Jump to content

רשמים מההפסד למפ"ת ברבע גמר גביע | מסתיימת דרכנו בגביע לעונה, עם הפנים לצלחת.

Sawyer

Recommended Posts

טירוף מה שקורה בכדורגל הישראלי בימים האחרונים, אחת העונות הכי משוגעות מטורפות ורוויות מהפכים מגיעה לשלבי הסיום ומכבי חיפה מועדת שלוש פעמים ברציפות כדי להגדיל את הפער עד ל10 נקודות לפני משחק העונה, אבל קודם לכן יש לנו עוד שלב בגביע המדינה. משחק נוקאאוט שאין ממנו דרך חזרה ובתור מכבי אנחנו רוצים את הכל, צריכים לעבור גם את היום.

קין מעלה הרכב שכולל לא מעט מחליפים, מדאיג אך עדיין אפשרי.

שופט: רע (מחצית ראשונה 3 צהובים בוטים אלף אחוז שלא נתן להם שהיו צריכים להיות מתורגמים לאדומים כבר במחצית השניה, שריקות נגדנו בשמחה, הביטול של הפנדל של מילסון שהיה גבולי אבל לא משהו שואר צריך להפוך. בן זונה גדול. תרם את שלו לסנסציה)

שחקנים: טננבאום אני שונא את השטות הזאת של שוער מחליף בגביע, הפעם לא התעצבנתי לפני המשחק אז מתעצבן אחריו. גמר אותנו עם משחק רע וגול בלהות. דוידזאדה לדעתי היה מהטובים במכבי, כן התעייף מאוד ככל שהלכו הדקות וירד בתרומה, אבל לפחות בהתחלה היה פעיל וטוב בשני צידי המגרש. נחמיאס כבש גול ועשה כמה פעולות הגנתיות לא רעות, אבל המכירות והטעויות שלו היום היו קריטיות בלטקסה התאמץ, הגיע ראשון לכמה כדורים, שיחק אגרסיבי. עם הדקות פתח את שער המכירות והראה למה אין לו מקום בהרכב שלנו. אבישי לא זוכר מתי היה המשחק הטוב האחרון שלו, קשה מאוד איתו. | שחר היה שיפור מאבישי אבל לבטח לא הרשים.  קארצב לא היה טוב, טאץ' רע בכדור, איבד כדורים, לא ניצח מאבקים. פשוט לא היה טוב. גבי ידע שיש לו הרבה על הגב ולכן ניסה והיה די מעורב במשחק, לרוב לא בצורה מספיק איכותית ובתכלס יותר מדי רץ על ניוטרל היום. ביטון צר לי אבל פשוט כ"כ קשה לי איתו, כ"כ קשה לי שהוא עדיין מקבל דקות משעמותיות במכבי זה מטורף. מילסון לא היה במשחק שיא ועדיין היה מהטובים על המגרש, מהבודדים שהבריקו ועשו פה ושם דברים. היום זה לא הספיק לצערנו. מלדה מעט מאוד תכלס, פה ושם כן עושה מהלכי כדורגל נחמדים לבניית מהלכים בחצי שלנו אבל רחוק מלהיות שחקן הרכב במכבי. | דוידה נכנס טוב, כמה דריבלים טובים ונסיונות ראויים, איים על השער והיה קרוב כמה פעמים אבל גם הוא לא מספיק איכותי (אם כי יותר מהאחרים שאינם מילסון). תורג'מן גם היום היה רחוק מלהרשים, לא נגע מספיק בכדור, את המצב וחצי שלו לא הצליח לסיים. באסה. 

דור וערן שנכנסו הכניסו קצת רוח ועזרו לחזרה, זה לא הספיק. אייל גמרת אותנו, סבוריט ניסה להציל את המולדת ולא מסר כדור טוב אחד.

פיקנטריה:

- מגיעים להארכה

- עפים מהגיע ברבע הגמר (למפ"ת)

- דקות הסיום ההזויות (של ה90)

קהל:

המון קהל הגיע היום, הייתי קצת רחוק מהגוש, קצת מנותק מהמשחק בגלל שטויות שהיו לי לא קשורות היום. הרגיש לי שהיה קצת מנומנם ולא הבנו מספיק טוב את הסיטואציה. בדקות רבות בסיום כשראו את ממצוקה הקהל כן התגייס והרים את הקבוצה ולרגעים היה נראה שזה יביא את הקאמבק (הנוסף) אבל בסוף זה לא הצליח. לא מאוד משנה. אני מתבאס מאוד לאבד תואר, כל תואר. אנחנו תמיד צריכים לשאוף לכולם, אבל העונה הזאת וזה נאמר לפני שהיא התחילה ולכל אורכה, יש מטרה אחת מעל כולן ומטרה אחת שחייבים להשיג. 

