Jump to content

איך קמים מזה?

Recommended Posts

אני פשוט לא יודע להביע מה אני מרגיש כרגע

מהחוסר אגרסיביות ורצון בהארכה נראה שגם לשחקנים אין טיפה של בושה או רצון

אין לנו מושג האמת מה יקרה הלאה.

זו מכה עצומה, עצומה.

יכול להיות שהקבוצה תתעשת מזה ותיקח אליפות ובדיעבד זה יזכר כערב שחור משחור אבל נקודתי. ויכול להיות שזה יכניס את המערכת לסחרור כזה שאלוהים יעזור לנו

Just now, החתול הצהוב said:

אין לנו מושג האמת מה יקרה הלאה.

זו מכה עצומה, עצומה.

יכול להיות שהקבוצה תתעשת מזה ותיקח אליפות ובדיעבד זה יזכר כערב שחור משחור אבל נקודתי. ויכול להיות שזה יכניס את המערכת לסחרור כזה שאלוהים יעזור לנו

אני חושב שקין הוא לא הסוג שיידע להרים שחקנים מנטאלית מערב כזה

זה הכדורגל, ובחרנו בזה למרות (ואולי בגלל) כל החרא, והטוב, והרע, והכואב שזה מביא. ב120 דקות היום היה הלם, ואז עצבים, ואז שמחה הזויה, תקווה ושוב כאפה לפרצוף. מערבולת לא פשוטה שיש כאלה שלא עוברים גם בשנים. היום נכאב, מחר (ואולי עוד כמה חודשים) גם. נקום כי מתישהו חייב. איך קמים? אולי כרגע צריך להגיד שלא קמים בעיקר. וזה הגיוני.

זה הכדורגל. ולפעמים זה על הפרצוף.

איך השחקנים והצוות יקומו מזה? הם לא. הם כבר הוכיחו שזה לא מקרי והם לוזרים רציניים. 

איך אנחנו נקום מזה? לא יודע איך נצליח להירדם ואחר כך לקום בבוקר. לא יודע איך נצטרך ללכת לעודד אותם ביום ראשון למרות שאי אפשר לסמוך עליהם. 

6 דקות לפני, KIMHI said:

ההפסד היום זה הפסד שיש פעם ב30 שנה

גם דאבל לא יעזור כאן.

זה מאוד מאוד טרי,

והכאב הוא ענק כרגע.

אבל יעזור, יעזור מאוד.

אין לי מושג.

לפני השמינית לא הרגשתי את ההתרגשות שכולם פה הרגישו. האליפות עניינה אותי פי אלף מאירופה. היום הייתה לי תחושה מחורבנת עוד לפני המשחק. וידעתי שהפסד פה יכול לגמור אותנו בליגה.

זו אותה מכבי שנכנסה לורטיגו אחרי הפסד ביתי לחיפה והצליחה להשמיד פער 10.

חייב לקום מזה כי פשוט חייב להביא אליפות השנה. לפני המשחק היום הייתי אופטימי ואני חושב שמבחינת כדורגל אנחנו עדיין יכולים להביא אליפות השנה. אבל מבחינת אופי, אין לי מושג, פשוט אין לי מושג.

1 דקה לפני, barak said:

זה מאוד מאוד טרי,

והכאב הוא ענק כרגע.

אבל יעזור, יעזור מאוד.

דאבל בסוף העונה ואנשים שוכחים מזה אולימיפאקוס עם כל הכבוד לדיכאון העצום של כולנו עכשיו.

Just now, car.garsia said:

דאבל בסוף העונה ואנשים שוכחים מזה אולימיפאקוס עם כל הכבוד לדיכאון העצום של כולנו עכשיו.

לא יכול להיות דאבל, רק טרבל(עם גביע השוקו שזכינו)

Just now, car.garsia said:

אין לי מושג.

לפני השמינית לא הרגשתי את ההתרגשות שכולם פה הרגישו. האליפות עניינה אותי פי אלף מאירופה. היום הייתה לי תחושה מחורבנת עוד לפני המשחק. וידעתי שהפסד פה יכול לגמור אותנו בליגה.

זו אותה מכבי שנכנסה לורטיגו אחרי הפסד ביתי לחיפה והצליחה להשמיד פער 10.

חייב לקום מזה כי פשוט חייב להביא אליפות השנה. לפני המשחק היום הייתי אופטימי ואני חושב שמבחינת כדורגל אנחנו עדיין יכולים להביא אליפות השנה. אבל מבחינת אופי, אין לי מושג, פשוט אין לי מושג.

זה ברור שאין אופי, היו מספיק אירועים השנה שהדגישו את זה. אתה בעיקר מקווה לשלשול של הקופים שיהיה יותר גדול משלך.

משום מה טסתי כמו אדיוט לשני המשחקים. לחשוב על האופוריה שהייתי בה לפני שבוע ועל כאבי העצמות היום.. המון כסף בוזבז על אחד הרגעים הקשים שלי בתור אוהד מכבי.

עם כל זה, עוד כמה שעות כבר חוזרים לישראל וכל התקווה שלי היא לבשורות טובות ממילסון, בלעדיו זאת תהיה העונה הכי קשה בהיסטוריה לדעתי.

אשכרה בעונה רגילה שבה אנחנו לא לוזרים מטורפים אנחנו כרגע ברבע גמר של מפעל אירופי + נכנסים בפלייאוף העליון בגארבג׳ טיים כי הפער מחיפה עצום. איזה עלובים

Just now, GoldenAxe said:

זה ברור שאין אופי, היו מספיק אירועים השנה שהדגישו את זה. אתה בעיקר מקווה לשלשול של הקופים שיהיה יותר גדול משלך.

אופי שמופי, תראה מה פאוק עשו לדינמו זאגרב היום.

אולימפיאקוס קבוצה טובה מאיתנו והיום התחבר להם מושלם עם יום מזעזע ונאחס שלנו. היום כל נקודות התרופה שלנו דלקו נון סטופ.

התחושה הייתה רעה לפני המשחק כי דברים כאלה קורים לא מעט באירופה.

מילאן ב2004 ללה קורוניה, פסז׳ לברצלונה, ברצלונה לרומא ושנה אחרי לליברפול ואפילו היום דינמו זאגרב קיבלו חמישיה מפאוק.

חייב איכשהו לנצח בראשון

4 דקות לפני, itanar said:

אופי שמופי, תראה מה פאוק עשו לדינמו זאגרב היום.

אולימפיאקוס קבוצה טובה מאיתנו והיום התחבר להם מושלם עם יום מזעזע ונאחס שלנו. היום כל נקודות התרופה שלנו דלקו נון סטופ.

הלוואי שהייתי יכול להסתכל על זה ככה…

50 דקות לפני, Avogadro said:

אי אפשר לקום כל עוד המאמן הזה פה

מסכים !

למרות שהיום גם השחקנים עם מכירה מארץ המכירות.

שחקנים בלי אופי ומאמן מבוהל…