Jump to content

איך קמים מזה?

Recommended Posts

1 hour ago, מאור ט said:

אני חושב שקין הוא לא הסוג שיידע להרים שחקנים מנטאלית מערב כזה

לדעתי קין בעצמו לא יודע איך הוא קם.

איך קמים? מנצחים, "פשוט" כל כך.  עולים למשחק הקרוב בטירוף, מתנפלים על כל כדור, בתקווה שהכדורים יכנסו, לבוא כמו לגמר. ניצחון מרשים שם, אולי אולי יאותת ליריבות שוואלה אומנם הושפלנו באירופה במשחק ספציפי, אבל עדיין בליגה אנחנו אלו ששולטים. זה בעיקר עבודה מנטלית, הרבה יותר מכל סגנון ומערך מקצועי. הבעיה שלא בטוח שלמאמן יש את הכוחות להחדיר לשחקנים.. 

10 דקות לפני, כהן said:

איך קמים? מנצחים, "פשוט" כל כך.  עולים למשחק הקרוב בטירוף, מתנפלים על כל כדור, בתקווה שהכדורים יכנסו, לבוא כמו לגמר. ניצחון מרשים שם, אולי אולי יאותת ליריבות שוואלה אומנם הושפלנו באירופה במשחק ספציפי, אבל עדיין בליגה אנחנו אלו ששולטים. זה בעיקר עבודה מנטלית, הרבה יותר מכל סגנון ומערך מקצועי. הבעיה שלא בטוח שלמאמן יש את הכוחות להחדיר לשחקנים.. 

זה דו כיווני. אולי השחקנים מתבאסים מרובי היום אבל גם הוא מבואס מהם. אף אחד לא עשה בכוונה, אולי זה פשוט מה שזה- הוא והם, לא מספיק טובים למה שנדרש מהם. 

כל אחד מהשחקנים וגם רובי, רשאי להרגיש נבגד היום. רובי טעה בענק בכל החלטה והם טעו בענק בביצוע.

האם מכבי היתה הופכת ככה מול קבוצה מהליגה הלאומית שאיכשהוא היתה מנצחת אותה 4-1 במשחק הראשון? לא חושב. 

כל מה שנדרש מכולם, זה להפסיד בפחות משלוש הפרש. כולם מרגישים נבגדים כאן. ובצדק. 

קודם כל מחדשים חוזה לדן ביטון ואבישי כהן (שלא נאבד אותם לחיפה או ב"ש).

הייתי משדרג גם את יונתן כהן.

3 דקות לפני, PLASTOMAN said:

קודם כל מחדשים חוזה לדן ביטון ואבישי כהן (שלא נאבד אותם לחיפה או ב"ש).

הייתי משדרג גם את יונתן כהן.

תוסיף בלטקסה 

אם יש איזה משהו שיכול לנחם זה שמעמד של רבע גמר אירופי צריך להיות בבלומפילד, מול 30 אלף איש, לא באיזה חור בסרביה. 

מקווה ששנה הבאה יהיה פיצוי באלופות

17 דקות לפני, Keano said:

אם יש איזה משהו שיכול לנחם זה שמעמד של רבע גמר אירופי צריך להיות בבלומפילד, מול 30 אלף איש, לא באיזה חור בסרביה. 

מקווה ששנה הבאה יהיה פיצוי באלופות

זה הכי כואב מכל הערב הזה. שזה קרה כל כך רחוק מאיתנו ולא יכלנו להשפיע כקהל על המשחק… אין לי ספק שפה היינו עוברים… העוצמות של בלומפילד לא היו נותנות למכבי להפסיד, בטח לא ככה.

1 דקה לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

זה הכי כואב מכל הערב הזה. שזה קרה כל כך רחוק מאיתנו ולא יכלנו להשפיע כקהל על המשחק… אין לי ספק שפה היינו עוברים… העוצמות של בלומפילד לא היו נותנות למכבי להפסיד, בטח לא ככה.

קשה מאוד להילחם בפסיכולוגיה הזאת של משחקי נוקאאוט עם יתרון גדול, בטח מול קבוצה איכותית יותר. אבל אני חותם שלא היינו יורדים עם 3-0 במחצית, אין מצב. 

אני שבור לא יודע בכלל מה הלך במשחק אתמול.

לא זוכר ערב כזה כאוהד מכבי אין לי מילים בכלל לא ביקורת על המאמן ולא על השחקנים.

התרופה הכי טובה זה לעלות ביום ראשון ולעשות משחק טוב ולקחת 3 נקודות.

האמת, הייתי דופק קנס כספי כל השחקנים כולל המאמן. ביזיון של כולם.

לא ככה מפסידים. העונה נשברים פה שיאים שליליים לצד שיאים חיוביים. דו קוטביות מטורפת.

