Jump to content

נושא רשמי- מאמן לעונת 2024-2025

Recommended Posts

לפני7 שעות , Keano said:

אצילי עם מעל 20 גולים ודו ספרתי בבישולים בעונות האחרונות, זה לא קרוב אפילו

אצילי שיחק בקבוצה שמתפקדת מצויין גם בלעדיו כדי שהוא יוכל להתבטא ולתת לה את האקסטרה. מילסון משחק בקבוצה הרבה פחות מאומנת ובנויה מכל הבחינות ופשוט לועס לבד את ההגנה של הקבוצה מולו שהופכת אובדת עצות מול שחקן אחד, מה שמשפיע לה בעקיפין גם על היכולת להתקיף.

נראה שאתה מתמקד בעיקר בסטטיסטיקה ולכן הפנו אותך לסטטיסטיקה איתו ובלעדיו שהיא מאוד פשוטה ואבסלוטית ואתה מתעקש לגמד את זה. אבל זה העניין, מי שרואה כדורגל ומבין מה הוא רואה לא צריך את הסטטיסטיקה.

אם תשים את אצילי במכבי הנוכחית נטולת מילסון הוא יביא לך הרבה פחות נקודות. ועוד נוסיף שמדובר בזר צעיר יחסית בעונתו הראשונה בקבוצה

24 דקות לפני, elbanana said:

אצילי שיחק בקבוצה שמתפקדת מצויין גם בלעדיו כדי שהוא יוכל להתבטא ולתת לה את האקסטרה. מילסון משחק בקבוצה הרבה פחות מאומנת ובנויה מכל הבחינות ופשוט לועס לבד את ההגנה של הקבוצה מולו שהופכת אובדת עצות מול שחקן אחד, מה שמשפיע לה בעקיפין גם על היכולת להתקיף.

נראה שאתה מתמקד בעיקר בסטטיסטיקה ולכן הפנו אותך לסטטיסטיקה איתו ובלעדיו שהיא מאוד פשוטה ואבסלוטית ואתה מתעקש לגמד את זה. אבל זה העניין, מי שרואה כדורגל ומבין מה הוא רואה לא צריך את הסטטיסטיקה.

אם תשים את אצילי במכבי הנוכחית נטולת מילסון הוא יביא לך הרבה פחות נקודות. ועוד נוסיף שמדובר בזר צעיר יחסית בעונתו הראשונה בקבוצה

קבוצה לא מאומנת לא עושה כזה סיבוב ראשון בחיים ומסיימת ראשון בבית בקונפרנס. 

יכול להיות שהוא יתפתח בהמשך, כרגע הוא עדיין לא שם. 

לפני16 שעות , Wade said:

אמיתי כאילו? אני מדבר איתך על מילסון שחזר ואתה מדבר איתי על 78% בזכות הניצחונות האחרונים? הניצחונות האחרונים זה מאז שהוא חזר! ה50% כל כך קיצוני כי הוא לא היה, זו כל הנקודה.

עזוב הפסקתי לנסות. נסכים לא להסכים.

אחי אתה נמצא בוויכוח עקר עם ניסיון לשכנע את שומר הסף של דוניס, פטריק, קראנקה וברק יצחקי.

אל תבזבז את זמנך.

לפני2 שעות , Keano said:

קבוצה לא מאומנת לא עושה כזה סיבוב ראשון בחיים ומסיימת ראשון בבית בקונפרנס. 

יכול להיות שהוא יתפתח בהמשך, כרגע הוא עדיין לא שם. 

אבל זאת בדיוק הנקודה במה שכולם רושמים לך. הקבוצה עשתה את הסיבוב הזה והבתים בקונפרנס עם מילסון והתרסקה טוטאלית בלעדיו. היא לא נראית מאומנת בגרוש בזמן שהוא נראה כמו משהו שלא ראינו פה. אתה מתעקש להתעלם בצורה לא אלגנטית בלשון המעטה. אני אקח את העצה של זה שמעליי.

17 דקות לפני, elbanana said:

אבל זאת בדיוק הנקודה במה שכולם רושמים לך. הקבוצה עשתה את הסיבוב הזה והבתים בקונפרנס עם מילסון והתרסקה טוטאלית בלעדיו. היא לא נראית מאומנת בגרוש בזמן שהוא נראה כמו משהו שלא ראינו פה. אתה מתעקש להתעלם בצורה לא אלגנטית. אני אקח את העצה של זה שמעליי.

לא בצורה כזו מנתחים קבוצת כדורגל.

יש הרבה מרכיבים שהביאו להצלחה, מילסון אחד מהם. 

ואן אובריים כ6 למשל תרם הרבה יותר לאיזון ולשטף המשחק, זו רק דוגמא אחת. 

גם אם איכשהו קין לוקח אליפות עם 2 ניצחונות על חיפה בפלייאוף בכר חייב לנחות פה בקיץ.

2 דקות לפני, תחיית המתים said:

למה

א.3 שנים לפחות

ב.לדאוג שלקובי לא תהיה האפשרות לקחת אותו

ג.אני בטוח שהרעיון של להוביל 3 קבוצות לשושלת יעניין אותו(את ב"ש הוא בנה,את חיפה הוא הציל מלהפוך לבית"ר מבחינת רלוונטיות תחרותית. ואצלנו יש תקציב Unlimted כמו בפיפא אם מיטש מחליט להשכיב קצת אקסטרה מעבר להזרמות הקבועות שהן מכובדות ומעבר בפני עצמן וזה משהו שבכר תאב הרכש יאהב).

