Jump to content

רשמים מההפסד למפ"ת ברבע גמר גביע | מסתיימת דרכנו בגביע לעונה, עם הפנים לצלחת.

Sawyer

Recommended Posts

1 דקה לפני, Brandon Roy said:

נראה לי שאתה כל-כך מצולק מהעונת שוערות הזו שמכבי סידרה לנו, שכבר אין לך סטנדרטים.

כל כדור גובה הוא יצא כמו מטורף והוריד שחקנים בדרך, חלק מהפעמים בלי לגעת בכלל בכדור. אם היינו קצת פחות אימפוטנטיים היינו מענישים. 

ישמצב אבל הוא בכל זאת עמד בכל המשימות שלו לקח 6 הצלות וקיבל שני שערים שאין לו מה לעשות איתם. גם משחק הרגל שלו טוב, יש בו משהו נו..

2 דקות לפני, Brandon Roy said:

נראה לי שאתה כל-כך מצולק מהעונת שוערות הזו שמכבי סידרה לנו, שכבר אין לך סטנדרטים.

כל כדור גובה הוא יצא כמו מטורף והוריד שחקנים בדרך, חלק מהפעמים בלי לגעת בכלל בכדור. אם היינו קצת פחות אימפוטנטיים היינו מענישים. 

אם אתה מקבל גול בנייח כמו שהוא חטף מנחמיאס, רודפים פה אחרי השוער עם קילשונים בוערים. 

כל השערים בליגה הזאת אותו חרא. 

11 דקות לפני, אלק נילאש said:

בסוף, אי אפשר להתעלם מהדינמיקות, כמו שקוסמיק אומר, הם טחנו את השושלת שלהם עד דק. הכל שם על האדים של האדים ואם לא התעלות (משומקום) של חלאיילי הם מתרסקים כמו העונה הרביעית של בכר. ההרגשה שהם יותר טובים/מאוזנים מאיתנו באה בעיקר בגלל שההגנה שלהם יותר טובה פרסונאלית ויותר יציבה, למרות שגם זה התערער בשבועות האחרונות. הם באמת, ואני אומר את זה מהיום הראשון של העונה, סתם קבוצה. אין בהם כלום מיוחד או יוצא דופן. זה הכל אדים של ההצלחות של פעם, שנותנים להם הרגשה שכלום אף פעם לא גמור. כמו שהיה לנו בעונה של ואן לובן. בקיץ, הם בברוך הרבה יותר גדול מאיתנו. זה לא מצב שאתה אומר אם נפספס הם יהיו שם בוודאות לקחת, הם עסוקים כל היום בבכי על ההתאחדות והשופטים ושכחו שאליפות לוקחים במגרש. הם בטוחים שזה שלהם בטאבו וזה שהם לא מקום ראשון זה בגלל שכולם נגדם ולא בגלל איך שהם משחקים.

יפה כתבת נילאש

זה יגמר בדו ספרתי

השאלה הגדולה לקיץ זה בכר או קין, אני עם האירי.

44 דקות לפני, המכבייה said:

מה לא הבנת במה שכתבתי? לא מאמין בהם אם הם צריכים לשחק נגד וועד הבית שלי על תואר. כולנו נפרפר ביום שני בלילה. לא מאמין בהם, לא ברובי, לא בשחקנים, לא במי שמביא להם מים. 

ומה זה בפורמט הזה?  זה נחשב לטוב יותר כי סיימת ראשון. 

שמע, ממש לא מסכים איתך. בשני יעלה ההרכב הראשון (שהפסיד לחיפה פעמיים, נכון) ובתקווה ליום סביר פלוס של רוב השחקנים זה שלנו. מודה שקונה תיקו כמובן כי זה משרת אותנו. 

10 דקות לפני, קובי השועל said:

אתה מחזק את הטענה שגביע זה משהו אחר, באת לטייל היום והם באו עם סכין בין השיניים. בסופו של דבר זה כדורגל בעטת 8 פעמים למסגרת ונכנסו 2 כדורים לרשת ואצליהם 4/4. מה שכן חובה להחתים את השוער שלהם, פשוט הדהים אותי היום.

אתה מחזק את הטענה שלי כמה הכל מקרי אצל קין. הרי לפני חודש לא ניסית בכלל להניע כדור ונתת 5, למה שלא שתשחזר את זה? מה אתה עושה לעזאזל?

