Jump to content

יש אליפות לקחת

Recommended Posts

תפסיקו אם האין סיכוי והשטויות האלה, הנאחס שלנו שאתמול לא היה בלומפילד למה המשחק היה נגמר עוד לפני שהתחיל.

רצים בכל המפעלים, רבע גמר גביע מדינה מקום ראשון בפער 5

לקחנו טוטו!!

יבני זונות די להתלונן קרו תקלו פי 6 משלנו לקבוצות שלא היה את העונה שלנו(7 לאוקטובר 2 משחקים כל שבוע, אירופה משוחקת בחוץ)

די כל הזמן להיות בקצה, תעריכו מה שיש, כן יש הרבה מה לשפר אבל עדיף לבכות במרצדס מאשר בפיאט, ועדיף לבכות ממקום ראשון פער 5 בליגה פלוס רבע גמר גביע מדינה פלוס שמינית גמר קונפרנס מאשר עונות כמו שנה שעברה

אני לא זוכר תבוסתנות בקהל שלנו כמו שנצפית בפורום ב-12 השעות האחרונות. גם אם לא ננצח את הפועל חיפה (ויש סיכוי לא רע שזה היה קורה גם אם היינו מטאטים את אולימפיאקוס הביתה).

שוכר מתנקש שיוריד את דן ביטון מיד לאחר פרסום ההרכבים בשעה 19:00 בערב.

שיהיה מוכן, הוא והבן שרמוטה שירכיב אותו ב 11.

2 דקות לפני, ravid said:

אני לא זוכר תבוסתנות בקהל שלנו כמו שנצפית בפורום ב-12 השעות האחרונות. גם אם לא ננצח את הפועל חיפה (ויש סיכוי לא רע שזה היה קורה גם אם היינו מטאטים את אולימפיאקוס הביתה).

אווו

הנה הווינר הגדול

בוקר אור קובי בראיינט

5 דקות לפני, MTA For Ever said:

אווו

הנה הווינר הגדול

בוקר אור קובי בראיינט

מה זה קשור לווינר לא הבנתי, מה קשור מחט לתחת זה מפעל וזה מפעל, אירופה זה בונוס נקודה.

Just now, ראש הזהב said:

מה זה קשור לווינר לא הבנתי, מה קשור מחט לתחת זה מפעל וזה מפעל, אירופה זה בונוס נקודה.

בונוס ביצים שלי.

אתם לא קולטים את גודל הזוועה.

בסדר, ייפול לכם רק באיחור כרגיל

12 דקות לפני, MTA For Ever said:

בונוס ביצים שלי.

ברור שזוועה אבל זה מה יש, נסיים תעונה שיש עוד מה להשיג(והמטרות המוגדרות באמת)?

15 דקות לפני, MTA For Ever said:

בונוס ביצים שלי.

מזל שאתה לא אחד מהשחקנים.

נקווה שאת כל התסכול נוציא על הפועל חיפה, מזל שזה בבית, בחוץ היה הרבה יותר קשה לנצח אחרי מה שקרה אתמול. 

יום ראשון, 20:00, הפועל חיפה.

חייבים לקחת 3 נקודות, לא משנה בכלל איך.

לצאת לפגרת הנבחרת במינימום 4 הפרש (יחזירו לחיפה נקודה) ולחזור לפליאוף עם מילסון.

לא האמנתי במאמן עד עכשיו ואחרי אתמול רק התחדד לי שהוא חרא של מאמן, רוצה להאמין בשחקנים שביום ראשון יבואו עם רעל בעיניים ויעשו הכל כדי להשיג פה ניצחון.

לפני9 שעות , Matan_L said:

הכינוי שלך זה הדבר הכי אירוני שראיתי 

אה סליחה שאני לא מאמין בשחקנים ובצוות שחירבנו 10 הפרש בשבועיים ואז ניצחון 4-1 במחצית. 

איך אני לא כל כך טיפש בשביל להאמין בכל זאת??

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

אה סליחה שאני לא מאמין בשחקנים ובצוות שחירבנו 10 הפרש בשבועיים ואז ניצחון 4-1 במחצית. 

