Jump to content

לקראת הפועל חיפה

Recommended Posts

26 דקות לפני, snufkin said:

לא מצדיק אותם כמובן אבל המאמן הזה מייאש, כאילו עושה הכל הפוך

יש הרבה סיבות להיות מתוסכלים ועצבניים, אבל כמו שאוהבים להגיד פה - פרופרוציות. לא ביקשתי שיבואו לעודד את הקבוצה אחרי הפסד 4-0 לעכו, כשאנחנו מקום 10. אנחנו מקום ראשון בפער 5, גם חצי אוהד הצלחות צריך להגיע היום לתמוך בקבוצה.

היה נגמר ממשיכים הלאה. עם כל הכאב והאכזבה העצומה מהמשחק, עשינו דרך יפה עם תנאים לא פשוטים וללא משחקי בית.

עכשיו זה הזמן לבוא בכל הכוח לליגה ולהחזיר את האליפות הביתה!

21 דקות לפני, אלק נילאש said:

יש הרבה סיבות להיות מתוסכלים ועצבניים, אבל כמו שאוהבים להגיד פה - פרופרוציות. לא ביקשתי שיבואו לעודד את הקבוצה אחרי הפסד 4-0 לעכו, כשאנחנו מקום 10. אנחנו מקום ראשון בפער 5, גם חצי אוהד הצלחות צריך להגיע היום לתמוך בקבוצה.

אל תתבייש להגיד שיש לנו את הקהל הכי מפונק בליגה. אתמול בית"ר עם מעל 8000 אוהדים במושבה במצב חרא.

אני מאחל לעצמינו שלא נחזור למצב של בית"ר כדי לספור כמה אוהדים יבואו למשחקים. זה מפחיד אותי. הפינוק הוא פסיכי.

9 דקות לפני, car.garsia said:

אל תתבייש להגיד שיש לנו את הקהל הכי מפונק בליגה. אתמול בית"ר עם מעל 8000 אוהדים במושבה במצב חרא.

אני מאחל לעצמינו שלא נחזור למצב של בית"ר כדי לספור כמה אוהדים יבואו למשחקים. זה מפחיד אותי. הפינוק הוא פסיכי.

בית"ר זו אולי הקבוצת חוץ הכי חזקה בארץ, זה לא מדד.

רק לפני שבוע הבאת 8 לטדי, מפונק לא מפונק על מה אתם מדברים תגידו?

יש לנו אצטדיון מסריח וגישה עוד יותר מסריחה לאיצטדיון, אני גר ביד אליהו ולוקח לי מעל 30 דקות להגיע לבלומפילד ופאקינג שעה!!!! בחזור.

לא לכל אוהד שעושה מנוי בא לעבור את הגיהנום הזה.

אם כבר לא צריך להתבייש להגיד שיש לנו חרא של איצטדיון עם גישה חרבנה שלא בנויה לתכולה של 30 אלף.

מבטיח לך שאם  דרכי הגישה היו נעימים יותר וזורמים יותר כל שבוע היו לך 30K קל.

ובוא, גם 30K לא היה כי שוב איצטדיון חרבנה לא חשבו שם על קהל חוץ אז יציע שלם נמחק בגלל חוסר מחשבה.

22 דקות לפני, רן יעקובי said:

בית"ר זו אולי הקבוצת חוץ הכי חזקה בארץ, זה לא מדד.

רק לפני שבוע הבאת 8 לטדי, מפונק לא מפונק על מה אתם מדברים תגידו?

יש לנו אצטדיון מסריח וגישה עוד יותר מסריחה לאיצטדיון, אני גר ביד אליהו ולוקח לי מעל 30 דקות להגיע לבלומפילד ופאקינג שעה!!!! בחזור.

לא לכל אוהד שעושה מנוי בא לעבור את הגיהנום הזה.

אם כבר לא צריך להתבייש להגיד שיש לנו חרא של איצטדיון עם גישה חרבנה שלא בנויה לתכולה של 30 אלף.

מבטיח לך שאם  דרכי הגישה היו נעימים יותר וזורמים יותר כל שבוע היו לך 30K קל.

ובוא, גם 30K לא היה כי שוב איצטדיון חרבנה לא חשבו שם על קהל חוץ אז יציע שלם נמחק בגלל חוסר מחשבה.

יש לי הרבה מה להגיד אבל אין לי הרבה סבלנות לשיחות על הקהל שלנו. מקווה שיגיעו הרבה היום, ולא פחות חשוב - מי שמגיע, שיגיע בידיעה שהקבוצה מאוד צריכה אותנו היום. שיהיה טירוף כמו בעונות של אוסקר וסוזה. בלומפילד צריך לחזור להיות מבצר.

צריך להבין שהמשחק היום חשוב מאוד למועדון, לא רק לקבוצה השנה.

מה העניין להשאיר את לוקאסן, קיקו, ויונתן מחוץ לסגל?

אם אחרי מפלה כזאת שחקנים אחרים לא מקבלים הזדמנות, מתי כן?

4 דקות לפני, Yellow_Hell said:

המפלה שייכת לאותו אדם שלא רוצה להכליל אותם בסגל

15 דקות לפני, Yellow_Hell said:

זורק אותם להציל את המצב מול אולימפיאקוס, בזמן שלא מוצא להם מקום בסגל במשחקי הליגה.. ממזמן הפסקתי לחפש היגיון

דווקא אחרי כאפה כזו גדולה אני חושב שמכבי תגיע יותר טוב למשחק לעומת אחרי עלייה היסטורית, שכולם היו נשארים בעננים

לא יודע איפה לרשום את זה אבל יש אחלה פודקסט עם דור מיכה.

עם כמה שלא אסלח לו על כל הפרשה הפודקסט מראה כמה הוא אוהב את מכבי וזה עוד יותר מעצבן.

לפני1 שעה , Yellow_Hell said:

ואז הוא עוד מעלה את קיקו ויהונתן להציל לו את העונה האירופית אחרי שהם לא רואים דשא כבר תקופה.

45 דקות לפני, החתול הצהוב said:

מה אמר 

בגדול שחבל לו על מה שקרה והוא ראה את עצמו מגיע לשיאים עם מכבי ובין לבין על אהדתו למכבי סל עד היום.

31 דקות לפני, רן יעקובי said:

בגדול שחבל לו על מה שקרה והוא ראה את עצמו מגיע לשיאים עם מכבי ובין לבין על אהדתו למכבי סל עד היום.

אז אדוני והזבל השני היו צריכים לעשות אחורה פנה אם לא היה בא להם לקבל בעיטה על רקע זיון קטינות.

טעית?,תשלם.

59 דקות לפני, Raumdeuter said:

אז אדוני והזבל השני היו צריכים לעשות אחורה פנה אם לא היה בא להם לקבל בעיטה על רקע זיון קטינות.

טעית?,תשלם.

צודק לגמרי.

לפני15 שעות , car.garsia said:

הם מביאים 8 אלף בחוץ ו-10 אלף בבית

הרכבת הקלה לכיוון בת ים לא פעילה ״עקב אירוע״, עומדים כבר 20 דקות, תחנה אחרונה אליפלט, לא מעבר.

לפני2 שעות , Raumdeuter said:

טעית?,תשלם.

ולהוסיף חטא על פשע בלתבוע את מכבי