Jump to content

נושא רשמי- מאמן לעונת 2024-2025

Recommended Posts

27 דקות לפני, קמחי said:

קין מאמן טוב? לא איבדנו יתרון דו ספרתי? ערן לא היה בבצורת חודשיים? זו לא ההדחה הכי עלובה בהיסטוריה?

קמחי אחי את החשבונות נעשה בקיץ על טובורג ואבטיח עם צלחת ענקית..

לפני15 שעות , snufkin said:

לגמרי. לא מבין אותו, עם ההגרלה שקיבלנו אין שום סיכוי לעלות לטורניר גדול 

כנראה שבונה שהנבחרות הגדולות יבואו יותר להעביר את הזמן ולא להפצע, מאשר לקרקס את הנבחרת, ככה שבהנחה שיעשה תוצאות "מכובדות" נגדם ועם החשיפה שיקבל, אולי בונה על ההזדמנות לחזור שוב למועדון אירופי בעתיד. מה עוד שמכבי לא תמהר לפנות אליו לפני סיום העונה ולפני שיובהר מעמדו של קין, ככה שבאמת אין לו יותר מדי אופציות נורמליות, ובמקרה כזה, הנבחרת היא בחירה הגיונית.. 

1 hour ago, קמחי said:

עונה בגדר נס גלוי. מאמן רע, סגל עם חורים,אובדן יתרון דו ספרתי וערן עם בצורת של חודשיים . לקינוח ההדחה הכי עלובה בהיסטוריה.

הכל פה עדיין בגדר תחרות. שום דבר לא מוחלט וכדאי שהשחקנים ייראו טוב יותר ממה שנראינו מול הפועל חיפה ובית"ר.

אי אפשר להגיד שקין עשה הכל רע. הוא עשה גם דברים טובים, המעבר המתבקש ל 4-3-3, יוריס כ 6 ועוד כמה דברים. מצד שני, כל כך הרבה טעויות וקבוצה כל כך לא מאומנת עם הפקרות הגנתית, כך שאפשר להגיד שהפער במצב הנוכחי הוא שילוב של היחלשות היריבה, הרבה מזל ומילסון אחד. נקווה שכל אלו ישארו גם בפלייאוף

8 דקות לפני, snufkin said:

אי אפשר להגיד שקין עשה הכל רע. הוא עשה גם דברים טובים, המעבר המתבקש ל 4-3-3, יוריס כ 6 ועוד כמה דברים. מצד שני, כל כך הרבה טעויות וקבוצה כל כך לא מאומנת עם הפקרות הגנתית, כך שאפשר להגיד שהפער במצב הנוכחי הוא שילוב של היחלשות היריבה, הרבה מזל ומילסון אחד. נקווה שכל אלו ישארו גם בפלייאוף

הקיצוניות בקבוצה הזו נמדדת בין האיכות של מי שהיה המגן הימני הפותח שלך(אבישי כהן) לבין הווינגר השמאלי שלך(מילסון).

קין סובל מסגל רע מאוד בחלק מהעמדות במגרש ועדיין חפר לעצמו את רוב הבורות שנפלנו בהם. 

לפני2 שעות , קמחי said:

עונה בגדר נס גלוי. מאמן רע, סגל עם חורים,אובדן יתרון דו ספרתי וערן עם בצורת של חודשיים . לקינוח ההדחה הכי עלובה בהיסטוריה.

הכל פה עדיין בגדר תחרות. שום דבר לא מוחלט וכדאי שהשחקנים ייראו טוב יותר ממה שנראינו מול הפועל חיפה ובית"ר.

לגמרי כדאי. תוכנית עבודה כללית- בוא ננצח את משחקי הבית(תיקו עם חיפה גם נסבל). אני ממש חושש היום אפילו יותר מאתמול.  

לפני16 שעות , snufkin said:

לגמרי. לא מבין אותו, עם ההגרלה שקיבלנו אין שום סיכוי לעלות לטורניר גדול 

יש לו רק מה להרוויח. הוא נכשל בכוכב האדום ואין לו שם הצעה מחו"ל רק פה בארת הוא נחשב עילוי. אלברמן לא רוצה אותו בחיפה ואצלנו לא רוצים ישראלים.   עכשיו אתה מבין?

לפני2 שעות , קמחי said:

קין מאמן טוב? לא איבדנו יתרון דו ספרתי? ערן לא היה בבצורת חודשיים? זו לא ההדחה הכי עלובה בהיסטוריה?