מי שחושב שהאליפות כבר אצלנו ביד טועה. היא לא. איבדנו כבר פער של 10 נקודות בפחות העונה ורצף המשחקים הקרוב קשוח בהרבה מפעם שעברה. המשחק הכי חשוב שלנו בשנים האחרונות בעוד פחות משבוע. משחק שיכול להכריע את גורל העונה כולה. עונה שחייבת להסתיים בצהוב. תתחילו בהכנות כי זה עוד רגע מגיע.

שני, 20:30, בלומפילד. מלחמת עולם.

רק אליפות תשכיח ממני את השטויות של היום...

אפשר להתעצבן, להתבאס, מה שתרצו היום אבל כל מי שמגיע בשני חייב להיות בטירוף שלא היה בבלומפילד המחודש לפחות, חייבים להביא את זה!

לרובי קין יש כמה מחליפים סבירים, זאדה, תורג'מן,

מלדה. כל השאר חולצות ריקות(במיוחד קארצב, אבישי, בלטסקה, גולסה). 

זה עדיין לא מסביר איך פעם שלישית העונה, הוא, פרץ, ערן, גבי, סבוריט, נכשלים כל כך קשה. זאת יונייטד של הטראבל רק הפוך. 

אני קונה בכסף תיקו ביום שני. אנחנו תאונה שאמורה להתרחש בכל זמן נתון. כל מי שבמערכת הזאת כרגע הוא לוזר עצום. אבל עצום. לא מאמין בהם בשיט. ורובם, חלשים בכדורגל. קארצב, בלטסקה, זה דברים לא הגיוניים פשוט. שחקנים רעים. עוד רצו פה קארצב ביום שני. לוזר, דביל, חסר יכולות מלבד לוק. יוריס מנגב אותו. 

אנחנו נחרבן גם את זה. 

קארצב הכי איכזב אותי היום ביי פאר, מפתיע ממש ממש לרעה, ממש.

נכנס טוב במשחקים אחרונים שנכנס כמחליף ונראה שזה מתחיל להיות סביר לרוטציה, אבל היום זה נראה רע מאוד.

ההפסד הזה מתסכל אותי הרבה אבל הרבה יותר מאולימפיאקוס. שונה להפסיד תואר בארץ, שונא שזה קורה אחרי זלזול שלנו והרכב משני נגד קבוצת ליגת העל 3 משחקים מהתואר. כאילו לא מכירים את ההיסטוריה המחורבנת של המועדון בגביע וההדחות שנבעו מזלזול נטו.

בשביל אנשים הגביע הוא חתיכת מתכת שלא מעניינת ובאה להם טוב עם האליפות. בשבילי הוא חותמת לעונה מושלמת.

תואר שכילד חלמתי עליו שלא היינו באזור חיוג של אליפות ותמיד הייתי מתאכזב. כל הרגעים הכי מבאסים שלי כאוהד היו בגביע. משמשון, דרך עכו, הפועל ירושלים בשלבים המוקדמים ועד חיפה ובני יהודה בגמרים בטדי.

אני מאשים את רובי נטו. יש לו סגל מוגבל, זה לא אשמתו אבל הוא מכולם יודע את זה הכי טוב אז מה פתאום לעשות רוטציה כזאת רחבה? להחליף שוער? לקבוצה הזאת יש במקרה הטוב 13 שחקנים ראויים, תנו להם לשחק עד סוף העונה, בלי רוטציות ובלי חארטות ואני מאמין שהאליפות תהיה בכיס שלנו. אחרי אולימפיאקוס, השחקנים גילו אופי וניצחו את הפועל חיפה. בוא נראה אותם עכשיו נגד מכבי חיפה, בוא נגיד שייקח לי זמן.

9 דקות לפני, המכבייה said:

זה עדיין לא מסביר איך פעם שלישית העונה, הוא, פרץ, ערן, גבי, סבוריט, נכשלים כל כך קשה. זאת יונייטד של הטראבל רק הפוך. 

אני קונה בכסף תיקו ביום שני. אנחנו תאונה שאמורה להתרחש בכל זמן נתון. כל מי שבמערכת הזאת כרגע הוא לוזר עצום. אבל עצום. לא מאמין בהם בשיט. ורובם, חלשים בכדורגל. קארצב, בלטסקה, זה דברים לא הגיוניים פשוט. שחקנים רעים. עוד רצו פה קארצב ביום שני. לוזר, דביל, חסר יכולות מלבד לוק. יוריס מנגב אותו. 

