Jump to content

רשמים מההפסד למפ"ת ברבע גמר גביע | מסתיימת דרכנו בגביע לעונה, עם הפנים לצלחת.

Sawyer

Recommended Posts

13 דקות לפני, snufkin said:

אחרי המשחק הזה אפשר לומר שאנחנו רחוקים הפסד אחד לחיפה כדי לחרבן גם את הליגה... איזה לוזרים

ולפני המשחק הזה זה לא היה ככה ?

לפני6 שעות , קובי השועל said:

אתה מחזק את הטענה שגביע זה משהו אחר, באת לטייל היום והם באו עם סכין בין השיניים. בסופו של דבר זה כדורגל בעטת 8 פעמים למסגרת ונכנסו 2 כדורים לרשת ואצליהם 4/4. מה שכן חובה להחתים את השוער שלהם, פשוט הדהים אותי היום.

זה נכון. במשחק הקודם נגדם אמרו שקין הרדים את קוז'וק במחמאות וזנבר אותו, הפעם קרה הפוך. באמת באו להעביר את הזמן ו" יהיה בסדר"

גם אם ניקח אליפות, נחזור להרגל המגונה של גולדהאר לגבי חיזוק " קודם נעבור 2 שלבים באירופה ואז נראה.." יש הרבה בינוניים בסגל שצריך לשחרר ולהביא אחרים.

שוער לעונה הבאה רק דניאל פרץ שבאיירן מעוניינת להשאיל, להתאבד עליו.

לא לשלם שקל אל קארצב, בסוף העונה להיפרד.

הנחמה היחידה שאם לא היינו עפים נגד פ"ת אז היינו עפים בחצי או הכי כואב בגמר. אם הקבוצה הבינונית הזו תיקח אליפות זה נס.

להתאבד על חיפה בשני, לא לתת להם לנשום. קדימה אהבה שלי , תביאי אליפות !

לפני18 שעות , איתי-מכביסט said:

עונה שהיא פשוט מאניה דיפרסיה . לא היה כדבר הזה . 

התחושה הזאת שאני מוביל דו ספרתי תוך כדי הפלייאוף ועדיין לא סומך על הקבוצה זה חסר תקדים. 

אני כלכך יותר פוחד לאבד את האליפות הזאת מאשר רוצה לקחת אותה שאין לזה הסבר הגיוני. 

חיייבים לנצח בשני 

בול

הביזיון מול אום אל פאחם, קבוצת לאומית, אחרי יתרון 2-0, היה יותר גדול בעיני מזה, וזו הייתה אחת הקבוצות הדורסניות שלנו בעשור האחרון. אם מה שקרה מול אולימפיאקוס לא היה מתרחש, ההדחה אתמול הייתה כואבת אבל נסבלת. 

אני רואה את הדברים אחרת, אם הקבוצה השבורה הזאת הצליחה פעמיים העונה לפתוח פער של 10 נקודות, לסגור סיבוב שלם בלי הפסד תוך כדי העפלה ענקית מהמקום הראשון בבית בקונפרנס, אז כנראה שהאופי מתעלה על היכולת.

3 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

הביזיון מול אום אל פאחם, קבוצת לאומית, אחרי יתרון 2-0, היה יותר גדול בעיני מזה, וזו הייתה אחת הקבוצות הדורסניות שלנו בעשור האחרון. אם מה שקרה מול אולימפיאקוס לא היה מתרחש, ההדחה אתמול הייתה כואבת אבל נסבלת. 

אני רואה את הדברים אחרת, אם הקבוצה השבורה הזאת הצליחה פעמיים העונה לפתוח פער של 10 נקודות, לסגור סיבוב שלם בלי הפסד תוך כדי העפלה ענקית מהמקום הראשון בבית בקונפרנס, אז כנראה שהאופי מתעלה על היכולת.

מצד שני היינו בפלוס 10 וירדנו למינוס 2, הובלנו 4-1 וקיבלנו שישייה ואתמול הובלנו בתוספת זמן וגם נגמר רע…

לאדע כבר מה לחשוב על הקבוצה הזאת בחיי אתה לא יודע איזו מכבי תקבל בכל משחק יש אחת אחרת

9 דקות לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

מצד שני היינו בפלוס 10 וירדנו למינוס 2, הובלנו 4-1 וקיבלנו שישייה ואתמול הובלנו בתוספת זמן וגם נגמר רע…

לאדע כבר מה לחשוב על הקבוצה הזאת בחיי אתה לא יודע איזו מכבי תקבל בכל משחק יש אחת אחרת

מכבי של פטריק הכושל הצליחה לצמצם פער 9 נקודות ולעקוף את חיפה ה״אימתנית״ בעונה הראשונה של בכר שכולם פה משפריצים למשמע שמו, גם אוהדי חיפה היו בטוחים שהם מצליחים לשלשל את האליפות אחרי ההפסד שלהם לק״ש שני מחזורים לסיום, אבל בסוף הקבוצה הטובה יותר לקחה אליפות למרות שרצף של 11 ניצחונות דחוקים הצליחו לטשטש קצת את הבלוף שהוביל לפער הגדול מלכתחילה.

