Jump to content

מכביזם

Recommended Posts

חטפנו אתמול כאפה מצלצלת. כזאת שלוקח לך כמה רגעים להבין מה קרה פה, כזאת שאתה יושב מול הטלוויזיה וכבר לא מבין אם אתה בחלום (סיוט) או שזאת המציאות.

יש לי קושי לקרוא את ההשתלחויות אחרי הפסדים, אני מודה. זה קשה לי כי זה מרגיש לי הדבר שהוא הכי לא אוהד, כשאני קורא ״תתנצלו״ או ״תורידו תחולצה״, הדבר הראשון שעולה לי לראש זה צביעות.

מישהו פה חושב שהשחקנים רצו לקבל 6? 

נכון, קרסנו וקרסנו קשות. חוסר ריכוז, שאננות, לא יודע עוד מה לומר.

אבל לא יכול להיות ששבוע שעבר נפתחו פה בשנייה 20 נושאי שחקן ואימוגים של לבבות וגבי ויוריס ורביבו ו״עידו שחר אחרי אולמיפיאקוס״ ופתאום כל אלה לא שווים את החולצה אפילו.

כאילו איפה כל המילים מהשירים ביציע? איפה לעמוד מאחורי זה? זה מה שאנחנו רוצים לייצג? כשמצליחים אז כולם אל+ וכשנכשלים אז שילכו להזדיין?

והדבר האחרון שאני רוצה לכתוב- אנחנו מאוד אוהבים לדבר על מכביזם, הכי גדול, הכי יפה, הכי חזק, ולתחושתי אנחנו עושים את זה מעולה כשאנחנו למעלה אבל דווקא כשאנחנו למטה, עכשיו, אחרי הדחה כזאת כואבת, זה הזמן שלנו להיות ביציע הכי גדולים, הכי יפים, הכי חזקים ולהוביל את העונה הזאת עד לצלחת.

העונה הזו היא הכי רחוקה ״ממכביזם״ שיכולה להיות. לוזריות שוברת שיאים.

ואני לא רואה שום בושה בלהוציא עצבים יום אחד על המשחק הכי משפיל שחווינו בתור אוהדים, עד יום ראשון אלוהים גדול.

כוס עמק עם הרובי קין וצוות הדחלילים שלו

לא נרדמתי עד 4 בבוקר מרוב דיכאון.

לילה קשה מאוד עבר עלינו.

״ביזון, בושה, אין אופי״ - הכל נכון.

אבל עכשיו -

11 משחקי ליגה נותרו.

מעריך ש7-8 ניצחונות יספיקו לצלחת.

אפילו 6 אם חיפה תמשיך להפסיד לריינות וכדומה.

3 נצחונות ויש גם גביע.

טרבל יכפר על הפאדיחה הזאת.

זה המאני טיים עכשיו. מתחילים ביום ראשון.

לאסוף את עצמנו ולהביא את זה בכל דרך אפשרית, זה מכביזם.

סיכומים ומי כן צריך להמשיך עונה הבאה ומי לא נעשה בסוף.

הקהל יעשה את שלו וידחוף את הקבוצה עד הסוף כי הקהל מבין שאין אלטרנטיבה ראויה השנה לאליפות. כל החיצים מכוונים לאליפות ופשוט אין ברירה אחרת רק לקחת אליפות השנה.

בכל הקשור ל"מכביזם", סלח לי אבל נושאים כאלה שצצים אחרי הפסדים מזכירים לי תקופות שחורות.  מכביזם לא נמדד בשעות הראשונות והאמוציונליות שאחרי תבוסה כואבת, אלא בהכנה המנטלית למשחק שאחרי ובתפקוד במשחק עצמו. את זה נשפוט ביום ראשון והקהל יהיה שם בשביל הקבוצה.

מבין את הנקודה, אבל תודה לאלוהי האינטרנט על כך שהפורום הזה קיים. נכנסים ומוציאים את העצבים בגיבובי מילים, ולמשחק הבא הרוב המוחלט שכותבים פה יבואו ויתנו את כל כולם לטובת הקבוצה. תהיה בטוח שזו הבעיה הבאמת אחרונה שלנו.. 

מה שקורה בפורום זה המשמעות של מכבים לא הפוך 

מכבים זה לא לשמוח מלאן שהגענו אלה להתבאס על מה שלא השגנו 

הישג של שמינית גמר זה אחלה אבל בנסיבות האלה היינו צריכים יותר 

מותר לכעוס 

בסופו של דבר הכל ימדד ונמדד במבחן התוצאה.

נכון לא מובן מאליו השלב שהגענו אליו באירופה אבל לפשל ולאבד יתרון כזה זה הכי לא מכביזם שיש והכי לוזרי שיש. שוב, פר משחק ולאור היתרון שהיה.

לאבד גם 10 נק פור בליגה זה הכי לא מכביזם שיש, לאור ליגת הפח שיש לנו.

אבל, בשורה תחתונה אם נזכה באליפות, וואלה לא אכפת לי מכל מה שכתוב הנ״ל. אשמח לאכול הכובע ולהצדיע לכולם.

זו מטרת העל שיכולה לעצב את הכיוון של המועדון בשנים האחרונות, לא רוצה לחשוב איזו קריסה תהיה אם זה לא יקרה.

