Jump to content

רשמים מהניצחון על הפועל חיפה בבלומפילד | משאירים את אירופה מאחור, צוברים 3 נקודות סופר סופר קריטיות עם נקודת זינוק מעולה לפלייאוף!

Recommended Posts

לא רוצה להרחיב במילים על מה שקרה ביום חמישי, יש המון מה להגיד והרבה מה לבקר. "הבעיה" היא שכרגע אין לזה זמן, כל מה שמשנה עכשיו הוא להתרכז 100% בליגה ולעשות כל מה שאפשר בשביל להביא את המטרה האמיתית והחשובה ביותר של העונה הזאת, צלחת. כל השאר כמעט ולא משנה. כדי לעשות את זה חייבים לצאת לפגרה ביתרון 5 נקודות ומאחר ועל הפועל אני לא סומך, זה אומר 3 נקודות ואין שום ברירה אחרת.

קין מפתיע, מכיר בעייפות של השחקנים ועושה מספר לא קטן של שינויים, קישור כמעט חדש, אבישי, בלטקסה אבל חשוב מכולם, מילסון בהרכב.

שופט: רע (הפנדל של אבישי, מה הוא יכל לעשות? למה הפוך זה לא נשרק. הפנדל השני על מילסון זה 1000% אין דיון בכלל, שמח שביטל להפועל חיפה למרות שבזווית לא רואים בוודאות אך כן נראה שהיה שם פאול שהוביל באופן ברור למתפרצת של הגול. הייתה לו את ההזדמנות לגמור לנו את המשחק ברמאויות ולא עשה את זה ועל כך.. לא יודע. לשמוח? להודות? כוסעמק. בטח לא היה לטובתנו)

שחקנים: משפתי הרגיש כאילו יכל לקחת את הפנדל אבל נגיד, היו עוד כמה פעמים קצת מפחידות אבל בסה"כ בסדר היום. דוידזאדה היה בסדר גמור היום, היו לו איזה שתי טעויות שאחת מהן אפילו מסוכנת אבל מלבד זה היה מחויב ועשה עבודה הגנתית טובה, גם בהתקפה הצטרף ועשה את תפקידו בצורה סולידית. אוהב את הפרסי. בלטקסה פחות גרוע מהמצופה, אפילו רשם כמה פעולות הגנתיות נכונות אבל אי אפשר שלא לראות איתו שבכל רגע אסון יכול לקרות. סבוריט אני חושב שהיה בסדר לאורך רוב דקות המשחק אבל רשם כמה טעויות קטנות וטעות אדירה ולא מובנת בגול השני שלהם שנפסל, מיותר. אבישי באסה על הפנדל, לא רשם משחק טוב בסה"כ אבל יכל למכור יותר. קארצב הפתיע אותי מאוד היום, כן היו לו 2-3 טעויות כשאחת מהן חסרת אחריות שיכולות לעלות לנו אבל שיחק לרוב בצורה אחראית וחכמה, גירזן במרכז המגרש והכניס נפח קצת לקישור, מסר כמה מסירות יפות ואפילו איים על השער. היה ממש אחלה היום. גולסה בפתיחה הרגיש לי פחות אבל עם הדקות צבר ביטחון ונוכחות ורשם גם משחק לא רע, שוב יש איפה לשפר אבל טוב מאוד שהוא שחקן רוטציה שמיש לחלק האחרון של העונה. פרץ מצד אחד לא היה קיים באמצע יותר מדי דקות, החמיץ מצב קל בפתיחה וסבל מטאץ' לא מספיק טוב. מצד שני עשה תנועה גדולה לעומק, רשם בישול אדיר ועוד שער טוב וחשוב. לא יודע מה להגיד. דן ביטון מבחינתי ללא תחרות הכי חלש במכבי היום, קשה מאוד לצפייה, תוקע את המשחק, לא יכול לגעת בימין, לא אחראי. קשה לי איתו במקסימום. מילסון מה נגיד עליו? הכושר והכשירות שלו יכריע אם נקח אליפות העונה, התעלל היום בהפועל חיפה והיה הגורם המרכזי בניצחון לצד ערן זהבי עם עוד צמד מהמם, פנדל מדויק וסיומת גדולה בשער השני שמנצחים למכבי ת"א עוד משחק. הטוב בהיסטוריה.