3 דקות לפני, קובי השועל said:

יפה כתבת נילאש

זה יגמר בדו ספרתי

השאלה הגדולה לקיץ זה בכר או קין, אני עם האירי.

מסאי דגו הגיע פעמיים מול רובי קין ועשה לי בית ספר. אני לא רוצה לחשוב בכלל מה בכר יעשה לו בשנה הבאה.

מיטש עשה את הטעות בפעם הראשונה כשבכר היה פנוי, מאמין שלמד את הלקח.

2 דקות לפני, בראון said:

אתה מחזק את הטענה שלי כמה הכל מקרי אצל קין. הרי לפני חודש לא ניסית בכלל להניע כדור ונתת 5, למה שלא שתשחזר את זה? מה אתה עושה לעזאזל?

סינדרום לקבוצה שלא לומדת כלום.

פתח תקווה שיחקו שונה לגמרי, לא היה לנו חצי מהשטחים שהיו אז. על מה אתם מדברים? הבלמים שלהם עמדו הרבה יותר נמוך והמגנים כמעט לא עברו את החצי. קוז'וך התכונן מצוין.

5 דקות לפני, קובי השועל said:

פתח תקווה שיחקו שונה לגמרי, לא היה לנו חצי מהשטחים שהיו אז. על מה אתם מדברים? הבלמים שלהם עמדו הרבה יותר נמוך והמגנים כמעט לא עברו את החצי. קוז'וך התכונן מצוין.

מימר, דגו, קוז׳וך, דראפיץ׳, ברדה וקורצקי. מה משותף להם? למדו את רובי אחרי משחק אחד.

6 דקות לפני, קובי השועל said:

הם הובילו מדקה 10. מה ציפית שהם ימשיכו לתקוף? הסתגרו מהרגע שהם הבקיעו. הגול שלהם הגיע מלחץ על הנעת כדור סתמית ומיותרת. תעיף למעלה, נתת 9 גולים נגדם רק מלהעיף כדורים למעלה.

40 דקות לפני, אלק נילאש said:

בסוף, אי אפשר להתעלם מהדינמיקות, כמו שקוסמיק אומר, הם טחנו את השושלת שלהם עד דק. הכל שם על האדים של האדים ואם לא התעלות (משומקום) של חלאיילי הם מתרסקים כמו העונה הרביעית של בכר. ההרגשה שהם יותר טובים/מאוזנים מאיתנו באה בעיקר בגלל שההגנה שלהם יותר טובה פרסונאלית ויותר יציבה, למרות שגם זה התערער בשבועות האחרונות. הם באמת, ואני אומר את זה מהיום הראשון של העונה, סתם קבוצה. אין בהם כלום מיוחד או יוצא דופן. זה הכל אדים של ההצלחות של פעם, שנותנים להם הרגשה שכלום אף פעם לא גמור. כמו שהיה לנו בעונה של ואן לובן. בקיץ, הם בברוך הרבה יותר גדול מאיתנו. זה לא מצב שאתה אומר אם נפספס הם יהיו שם בוודאות לקחת, הם עסוקים כל היום בבכי על ההתאחדות והשופטים ושכחו שאליפות לוקחים במגרש. הם בטוחים שזה שלהם בטאבו וזה שהם לא מקום ראשון זה בגלל שכולם נגדם ולא בגלל איך שהם משחקים.

גם אנחנו לא מיוחדים. הרבה פחות מהקבוצה שלקחה את 03..

32 דקות לפני, מנש שער 11 said:

שמע, ממש לא מסכים איתך. בשני יעלה ההרכב הראשון (שהפסיד לחיפה פעמיים, נכון) ובתקווה ליום סביר פלוס של רוב השחקנים זה שלנו. מודה שקונה תיקו כמובן כי זה משרת אותנו. 

לא מאמין בהם. ככה פשוט. 

לפני2 שעות , איתי-מכביסט said:

עונה שהיא פשוט מאניה דיפרסיה . לא היה כדבר הזה . 

התחושה הזאת שאני מוביל דו ספרתי תוך כדי הפלייאוף ועדיין לא סומך על הקבוצה זה חסר תקדים. 

אני כלכך יותר פוחד לאבד את האליפות הזאת מאשר רוצה לקחת אותה שאין לזה הסבר הגיוני. 

חיייבים לנצח בשני 

כל מילה בול !