30 דקות לפני, דקסטר said:

גם אם איכשהו קין לוקח אליפות עם 2 ניצחונות על חיפה בפלייאוף בכר חייב לנחות פה בקיץ.

א'. בדיעבד קל להגיד את זה אבל אם הוא דופק פה 2 ניצחונות על חיפה כולם אומרים שוואלה אפשר להישאר איתו כמו שכולם אמרו אחריי המשחק נגד אולימפיאקוס.

ב'. אין בהיסטוריה של מכבי קארמה יותר רעה מלפטר מאמן אחרי שהוא הביא תואר, בטח אם הוא יביא דאבל. קשטן ז"ל ופאקו מוסרים ד"ש, אצל שניהם זה היה טמטום מפואר ושחצנות ששמורה רק למועדון שלנו.

7 דקות לפני, תחיית המתים said:

למה

כי הוא פנוי.

כשאיביץ עזב בקדנציה הראשונה היה לי ברור שנשלם על זה, אסור לחזור על אותה טעות. 

4 דקות לפני, car.garsia said:

א'. בדיעבד קל להגיד את זה אבל אם הוא דופק פה 2 ניצחונות על חיפה כולם אומרים שוואלה אפשר להישאר איתו כמו שכולם אמרו אחריי המשחק נגד אולימפיאקוס.

ב'. אין בהיסטוריה של מכבי קארמה יותר רעה מלפטר מאמן אחרי שהוא הביא תואר, בטח אם הוא יביא דאבל. קשטן ז"ל ופאקו מוסרים ד"ש, אצל שניהם זה היה טמטום מפואר ושחצנות ששמורה רק למועדון שלנו.

זה לא בדיעבד כי זה לא קרה, אני אישית כתבתי שחייבים להביא אותו עוד לפני הנפילה שלנו, איך שהוא פוטר מזבזדה ואנחנו היינו ב6-8 הפרש.

בכל מקרה להרגשתי הוא יעזוב גם אם ניקח ובטח אם חיפה יקחו.

31 דקות לפני, דקסטר said:

זה לא בדיעבד כי זה לא קרה, אני אישית כתבתי שחייבים להביא אותו עוד לפני הנפילה שלנו, איך שהוא פוטר מזבזדה ואנחנו היינו ב6-8 הפרש.

קין לא יישאר באף תרחיש גם לדעתי

אני הייתי הולך על רב"ש ולא על בכר

1 hour ago, דקסטר said:

אם ניקח והוא יעזוב בכר הוא חד משמעית אופציה מצוינת (מן הסתם מאמן שלקח 6 אליפויות בליגה פה הוא פוטנציאל להצלחה).

לדעתי אם רובי עוזב בסוף העונה אנחנו כבר בשלים למאמן ישראלי בכל מקרה. אם זה לא בכר שבעדיפות ראשונה אז רב"ש.

אבל אני לא כזה בטוח שאם רובי ייקח אליפות הוא לא ירצה להישאר פה בידיעה שהוא יכול להיות מאמן בקבוצת ליגת האלופות בשנה הבאה.

יכול להיות שהוא ירצה להישאר עוד שנה. ואם הוא מביא דאבל ורוצה להישאר אני משאיר אותו. לא לוקח את השיקול שבכר פנוי.

לפני1 שעה , Raumdeuter said:

א.3 שנים לפחות

ב.לדאוג שלקובי לא תהיה האפשרות לקחת אותו

ג.אני בטוח שהרעיון של להוביל 3 קבוצות לשושלת יעניין אותו(את ב"ש הוא בנה,את חיפה הוא הציל מלהפוך לבית"ר מבחינת רלוונטיות תחרותית. ואצלנו יש תקציב Unlimted כמו בפיפא אם מיטש מחליט להשכיב קצת אקסטרה מעבר להזרמות הקבועות שהן מכובדות ומעבר בפני עצמן וזה משהו שבכר תאב הרכש יאהב).

למה איזה שחקנים הוא יודע להביא? ראינו מה עשה בכוכב עם תקציב בלתי מוגבל.   יד לכם דמיונות בראש כאילו זה פפ הישראלי 

10 דקות לפני, תחיית המתים said:

למה איזה שחקנים הוא יודע להביא? ראינו מה עשה בכוכב עם תקציב בלתי מוגבל.   יד לכם דמיונות בראש כאילו זה פפ הישראלי 

זה או הוא או זר,רב"ש מבחינתי הוא סמל הבינוניות+שלשלן פחד.

21 דקות לפני, תחיית המתים said:

המאמן הישראלי ביי פאר הכי טוב שהיה כאן ועוד עם עתיד ארוך לפניו. 

לא להביא אותו כשהוא על המדף זה הזוי

בכר רוצה נבחרת. אבל אם הנבחרת עדיין תהיה תפוסה, אין לי ספק שהוא ירצה לבוא למכבי. להשלים טריפל אליפויות ב3 המועדונים הגדולים בארץ זה היסטרי.

להשאיר פה את קין בטענה שהוא לקח אליפות וכוו זה בדיוק כמו העיוורים שמתחילת שנה חושבים שיש לנו קבוצה אימתנית עם הגנה סבבה ולא מצליחים להודות שיש לנו הגנה של תחתית ליגה לאומית.
רובי קין לא הראה לי שום דבר השנה, שום שיטה, שום חזון, חוץ מזה שהוא פעמיים הצליח להקריס את הקבוצה כמובן....

4 דקות לפני, תמיר8 said:

למה אנשים מעדיפים את רן בן שמעון על ברק בכר?

תמוהה בעיניי ההעדפה של רב"ש על פני ווינר סדרתי.