Jump to content

רשמים מהתיקו מול חיפה בבלומפילד | תוצאה טובה, פער 10 הנקודות נשמר. עם הפנים לטרנר!

Sawyer

Recommended Posts

החילוף של ביטון גמר את המשחק, כל אדם עם אפס הבנה בכדורגל ראה שאיבדנו את הקישור מהחילוף הזה. התפללתי שנספיק לבצע את החילופים של קארצב ורביבו לפני שניענש, הקטע שהשער שספגנו שהיה אמור לחזק את ההבנה שאין קישור גרם לקין לדחות את החילוף הזה בעוד 15 דקות יקרות. 

1 דקה לפני, AvielMaccabi4 said:

החילוף של ביטון גמר את המשחק, כל אדם עם אפס הבנה בכדורגל ראה שאיבדנו את הקישור מהחילוף הזה. התפללתי שנספיק לבצע את החילופים של קארצב ורביבו לפני שניענש, הקטע שהשער שספגנו שהיה אמור לחזק את ההבנה שאין קישור גרם לקין לדחות את החילוף הזה בעוד 15 דקות יקרות. 

לא הבנתי את הדבר הזה. הוא אשכרה השהה את החילוף אחרי הגול. מקצועית אין לי שום הסבר למה לבחור להשהות חילוף של קשר 6 ומגן כשיושבים עלינו ככה, או כל חילוף בכלל שאמור לעצור מומנטום. בזמן הזה לא היינו רחוקים מלקבל עוד.

אחרי אתמול, אני כותב בלב שלם שהקבוצה הפחות טובה מהשתיים תקח אליפות. וזו אליפות קריטית מאוד על ציר הזמן במאבק הדו ראשי הזה. יש לנו הרבה מזל.

לעונה הבאה, אני בכלל לא שלם עם רובי, אבל אני מקווה שהצוות שסביבו יוכיח את עצמו והם יבנו קבוצה עם שלד חזק מאוד, ושלא יתביישו להעיף 30% מהסגל הנוכחי. אם בכר יגיע לחיפה, זו הולכת להיות שנה קשה מאוד, שאליפות בה תושג רק עם סגל אופטימלי.

מדהים אותי בכל פעם מחדש היעדר התרומה של זרים למכבי, פרט לסבוריט (נקודה למחשבה לעונה הבאה) ומילסון (להשאיר בכל מחיר). מדהים כמה מכבי יכולה להשתדרג רק אם נצליח לפגוע ברכש באחוזים גבוהים יותר מ-10%. יש צוות שמיועד רק לזה - קדימה.

11 דקות לפני, הילד משער 8 said:

אחרי אתמול, אני כותב בלב שלם שהקבוצה הפחות טובה מהשתיים תקח אליפות.

הקבוצה היותר טובה מהשתיים (לדעתך) ניצחה אותנו פעמיים ועדיין השיגה 8 נקודות פחות מאיתנו מול 12 קבוצות הליגה הנוספות. בסוף המטרה היא להשיג כמה שיותר נקודות מול כולם, לא במשחקים הישירים. ואת זה עובדתית היא עשתה פחות טוב, אז לא יודע.. לא מסכים.

לפני5 שעות , אלחנדרו קניג said:

יואב זה פחות עניין פרסונלי של הצבה, הסגל שלנו ברובו מורכב מבינוניים, כאלה שטובים נגד נתניה פתח והפועל חיפה, היום שיחקת נגד קבוצה ולא נגד עצמך.

ברור למה קין הכניס את ביטון, הוא רצה שחקן שיכול להחזיק כדור ברגל ולמסור לכל טווח, קארצב (שיש לו מבט של אחד שמודד בלייזר מסמן בגיר וחותך עם גרזן) הפחיד אותו. בצדק. זו לא הייתה בחירה של רצון אלא של חשש, הוא יקבל אדום או יגרום לפנדל. המחשבה הזו עברה ביציעים קנתה נקניקיה וירדה לרובי בגרון. ואז נכנס אדון קולה בלי גזים דן ביטון כי אחרי נקניקיה כזו חייב משהו לחטא את הטעם.