כל המחליפים היו טובים לדעתי, שחר היה שיפור משמעותי לאבישי, יוריס נכנס טוב ואחראי, גבי ודוידה נכנסו ועשו פעולות התקפיות ותורג'מן אפילו רשם בישול טוב.

פיקנטריה:

- סאגת האם מילסון יפתח

- שני פנדלים זהים על מילסון (רק אחד נשרק)

- ערן שב למקומו הטבעי בראש פסגת מלכי השערים

- מסיימים עונה סדירה במקום הראשון (ובפער 7!!)

- מילסון שוב נפצע, שוב תפילות שיהיה כשיר למשחק הבא.

קהל:

לא מספיק אוהדים הגיעו היום, למשחק כל כך חשוב, למבחן כ"כ גדול עבור קהל אוהדים שיש לו את הסיבות לזעום אבל קודם כל עליו להוכיח שהוא מגיע לתמוך ברגעים החשובים, היום היה אחד כזה ושאפו לכל אוהד שיצא מהבית וקרע את הגרון כי עידוד טוב היה היום לאורך רוב דקות המשחק, אפילו בפיגור ובטח בדקות הטובות או פיקים בסיום של הניצחון. כל הכבוד שוב למכבי פאנטיקס שמובילים את הקהל במינימום סיכון לעונשים ומקסימום עידוד שאפשר, מבקרים אותם הרבה אבל הם כבר ברצף די גדול של פעולות לטובת מכבי וזה חשוב לציין. הניצחון היום הוא לא גדול הוא אדיר, הוא כ"כ קשה והוא כ"כ חשוב והוא מקרב אותנו מאוד למטרה שלנו. אנחנו צריכים לצאת לפגרה הזאת ולהתרכז כולם רק באיך עושים את זה ומחזירים את הצלחת הביתה כי זה הדבר החשוב ביותר. נתראה אחרי פגרת הנבחרות.

היו כל כך הרבה דברים להפיק מהם לקחים מהמשחק ביום חמישי והוא שב בחר לפתוח עם ביטון באגף. זה מעבר לכן ביטון או לא ביטון, זה קשור לזה שחזרנו לכושר כששיחקנו עם 2 שחקני אגף אמיתיים, מה חזרת לשחק שוב עם שחקנים לא בעמדות שלהם. כל הכדור שלג זה רק הוא כי הוא מאמן חלש, כששחקנים מאבדים כדורים 10 מטר מהרחבה שלנו במשחקי ליגה רגילים ואז נגד חיפה ומזה חוטפים שער וממשיכים איתם ככה רגיל ולא מעמידים אותם במקום, אז זה ממשיך שוב ושוב ושוב. 

קארצב ובלטסקה במשחק טוב מאוד.

דן ביטון ובמיוחד אבישי כהן לא ראויים לפתוח במכבי.

אגף ימין לא היה קיים עד שהם יצאו החלשים.

דוידה זה בינגו, אחלה לליגה שלנו.

חושב שדוידזאדה בירידה חדה ביכולת שלו העונה.

דור פרץ שחקן נהדר וחזר לעצמו, תראו את הגולים השני והשלישי.

את הביקורת עליו תפנו למאמן ששם אותו במשחק לחץ חלוץ שני.

היה פה את כל השבלונה להתרסק.

מה שהיה בחמישי, הפנדל ההזוי הזה והפיגור המוקדם. אספנו את עצמנו כולם ועשינו ניצחון גדול.

הפועל חיפה לא הגיעה לשום מצב, חנקנו אותם ומנגד עשינו משחק התקפה ענק בניצוחו של מילסון והגדול מכולם. המשכיות!

איזה דבר זה עידו שחר.

קארצב הפתיע אותי לטובה.

מי שהכי היה חסר לי תוך כדי משחק זה גבי. יש בו משהו אמין כל כך. 

זאדה לגמרי צריך לקבל דקות ורוי צריך לנוח אבל ההבדלים בניהם גדולים. אני אוהב שחקנים שנוחים עם הכדור וזה גם מה שמפריע לי בקארצב, לא נוח עם הכדור. 

רובי ניצל בשניה האחרונה עם צמד החילופים הראשון ופסילת השער שלהם. המשחק כבר עבר לצד שלהם, היו נדרשים חילופים כמה דקות קודם. 

עוד נקודה לציון- חוץ מאבישי כהן, כל שלושת שחקני ההגנה האחרים היו מאד אגרסיבים לכדור ראשון. זה עושה הבדל עצום בכמות הפוזשנים. 