איך אני לא כל כך טיפש בשביל להאמין בכל זאת??

אל תאמין אחי.

רק אל תשכח שהם יצרו את היתרונות הללו מלכתחילה.

בטח אתה רק מצליח בחיים ולא מועד.

7 דקות לפני, melody said:

אל תאמין אחי.

רק אל תשכח שהם יצרו את היתרונות הללו מלכתחילה.

בטח אתה רק מצליח בחיים ולא מועד.

אחי זה לא מעידה.

מעידה זה לבוא לטדי אחרי יוון ולא לנצח. מעידה זה לבוא להפועל חיפה בראשון אחרי העפלה לרבע גמר ולא לנצח. אף אחד לא היה מתלונן במקרה כזה. 

להוביל 4-1 ולחטוף 6-1 זה לא מעידה. זה אסון היסטורי. אני לא חושב שכולם מבינים עד כמה. 

כשזה קורה אחרי מפלה אחרת של הפיכת 10 נקודות בשבועיים זה כבר מראה על תבנית. בטח כשזה מצטרף לשני הפסדים מביכים לחיפה בלי שהבקענו אף גול. 

בעונה כזאת, של שתי יריבות דומות ברמתן, צריך אופי רציני אפילו יותר מיכולת ולצערי נראה שהאופי הזה לא קיים אצל הקבוצה הזאת. אולי קין הביא את המנטליות הזה מטוטנהאם…

אם יש עוד שבוע משחק נגד חיפה, אתה לא יכול לדמיין מה הולך לקרות? 

לפני1 שעה , MTA For Ever said:

שוכר מתנקש שיוריד את דן ביטון מיד לאחר פרסום ההרכבים בשעה 19:00 בערב.

שיהיה מוכן, הוא והבן שרמוטה שירכיב אותו ב 11.

בסדר הפסד משפיל, מבאס, גרוע, רע. אבל איזה הגזמות, כאילו יש אוהדים שעושים בכוונה לקבוצה. 

במקום לעשוץ סוויץ והפרדה, מנסים בכוח לשקוע. 4 פער בליגה, משחק סופר סופר קשה נגד רוני לוי, חייבים לנצח אותו

משהו העונה מרגיש מת, כל אירועי 7.10 והחטופים.

רובי קין, זה מאמן שלא מצאתי שום חיבור לאישיות שלו, לא מרגיש שיש לו דנא של אוסקר גארסיה, סוזה או איביץ.

הלוזריות שלנו, כמוטיב שחוזר על עצמו והתנהלות שפשוט ממחזרים משהו ולא מנסים להמציא את המותג מחדש.

אתמול זאת הייתה כוויה, משהו ששנים יקח שירד אבל תמיד יזכרו.

אליפות זה חשוב, אבל העונה מרגיש שמשהו נפגם.

אליפות תשכיח את כל הביזיון הזה.

בסוף, במבט רחב ולעתיד, קמפיין מעולה עם ניקוד אדיר שחייבים למנף בעתיד, וזה מתחיל באליפות.

לפני3 שעות , Keano said:

נקווה שאת כל התסכול נוציא על הפועל חיפה, מזל שזה בבית, בחוץ היה הרבה יותר קשה לנצח אחרי מה שקרה אתמול. 

הפועל חיפה זו לא איזו קבוצץ תחתית שאתה יכל "להוציא עליה עצבים" ועוד בלי מילסון.. נצטרך שקין יחרוג ממנהגו הרע ויעלה עם שחקן כנף במקום מילסון (קיקו/אדו) ולא עם ביטון או תורגמן ונצטרך את כל השחקנים ב 100% יכולת וריכוז

לפני4 שעות , snufkin said:

אם הוא עולה עם תורג'מן או ביטון במקום מילסון ולא עם שחקן כנף, זו עילה לפיצוץ המשחק

שם

באמת שקשה להירגע מהבושה שראינו אתמול, מסכים עם כל מי שעדיין בעצבים. לא קין ולא אף שחקן תפקדו אתמול בצורה שקרובה לסבירה...

אבל אין מה לעשות, ביום ראשון מבחינתנו מתחיל הפלייאוף ובאים לדחוף את הקבוצה לניצחון.