבי | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

2 דקות לפני, כהן said:

לא יודע היה פנדל או לא, אבל זה שלא מראים איזה שידור חוזר לאירוע זה מדהים. שחקן שמגרד בישבן מקבל ריפליי, ספק פנדל לנו לא.. 

זה מכוון

2 דקות לפני, snufkin said:

נימני-מזרחי?

חומר שחקנים רע בהרבה שהרכיב קבוצה טובה יותר. אין בנו שום מעלה קבוצתית אחת בודדת ראויה לציון. כלום.

אחת המחציות נכי חלשות שלנו בשנים האחרונות ובכל זאת אם לא דוידה מול שער ריק היינו מובילים... זה משחק שכתוב עליו תיקוץ נקווה שלא נספוג

Just now, קמאנן said:

אנחנו לא במשחק כזה גרוע

אתם מגזימים

אל תתן ל-3 דקות האחרונות לגרום לך לחשוב אחרת

הם משחקים נגד אין יריב לדעתי. נצחון = אליפות

יאללה כבר מה הם מזיינים תמוח ואוהבים להסתבך

Just now, קמאנן said:

אנחנו לא במשחק כזה גרוע

אתם מגזימים

התקפה-קישור במשחק מהגרועים שאני זוכר ולא רק בעונה הזאת. ההגנה עומדת בסדק, שלמה יציב 

2 דקות לפני, קמחי said:

חומר שחקנים רע בהרבה שהרכיב קבוצה טובה יותר. אין בנו שום מעלה קבוצתית אחת בודדת ראויה לציון. כלום.

אולי התכוונת לקבוצה הכי לא מאומנת בעידן מיץ' (וגם בזה אני לא בטוח). אולי זה המצב הביטחוני אבל נראה כאילו הצוות הזר לא הכין כלום לב"ש. ידענו מה היא תעשה וכלום. אפס לחץ אפקטיבי, אפס בידוד אגפים, כלום. ולא תגיד שהם משחקים איזה בונקר.. יש שטחים, רק צריך לנצל אותם בחכמה

אם בטעות ובלי כוונה מנצחים פה, אז נגמר הסיפור, זה יזכר כמשחק האליפות האמיתי. אם לא, וקשה לי להאמין שנוציא משהו היום, מריח כבר את הפאניקה שתעלה מתחתוניהם של השחקנים האלו. אפילו האופטימיסטים מבינינו בונים על אליפות משלשול של חיפה, ולא מווינריות שלנו.. 

משחקים מול יריבה שלא מנסה לעשות כלום, לא להגן, לא ללחוץ ולא לתקוף ומדברים על יכולת סבירה. קבוצת פלייאוף תחתון ממוצעת הייתה עושים מטעמים מהגמלים היום.