אנחנו נחרבן גם את זה. 

מסכים עם הכל אבל עדיין בוא ננסה להשאר אופטימיים. 

הקבוצה הכי לוזרית שידע המועדון הזה - כן 

לא מאמין בהם בשיט - כן 

שחקני הגנה פשוט לא טובים בכדורגל - כן 

בכל זאת בוא נהיה באנרגיה חיובית כי זה בסוף מחלחל ליציע

5 דקות לפני, YallaMaccabi said:

מסכים עם הכל אבל עדיין בוא ננסה להשאר אופטימיים. 

הקבוצה הכי לוזרית שידע המועדון הזה - כן 

לא מאמין בהם בשיט - כן 

שחקני הגנה פשוט לא טובים בכדורגל - כן 

בכל זאת בוא נהיה באנרגיה חיובית כי זה בסוף מחלחל ליציע

!!!!

יום שני מבחן של הקהל גם, יש לנו קבוצה שלשלנית, בואו ניתן להם אקסטרא עידוד וביטחון שיצליחו להחזיק אותו, עד שיתפוצצו להם המעיים לאחר מכן.

אתה חושב שהיה לך ערב חרא ואז אתה נכנס לפורום ומרגיש פי אלף יותר גרוע.

מילא הרשתות החברתיות עם אוהדי היריבה שברור שמחכים שניפול, אבל אוהדי מכבי?

מכביסטים!

עונה שהיא פשוט מאניה דיפרסיה . לא היה כדבר הזה . 

התחושה הזאת שאני מוביל דו ספרתי תוך כדי הפלייאוף ועדיין לא סומך על הקבוצה זה חסר תקדים. 

אני כלכך יותר פוחד לאבד את האליפות הזאת מאשר רוצה לקחת אותה שאין לזה הסבר הגיוני. 

חיייבים לנצח בשני 

עצבני ומבואס ומאוכזב בדיוק כמו כולם

אבל את המשחק היום צריך להשאיר בצד.

אני לא קונה תיקו בשני ולא נעליים,

רק ניצחון!

חייבים להביא את האליפות! את התבוסתניות של חלק פה תשאירו בבית במידה ואתם באים בשני. 

אפשר להתלונן(ובצדק) על הרבה ממה שקרה היום ובכלל בלא מעט משחקים העונה אבל(!) יש עכשיו 9 מלחמות עולם, בואו על מנת לנצח ולתת את הכל ואת הקול. 

21 דקות לפני, המכבייה said:

אנחנו נחרבן גם את זה. 

פרט הסבר ונמק - אתה טוען שנפסיד את האליפות?

11 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

התחושה הזאת שאני מוביל דו ספרתי תוך כדי הפלייאוף ועדיין לא סומך על הקבוצה זה חסר תקדים. 

אני כלכך יותר פוחד לאבד את האליפות הזאת מאשר רוצה לקחת אותה שאין לזה הסבר הגיוני. 

חיייבים לנצח בשני 

ככה זה אחרי שלא לקחת אליפות 3 שנים ומי שלקחה זו היריבה הגדולה שלך.

אני די בטוח שאחרי הראשונה יהיה יותר קל אח"כ.

תרגעו, תנשמו. קצת קלאס. כבר דיברנו שסיכומים וחישובים עושים ביוני.

זה הגביע, ראיתי מכביות הרבה יותר גדולות מופתעת בגביע. בגדול הגענו למספיק מצבים כדי לגמור את זה והיום היריבה רצתה את זה יותר.

26 דקות לפני, אקיטה said:

קארצב הכי איכזב אותי היום ביי פאר, מפתיע ממש ממש לרעה, ממש.

נכנס טוב במשחקים אחרונים שנכנס כמחליף ונראה שזה מתחיל להיות סביר לרוטציה, אבל היום זה נראה רע מאוד.

חולצה ריקה גם כשנכנס. מוגבל, לא חכם, סתם נראה טוב. 

11 דקות לפני, אלק נילאש said:

פרט הסבר ונמק - אתה טוען שנפסיד את האליפות?

אני חושב שאם חיפה מנצחת בשני, אנחנו משלשלים. קונה תיקו בכסף. 

ככה זה שאתה (קארצב) מתעסק מהשניה הראשונה רק בחוזים. אז מהבטחת ענק בגיל 18, אתה בגיל 24 נראה באותה הרמה עם אותה רמת קבלת החלטות. 

ייאמר לזכותו שלמרות זאת, הוא הצליח להתפרנס מזה מאוד יפה. מזכיר קצת את בוזגלו אז, רק שבוזגלו יותר מוכשר. 

