Jump to content

נושא רשמי- מאמן לעונת 2024-2025

Recommended Posts

On 22.3.2024 at 08:24, Matanbiton said:

כולם פה מדברים על קין כאילו שאם נחליט הוא בכיס לעונה הבאה.
סביר להניח שגם אם נזכה באליפות וירצו להאריך איתו את החוזה הוא לא יסכים. 
אנחנו יודעים איך זה עובד עם מאמנים שמצליחים פה עונה אחת במיוחד במצב הזה של המלחמה לא רואה אותו נשאר שנה נוספת.
העניין שהוא שזה בדיוק הדברים שצריכים לטפל בהם בזמן הזה ולא בסיום העונה. לקחת ממנו החלטה עוזב או נשאר
אם מאמנים כמו קלופ וצ'אבי יכולים להודיע שיעזבו בסיום העונה גם רובי קין יכול להגיד אם הוא נשאר או לא 
במידה ולא לשים קרטון לבכר לעונה הבאה.

רובי חתם לשנתיים 

11 דקות לפני, Double said:

דיווחים הבוקר שבכר צפוי להסכים לאמן את הנבחרת, אכלנו אותה.

לגמרי. לא מבין אותו, עם ההגרלה שקיבלנו אין שום סיכוי לעלות לטורניר גדול 

5 דקות לפני, snufkin said:

זה נכון שאין סיכוי אבל אם הוא לא קיבל הצעה ממכבי אז אין סיבה שלא יסכים לאמן את הנבחרת, פראיירים שאנחנו פעם שלישית מפספסים את ההזדמנות להחתים קבלן אליפויות.

7 דקות לפני, snufkin said:

לא היתה עדיין ההגרלה למוקדמות המונדיאל (העפלה ממקום ראשון ולא ריאלית בכל מקרה)

מוקדמות מונדיאל המקום השני לא מבטיח עלייה אלא רק פלייאוף לכן סיכויים נמוכים להעפיל, אבל בכר לא מסתכל על הסיכויים הוא לא רוצה לשבת בבית עוד עונה, וכרגע רק הנבחרת הציעה לו הצעה, אם מכבי היו רציניים אז הם היו פונים אליו בצינורות לא רשמיים ומעבירים לו מסר להמתין עוד חודשיים.

איך הכל קם ונופל על המשחק נגד חיפה?

למה כולם פה חכמים בדיעבד ו ״בוא נראה אם הוא יצליח בגביע ובליגה״- לא!

אם הדעה שלכם מבוססת על משחק לפה או על משחק לשם- אז קלירלי שאין מה להתייחס אליה.

בואו תגידו עכשיו מה דעתכם- צריך להשאר או לא?

אני חושב שכן.

37 דקות לפני, Double said:

דיווחים הבוקר שבכר צפוי להסכים לאמן את הנבחרת, אכלנו אותה.

לא חושב שמכבי בונה עליו לעונה הבאה וטוב שכך. לא יצליח במכבי להשתלב במדיניות של גולדהאר, אובססיבי לרכש,

בדיוק ההפך מגולדהאר.

אגב, קיבל כל מה שרצה בכוכב והתרסק. מעדיף זר למכבי.

5 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

לא חושב שמכבי בונה עליו לעונה הבאה וטוב שכך. לא יצליח במכבי להשתלב במדיניות של גולדהאר, אובססיבי לרכש,

בדיוק ההפך מגולדהאר.

אגב, קיבל כל מה שרצה בכוכב והתרסק. מעדיף זר למכבי.

אני חושב שאובססיבי לרכש יכול להיות טוב, כל פעם אנחנו נופלים עם ההחתמות המאוחרות, אשמח אם בקיץ ינחיתו פה בתחילת החלון מגן ימני, בלם וקשר 10.

5 דקות לפני, melody said:

אני חושב שכן.

לא צריך להישאר(אם זה הוא או מאמן זר אחר אז לא יודע), בסוף ישפטו אותו לפי התוצאה אם יביא אליפות או לא, אבל כולם יודעים בתוך תוכם שרובי הוא רוקי מאמן חסר ניסיון סטאז'יונר לא יודע לנהל משחק ולנהל סגל, ובגלל זה איבדנו יתרון 10 וקיבלנו את אסון אולימפיאקוס.

איך אפשר בכלל להחליט עכשיו אם להשאיר את רובי או לא, בואו נראה שהוא לא ישלשל את ההפרש הזה גם.

