Jump to content

מצעד הבושות

Recommended Posts

לא זכור לי הופעה כזו מבישה באירופה

חוץ מה 10-0 המפורסם בארץ לא זכור הופעה כל כך מבזה של מכבי. 

תקנו אותי זקני הפורום

הייתי ב6 בנתניה, הייתי ב5 בחיפה. 

דבר כזה לא ראיתי. להוביל בשלושה שערים ולהפסיד ב2(כרגע)? זה כמו להוביל 30 הבדל במחצית של משחק כדורסל ולהפסיד 17 בסוף.

הפאדיחות הכי גדולות שעולות לי לראש בשליפה באירופה: סנטה קולומה, ארג׳ייספור (ליגה שנייה בטורקיה), דאנדוק. בגביע: עכו. בליגה הפסדנו 4-0 בקרית שמונה ושבוע אחר כך 3-0 בבלומפילד לנתניה, זה גם היה די מביש.

זה לא רק אחת הבושות הגדולות של מכבי 

זו אחת הבושות הגדולות בענף...

להגיע ביתרון.4-1, ולהפסיד 6-1 במשחק כלכך נרפה ומביך זה כבר ברמה עולמית 

אתם קצת מגזימים בכל זאת קבוצה אירופית בשלוש רמות מעלינו 

בושה ענקית

בסוף הגענו לשמינית

רובי וכל השחקנים כמעט למעט מילסון , גבי ואולי ערן צריכים לעוף

33 דקות לפני, מאור ט said:

אתם קצת מגזימים בכל זאת קבוצה אירופית בשלוש רמות מעלינו 

אפשר גם מהחומר שלקחת?

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה הגזמות.

הבושה הכי גדולה - לעוף במוקדמות. מי שלא מגיע לשמינית ולא מנצח 4-1 בחוץ במשחק הראשון אז אין לו אף פעם "בושות" כאלה. לא בושה ולא נעליים. הלוואי עליי כל עונה כאלה "בושות" בשמינית גמר מפעל אירופי. זה מפח נפש רציני (למרות שאי אפשר להגיד שזה היה תסריט הזוי לאור הסיטאוציה) ולא לפחות גרוע מכה מוראלית חזקה למאמץ האליפות. בושה? הבושה היחידה זו מכבי שלפני עשור, זו שלא הצליחה להגיע אף פעם לשלב בתים באירופה.

11 דקות לפני, אלק נילאש said:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזו הגזמות.

הבושה הכי גדולה - לעוף במוקדמות. מי שלא מגיע לשמינית ולא מנצח 4-1 בחוץ במשחק הראשון אז אין לו אף פעם "בושות" כאלה. לא בושה ולא נעליים. הלוואי עליי כל עונה כאלה "בושות" בשמינית גמר מפעל אירופי. זה מפח נפש רציני (למרות שאי אפשר להגיד שזה היה תסריט הזוי לאור הסיטאוציה) ולא לפחות גרוע מכה מוראלית חזקה למאמץ האליפות. בושה? הבושה היחידה זו מכבי שלפני עשור, זו שלא הצליחה להגיע אף פעם לשלב בתים באירופה.

קמפיין אירופי נהדר עם 14 נקודות דירוג ובסה״כ 35.5 נקודות, יבטיח לנו להיות מדורגים בכל השלבים בכל המפעלים.

קונה כל עונה קמפיין נפלא כזה(לגבי המשחק האחרון, לצערנו בלי בלומפילד היה משקל רציני להתפרקות)

1 hour ago, אלק נילאש said:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה הגזמות.

אני איתך. המשחק, בואקום, הוא חרפה, אבל הוא לבטח לא מתעלה על סנטה קולומה או ארצ'יאספור. 

תוסיף איבוד 10 יתרון בפסגה, איבוד נוסף של 5 יתרון בפסגה, הקבוצה הראשונה שנכנסת לפלייאוף העליון ולא זוכה באליפות, הפסד ראשון לחיפה אחרי יותר מ-10 שנים בבלומפילד, 3 משחקים רצופים מול חיפה ללא שער ומאמן אחד אנטישמי שאימן אותנו

תעיפו את השרמוטה הזה.מפה היום כבר

4 דקות לפני, פנחס שוף said:

תוסיף איבוד 10 יתרון בפסגה, איבוד נוסף של 5 יתרון בפסגה, הקבוצה הראשונה שנכנסת לפלייאוף העליון ולא זוכה באליפות, הפסד ראשון לחיפה אחרי יותר מ-10 שנים בבלומפילד, 3 משחקים רצופים מול חיפה ללא שער ומאמן אחד אנטישמי שאימן אותנו

תמונה שמתארת את המאמן שלנו עד כה

IMG-6317.jpg

נקווה שבסוף העונה תהיה תמונה שלו עם צלחת ונעשה לו מהלך פאקו.

לפני3 שעות , Double said:

המשחק הוא 'זניט 2', מה שדומה בשני המשחקים הביתיים לא שיחקנו בבלומפילד.

מסכים.

חוץ מזה,כולם אל הקיר ואני מקווה שמיטש ייסר את כולם שם בשוטים ובעקרבים(מילולית,לא כהגזמה),איך הצלחתם להפסיד לקבוצה יוונית,איךךךךךךךך?.

לפני2 שעות , פנחס שוף said:

ו 4 רצוף לחיפה... לפחות לא הפסיד בדרבי

היה את ה-5-1 לבאיירן באלופות, אבל אז זה היה מובן בגלל הבדלי הרמות, מה שמאוד מקל על התחושה.

חוץ מזה יש את ההפסד לסנטה קולומה כמו שכבר אמרו.