השחקנים הכושלים והשלשלנים שלנו כל כך כשלו בכל מעמד של מאני טיים עד עכשיו,

שאני פשוט מקווה שהם יבואו בגישה שאנחנו פחות טובים מחיפה ואנחנו מתחתיהם בטבלה ושצריך להציל את הכבוד, כאילו אנחנו במינוס 10, אולי ככה נוציא תיקו ומעלה.

זה הזוי כאילו הם לא לומדים להוריד את הראש, זה גם הרבה מאמן כושל עם מנטליות של לוזר.

27 דקות לפני, car.garsia said:

ההפסד הזה מתסכל אותי הרבה אבל הרבה יותר מאולימפיאקוס. שונה להפסיד תואר בארץ, שונא שזה קורה אחרי זלזול שלנו והרכב משני נגד קבוצת ליגת העל 3 משחקים מהתואר. כאילו לא מכירים את ההיסטוריה המחורבנת של המועדון בגביע וההדחות שנבעו מזלזול נטו.

בשביל אנשים הגביע הוא חתיכת מתכת שלא מעניינת ובאה להם טוב עם האליפות. בשבילי הוא חותמת לעונה מושלמת.

תואר שכילד חלמתי עליו שלא היינו באזור חיוג של אליפות ותמיד הייתי מתאכזב. כל הרגעים הכי מבאסים שלי כאוהד היו בגביע. משמשון, דרך עכו, הפועל ירושלים בשלבים המוקדמים ועד חיפה ובני יהודה בגמרים בטדי.

אני מאשים את רובי נטו. יש לו סגל מוגבל, זה לא אשמתו אבל הוא מכולם יודע את זה הכי טוב אז מה פתאום לעשות רוטציה כזאת רחבה? להחליף שוער? לקבוצה הזאת יש במקרה הטוב 13 שחקנים ראויים, תנו להם לשחק עד סוף העונה, בלי רוטציות ובלי חארטות ואני מאמין שהאליפות תהיה בכיס שלנו. אחרי אולימפיאקוס, השחקנים גילו אופי וניצחו את הפועל חיפה. בוא נראה אותם עכשיו נגד מכבי חיפה, בוא נגיד שייקח לי זמן.

לא מסכים. אתה חייב לתת אוויר ודקות לשחקנים שלך. 

את המשחק הפסדת כשכל הקלפים הטובים שלך במשחק. אותם לוזרים ואותו מאמן שהפסיד יתרון 10 ו4-1. אל תאשים את הש.ג. פרץ, גבי, סבוריט(בלתי נסבל אבל ממש), ערן, רובי, הם הלוזרים. סיום שני בלילה כולם יפרפרו פה. זה מה שיהיה. לא מאמין בהם יותר. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

אני חושב שאם חיפה מנצחת בשני, אנחנו משלשלים. קונה תיקו בכסף. 

הבנתי. לא מופרך בכלל בעיניי, למרות שגם חיפה קבוצה באמת בינונית שיכולה לאבד נקודות בכל משחק. ספציפית בפורמט הזה הבעיה ששבוע אחרי המשחק עונה אתה יוצא למשחק חוץ בטרנר שלא משנה מה יקרה בשני, אני בספק ענק אם נצליח לנצח את ב"ש שם. ככה שאם אתה מפסיד לחיפה, התרחיש הסביר הוא שאתה יורד בתום המחזור השלישי ל-4-5 הפרש שזה כבר קל מאוד לאבד בהתחשב בזה שהם עוד מארחים אותך בסמי. בקיצור, לבוא עליהם קמיקזות. מקווה שהמוזהב סופסוף יתעלה, הוא עשה את זה כל כך הרבה פעמים בקריירה והעונה אפילו לא פעם אחת. שיתעלה ויישלח אותם קיבנימט, כמו ב-3-0 של קרנקה.

29 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

חיייבים לנצח בשני 

וואו בול. אני לא חושב שהיית יכול לנסח את מה שיש לי עכשיו בראש יותר טוב ממה שרשמת.

9 דקות לפני, Brandon Roy said:

ככה זה שאתה (קארצב) מתעסק מהשניה הראשונה רק בחוזים. אז מהבטחת ענק בגיל 18, אתה בגיל 24 נראה באותה הרמה עם אותה רמת קבלת החלטות. 

ייאמר לזכותו שלמרות זאת, הוא הצליח להתפרנס מזה מאוד יפה. מזכיר קצת את בוזגלו אז, רק שבוזגלו יותר מוכשר. 

אין שם כלום. ניב יהושע אוכל אותו בלי מלח והוא כמה שנים מתחתיו. לשחק מול קארצב זה תענוג, הוא כל כך טיפש.