לפני2 שעות , zion8 said:

ממש ממש לא סתם קבוצה.

סתם קבוצה אחרי גל עזיבות ופציעוצ כאלה הייתה מדשדשת, והם נותנים עונה לא רעה בהתאם לסיטואציה. תוסיף לזה 2 מפגשים שהם עשו לך בית ספר ותבין שהם שם וזה יותר מאדים.

מצד שני מכבי הזאת היא הדבר הכי פריך שראיתי מעולם מקבוצת כדורגל בכירה. לא חושב שאי פעם ראיתי קבוצה מובילה עם סף שבירה כזה נמוך שזה נובע קודם מבעיות מקצועיות של מאמן משונה ושחקנים בינוניים.

הכל פתוח.

אני מספיק זקן לזכור איך הקבוצה של ואן לובן עשתה ריצה מטורפת וסגרה פער של 8 והגיעה למחזור 30 כשהיא במקום הראשון. אני מספיק זקן לזכור שהיא לא הפסידה פעם אחת לחיפה וגם ניצחה אותה בחצי גמר גביע בלי זרים. אני מספיק זקן לזכור איך כל השחקנים הבכירים שלנו התראיינו ואמרו דוניס מפריע לנו, תנו לנו לשחק 4-3-3 פשוט - ואנחנו נעשה את השאר. איך זלזל(נ)ו בחיפה ההיא וחשבו שהיא שלשלנית ותפסיד את האליפות. איך כולם היו בטוחים שואן לובן הוא-הוא הדבר האמיתי והנה הם שדדו אותנו העונה והם חלשים ובעונה הבאה נפרק להם את הצורה. איך פשיץ שם שתיים אפס וכולם חגגו את נשמתם והיו בטוחים שחיפה כאלה לוזרים ולא ייקחו אליפות עוד 10 שנים והנה עוד שנייה יענק'לך חוזר והכל מתפרק שם כמו מגדל קלפים. אני גם מספיק זקן לזכור מה קרה בסוף ולאן הגענו היום... 

ביזינו את עצמו בגביע גם עם איביץ' להזכירכם, הבעיה שזה לא פעם ראשונה וכבר ממש נהיה פה דפוס של שלשול במאני טיים. 

מפיל את זה בעיקר על קין, למרות שהוא לא האשם היחיד שהשחקנים שלנו שלשלנים גדולים, הם כן הגיעו למספיק מצבים. 

מצב מוזר, מובילים ב10 הפרש כשנשארו 9 משחקים לסוף ואנשים פה צריכים החלפת תחתון אחרי הדחה הזויה בגביע. 

יום שני לבוא לנצח ולסיים את העונה הזאת עם אליפות וגביע השוקו.

לפני1 שעה , העכבר הצהוב said:

יש עוד 27 נק' , נניח מכבי לוקחת עוד 12נק', זאת אומרת שחיפה צריכה לקחת 23 מ27.

2 תוצאות תיקו ב 2 המחזורים הקרובים ואני הרבה יותר רגוע (כמובן שיותר מזה זה פנטסטי). גם אם הפער ירד ל 8 אחרי ב"ש, חיפה יפסידו נקודות בהמשך ויהיה בסדר.

הפסד מולם בבלומפילד והפער 7 לפני משחק בטרנר. זה לא רק סטטיסטיקה יבשה אלא מומנטומים והעונה אנחנו קבוצה כל כך חלשה הגנתית עם מאמן לא טוב ופריכות מנטלית של גילי ורמוט במאני טיים שעוד הפסד בבלומפילד יכל ליצור כדור שלג. המזל שלנו זה שחיפה רעים כנראה לא פחות. נקווה שהריצה שלהם באמצע העונה היתה מקרית 

53 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

העיניים למשחק הגביע של חיפה, שישחקו שם 120 דקות, מורחקים למשחק נגדינו בצהוב שני ,לשחקני מפתח שם כמו סק,קורנו,ג'אבר ופציעות.

אל תצפה. נתניה כרגע ברמה של לאומית

1 hour ago, AvielMaccabi4 said:

מכבי של פטריק הכושל הצליחה לצמצם פער 9 נקודות ולעקוף את חיפה ה״אימתנית״ בעונה הראשונה של בכר שכולם פה משפריצים למשמע שמו, גם אוהדי חיפה היו בטוחים שהם מצליחים לשלשל את האליפות אחרי ההפסד שלהם לק״ש שני מחזורים לסיום, אבל בסוף הקבוצה הטובה יותר לקחה אליפות למרות שרצף של 11 ניצחונות דחוקים הצליחו לטשטש קצת את הבלוף שהוביל לפער הגדול מלכתחילה.

