Jump to content

נושא רשמי- מאמן לעונת 2024-2025

Recommended Posts

לא היה דיבור כזה שקין גם ככה כנראה לא ימשיך?

אבל בכל מקרה לדעתי צריך להביא את בכר. מאמן מוכח, מכיר טוב את הליגה הישראלית ומכבי יכולה לספק לו את התנאים להצליח.

חוץ מזה שהוא עלול להגיע לחיפה (למרות שלדעתי סיכוי טוב שדגו דווקא ישאר גם אם לא יקח אליפות אם ירוץ עד הסוף גם בפלייאוף. סה"כ שנה ראשונה שלו)

28 דקות לפני, duduha said:

תחפש ברק בכר עוקץ את בוס

הישנתי שנ"ץ אחרי התיקו שלנו נגד סכנין בעונה של קראסטיץ' היה מאוד מעצבן גם. הוא טיפוס מציק קצת אין ספק, הוא והצרפתי ו"הכוורת" המאוסה שלו והחברות הדביקה עם קטורזה.

אבל הוא מאמן מעולה אז במידה ורובי יעזוב או שלא ניקח אליפות אני אהיה סבבה איתו על הקווים.

1 hour ago, car.garsia said:

הישנתי שנ"ץ אחרי התיקו שלנו נגד סכנין בעונה של קראסטיץ' היה מאוד מעצבן גם. הוא טיפוס מציק קצת אין ספק, הוא והצרפתי ו"הכוורת" המאוסה שלו והחברות הדביקה עם קטורזה.

אבל הוא מאמן מעולה אז במידה ורובי יעזוב או שלא ניקח אליפות אני אהיה סבבה איתו על הקווים.

איבדתי אותך בשתי השורות האחרונות, רוצה להסביר? (אל תטרח באמת להסביר..)

29 דקות לפני, silentyogi said:

לא הכי קשור אבל אם כבר עונה הבאה

יובא עם 2 גולים ב 19 משחקים

באזל מועמדת לירידה.

הייתם מחזירים?

רק אם קורה משהו לזהבי חלילה וחס.

לפני4 שעות , car.garsia said:

גם פיני גרשון היה שונא מכבי מובהק ולא פספס הזדמנות לצאת עלינו בתקשורת עד שהגיע למכבי והפך לסמל. 

מאז התקופה של בכר בבש יש לי בראש את ההשוואה הזאת ואני רק מחכה לרגע שהוא יחתום במכבי. 

53 דקות לפני, silentyogi said:

לא הכי קשור אבל אם כבר עונה הבאה

יובא עם 2 גולים ב 19 משחקים

באזל מועמדת לירידה.

הייתם מחזירים?

לא החלוץ הראשון שעוזב את מכבי ומתרסק. לדעתי זה סימן לא רע

37 דקות לפני, Sixto Rodriguez said:

גם פיני גרשון היה שונא מכבי מובהק ולא פספס הזדמנות לצאת עלינו בתקשורת עד שהגיע למכבי והפך לסמל. 

מאז התקופה של בכר בבש יש לי בראש את ההשוואה הזאת ואני רק מחכה לרגע שהוא יחתום במכבי. 

זה נכון היה סמל האנטי מכבי והפך לאגדה אצלנו.

לאפי וארז אדלשטיין זה פחות עבד.

לפני1 שעה , Sixto Rodriguez said:

תבדיל. פיני גרשון גדל במכבי (שיחק במכבי דרום שהייתה קבוצת הבת) והתחיל את קריירת האימון שלו במחלקת הנוער של מכבי, אם אני זוכר נכון. 

לפני5 שעות , מנג'ר יונייטד said:

תבדיל. פיני גרשון גדל במכבי (שיחק במכבי דרום שהייתה קבוצת הבת) והתחיל את קריירת האימון שלו במחלקת הנוער של מכבי, אם אני זוכר נכון. 

נכון, שיחק במכבי דרום, פרש בגיל צעיר ואימן הרבה קבוצות (כולל הפועל) לפני שהגיע אלינו בתחילת המילניום

52 דקות לפני, duduha said:

נכון, שיחק במכבי דרום, פרש בגיל צעיר ואימן הרבה קבוצות (כולל הפועל) לפני שהגיע אלינו בתחילת המילניום

הגיע בסוף המילניום הקודם אגב (נובמבר 98')

לפני23 שעות , car.garsia said:

פיני הביא 3 גביעי אירופה, אבל לא היה ולא יהיה מכביסט כמו צביקה. איש יקר. שני לשמעון מזרחי.

מצפה מצביקה להרבה יותר. נכון הייתה הפעם הזאת שהוא יצא על רז זהבי ביציע 
אבל זה כלום לכמות הפעמים שצנציפר , רז ואחרים מלכלכים על מכבי באופן שיטתי בזמן שהוא חלק מהפאנל.
הוא אכן מכביסט אבל עובד בערוץ עם שנאה טהורה כלפי המועדון וכנראה שאין לו ברירה אחרת חוץ מליישר קו איתם

אין לנו בתקשורת בישראל אפילו אחד שיציג את העובדות וילחם בהכפשות 
יתרה מזאת גם פרשנים שאמורים להיות עם זיקה למכבי כמו נמני ואיווניר הולכים עם הנארטיב הכולל.

