Jump to content

מכבי - אולימפיאקוס | המשחק הכי חשוב בהיסטוריה

Recommended Posts

40 דקות לפני, אלק נילאש said:

הוא לא אשם. רק רובי. מילא הכנסת אותו, אתה כל המשחק אוכל שם חרא, לא תגיד שלא מעניין אותך כלום מצד ימין לא תקבל יותר גולים היום?!?! פשוט לא מאמן. הלוואי ונקבל שידור חוזר לפאקו - טרבל ובעיטה בתחת.

רובי קין ניהל את המשחק מחריד ועשה מלא טעויות, אבל לא צריך להפריז.

ברור שאבישי כהן אשם, זו הפעולה הכי מטומטמת שיכול לבצע מגן במהלך הזה, השימושים הכי פתטי שאפשר לבצע בידיים בכדורגל. מהלך שצועקים עליו גם על שחקן בליגה ג'.

הוא פשוט שחקן טיפש, אין לו מקום במכבי ואני בספק אם באיזושהי קבוצה שלא מועמדת לירידה.

זה גם הוציא את כל מעט הרוח שנותרה, חירב את הקבוצה טוטאלית. אני מאמין שגם ככה היינו מפסידים, אבל התזמון של זה ריסק אותנו. היה רשום על זה גול ברגע שזה קרה, את ההודעה על זה כתבתי לפני שספגנו.

4 דקות לפני, המכבייה said:

עניתי לנילאש על זה. חיפה שמרה על כבודה העצמי. אף אחד לא ירסק אותה ככה. חיפה במקומנו היום לפחות יוצאת תיקו. מי שלא רואה את זה, לא מבין את מה שהוא רואה. יש לך עוד פעמיים העונה לחוות את ההבדלים. ואז נדבר על גניבות דעת. 

חיפה עם הגנה הרבה יותר יציבה וזה עושה את ההבדל

5 דקות לפני, המכבייה said:

אני מדבר על צמד משחקים. חיפה נראתה קבוצה בשניהם מול יריבה הרבה יותר טובה ואתה נראת היום כמו חדרה בלי מדמון. לחיפה יש כבוד עצמי, היא לא פוחדת ממך, דגו לא פוחד ממך. ממה שאני רואה, קין ומכבי בבור עצום מולם. גם בכדורגל ופתרונות ובטח במנטליות. ואגיד עוד משהו אישי, כל הרוח אבדה לי היום. זהו. אנחנו לא ראוים , לא מספיק טובים ולכל מי שהסריח את הדשא היום לא מגיע לזכות בתואר. שילכו הבית שלהם. 

יש מצבים שבהם התוכן אפילו הנוקב ביותר מחוויר למול האדם שאומר את אותן המילים, ואם אתה שבד"כ האופטימיסט שבחבורה נשמע מובס וחסר אמונה להמשך, אז כנראה שבאמת נפל פה דבר היום, וכל ניסיון מלאכותי לייפות את מה שראינו , כבר לא יצלח. אפילו אין כבר במה להיאחז.. 

קודם כל, בבלומפילד זה לא היה קורה. בחיים. אין סיכוי בחיים שלא היינו עוברים בבלומפילד אחרי 4:1 במשחק הראשון.

שנית, מעבר להופעה הכי גרועה באירופה בשנים האחרונות ואולי אי פעם, השילוב של הפציעה של מילסון והקריסה המנטלית והמקצועית של השחקנים והצוות, ככל הנראה גמר לנו את העונה.

שלישית, עלינו היום למשחק הכי חשוב של המועדון באירופה, עם יתרון שהוא הרבה יותר ממספיק ונוח, עם שני שחקנים זרים בהרכב. 

5 דקות לפני, סלבה said:

ברור שאבישי כהן אשם, זו הפעולה הכי מטומטמת שיכול לבצע מגן במהלך הזה, השימושים הכי פתטי שאפשר לבצע בידיים בכדורגל. מהלך שצועקים עליו גם על שחקן בליגה ג'.

הוא פשוט שחקן טיפש, אין לו מקום במכבי ואני בספק אם באיזושהי קבוצה שלא מועמדת לירידה.

זה גם הוציא את כל מעט הרוח שנותרה, חירב את הקבוצה טוטאלית. אני מאמין שגם ככה היינו מפסידים, אבל התזמון של זה ריסק אותנו. היה רשום על זה גול ברגע שזה קרה, את ההודעה על זה כתבתי לפני שספגנו.