לגבי קין- לא יודע. אנחנו מצליחים איתו יותר מעם כל המאמנים הקודמים למרות בעיות בסגל.

איבדנו יתרון דו ספרתי- היינו בחודש קטסטרופה כי קין ניהל רע את הסגל ואיבדנו את מילסון.

מה שניסיתי להגיד קודם- זה לא נס. אנחנו במקום שמגיע לנו הסגל שלנו לא כזה רע, והמאמן שלנו לא כזה חסר מושג כי אם שני הדברים לעיל היו נכונים לא היינו מקום ראשון עם 80% אחוזי הצלחה בליגה.

וכן, איבוד היתרון לגמרי על חוסר הניסיון שלו, וההדחה לאולימפיאקוס היא כי הוא בדיוק לא המאמן שאתה יכול לסגור איתו משחק. ועדיין, אנחנו איפה שמגיע לנו כמכלול אין פה שום אלמנט של מזל.

8 דקות לפני, הילד בן 30 said:

לגבי קין- לא יודע. אנחנו מצליחים איתו יותר מעם כל המאמנים הקודמים למרות בעיות בסגל.

איבדנו יתרון דו ספרתי- היינו בחודש קטסטרופה כי קין ניהל רע את הסגל ואיבדנו את מילסון.

מה שניסיתי להגיד קודם- זה לא נס. אנחנו במקום שמגיע לנו הסגל שלנו לא כזה רע, והמאמן שלנו לא כזה חסר מושג כי אם שני הדברים לעיל היו נכונים לא היינו מקום ראשון עם 80% אחוזי הצלחה בליגה.

וכן, איבוד היתרון לגמרי על חוסר הניסיון שלו, וההדחה לאולימפיאקוס היא כי הוא בדיוק לא המאמן שאתה יכול לסגור איתו משחק. ועדיין, אנחנו איפה שמגיע לנו כמכלול אין פה שום אלמנט של מזל.

רוב הקבוצות כדורגל שאני מכיר לא חוזרות אחרי אובדן ההפרש בליגה חזרה לפער משמעותי, או עושות עונה יוצאת דופן באירופה תחת מלחמה, או פשוט מתפרקות אחרי הדחה שערורייתית מאירופה. ונדגיש שזו לא קבוצה עם "אופי".

בעיניי זה נס ספורטיבי. 

לפני2 שעות , קמחי said:

רוב הקבוצות כדורגל שאני מכיר לא חוזרות אחרי אובדן ההפרש בליגה חזרה לפער משמעותי, או עושות עונה יוצאת דופן באירופה תחת מלחמה, או פשוט מתפרקות אחרי הדחה שערורייתית מאירופה. ונדגיש שזו לא קבוצה עם "אופי".

בעיניי זה נס ספורטיבי. 

ניסים ספורטיביים לא נמשכים לאורך זמן. בד"כ כמה דקות בהן הכל מסתדר, אולי ערב אחד.

העונה הזאת התחילה לא פחות ממדהים עם 95% אחוזי הצלחה עד ינואר בלו"ז פסיכי, אח"כ הגיע חודש רע, ומאז טפו טפו.

בינואר שילמנו במזומן על חוסר הניסיון של רובי, הרוטציה הרעה וחוסר היכולת להוציא את הקבוצה ממשבר.

אבל מה התיזה שלך? הסגל רע, המאמן רע, אינסוף פציעות בחלק האחורי, עזיבה של מאסון בגלל מלחמה, עומס מטורף של משחקים אבל אנחנו מקום ראשון בפלוס חמש באלפי צירופים של מזל? לא קונה את זה. יש בעיות אבל אנחנו פה בזכות והזכות הזאת שייכת גם לקין, גם למי שבנה את הסגל וגם לשחקנים למרות שמכולם אני מצפה להשתפר.

אני מאוד אופטימי. האם אני שקט? לא, כי אנחנו לא קבוצה יציבה, כי קין עקשן וחסר ניסיון במעמדים האלה. אופטימי חסר מנוח.

לפני5 שעות , הילד בן 30 said:

ניסים ספורטיביים לא נמשכים לאורך זמן. בד"כ כמה דקות בהן הכל מסתדר, אולי ערב אחד.

העונה הזאת התחילה לא פחות ממדהים עם 95% אחוזי הצלחה עד ינואר בלו"ז פסיכי, אח"כ הגיע חודש רע, ומאז טפו טפו.