אני מדמיין או שחוץ ממילסון בפציעה לא היו בכלל שירי שחקנים? גם בחימום לא היה

לא שאני אוהב להיות הסנגור של ביטון, אבל כל מי שבא אליו בטענות לא מבין מה אתם רוצים ממנו - הוא לא שחקן אגף. כמו שקיקו לא 10. אפשר לחלטר לשחקנים תפקידים שהם לא רגילים אליהם וזה יכול לעבוד לפעמים, כמו במקרה של שחר, אבל בגדול לא מתכון להצלחה.

מכבי לא מסוגלת לשמור על שער נקי גם אם זה אומר הוצאה להורג. כל פעם שאנחנו ביתרון והולכים אחורה, לא משנה נגד מי, זה מיני אולימפיאקוס - אין אחד באיצטדיןן שהופתע מהגול שלהם שבמזל לא אושר. קין חייב, פשוט חייב, למצוא לזה פתרון.

1 דקה לפני, YoniC said:

אני מדמיין או שחוץ ממילסון בפציעה לא היו בכלל שירי שחקנים? גם בחימום לא היה

לא היה של הארגון, היה ספונטני כזה

Just now, אלק נילאש said:

לא שאני אוהב להיות הסנגור של ביטון, אבל כל מי שבא אליו בטענות לא מבין מה אתם רוצים ממנו - הוא לא שחקן אגף. כמו שקיקו לא 10. אפשר לחלטר לשחקנים תפקידים שהם לא רגילים אליהם וזה יכול לעבוד לפעמים, כמו במקרה של שחר, אבל בגדול לא מתכון להצלחה.

אכן הטענות מופנות לקין

10 דקות לפני, המכבייה said:

איזה דבר זה עידו שחר

השער השלישי התחיל ממנו, שחרר שם כדור בקלאס למהלך קטלני ומהיר, גם הנגיעה של תורג'מן לפרץ.

הכל היה מושלם במהלך הזה.

ניצחון חשובבבב מאוד !!!

קארצב היה מצויין,בלטקסה היה בסדר גמור.

סבוריט חייב להפסיק עם היציאות האלה קדימה ולשחק פשוט!! די למכור 

דן ביטון זוועה !!! אבישי כהן חלש

10 דקות לפני, המכבייה said:

איזה דבר זה עידו שחר.

קארצב הפתיע אותי לטובה.

מי שהכי היה חסר לי תוך כדי משחק זה גבי. יש בו משהו אמין כל כך. 

זאדה לגמרי צריך לקבל דקות ורוי צריך לנוח אבל ההבדלים בניהם גדולים. אני אוהב שחקנים שנוחים עם הכדור וזה גם מה שמפריע לי בקארצב, לא נוח עם הכדור. 

רובי ניצל בשניה האחרונה עם צמד החילופים הראשון ופסילת השער שלהם. המשחק כבר עבר לצד שלהם, היו נדרשים חילופים כמה דקות קודם. 

עוד נקודה לציון- חוץ מאבישי כהן, כל שלושת שחקני ההגנה האחרים היו מאד אגרסיבים לכדור ראשון. זה עושה הבדל עצום בכמות הפוזשנים. 

משחק ראשון של קארצב שהוא היה נראה כמו מה שאתה מצפה ממנו. אם נקבל אותו לקראת הפלייאוף זה תוספת כוח משמעותית.

6 דקות לפני, אלק נילאש said:

לא שאני אוהב להיות הסנגור של ביטון, אבל כל מי שבא אליו בטענות לא מבין מה אתם רוצים ממנו - הוא לא שחקן אגף.

היכולת שלו לקבל ב99% מהפעמים את ההחלטה הלא נכונה היא באמת מיוחדת.

זה לא קשור לעמדה שבה הוא משחק.

2 דקות לפני, שי123 said:

היכולת שלו לקבל ב99% מהפעמים את ההחלטה הלא נכונה היא באמת מיוחדת.

זה לא קשור לעמדה שבה הוא משחק.

שחקן שהוא אוברייטד מטורף. צודק מי שכתב שזו לא אשמתו, הוא לא שחקן אגף. הוא צודק, זה על קין.