התוצאה טובה לנו, שאתה לא מכיר טוב את הדרך מה שחשוב זה להגיע ליעד לא משנה איך ואנחנו עברנו עוד תחנה. הגיע להם לנצח, כי הם שיחקו כמו קבוצה ואתה לא, בעיקר כי לא היו לך קלפים שיודעים לשנות קצב, להחזיק, אלא רק לרדוף. ברגע שיוריס נפצע זה נגמר, מוקדם מידי למשחק הכי חשוב שלך העונה. 

לחיפה היה שחקן כזה, ברגע שהם רצו להגביר קצב דגו הכניס את קינדה, זה לא היה הימור זו הייתה אסטרטגיה, חלק מתוכנית המשחק. לא היה לנו חילוף אחד כזה, מלדה נכנס כי הוא היה שם לא כי הוא התאים למה שרצית. 

אנחנו ב10 הפרש לתוך הפלייאוף ואין תמימות דעים שזה שלנו, לא מזמן לפני שהגמל ראה סוס במראה היו אומרים שהצלחת עוברת דרך באר שבע. גם מנספורד צריך להסתכל במראה, ואז להרים טלפון למיטש ולומר לו ״הלו בוס?״ תוך כדי שהוא שותה קולה בלי גזים. אתה לא תאמין לקחנו אליפות. 

כל מילה(: הודעה מושלמת. 

הבנתי את ההכנסה של דביטון בדיוק כמו שתארת. 

רק מציין שהיינו אחלה לגמרי בחצי הראשון. יש לנו 13, 14 מובהקים וזהו. 

לפני10 שעות , Cosmic said:

אם אני משקלל את כל הנסיבות וההשלכות הפוטנציאליות של ההחלטה, הבחירה להכניס את דן ביטון ולא את קארצב אחרי הפציעה, לבטח מתברגת בצמרת של ההזיות הפרועות ביותר שראיתי ממאמן מכבי.

עשיתי מאמץ לנסות למצוא שם שביב של הגיון, ולא הצלחתי. 

בדיוק כמו כל המשחקים העונה בהם הקבוצה התכנסה למצב תודעתי של ״רק לא להפסיד״, היא איבדה כל שליטה בגורלה. 

אין שום בושה בלהגן על תוצאה במשחק כ״כ חשוב, בטח בהינתן המצב הטבלאי, אבל אפשר לעשות את זה עם ״יחס״ אינטיליגנציה/פאניקה הרבה יותר לגיטימי ממה שראינו במחצית השנייה.

כשכל זאת נאמר, קשה לצפות ליותר מדי מקבוצה מוגבלת, לחוצה, ומוכת טראומות כמו מכבי הנוכחית. הדבר היחיד שבאמת משנה, זה שהמשחק נגמר כמו שנגמר. כבר הפנמנו מזמן שיפה וזוהר זה לא יהיה.

ריספקט לפרץ, זאדה וסאבוריט שנלחמו בציפורניים עד האינץ׳ האחרון. 

On to the next…

קין משחק פיפא, אני באמת חושב שהוא לא רואה את המגרש בצורה שאנחנו רואים, עיוור. אני לא חושב שבכל אירופה יש קבוצה ששחקן עם נתונים פיזיים כמו גבי משחק 6 לבד. זה פשוט הזוי.

16 דקות לפני, דקסטר said:

הקבוצה היותר טובה מהשתיים (לדעתך) ניצחה אותנו פעמיים ועדיין השיגה 8 נקודות פחות מאיתנו מול 12 קבוצות הליגה הנוספות. בסוף המטרה היא להשיג כמה שיותר נקודות מול כולם, לא במשחקים הישירים. ואת זה עובדתית היא עשתה פחות טוב, אז לא יודע.. לא מסכים.

כל מה שמישהו כותב פה הוא לדעתו ולא אמת טבע חקוקה בסלע. ברור שזו דעתי בלבד.

ואפשר לדבר על סטט', ואליפות היא אכן ריצה למרחקים ארוכים, אבל אני עדיין חושב שחיפה קבוצה טובה ומאוזנת מאיתנו. אני כותב את זה בעיקר מתוך ראיה של העונה הבאה.

4 דקות לפני, הילד משער 8 said:

ואפשר לדבר על סטט', ואליפות היא אכן ריצה למרחקים ארוכים, אבל אני עדיין חושב שחיפה קבוצה טובה ומאוזנת מאיתנו. אני כותב את זה בעיקר מתוך ראיה של העונה הבאה.