מאמן שמעלה לצד ימין, הצד הכי גרוע הגנתית, את השחקן הכי גרוע הגנתית במכבי, זה מאמן מפגר. אולימפיקוס עבדו בתוכנית משחק מאוד פשוטה: לשטוף את המשחק מצד ימין החל מהדקה הראשונה, דאבל אפ על מילסון ואונס מוחלט של עידו שחר, שהבינו כבר שהוא לא מגן. רק דחליל מסוגל לראות את כל הדבר הזה לתוך הארכה, לתוך דקות בהן זה הכל או כלום, ולהגיד ״מממ, מה חסר לי בימין? מגן שלא יודע להגן״. איך לדקות שכל מה שאנחנו צריכים בהן זה אחריות, אתה מכניס את הדבר הכי לא אחראי בעולם? רק מפגר. רשמתי כבר בנושא של רובי- חילוף של טננבאום על שחר היה עושה יותר שכל מחילוף כזה. אמיתי. 

פשוט ביזיון. אני אישית לא זוכר ניהול משחק כל כך כושל. באמת. 

5 דקות לפני, המכבייה said:

אני מדבר על צמד משחקים. חיפה נראתה קבוצה בשניהם מול יריבה הרבה יותר טובה ואתה נראת היום כמו חדרה בלי מדמון. לחיפה יש כבוד עצמי, היא לא פוחדת ממך, דגו לא פוחד ממך. ממה שאני רואה, קין ומכבי בבור עצום מולם. גם בכדורגל ופתרונות ובטח במנטליות. ואגיד עוד משהו אישי, כל הרוח אבדה לי היום. זהו. אנחנו לא ראוים , לא מספיק טובים ולכל מי שהסריח את הדשא היום לא מגיע לזכות בתואר. שילכו הבית שלהם. 

דייי יואב זו לא השוואה. אני מבין אתה הדכדוך והעצבים, אבל אתה באמת סתם. אם פסז הייתה מנצחת נניח 2-0 בראשון, היא לא הייתה מקבלת שישייה מבארסה בשני והיא עדיין הייתה עפה. זו הייתה הופעה יותר מכובדת? יש דינמאיקה למשחקי נוק אאוט, ואנחנו לא הראשונים וגם לא האחרונים שהופכים עליהם הפרש של שלושה שערים. זה לא קשור לכבוד או לססמאות אחרת, זה עניין מנטאלי. בדיוק כמו שאחרי שהם הצליחו להשוות פתאום התחלנו לשחק וגם להבקיע אחרי שמחצית שלמה נראינו כמו בוגרים נדד ילדים. חיפה לא התמודדו עם מה שאנחנו התמודדנו. הם פשוט עפו בקלות וזהו. במשחק הראשון פיורנטינה בהילוך ראשון נתנה להם רביעייה.

2 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

קודם כל, בבלומפילד זה לא היה קורה. בחיים. אין סיכוי בחיים שלא היינו עוברים בבלומפילד אחרי 4:1 במשחק הראשון.

שנית, מעבר להופעה הכי גרועה באירופה בשנים האחרונות ואולי אי פעם, השילוב של הפציעה של מילסון והקריסה המנטלית והמקצועית של השחקנים והצוות, ככל הנראה גמר לנו את העונה.

שלישית, עלינו היום למשחק הכי חשוב של המועדון באירופה, עם יתרון שהוא הרבה יותר ממספיק ונוח, עם שני שחקנים זרים בהרכב. 

מאוד תלוי מילסון.

הוא הלב הפועם של הקבוצה הזאת.

הכדורגל שלו יוציא את הדכדוך.

נחזיק אצבעות.

1 דקה לפני, Wade said:

מאמן שמעלה לצד ימין, הצד הכי גרוע הגנתית, את השחקן הכי גרוע הגנתית במכבי, זה מאמן מפגר. אולימפיקוס עבדו בתוכנית משחק מאוד פשוטה: לשטוף את המשחק מצד ימין החל מהדקה הראשונה, דאבל אפ על מילסון ואונס מוחלט של עידו שחר, שהבינו כבר שהוא לא מגן. רק דחליל מסוגל לראות את כל הדבר הזה לתוך הארכה, לתוך דקות בהם זה הכל או כלום, ולהגיד ״מממ, מה חסר לי בימין? מגן שלא יודע להגן״. רק מפגר. 

פשוט ביזיון. אני אישית לא זוכר ניהול משחק כל כך כושל. באמת. 

אתה עוד מחמיא לאבישי כהן כאן.

אני מוכן לעשות לקין הנחה על זה שלוקאסן לא בטוח לגמרי כשיר.

2 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

למה זה יגמור את העונה? אם נצליח במשחק הקרוב, נצא לפגרה קצת התאוששות מנטלית ונבוא מוכנים לפלייאוף עם 10 משחקי גמר גביע.