3 דקות לפני, Matanbiton said:

מצפה מצביקה להרבה יותר. נכון הייתה הפעם הזאת שהוא יצא על רז זהבי ביציע 
אבל זה כלום לכמות הפעמים שצנצי ורז מלכלכים על מכבי באופן שיטתי בזמן שהוא חלק מפאנל.

אין לנו בתקשורת בישראל אפילו אחד שיציג את העובדות וילחם בהכפשות 
יתרה מזאת גם פרשנים שאמורים להיות עם זיקה למכבי כמו נמני ואיווניר הולכים עם הנארטיב הכולל.

הוא מכביסט גדול גם בלי קשר ליציאה שלו על רז זהבי. אני לא רואה את התכניות אבל משוכנע שלא תמיד אפשר להגן עלינו שהוא לבד מול כולם.

לגביי איווניר, מרגיש לי שעוד נשאר לו זיקה אלינו. מסתבר שגם שטראובר ככה וכל הכבוד לו.

אבי זה סיפור יותר מורכב. הוא סוכן שחקנים אז הוא מפרק את כל הקבוצות הישראליות עם הפרשנות הצפויה שלו. ועדיין בגומלין נגד אולימפיאקוס הקול שלו נשבר, עדיין יש לו רגש גדול.

2 דקות לפני, car.garsia said:

הוא מכביסט גדול גם בלי קשר ליציאה שלו על רז זהבי. אני לא רואה את התכניות אבל משוכנע שלא תמיד אפשר להגן עלינו שהוא לבד מול כולם.

לגביי איווניר, מרגיש לי שעוד נשאר לו זיקה אלינו. מסתבר שגם שטראובר ככה וכל הכבוד לו.

אבי זה סיפור יותר מורכב. הוא סוכן שחקנים אז הוא מפרק את כל הקבוצות הישראליות עם הפרשנות הצפויה שלו. ועדיין בגומלין נגד אולימפיאקוס הקול שלו נשבר, עדיין יש לו רגש גדול.

העניין הוא לא למי יש רגש או לא, כל מי שציינת אני סבור ובטוח שנשארה להם זיקה ואפילו זיקה גדולה כלפי המועדון
האשיו הוא שאף לא אחד מהם משמיע את הקול שלנו האוהדים. בזמן שלקבוצות אחרות לרבות חיפה יש כאלו בעשרות.

לביתר זה אוחנה אפילו להפועל תל אביב יש במה גדולה כמו שייע, טורק ובלילי
ורק אצלינו זה מרגיש שהם מתנצלים שיש להם אהדה כלפי המועדון.

לפני7 שעות , Matanbiton said:

העניין הוא לא למי יש רגש או לא, כל מי שציינת אני סבור ובטוח שנשארה להם זיקה ואפילו זיקה גדולה כלפי המועדון
האשיו הוא שאף לא אחד מהם משמיע את הקול שלנו האוהדים. בזמן שלקבוצות אחרות לרבות חיפה יש כאלו בעשרות.

לביתר זה אוחנה אפילו להפועל תל אביב יש במה גדולה כמו שייע, טורק ובלילי
ורק אצלינו זה מרגיש שהם מתנצלים שיש להם אהדה כלפי המועדון.

"מפסיקים להתנצל,אוהדים את מכבי תל אביב"(על המשקל הקמפיין ההוא של בנט מלפני עשור).

טוב רובי קין אחד ביד מאשר בכר על העץ . 

את הקבוצה לשנה הבאה צריך כמו שאמר איביץ להתכיל להכין כבר מאפריל/מאי עוד לפני שהשנה שהעונה מסתיימת. 

בכר לא סגר עוד את הפיצויים בסרביה ולא את הדלת לאירופה ככה שיפתיע אותי אם הוא יתחייב למכבי מראש.
הקטע של לחכות לסוף הקיץ עד שממנים מאמן הוא מחלה שעלתה לנו במה אליפויות אסור לחזור לזה. 

לזכותו של קין אפשר גם להגיד שהוא עשה כמה דברים מאוד יפים ( לצד כישלונות מפוארים) ועם זאת שנת האימון הראשונה שלו... אפשר לצפות לגרף שיפור יפה

* דבר נוסף שאני לא זוכר שקראתי באשכול : ישראל כבר חצי שנה במלחמה ומי יודע מתי יהיה הסוף. 

קין כזר מפורסם ועוד אירי, יכול לשכנע שחקנים לבוא טוב יותר ממאמן ישראלי, כי הוא במצב שלהם ולמעשה לתת דוגמא אישית את עצמו

"הצבר"

הכל תלוי בתוצאה הסופית, צריך לראות מה הוא יעשה בגביע ואם הוא לא ישלשל את האליפות חס וחלילה. אני מאמין שאם יהיה סיכוי טוב לצ'מפיונס הוא והצוות שלו ישארו לעונה נוספת, הם דווקא די מבסוטים כאן.