כל כך מאוזנים עם באלאנס שאתמול היו צריכים לסיים עם 9 שחקנים ומשם להתפרק.

היחידי שמנע את זה זה השופט, הגיע הזמן להפנים כמה מומנטום שופט מכור מסוגל לייצר.

44 דקות לפני, הילד משער 8 said:

אם היא כזאת מאוזנת איך שהם בפער 10 מאיתנו?

אני זוכר לפני 8 שנים היתה כתבה על הנבחרת של גוטמן שזהבי ורפאלוב חלקו חדר משותף ביחד וצילמו אותם מדברים בלילה על החיים בחו"ל

ראיתי את זה וחשבתי לעצמי רפאלוב הזה יש לו קלאס בשונה משאר השחקנים

עכשיו אני מבין שהוא מניאק לא פחות מצולב חזיזה

1 hour ago, הילד משער 8 said:

אחרי אתמול, אני כותב בלב שלם שהקבוצה הפחות טובה מהשתיים תקח אליפות. וזו אליפות קריטית מאוד על ציר הזמן במאבק הדו ראשי הזה. יש לנו הרבה מזל.

אפשר להגיד שאנחנו לא קבוצה מרשימה ולכן אם נקח אליפות לא נהיה אלופה מרשימה. אפשר להגיד שהפער הוא בעיקר חולשת היריבה אבל בעונה "רגילה", בפער כנראה היה נמוך מ 8 הנקודות שהושגו עת הדשא. אפשר להגיד שאנחנו הפחות רעים מבין 2 המובילות.

אבל להגיד שאנחנו פחוץ טובים מהם? על סמך משחקי הראש בראש? אם כך, אש היה אפשר להגיד אותו הדבר כשבעונות הקודמות ניצחנו אותם לפחות פעמיים בעונה והם בכל זאת לקחו אליפות. הקבוצה הגדולה של בכר היתה צריכה רק תיקו נגדנו בסמי עופר כדי לחגוג לנו על הראש ובכל זאת הם הפסידו לנו.

מה זה אומר? שהיינו יותר טובים? לא, הטבלה לא משקרת. במכלול מי שלוקח יותר נקודו  במרתון של העונה, לוקח אליפות. זה לא גביע

47 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

הדבר היחידי שקראנקה לא טעה בו זה היבוש של דן ביטון 

וואלה מחזיק ממנו על זה

והאחרון שניצח את החיפאים..

40 דקות לפני, קמאנן said:

אם היא כזאת מאוזנת איך שהם בפער 10 מאיתנו?

קבוצה היותר טובה עאלק. בחודש מרץ, במאני טיים, הם עם ניצחון ביתי אחד דחוק על מועמדת לירידה, 4 הפסדים ו-3 תיקו בכל המסגרות. לא הבקיעו גול להפועל והפסידו פעמיים לריינה. הודחו מאירופה, מהגביע, אחרי הגרלה טובה עם יתרון ביתיות שער ושחקן, ובליגה הם ככל הנראה סיימו את הסיפור שלהם אחרי שהיו צמודים אלינו. בכרמל כבר גייסו את הכתבלבים לשלוח את דגו על מזבח הכישלון כדי שלא יבואו על החרפה של אלברמן ובניית הסגל הרשלנית שלו ופה הפכו אותם לקבוצה היותר טובה... מדהים.

16 דקות לפני, snufkin said:

אפשר להגיד שאנחנו לא קבוצה מרשימה ולכן אם נקח אליפות לא נהיה אלופה מרשימה. אפשר להגיד שהפער הוא בעיקר חולשת היריבה אבל בעונה "רגילה", בפער כנראה היה נמוך מ 8 הנקודות שהושגו עת הדשא. אפשר להגיד שאנחנו הפחות רעים מבין 2 המובילות.

אבל להגיד שאנחנו פחוץ טובים מהם? על סמך משחקי הראש בראש? אם כך, אש היה אפשר להגיד אותו הדבר כשבעונות הקודמות ניצחנו אותם לפחות פעמיים בעונה והם בכל זאת לקחו אליפות. הקבוצה הגדולה של בכר היתה צריכה רק תיקו נגדנו בסמי עופר כדי לחגוג לנו על הראש ובכל זאת הם הפסידו לנו.