1 hour ago, אם אין אני לי נמני said:

מה שקורה בפורום זה המשמעות של מכבים לא הפוך 

מכבים זה לא לשמוח מלאן שהגענו אלה להתבאס על מה שלא השגנו 

הישג של שמינית גמר זה אחלה אבל בנסיבות האלה היינו צריכים יותר 

מותר לכעוס 

מותר לכעוס, כולנו כועסים. אסור להוריד את המוטיצביה של הקבוצה והשחקנים כאילו הכל שחור ואין עתיד. ראבק, מכבי מקום 1 רגע לפני הפלייאוף, זה הזמן שלנו האוהדים להרים את השחקנים לקראת הישורת האחרונה של העונה

31 דקות לפני, snufkin said:

מותר לכעוס, כולנו כועסים. אסור להוריד את המוטיצביה של הקבוצה והשחקנים כאילו הכל שחור ואין עתיד. ראבק, מכבי מקום 1 רגע לפני הפלייאוף, זה הזמן שלנו האוהדים להרים את השחקנים לקראת הישורת האחרונה של העונה

כמו שכתבו למעלה, לעונה הסדירה נגיעה ונעודד ואף אחד לא יפנה גב למכבי 

כך היה וכך יהיה 

אבל זה המקום להתפרק ולהוציא עצבים וגם קצת לדבר מקצועית, ליציעה נביא את הגרון 

מותר לכעוס הכל בסדר.

אין דבר שאני רוצה יותר כמו זה שהאוהדים יתנו בראשון תצוגת עידוד מפחידה מהשניה שהשחקנים עולים לחימום.

שירגישו אותנו ויתרגשו מאיתנו ושיבינו שכולנו מאחוריהם

והם יהיו חייבים לעשות הכל כדי להביא לנו את המשחק הזה.

On 15.3.2024 at 10:19, melody said:

חטפנו אתמול כאפה מצלצלת. כזאת שלוקח לך כמה רגעים להבין מה קרה פה, כזאת שאתה יושב מול הטלוויזיה וכבר לא מבין אם אתה בחלום (סיוט) או שזאת המציאות.

יש לי קושי לקרוא את ההשתלחויות אחרי הפסדים, אני מודה. זה קשה לי כי זה מרגיש לי הדבר שהוא הכי לא אוהד, כשאני קורא ״תתנצלו״ או ״תורידו תחולצה״, הדבר הראשון שעולה לי לראש זה צביעות.

מישהו פה חושב שהשחקנים רצו לקבל 6? 

נכון, קרסנו וקרסנו קשות. חוסר ריכוז, שאננות, לא יודע עוד מה לומר.

אבל לא יכול להיות ששבוע שעבר נפתחו פה בשנייה 20 נושאי שחקן ואימוגים של לבבות וגבי ויוריס ורביבו ו״עידו שחר אחרי אולמיפיאקוס״ ופתאום כל אלה לא שווים את החולצה אפילו.

כאילו איפה כל המילים מהשירים ביציע? איפה לעמוד מאחורי זה? זה מה שאנחנו רוצים לייצג? כשמצליחים אז כולם אל+ וכשנכשלים אז שילכו להזדיין?

והדבר האחרון שאני רוצה לכתוב- אנחנו מאוד אוהבים לדבר על מכביזם, הכי גדול, הכי יפה, הכי חזק, ולתחושתי אנחנו עושים את זה מעולה כשאנחנו למעלה אבל דווקא כשאנחנו למטה, עכשיו, אחרי הדחה כזאת כואבת, זה הזמן שלנו להיות ביציע הכי גדולים, הכי יפים, הכי חזקים ולהוביל את העונה הזאת עד לצלחת.

הייתי במשחק בסרביה, הייתה חוויה קשה. הלכנו אחרי זה עשר דקות חזרה לדירה שלנו, הליכה הכי ארוכה בחיים. לא רוצה לחשוב איך עברה הנסיעה על אלו שחזרו באוטובוס אחרי המשחק לבלגרד.

אני חושב שיש כמה דברים ללמוד. קודם כל, אסור להיות שאננים כמו שהיינו לפני המשחק גם כשמנצחים בתוצאה כזאת גבוהה. צריך תמיד להיות צנועים ולזכור שמדובר בקבוצות עם תקציבים פי 5 ו10 מאיתנו, זאת לא אותה רמה והקבוצה צריכה לתת את כל כולה בכל משחק כזה, ואנחנו צריכים להזכיר להם את זה וגם להוריד לקרקע אם צריך.

עוד פעם קיבלנו הוכחה לכמה קהל זה דבר חשוב. כמו שהיו אלף אוהדים בפיראוס אני ציפיתי שיהיו אלף או אלפיים אוהדים בסרביה. היה מאכזב שהיו רק 300. אולי אנשים תכננו את הנסיעה כבר ליעד הבא. עם כמה שניסינו לשיר כל המשחק כשיש 300 אוהדים זה כמעט אווירה של משחק אימון. מכבי באו למשחק אימון ואולימפיאקוס באו לטרוף.

אין דבר יותר חשוב מניסיון. היה אפשר לראות כמה חוסר ניסיון יש לרובי קין במעמדים האלו. 0 התאמות, 0 תכנון, 0 ניהול משחק, 0 חילופים נכונים. המשחק הכי פאסיבי שראיתי אצל מאמן כלשהו במכבי תל אביב. אבל, זה מסוג השיעורים שנותנים ניסיון גם למאמן וגם לשחקנים במעמדים האלו.

עכשיו אין ברירה. חייבים להרים את הקבוצה ולתת תמיכה. בהארכה שמעתי אנשים ביציע כבר מדברים על להביא למשחק הבא חיתולים כמו אחרי הדרבי בזמנו. אוהד אחר התחכך שם עם רוי רביבו אמר לו משהו ורוי סימן לו משהו בחזרה. אלו לא דברים שיעזרו לנו. צריך לבוא מחר למשחק ולטרוף את הפועל חיפה, ולא לבוא עם הראש ברצפה. זה מכביזם.