לפני5 שעות , המכבייה said:

לרובי קין יש כמה מחליפים סבירים, זאדה, תורג'מן,

מלדה. כל השאר חולצות ריקות(במיוחד קארצב, אבישי, בלטסקה, גולסה). 

זה עדיין לא מסביר איך פעם שלישית העונה, הוא, פרץ, ערן, גבי, סבוריט, נכשלים כל כך קשה. זאת יונייטד של הטראבל רק הפוך. 

אני קונה בכסף תיקו ביום שני. אנחנו תאונה שאמורה להתרחש בכל זמן נתון. כל מי שבמערכת הזאת כרגע הוא לוזר עצום. אבל עצום. לא מאמין בהם בשיט. ורובם, חלשים בכדורגל. קארצב, בלטסקה, זה דברים לא הגיוניים פשוט. שחקנים רעים. עוד רצו פה קארצב ביום שני. לוזר, דביל, חסר יכולות מלבד לוק. יוריס מנגב אותו. 

אנחנו נחרבן גם את זה. 

מסכים עם הכל חוץ מהמשפט האחרון.

לפני4 שעות , Brandon Roy said:

סויר היה לדעתי מאוד עדין עם ההגנה שלנו. אני עוזב את בלטקסה בצד כי כל מי שאוהד מכבי יותר מ - 5 שנים ידע עוד בדיווחים על החזרה שלו, שזה למחזר משהו שכבר אז לא היה מתאים לרמה של מכבי. נחמיאס, מעבר למכירות שלו היום, יש לו בעיית יסודות חמורה מאוד בהגנה. גם כשזה לא הוא שטועה באופן ישיר, מאוד קשה איתו בהגנה. המון התעסקות, הרבה חורים, הרבה פאולים, כל הזמן אתה צריך להיות שם בסביבה שלו דרוך. הוא ברמה של ליגת העל, זו לא לא רמה של ליגת העל, פשוט לא הרכב של פלייאוף עליון. הוא מחמיא לו קבוצה כמו ק"ש, קבוצה שמשחקת נמוך, הרבה בראש, הרבה ליד הרחבה עם עוד שחקנים. ההחתמה שלו זה סקאוטינג לא נכון של יצחקי וחוסר הבנה של איזה בלם קבוצה דומיננטית בליגה כמו מכבי, צריכה. אני באמת חושב שגם אם לא אשם כל הזמן באופן ישיר, תצוגות הגנה רעות מאוד שלא היו לנו שנים משיגים עם שחקנים שבמשך שנים לא היו מקבלים כל כך הרבה משחקי הרכב במכבי ולא מתאימים לרמה מבחינת הבנת המשחק, כמוהו. 

נקודה טובה. מצפה ליותר מבלם של מכבי.

לפני4 שעות , מנש שער 11 said:

בלי מילסון זה לא נקרא הרכב ראשון

לפני5 שעות , אלק נילאש said:

ממש ממש לא סתם קבוצה.

סתם קבוצה אחרי גל עזיבות ופציעוצ כאלה הייתה מדשדשת, והם נותנים עונה לא רעה בהתאם לסיטואציה. תוסיף לזה 2 מפגשים שהם עשו לך בית ספר ותבין שהם שם וזה יותר מאדים.

מצד שני מכבי הזאת היא הדבר הכי פריך שראיתי מעולם מקבוצת כדורגל בכירה. לא חושב שאי פעם ראיתי קבוצה מובילה עם סף שבירה כזה נמוך שזה נובע קודם מבעיות מקצועיות של מאמן משונה ושחקנים בינוניים.

הכל פתוח.

ציונים:

טננבאום 2-הציון 2 עוד מחמאה, המשחק האחרון שלו כנראה במכבי.

כהן 4-לא הורגש, חלש מאוד.

נחמיאס 3.5(סבוריט אין ציון-החילוף שלו לא היה ברור, מילא נכנס למה לא במקום בלטקסה? שיחק בצד ימין והוא בכלל שמאלי, לא היה דייק באף מסירה כי הוא לא ימני ברגל אבל זה היה ברור)-קיבל המון מחמאות וזה שלא ספגנו שהוא על הדשא, אבל 2 משחקי לא ליגה ספגנו 10 גולים איתו(!) ומשחק נוראי שלו.

בלטקסה 2-למרות ההחתמה החורפית שלו, לא אתפלא אם מכבי תנסה להפטר ממנו אם תמצא מחליפים, היה אתמול הכי גרוע משחקני השדה.