הרבה דברים נזרקו באוויר בצחוק או בציניות בחודשים האחרונים.

״יוני פרש״, ״בלי מילסון מקום 7״ ״רובי זה קאראנקה״.

כאילו כל החרא הזה התממש היום, האמא של כל הסיוטים.

10 דקות לפני, סלבה said:

השחקנים הם אלה שמשחקים, תמיד הם היו האשמים, אבל כשכל המשחק חוגגים עליך בצד ימין והמהלך שלך הוא להחליף את מי ששיחק נהדר בשבועיים האחרונים במי שחירבן את הדשא בחודש שלפני, אז בחייאת מה לעזאזל חשבת שיקרה?! אם כבר אבישי כהן, תכניס אותו כנף ימין (ותודה בטעות המטומטמת שעשית בהתחלה עם דביטון) ותגיד לו לא לעלות בכלל. כלום, שיהיה ליד שחר כל המשחק. אין בעיה, לא נייצר כלום באגף הזה רק שפאקינג יפסיקו לחגוג עלינו שם. לעזאזל, כמה חסר מושג אתה צריך להיות?! הם אפילו לא התאמצו, רק בידודים באגף שמאל שלהם ויש להם מצבים לגול. רבאקקקק תקשה, תגיב, תגרום להם לחשוב... משהווווו. כמה עגל אתה יכול להיות?! 

2 דקות לפני, Almogl said:

הרבה דברים נזרקו באוויר בצחוק או בציניות בחודשים האחרונים.

״יוני פרש״, ״בלי מילסון מקום 7״ ״רובי זה קאראנקה״.

כאילו כל החרא הזה התממש היום, האמא של כל הסיוטים.

מה זה היום זה התממש? אלה משפטים שזורקים פה מתחילת העונה. זה לא התממש היום. יש פה אנשים שחיים בהכחשה רצינית, וכדורגל זה לא מדע טילים. אפשר לשקר לחלק מהאנשים כל הזמן, אפשר לשקר לכל האנשים חלק מהזמן, אבל אי אפשר לשקר לכולם כל הזמן. עם רמת אימון כזו אי אפשר לעשות משהו רציני לטווח ארוך. ברגע שרובי נכנס חזרה לאירוע, נגמר הסיפור. הדבר הכי גדול הוא שברגע שהוא שינה שיטה, במקרה, פתאום הכל עבד. והיום הנה, רובי קין הפשיל שרוולים והחליט לנסות רעיונות (שלא עבדו) ממוח הכדורגל שלו. ניוז פלאש, זה שוב לא עבד. אבל אנחנו נחכה לעוד ניצחון מינורי איפשהו כדי שכמה חכמים יצטטו 99.9 אוהדים בנושא של קין ויגידו ״מה אתם רוצים ממנו?״. מהיוצרים של הארכת חוזה לדן ביטון. 

זאת היתה סתם פנטזיה שאפשר לעלות לרבע גמר עם מאמן רוקי, בלי זרים ובלי מגרש ביתי, ואז התעוררנו למציאות.

9 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

זוכר שגם אמרו את זה אחרי זניט, שהיה בנתניה. 

בלומפילד כבר מזמן, מזמן לא מה שהיה. כיום הוא בעיקר סיר של לחץ, אדישות ולחות בלתי נסבלת. 

14 דקות לפני, סלבה said:

בול, הכניסה שלו גמרה אותי סופית. הרבה היום גרועים במכבי היום. אבל הוא לא היה גרוע, זה הסטנדרט שלו. איזה עוקץ.

19 דקות לפני, אלק נילאש said:

דייי יואב זו לא השוואה. אני מבין אתה הדכדוך והעצבים, אבל אתה באמת סתם. אם פסז הייתה מנצחת נניח 2-0 בראשון, היא לא הייתה מקבלת שישייה מבארסה בשני והיא עדיין הייתה עפה. זו הייתה הופעה יותר מכובדת? יש דינמאיקה למשחקי נוק אאוט, ואנחנו לא הראשונים וגם לא האחרונים שהופכים עליהם הפרש של שלושה שערים. זה לא קשור לכבוד או לססמאות אחרת, זה עניין מנטאלי. בדיוק כמו שאחרי שהם הצליחו להשוות פתאום התחלנו לשחק וגם להבקיע אחרי שמחצית שלמה נראינו כמו בוגרים נדד ילדים. חיפה לא התמודדו עם מה שאנחנו התמודדנו. הם פשוט עפו בקלות וזהו. במשחק הראשון פיורנטינה בהילוך ראשון נתנה להם רביעייה.

היתה פגיעה בשאסי היום. המחיר ירד, הערך ירד. 