מה זה אומר? שהיינו יותר טובים? לא, הטבלה לא משקרת. במכלול מי שלוקח יותר נקודו  במרתון של העונה, לוקח אליפות. זה לא גביע

בדיוק. אליפות יכולה להיות לא מרשימה, אבל את האליפות תמיד לוקחת הקבוצה הכי טובה לאורך כל העונה.

חוץ מזה, אפשר וצריך עוד העונה לנצח את הקופים בסמי

לפני12 שעות , עומרי הצהוב 8 said:

יחסית למשחק עונה ולחשיבות של משחק על אליפות 

הקהל היה חלש מאוד !

אני אמשיך להגיד את זה

העידוד שלנו יראה בדיוק כמו שהאנשי גדר יראו 

אם הם לא בטירוף על הבמה קופצים ככה גם שאר האוהדים

נכון שיש מקרים יוצאים מן הכלל שבהם באמת יש טירוף אבל זה בעיקר מגיע מהקהל

סיכום אחד לאחד, רק שכחת את חולדאי, שהלוואי שילווה אותו ענן גשם כמו הגשם שירד אתמול.

פעמיים בשנה.

שנת 2024 מעלים כטמבים,טכנולוגיות ומה לא, וגג מסריח אחד חולדאי לא יכול לעשות.

כמה קיללתי אותו בגשם.

הראיון של רפאלוב בסוף המשחק זה אחד המביכים

וזו בעצם הסיבה למה הם 10 הפרש מאיתנו

בזמן האחרון הם התעסקו בנו באובססיה במקום להתעסק בעצמם וזה עלה להם בהרבה נקודות.

לנצח בצילנו.

42 דקות לפני, liron1006 said:

סיכום אחד לאחד, רק שכחת את חולדאי, שהלוואי שילווה אותו ענן גשם כמו הגשם שירד אתמול.

פעמיים בשנה.

שנת 2024 מעלים כטמבים,טכנולוגיות ומה לא, וגג מסריח אחד חולדאי לא יכול לעשות.

כמה קיללתי אותו בגשם.

איך הוא עדיין קם בבוקר אחרי כל הקללות של אתמול

לפני4 שעות , הילד משער 8 said:

לעונה הבאה, אני בכלל לא שלם עם רובי, אבל אני מקווה שהצוות שסביבו יוכיח את עצמו והם יבנו קבוצה עם שלד חזק מאוד, ושלא יתביישו להעיף 30% מהסגל הנוכחי. אם בכר יגיע לחיפה, זו הולכת להיות שנה קשה מאוד, שאליפות בה תושג רק עם סגל אופטימלי.

מדהים אותי בכל פעם מחדש היעדר התרומה של זרים למכבי, פרט לסבוריט (נקודה למחשבה לעונה הבאה) ומילסון (להשאיר בכל מחיר). מדהים כמה מכבי יכולה להשתדרג רק אם נצליח לפגוע ברכש באחוזים גבוהים יותר מ-10%. יש צוות שמיועד רק לזה - קדימה.

אני לא חוסך בביקורת על מכבי על הסגל שנבנה בייחוד בעניין הזרים.

מהצד השני של המתרס אני רק יכול להגיד שאנחנו, קבוצה שרצה לרוב עם 2/3 זרים בלבד , מובילים ב 10 הפרש על הקבוצה הטובה והמאוזנת סו קולד, וכל זה כשלקחנו מהם רק נקודה מתוך 9 אפשריות השנה בליגה, כשהם משחקים עם 6-7 זרים בקבוע.

בקלות היינו יכולים להיות עם פער 15.

יש יותר משפיל מזה עבורם ? חוץ מהריאיון של השעיר המכוער אתמול.

יצאתי בתחושה שהקבוצה הפחות גרועה תיקח אליפות, אין לי ספק שמכבי של האליפויות האחרונות נגד מכבי הנוכחית או חיפה של האליפויות האחרונות נגד חיפה של השנה, נותנות רביעיה בכיף כל אחת לקבוצתה.

ועדין לדעתי השנה אנחנו הקבוצה היותר טובה שבעיקר הבריקה בתחילת העונה עם לחץ עצום על היריב , נשק שקצת אבד לאחרונה.