המון המון תודה, חרגו פה מגבול הטעם הטוב בנושא הביקורות וההזיות ממזמן.

אוי לקהל אם הגישה שיבוא אליה בשני היא "רק שהשחקנים לא ישלשלו".

זה ברור שהרבה שחקני סגל לא שווים הרכב. או אפילו סגל בכלל. 

אבל הקטע הזה שההזדמנות היחידה ששחקנים כאלה מקבלים זה ביחד עם שאר מקבלי הפירורים, זה דבילי ומראש מועד לכישלון. 

הגנה שלא שיחקה ביחד ובלי אף אחד שאתה יכול לסמוך עליו, קישור ללא מישהו שיחזיק אותו, תורג׳מן שצריך לקוות למסירה ממלדה או ביטון (זוועה!). 

אין לשחקנים האלה סיכוי להראות אולי בכל זאת יש בהם משהו. 

רוטציה עושים כשנותנים לשחקן כזה או אחר הרכב בין שאר השחקנים הקבועים. 

לתת לכל השחקנים הזדמנות ביחד, במשחק שאי אפשר לתקן, זה לזרוק את המשחק לפח ולקבור את השחקנים, גם כאלה שאולי כן יכולים לתת משהו. 

לדעתי האישית.

אם בסופו של דבר ניקח אליפות העונה,

זה ללא ספק הסגל וההרכב החלש ביותר שלקח אליפות למכבי ב-30 שנה האחרונות (מאז שאני רואה כדורגל) וללא ספק בין הקבוצות החלשות שלקחו אליפות בליגת העל.

ההפסד הזה הוא על קין, כמו שאז זה היה על איביץ. כשאתה עולה עם מחליפים, במיוחד כשזה שלב נוקאווט, אתה אשם. מילא המגנים, מילא דן ביטון שמידי פעם כן רואה דשא, אבל להחליף שוער? לוותר על הברזל שלך בהגנה סבוריט ולתת לשני הליצנים האלה להסתדר לבד? למה לקח כל כך הרבה זמן להוציא את אבישי כהן שהיה חושך? מלדה היה לא כזה רע, אם רק היה לו מגן תוקף שיעזור לו כמו בצד השני. כבר אין אירופה, מה הקטע לחלק כוחות? טמטום.

16 דקות לפני, ברווז צהוב said:

לדעתי האישית.

זה ללא ספק הסגל וההרכב החלש ביותר שלקח אליפות למכבי ב-30 שנה האחרונות (מאז שאני רואה כדורגל) וללא ספק בין הקבוצות החלשות שלקחו אליפות בליגת העל.

אז בעצם אפשר לומר ש... הליגה חלשה העונה?

24 דקות לפני, ברווז צהוב said:

לדעתי האישית.

וזה מעניין וחשוב כי??

צריך לקחת אליפות למי אכפת כאילו יש טבלה של אלופות לפי איכות

בסוף זוכרים מי לקחה את האליפות ולהזכיר לכם שב3 שנים האחרונות חיפה אלופה

לא באמת אכפת לי איך לקחת את הצלחת

קודם כל לקחת את זה אחרי זה כל השאר

9 דקות לפני, YoniC said:

אין ספק

חלה התדרדרות תהומית מהשלוש שנים האחרונה שהליגה הייתה בין 6 הטובות באירופה

15 דקות לפני, YoniC said:

עזוב שזה לא מסתדר עם ההישגים באירופה, מה ההבדל בין חיפה של העונה למכבי של שלושת העונות האחרונות? 

4 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

עזוב שזה לא מסתדר עם ההישגים באירופה, מה ההבדל בין חיפה של העונה למכבי של שלושת העונות האחרונות? 

זה היה בצחוק

28 דקות לפני, קובי החולוני said:

וזה מעניין וחשוב כי??

צריך לקחת אליפות למי אכפת כאילו יש טבלה של אלופות לפי איכות

בסוף זוכרים מי לקחה את האליפות ולהזכיר לכם שב3 שנים האחרונות חיפה אלופה

לא באמת אכפת לי איך לקחת את הצלחת

קודם כל לקחת את זה אחרי זה כל השאר

רק אליפות מעניין.

סתם הוצאתי את אשר על ליבי

עונה של רכבת הרים.

לא מבין את התגובות הדיכאוניות פה, יש משחקים שהכל מתחרבן לך. 

אני באמת לא מבין איך הצלחנו להפסיד את זה אחרי הפנדל של ערן, אבל כל זה כבר היסטוריה.

לנצח את חיפה בשני ולהביא את האליפות הזאת.

16 דקות לפני, Davidna said:

טננבאום

ביטון

בלטקסה

תורגמן

אבישי

אין להם מקום פה.

אתה ודומיך עם העליהום הלא מוצדק על תורג'מן (ורביבו) לאחרונה מאוסים לחלוטין עם אפס הבנה בכדורגל.