דוידזאדה 5-מהטובים על הדשא במכבי, וגם טוב זה משחק סולידי, היו לו גם קצת חוסר דיוק, אבל רץ בלי סוף ולחץ יפה.

קארצב 5(פרץ 6-נכנס וכבר הראו שהוא משפיע יותר)-לא היה גרוע כלכך, אבל לא טוב, הפסיד מאבקים וגם ניצח.

גבי 5.5-היה לו משחק סולידי, לצד המון מהלכים יפים הוא התעייף מאוד מחצית השניה.

ביטון 3(גולסה 3-איי גולי, כמה אני אוהב אותך , הטעות הקריטית שלך גמרה לנו עונה, לא התאושש מהמכה הזאת ונראה כבוי ורע ולא השפיע מהרגע שנכנס)-חלש להחריד, חרבן לנו המון מהלכים גדולים במשחק, הרס כל מהלך גדול שמילסון וגבי הכינו.

מילסון 6.5-הכי טוב במכבי בפער, המון כדורי עומק מעולים, דריבלים יפים, שחקן מעל הליגה, מסכן שאין לו הרבה עם מי לשחק.

מלדה 5(דוידה 4-המשחק הכי חלש שלו במכבי, ניסה בכח לעשות דריבלים סתמיים ואיבד כל כדור, גם הכדורים שלו לא היו מדויקים)-המון דריבלים טובים ומיותרים, חוסר דיוק אבל ניסה ורץ.

תורג'מן 4(זהבי 5-ערן זה ערן, לא נס לחו רואים)-היה לא טוב ולא מדויק, המון כדורי גובה לא לכתובת בכלל 

בלם עם רגל שמאל זה מצרך לא שכיח בכדורגל(לא יכול להגיד נדיר, אבל לא שכיח), בישראל בכלל מצרך יחסית לא שכיח, אתמול שיחקנו בהארכה עם 2 בלמים עם רגל שמאל, לא ברור על מה קין חשב לעצמו שהוא חושב שהוא ממציא את הכדורגל מחדש, מילא עשית חילוף בהגנה, למה לא בלם עם רגל שמאל תמורת בלם עם רגל שמאל במקום להכניס את סבוריט לימין ולעשות בלאגן? זה מהדברים הקטנים שאני לעולם לא אבין אצל קין.

בבסיס כשרובי קין נותן לרוב הסגל המחליף בקושי עשר דקות במשחק ליגה ואז זורק אותם למשחקים חשובים אחרים ומצפה שהם 90+ דקות יתנו לו תפוקה של שחקני הרכב, זה לא עובד. 

הוא גמר את הבטחון של המחליפים שלו שלדעתי חלקם עדיין ברמה מספיק טובה לליגה שלנו.

וגם מצד שני ההרכב נשחק ממשחק למשחק.  

וגם אם לא עבד, תחליף מוקדם. 

זה לא עוזר לתקן טעויות ברגע השיא בדקות האחרונות כשהשחקנים קרים עדיין. 

כל ההרכב הזה מההתחלה היה נראה שהוא לא מאומן ולא יודע מה הוא רוצה מעצמו, הרבה לחץ ומעט מאוד מהלכים מובנים וזאת התוצאה. 

באמת שהגביע עצמו לא מאוד כואב לי (תמיד מבאס לאבד תואר, אבל איבדנו גביעים הרבה יותר כואבים נגד חיפה ובני יהודה בק טו בק), אבל לאכול שוב את המהפך הבלתי אפשרי הזה בפעם השלישית העונה זה כבר יותר מדי בשבילי.

2 דקות לפני, snufkin said:

אחרי המשחק הזה אפשר לומר שאנחנו רחוקים הפסד אחד לחיפה כדי לחרבן גם את הליגה... איזה לוזרים

יש עוד 27 נק' , נניח מכבי לוקחת עוד 12נק', זאת אומרת שחיפה צריכה לקחת 23 מ27.

בכיינים נמאסתם

הגביע נועד בשביל רגעים כאלה עם כמה שזה כואב ומאכזב זה קורה בכל מקום בעולם

מקווה שהשחקנים לא יספגו מכם את לוזריות התבוסתנית שלכם

הדבר הכי חשוב שיש זה הליגה, וזה לא השתנה ולא היה משתנה גם אם היינו עולים