אם יקח אליפויות ונסיים את העונה כמו שצריך, במידה והוא רוצה להשאר הוא ישאר.

אבל לאור החגיגות המוקדמות שעשינו עם ההפרש 10, ועם ה4-1 בואו נרגע בינתיים..

זה לא במקום לחשוב על מאמן לעונה הבאה כשאנחנו חייבים לקחת אליפות עכשיו.

14 דקות לפני, melody said:

אני חושב שכן.

צריך להגיד את האמת, רובי מתגלח עלינו. הוא פיגורה ענקית וכנראה שיהיה מאמן טוב בעתיד אבל בנקודת הזמן הזאת הוא עלה לנו בלא מעט נקודות ופישל ב 99% ממשחקי המאני טיים. רואים לא מעט טעויות של טירונים וקבוצה לא מאומנת, בעיקר הגנתית אבל לא רק.

אם יש הזדמנות להביא לכאן מאמן כמו בכר חייב לחטוף אותה, כבר עשינו טעות איתו בזמנו כשהבאנו את דוניס במקומו כשהיה על המדף.

אין הרבה מאמנים שיודעים לעבוד עם קבוצות גדולות ודומיננטיות. בכר אשף בזה, מכיר את כל הליגה והשחקנים וגם יודע לדפוק על השולחן ולקבל רכש בזמן. חבל שמכבי לא עשו מהלך עליו הרבה קודם. עכשיו זה נראה חסר סיכוי

18 דקות לפני, melody said:

אני חושב שכן.

אם למכבי היה רצון להביא את בכר אז לא הייתה שאלה מבחינתי.

מה שכן, אני מהמר שהוא לא ישאר בכל מקרה, לאו דווקא מבחירת מכבי

1 hour ago, snufkin said:

צריך להגיד את האמת, רובי מתגלח עלינו. הוא פיגורה ענקית וכנראה שיהיה מאמן טוב בעתיד אבל בנקודת הזמן הזאת הוא עלה לנו בלא מעט נקודות ופישל ב 99% ממשחקי המאני טיים. רואים לא מעט טעויות של טירונים וקבוצה לא מאומנת, בעיקר הגנתית אבל לא רק.

אם יש הזדמנות להביא לכאן מאמן כמו בכר חייב לחטוף אותה, כבר עשינו טעות איתו בזמנו כשהבאנו את דוניס במקומו כשהיה על המדף.

אין הרבה מאמנים שיודעים לעבוד עם קבוצות גדולות ודומיננטיות. בכר אשף בזה, מכיר את כל הליגה והשחקנים וגם יודע לדפוק על השולחן ולקבל רכש בזמן. חבל שמכבי לא עשו מהלך עליו הרבה קודם. עכשיו זה נראה חסר סיכוי

אם אני צריך להמר, רובי לא ממש יעשה קריירה מוצלחת כמאמן.

בכל מקרה לא הייתי רוצה שישאר ולא משנה איך יסיים את העונה. גם במחיר של מאמן זר אחר (מעדיף את בכר).

5 דקות לפני, PLASTOMAN said:

אם אני צריך להמר, רובי לא ממש יעשה קריירה מוצלחת כמאמן.

בכל מקרה לא הייתי רוצה שישאר ולא משנה איך יסיים את העונה. גם במחיר של מאמן זר אחר (מעדיף את בכר).

בעיניי סדר העדיפויות צריך להיות כזה:

1.בכר

2.קין(חייב לייצר רציפות מסויימת עם מאמנים,זה בלתי אפשרי להחליף צוות כל עונה)

3.זר אחר

500.רב"ש

1000.ישראלי גנרי

לפני1 שעה , Maccabi96 said:

איך אפשר בכלל להחליט עכשיו אם להשאיר את רובי או לא, בואו נראה שהוא לא ישלשל את ההפרש הזה גם.

אם יקח אליפויות ונסיים את העונה כמו שצריך, במידה והוא רוצה להשאר הוא ישאר.

אבל לאור החגיגות המוקדמות שעשינו עם ההפרש 10, ועם ה4-1 בואו נרגע בינתיים..

זה לא במקום לחשוב על מאמן לעונה הבאה כשאנחנו חייבים לקחת אליפות עכשיו.

בדיוק. לא צריך להתעסק בזה. 