אבל הוא כבר משחק הרבה ואתה אומר בסדר, הוא לא חזק בהגנה ולא במשחק הלחץ וגם לא בתנועה לעומק ואז הוא מקבל את הכדור בהתקפת מעבר שבשביל זה הוא בהרכב ואתה רואה אותו מצליח להעביר את הכדור קדימה בצורה טובה 1 ל-5. אולי. אז לקחת את כל החסרונות בשביל בקושי 20%? לא תודה. אם אני גם מתחיל לקחת את הנתונים ורואה כמה מהפסים האלה שהיינו בשיווון או בפיגור או אפילו ביתרון של רק שער אחד, אני יורד לאזור ה - 10%. אוברייטד מטורף.

לדעתי מכבי יעשו טעות ויאריכו לו חוזה כי גולסה לא ימשיך, גבי לדעתי יעזוב, על קארצב לא יממשו את הסכום שחרור והם יפחדו להישאר בלי כלום. 

7 דקות לפני, Brandon Roy said:

שחקן שהוא אוברייטד מטורף. צודק מי שכתב שזו לא אשמתו, הוא לא שחקן אגף. הוא צודק, זה על קין.

אבל הוא כבר משחק הרבה ואתה אומר בסדר, הוא לא חזק בהגנה ולא במשחק הלחץ וגם לא בתנועה לעומק ואז הוא מקבל את הכדור בהתקפת מעבר שבשביל זה הוא בהרכב ואתה רואה אותו מצליח להעביר את הכדור קדימה בצורה טובה 1 ל-5. אולי. אז לקחת את כל החסרונות בשביל בקושי 20%? לא תודה. אם אני גם מתחיל לקחת את הנתונים ורואה כמה מהפסים האלה שהיינו בשיווון או בפיגור או אפילו ביתרון של רק שער אחד, אני יורד לאזור ה - 10%. אוברייטד מטורף.

לדעתי מכבי יעשו טעות ויאריכו לו חוזה כי גולסה לא ימשיך, גבי לדעתי יעזוב, על קארצב לא יממשו את הסכום שחרור והם יפחדו להישאר בלי כלום. 

לא מבין איך לא עובדים איתו על קבלת החלטות באימונים.

אחוז הפעמים שהוא מחזיק את הכדור כשצריך למסור, מוסר כשלא צריך, או מוסר לשחקן הלא נכון זה משהו לא הגיוני.

יש לנו מאמן שאוהב לשחק עם שחקנים לא בעמדות שלהם. דוידה בשמאל, ביטון בימין, מילסון בימין, תורג'מן בימין, קיקו באמצע.

למה? לא מובן. זה יוצר לנו את הקושי.

אני רוצה קצת לדבר על דוידזאדה. פה כבר כמה עונות ונותן עבודה קבועה בשמאל. אמין, אגרסיבי ומחוייב. לא מבריק, אבל תמיד שם.

השאננות העלובה ואפסות המשחק ששיחקנו במחצית השנייה לא פחות עלובה מהניצחון הדחוק מול בית"ר. למה? לא יודעים לשחק פה כדורגל?

אם זה הוראה של האירי אז יש לו בעיה קשה. אם זה השחקנים אז צריך לזרוק נעלי פקקים לראשים במחציות.

מילסון פשוט קסם. מקווה שיש תמונה שלו עם הכובע. להציע חוזה לחמש שנים עם שכר משודרג בכל עונה. מצאנו וואקמה עכשיו לא לשחרר.

ערן פשוט מרגיז כמה שהוא קטלני. מעבר לזה, משחק מסירה לא טוב היום.

קארצב הציג משחק שיכל להיות מה שמשנה משחק מול אולימפיאקוס. כנראה שלמאמן שלנו יש דפקה בראש ויוריס לא יכול לשחק איתו.

שור במשחק לא טוב שנגמר בשער ובישול.

דן ביטון לא שחקן למכבי. אחלה בחור אבל זה לא זה.

אבישי במשחק שיכול להשאיר אותו על הספסל.

הבנאדם בן 29, מה יש לעבוד איתו.

ראית את דוידזאדה איך הרים היום מבלטה שהוא עומד עליה כבר 15 שנה? זה מה יש. 

18 דקות לפני, אלק נילאש said:

ביטון כבר שיחק 10,סקנד סטרייק,8,9. הכל. בדיוק כמו עם יונתן, אם אחרי עשור כשחקן בוגרים עדיין מתווכחים באיזו עמדה אתה פחות גרוע- אז אתה גרוע.