חיפה טובה ממך בכל מה שקשור לפתרונות, רוח, אמונה. 4 נקודות זה כלום. וגם לשיטתך, אנחנו חמאה מנטלית. וזה קשור גם לרוח, גם לפתרונות מקצועים.

חיפה התמודדה נהדר במשחק הראשון. בהתאם ליכולות שלה. מעדיף את הממוצע שלה בכל יום על שלנו. 

Just now, המכבייה said:

חיפה טובה ממך בכל מה שקשור לפתרונות, רוח, אמונה. 4 נקודות זה כלום. 

לפני כמה ימים שהפסידו בקלות בריינה ואתה הראית "אופי" וניצחת בטדי מה שאתה לא מרבה לעשות זה נראה אחרת.

יום רע בהיסטוריה שלנו אבל זו עונה של מומנטומים כי 2 הקבוצות פלוס מינוס באותה רמה.

מאוד תלוי מילסון.

1 דקה לפני, המכבייה said:

בשני המשחקים מול חיפה העונה, הם באו עלייך נונצ׳קו מהדקה הראשונה. 

נראינו כמו אפרוח מבוהל מולם. להאמין שזה יישתנה באופן דרמטי, אחרי מפגן התרנגולות של היום, ועוד ברגעי ההכרעה של העונה ? למה בעצם ? 

אפשר רק להתפלל, המכבי הזאת לא אחראית לגורלה בשום צורה. 

אולימפיאקוס התכוננו יפה.

נכנסו פשוט במילסון על ההתחלה.

והבינו שהבעיה שלנו נמצאת בצד ימין של ההגנה.

שאפו לסקאוט שלהם.

בנוסף, כל כדור שדוידה או קניקובסקי קיבלו, ישר התנפלו עליהם 2 או 3.

אולימפיאקוס באו בראבק היום.

אנחנו, באנו לישון על המגרש.

8 דקות לפני, המכבייה said:

נכון, אבל יתרון הביתיות בפלייאוף הוא כזה שאם אתה מנצח אותם במשחק הראשון בבלומפילד הסיפור הופך להיות חצי גמור. ככה היה כל העונות פחות או יותר עד היום. עכשיו, זה לא שאנחנו פייבורטים ברורים עליהם בבית שלנו כן? אבל ניצחון במשחק העונה הראשון בבלומפילד הוא לא תסריט חלומות והוא בסיכוי גבוה יהפוך אותך לפייבוריט מובהק להנפה.

כמו שאמרתי, כרגע זה לא נראה טוב, אבל רק ביום ראשון זה היה נראה לגמרי אחרת ככה שאני לא קובע כלום. יכול להיות שאחרי יום ראשון הקרוב כולנו נדבר אחרת על המצב. שתי הקבוצות לא יציבות ולא טובות מספיק, כל אחת מהן יכולה לאבד נקודות ולהיכנס למשבר מכלום. אני ממש לא הייתי מסכם את העונה, גם אחרי התאונה החזיתית היום.

Just now, avi atias said:

אולימפיאקוס התכוננו יפה.

נכנסו פשוט במילסון על ההתחלה.

והבינו שהבעיה שלנו נמצאת בצד ימין.

שאפו לסקאוט שלהם.

סקאוט? יש כזה דבר? 

3 דקות לפני, Cosmic said:

נראינו כמו אפרוח מבוהל מולם. להאמין שזה יישתנה באופן דרמטי, אחרי מפגן התרנגולות של היום, ועוד ברגעי ההכרעה של העונה ? למה בעצם ? 

בדיוק. 

3 דקות לפני, Cosmic said:

השחקן הכי טוב שלנו בפער לא שיחק ב2 המשחקים.

משחק עונה ראשון בבלומפילד,תיקו טוב לנו ואנחנו מפסידים…משחק עונה מספר 2 בסמי עופר שוב פעם באים למשחק שגם תיקו טוב לנו ושוב פעם מפסידים 

היום באים למשחק בידיעה שתיקו טוב לנו ואפילו הפסד קטן….ומקבלים 6 

זאת אחת הקבוצה הכי לוזרית שאני זוכר של מכבי ! קבוצה חסרת אופי ומאמן מבוהל וחסר ידע 

שבנויה רק על שחקן אחד(מילסון) ועוד הבלחות של שחקן תורן כזה או אחר 

זה ברור שביום ראשון לא ננצח וסיכוי מאוד גבוהה שנפסיד,אל תשלו את עצמכם עם כל מיני משפטים אנחנו מכבי אנחנו ווינרים אנחנו ואנחנו 

אין לשחקנים את האופי לקחת אליפות,תמיד הם יחרבנו ברגע האמת.

אליפות 4 של הקופים לצערי