לפני2 שעות , Double said:

זה נכון שאין סיכוי אבל אם הוא לא קיבל הצעה ממכבי אז אין סיבה שלא יסכים לאמן את הנבחרת, פראיירים שאנחנו פעם שלישית מפספסים את ההזדמנות להחתים קבלן אליפויות.

לא יודע, מרגיש לי טיפשי לרוץ לנבחרת עכשיו. חכה לקיץ, אם תראה שקין נשאר /מכבי לא פונה, לך לנבחרת. יש מצב שהוא פשוט לא רוצה לאמן פה 

יכול להיות שגם אם מכבי הייתה בתמונה, בכר היה בוחר בנבחרת. בליגה פה הוא השיג הכל, נבחרת זה חלום בשבילו.

גם תחשבו על זה, להיכנס לנבחרת שיש לה בית פסיכי בליגת האומות בלי שאף אחד מצפה למשהו, זה הכי טוב בשבילו. הוא יוכל לעשות מה שהוא עשה עם מכבי חיפה בליגת האלופות. לשחק כדורגל התקפי, לתת איזה גול יפה, לקבל כמה בצד השני והתקשורת תחמיא לו.

כולם יגידו איזה גאון בכר שהוא מסתכל בלבן של העיניים לאמבפה ודה בריינה. אם הוא יגנוב איזה תיקו או ינצח בכלל תהיה פה השתוללות והשוואות שלו לפפ.

בחיים לא ראיתי כזה קונצנזוס לגביי מי צריך להיות מאמן הנבחרת הבא כמו בכר. יש לו 80% תמיכה בציבור, גב תקשורתי מאחוריו, גב בהתאחדות של מורן מאירי, גב של השחקנים, היחיד שנגדו זה בניון שמבין שאם בכר מגיע, הטקס שלו נגמר.

עם כזה גב וכזה רצון למאמן נורמלי לנבחרת סוף סוף הוא מסוגל לשרוד שם הרבה שנים, עד יורו 2030 לפחות (ואני לא אופתע אם נעלה איתו ליורו הזה).

לפני6 שעות , Double said:

מוקדמות מונדיאל המקום השני לא מבטיח עלייה אלא רק פלייאוף לכן סיכויים נמוכים להעפיל, אבל בכר לא מסתכל על הסיכויים הוא לא רוצה לשבת בבית עוד עונה, וכרגע רק הנבחרת הציעה לו הצעה, אם מכבי היו רציניים אז הם היו פונים אליו בצינורות לא רשמיים ומעבירים לו מסר להמתין עוד חודשיים.

דווקא מתאים לו עכשיו הג'וב של הנבחרת. אני לא בטוח שיש לו את הרעב לאמן קבוצה עכשיו, יש לו כבר הכל בליגה.

בנבחרת הוא מסודר עכשיו שנים קדימה.

לפני2 שעות , המכבייה said:

יש פה אליפות לקחת. שום דבר אחר לא חשוב, העיסוק בבכר כן או לא בשלב הזה של העונה הוא לכל הפחות תמוה. 

מה עם הניסים אדוני?

1 hour ago, המכבייה said:

כלום לא בכיס שועליקו. תישאר דרוך מקסימום. 

עונה בגדר נס גלוי. מאמן רע, סגל עם חורים,אובדן יתרון דו ספרתי וערן עם בצורת של חודשיים . לקינוח ההדחה הכי עלובה בהיסטוריה.

הכל פה עדיין בגדר תחרות. שום דבר לא מוחלט וכדאי שהשחקנים ייראו טוב יותר ממה שנראינו מול הפועל חיפה ובית"ר.

14 דקות לפני, קמחי said:

עונה בגדר נס גלוי. מאמן רע, סגל עם חורים,אובדן יתרון דו ספרתי וערן עם בצורת של חודשיים . לקינוח ההדחה הכי עלובה בהיסטוריה.

הכל פה עדיין בגדר תחרות. שום דבר לא מוחלט וכדאי שהשחקנים ייראו טוב יותר ממה שנראינו מול הפועל חיפה ובית"ר.

ואולי אין פה באמת נס אלא המצב לא שחור כמו שאתה מתאר?

1 דקה לפני, הילד בן 30 said:

ואולי אין פה באמת נס אלא המצב לא שחור כמו שאתה מתאר?

קין מאמן טוב? לא איבדנו יתרון דו ספרתי? ערן לא היה בבצורת חודשיים? זו לא ההדחה הכי עלובה בהיסטוריה?