בינואר שילמנו במזומן על חוסר הניסיון של רובי, הרוטציה הרעה וחוסר היכולת להוציא את הקבוצה ממשבר.

אבל מה התיזה שלך? הסגל רע, המאמן רע, אינסוף פציעות בחלק האחורי, עזיבה של מאסון בגלל מלחמה, עומס מטורף של משחקים אבל אנחנו מקום ראשון בפלוס חמש באלפי צירופים של מזל? לא קונה את זה. יש בעיות אבל אנחנו פה בזכות והזכות הזאת שייכת גם לקין, גם למי שבנה את הסגל וגם לשחקנים למרות שמכולם אני מצפה להשתפר.

אני מאוד אופטימי. האם אני שקט? לא, כי אנחנו לא קבוצה יציבה, כי קין עקשן וחסר ניסיון במעמדים האלה. אופטימי חסר מנוח.

כל מילה

יש לי תחושה כזאת שבעוד כמה שנים כשנראה את קין מאמן קבוצה גדולה באירופה בזמן שאנחנו נכנס לעוד מעגל כושל של מאמנים זרים
רק אז אנשים יעריכו את מה שהוא עושה כאן העונה. 

למיטב זכרוני כבר היו ריצות דומות עם וואן לוון וברק יצחקי שחזרנו מפיגור גדול וחירבנו במכנס בפליאוף.
בכל עונה יש תהפוכות יכול להיות שהעונה טיפה יותר אבל לא באופן הקיצוני שבו מנסים לצייר את זה.
יש פה מישהו שלא היה קונה את המצב שלנו עכשיו בתחילת העונה?
אגב, 62 נקודות כמות זהה לנקודות באליפות השנייה עם איביץ' 
שבראשונה שדרסנו את הליגה סיימנו עם טיפה יותר - 66.
התחושה הכוללת שלי שאם ניקח אליפות הבחירה להישאר כאן תהיה של רובי ולא שלנו.

אם חיפה מודחים מחר מהגביע ומפסידים בהמשך, יענקלה בועט במסי דגו

קשה לי להאמין שבכר יעדיף את חיפה על פנינו, אם יש לו הצעה על השולחן מהם..

הוא יעשה קאמבק מרגש לחיפה אחרי שגדל ביציע ג׳ בקריית אליעזר, וויתר על מיליון יורו מגולדהאר והלך לאמן בחינם בחיפלה..

מכבי חייבים להניח לו הצעה יפה.

בחיפה לדעתי הוא מיצה. גם כספית, גם מקצועית, אנחנו יכולים לשכנע אותו. אם אנחהו לא הביא אותו, שחר יביא אותו ויש מצב שנצטער על זה כמו בפעם הקודמת

53 דקות לפני, itanar said:

בכר מריח מכבי או חיפה.

המשוואה בעיני היא די פשוטה בנושא "בכר לאן":בובי עוזב=בכר אלינו.

בובי נשאר=בכר לחיפה.

נראה לי שזה יותר תלוי בכמה אוויר מסאי יקבל ועד מתי  + מתי נבטיח אליפות ורובי יודיע באשר לעתידו

מה שיקרה קודם פיטורים של מסאי / רובי יודיע שהוא עוזב יכריע בלאן ברק יילך. 

( אין לי ספק שמכבי תתן לרובי את האופציה להמשיך במידה וירצה) 

מקווה שרובי יהיה הוגן מספיק לא למשוך אותנו עד מאי ( או שבן ייתן לו דד ליין לפחות)

31 דקות לפני, Raumdeuter said:

המשוואה בעיני היא די פשוטה בנושא "בכר לאן":בובי עוזב=בכר אלינו.

בובי נשאר=בכר לחיפה.

אני חושב שמכבי צריכה ליזום מהלך על בכר כמה שיותר מהר ולא לחכות על הגדר לבובי 

5 דקות לפני, snufkin said:

אני חושב שמכבי צריכה ליזום מהלך על בכר כמה שיותר מהר ולא לחכות על הגדר לבובי 

בזה אני מסכים

החוחובה יגמר בחיפה בלי הכוכבים שהיו לו ויכנס למעגל ה"מימרים" או דרגה מעל ה"קוז'וקים".

פשוט שונא את האדם הזה, בלי קשר לאליפויות שגזל מאיתנו. הוא לא מכבי בעיניי.