מתנצל אם אני דוחף פה את האקטואליה שמנסים להדחיק - אבל קשה לי לומר שאני התרגשתי במיוחד אתמול. כך היה גם במצב ההפוך לאחר המשחק הקודם; שמחתי, אבל חצי כח. שליש. זה די בברור ככה מאז אוקטובר, שאני הרבה פחות מוטרד מאם כן או לא ניקח אליפות, מה עשתה חיפה ואם נשמור על הרצף בדרבי. אל תבינו אותי לא נכון, אני גם הייתי קצת המום אתמול (אם כי מקצועית אני לא חושב שזו כזו הפתעה, האמת), אבל הלכתי לישון לא טרוד במיוחד ממכבי וככה גם קמתי. סליחה אם ההודעה הזו מפריעה למישהו.

לפני3 שעות , חומץ בלסמי said:

מתנצל אם אני דוחף פה את האקטואליה שמנסים להדחיק - אבל קשה לי לומר שאני התרגשתי במיוחד אתמול. כך היה גם במצב ההפוך לאחר המשחק הקודם; שמחתי, אבל חצי כח. שליש. זה די בברור ככה מאז אוקטובר, שאני הרבה פחות מוטרד מאם כן או לא ניקח אליפות, מה עשתה חיפה ואם נשמור על הרצף בדרבי. אל תבינו אותי לא נכון, אני גם הייתי קצת המום אתמול (אם כי מקצועית אני לא חושב שזו כזו הפתעה, האמת), אבל הלכתי לישון לא טרוד במיוחד ממכבי וככה גם קמתי. סליחה אם ההודעה הזו מפריעה למישהו.

שיתוף מרגש.  

לפני5 שעות , RAFICOHEN said:

מקווה שיש במועדון מאמן מנטלי שחייב לטפל בשחקנים ובצוות המקצועי דחוף

שרן

דל''פ: אחרי שאולימפיאקוס קיבלו את פנרבחצ'ה אני אומר ''איזה מזל'' שהם העיפו אותנו.

אני רק מדמיין את הקרקס שהטורקים השרמוטות האלה היו עושים מלהעיף אותנו בשני משחקי חוץ...היה שורף לי בלב כפול

1 hour ago, Lahav8 said:

דל''פ: אחרי שאולימפיאקוס קיבלו את פנרבחצ'ה אני אומר ''איזה מזל'' שהם העיפו אותנו.

אני רק מדמיין את הקרקס שהטורקים השרמוטות האלה היו עושים מלהעיף אותנו בשני משחקי חוץ...היה שורף לי בלב כפול

בעיקרון קבוצות ישראליות לא משחקות כרגע בטורקיה. בשיקטאש הדיחה את הפועל תל אביב מהיורוקאפ השבוע ואף אחד לא ממש שמע על זה.

בהקשר לנושא המקורי:

אין ממה לקום. הכל בסדר. ממשיכים עם מה שהביאנו עד הלום.

25 דקות לפני, קובי השועל said:

היינו מרחק מצח של דור פרץ מעליה עם כל הכישלון, לא יוצא מזה.

גם אם היה כובש, היינו מחרבנים את זה עם עוד איזה גול שטותי שלהם.

מהרגע הראשון הבנתי שזה לא באמת תלוי בנו(הייתה הכחשה שלי עד הגול השני).

אתמול דינמו זאגרב, קבוצה הרבה יותר מוכשרת מאיתנו הודחה (אחרי 2-0 בבית במשחק הראשון) נסעה ליוון ואכלה 5-1 מפאוק שקיבלה רביעיה לפני חודש מאולימפיאקוס בסלוניקי.

כמובן שאני מבין את גודל הכישלון אבל אסור לשכוח שמדובר בכדורגל. שילוב של יום רע וזילזול יכול להיות הרסני בכל תחום בחיים. אני מקווה שכולם במכבי מבינים שאנחנו עכשיו במאני טיים ובקיץ נצטרך לבוא בחשבון עם כל החסרי ביצים למיניהם.

38 דקות לפני, קובי השועל said:

היינו מרחק מצח של דור פרץ מעליה עם כל הכישלון, לא יוצא מזה.

וזה בדיוק העניין.

מכבי כדור פרץ. הוא הפנים האמיתיות של מכבי,בשנים האחרונות ובטח בשנים הבאות.

כביכול, יש בו הכל.

בפועל, לא מעט "שלומיאליות" שמשלמים עליה במזומן.

האם הוא צריך להמשיך להיות הפוסטר שלנו..  

לפני2 שעות , PLASTOMAN said:

וזה בדיוק העניין.

מכבי כדור פרץ. הוא הפנים האמיתיות של מכבי,בשנים האחרונות ובטח בשנים הבאות.

כביכול, יש בו הכל.

בפועל, לא מעט "שלומיאליות" שמשלמים עליה במזומן.

האם הוא צריך להמשיך להיות הפוסטר שלנו..  

הוא אייגבור בישראלי(שזה אחלה).

אני מציע לא להיכנס לדיפרסיה מיותרת

אנחנו מרחק תיקו וניצחון של חיפה במשחק הבא מלשמוע שום כמה אנחנו רחוקים מאליפות

דריכות ומוכנות גבוהה וזה שלנו