בנוגע לסגל, אנחנו הולכים בעיניי לעבור מיני מהפכה עם כל מסיימי החוזים למיניהם.

מוסקרה, טננבאום(?), לוקאסן, סאבו, ניר ביטון, אבישי כהן, דוידזאדה, שרן, גבי, גולסה, דביטון וזהבי מסיימים חוזה. 13 שחקנים שמתוכם אני מאמין שנשאיר את ניר ביטון(אם רובי ישאר), דוידזאדה, שרן, גבי וזהבי. לגבי דביטון הדעות חלקות אבל בעיניי חייב לגייס 10 בכיר ממנו. זאת אומרת ש8 שחקנים פלוס מינוס יעזבו את הקבוצה. כנראה גם שתהיה מכירה של תורג'מן אז סך הכל 9 שחקני סגל יעזבו.

מילסון, אדו וקיקו כנראה ישארו למרות ספק לגבי האחרון. העמדות שבהם נהיה חייבים להתחזק בזרים זה כמובן בלם לפני הכל, מגן ימני וקשר 10. אם יהיה קשה להביא 10 ברמה בגלל המצב אז מביא את יונה מביתר ושוער זר.

בנוגע למושאלים, יש כמה שמות מעניינים אבל אני לא יודע עד כמה יהיה אפשר לשלב אותם אצלנו. שחר רוזן(מגן שמאלי מבריק בעיניי), בר לין, רוי נאווי ואור רוייזמן.

הסגל צריך להבנות בצורה הזאת בעיניי לפחות

נימול/משפתי

זר/בן הרוש

שלמה/נחמיאס/שרן

זר/בלטקסה

רביבו/זאדה/רוזן

קארצב/יוריס

פרץ/שחר/גבי

זר/קיקו/יונה

מילסון/קיקו

דוידה/מלדה

זהבי/מדמון

סך הכל 6-7 שחקני סגל חדשים במקום העוזבים, אני חושב שזה שינוי מרענן ומתבקש. סגל שיכול להתחרות בכל המפעלים יחד.

@קובי השועל

אני חייב להגיד שלא התרשמתי מבן הרוש יותר מדי במשחק האחרון(הוא נראה כמגן טוב אבל לא אחד שמצדיק רכישה שלו לפני ניסיון לקדם את עילאי תומר כמגן גיבוי לזר שמבחינתי צריך להגיע לעמדה כשחקן הרכב).

אני בכוונה מודד אותו אל מול המילסונים של העולם כי זה מה שאנחנו נתמודד מולו באירופה רוב הזמן(לפחות בעולם שבו נעפיל לליגה האירופית).

אין ספק שאם רובי קין מביא אליפות הוא חייב להישאר.

נמאס לי כל פעם ששחקנים יוצאים מהרוטציה כי הם צריכים ״להוכיח את עצמם״ למאמן החדש.

אנחנו באמת רוצים שמישהו עוד פעם יתחיל עם עידו שחר על הספסל? או יחליט פתאום שיוריס לא מתאים לו לשיטה והוא מעדיף מישהו אחר ב6?

עונה שלמה אנחנו סובלים מהחוסר ניסיון של רובי קין + הצורך ללמוד את הסגל, בא לי שכבר פעם אחת נקצור את הפירות ובעונה השניה כבר נקרע את הליגה בזמן ששאר הקבוצות עוד צריכות לבנות את עצמן.

הדבר היחיד שמבאס אותי זה קיקו שלדעתי אפשר להוציא ממנו הרבה יותר.

On 20.3.2024 at 08:56, car.garsia said:

בגלל שאני לא הולך לראות את כל הטראומה הזו שוב,יש לך מושג באיזו נקודה זה היה פחות או יותר כדי שאוכל לשמוע את אבי ולהבין איפה הקול שלו נשבר?(ובצדק).

10 דקות לפני, Raumdeuter said:

בגלל שאני לא הולך לראות את כל הטראומה הזו שוב,יש לך מושג באיזו נקודה זה היה פחות או יותר כדי שאוכל לשמוע את אבי ולהבין איפה הקול שלו נשבר?(ובצדק).

איכשהו בהארכה האמת היא. כמו כולנו.

כולם פה מדברים על קין כאילו שאם נחליט הוא בכיס לעונה הבאה.
סביר להניח שגם אם נזכה באליפות וירצו להאריך איתו את החוזה הוא לא יסכים. 
אנחנו יודעים איך זה עובד עם מאמנים שמצליחים פה עונה אחת במיוחד במצב הזה של המלחמה לא רואה אותו נשאר שנה נוספת.
העניין שהוא שזה בדיוק הדברים שצריכים לטפל בהם בזמן הזה ולא בסיום העונה. לקחת ממנו החלטה עוזב או נשאר
אם מאמנים כמו קלופ וצ'אבי יכולים להודיע שיעזבו בסיום העונה גם רובי קין יכול להגיד אם הוא נשאר או לא 
במידה ולא לשים קרטון לבכר לעונה הבאה.