Jump to content

מכבי - אולימפיאקוס | המשחק הכי חשוב בהיסטוריה

Recommended Posts

1 דקה לפני, avi atias said:

אני מזועזע בשביל האוהדים שנסעו.

בתקופה כזו, שיש מלחמה וגם ככה כולם מדוכאים. 

זה הזמן להפסיד ככה?

שיתביישו להם.

המועדון צריך להחזיר את הכסף על החבילות שהוציאו

Just now, הצברית said:

אין דבר כזה לשרוק בוז לשחקנים שלך.

אפשר לכתוב. אפשר להתבאס. אפשר לא לאהוב. מי שמקלל שחקנים שלו ביציע ופוגע בקבוצה בזמן משחק שישאר בבית.

השחקנים שלנו שמו על כל אוהד ואוהד היום זין ענק בפנים. כל אחד מהם מקבל משכורת עתק שמסדרת אותם שנים קדימה. מגיע להם את כל הבוז שבעולם.

24 דקות לפני, בראון said:

השחקנים שלנו שמו על כל אוהד ואוהד היום זין ענק בפנים. כל אחד מהם מקבל משכורת עתק שמסדרת אותם שנים קדימה. מגיע להם את כל הבוז שבעולם.

אין עצבנית על השחקנים יותר ממני כרגע. הפרצוף של משפתי עושה לי להקיא, אני רותחת על תורג'מן וסבוריט וכולם.

אבל יש הבדל בין לכעוס לבין לשרוק בוז לשחקנים שלך. לפגוע בקבוצה בזמן משחק זה מבחינתי קו שלא עוברים

לא ראיתי תאקלים אגרסיביים ומלחמה על כדור. 

השחקנים פשוט לא היו שם היום.

כולם חישבו לעצמם צהובים לרבע הגמר?

Just now, הצברית said:

אין עצבנית על השחקנים יותר ממני כרגע. הפרצוף של מוסקרה עושה לי להקיא, אני רותחת על תורג'מן וסבוריט וכולם.

אבל יש הבדל בין לכעוס לבין לשרוק בוז לשחקנים שלך. לפגוע בקבוצה בזמן משחק זה מבחינתי קו שלא עוברים

חרפת זניט היא כלום לעומת מה שחווינו היום.

זה סקנדל ברמה היסטורית. זה לא הפסד לשמשון תל אביב, זה לא מהפך במשחק בודד.

זה מסר מהשחקנים שהם לא רואים צורך קצת להגן על כבוד המועדון.

5 דקות לפני, בראון said:

אין לנו זמן להתעסק בזה, יש לנו עכשיו מטרה ברורה - אליפות.

כואב, משפיל, מאכזב. צריכים לבוא בכל הכח, גם אם קשה, ולתת הכל ב-11 המשחקים שנותרו לנו עד סוף העונה. 

צריכים לדחוף עכשיו כמה שאפשר, העונה הזאת יכולה להיגמר עוד יותר גרוע אם נתעסק במה שקרה היום.

יש לנו אליפות לקחת, רק זה עכשיו לנגד עינינו.

2 דקות לפני, קמחי said:

ניתן לאירי להמשיך לזיין את הגופה. רעיון טוב.

אם יש לו מינימום כבוד עצמי שיטיס את עצמו והצוות ליצנים יחד איתו.

מה זה ניתן? אתה או אני קובעים משהו? אף אחד לא יפטר אותו ואין לך בט לאליפות אחרי היום גם מאמן אחר(אנחנו באמצע מרץ, המועמדים הטובים פשוט ממתינים רק לנו). פשוט אוכלים את הלקרדה ובקיץ מחלקים את הקלפים מחדש. זה מה שיש. ככה עובד הכדורגל. 

2 דקות לפני, קמחי said:

חרפת זניט היא כלום לעומת מה שחווינו היום.

זה סקנדל ברמה היסטורית. זה לא הפסד לשמשון תל אביב, זה לא מהפך במשחק בודד.

זה מסר מהשחקנים שהם לא רואים צורך קצת להגן על כבוד המועדון.

אתה חושב בכנות שלשרוק בוז לשחקנים יגרום להם לשחק יותר טוב? או להתעצבן ולהתפרק יותר על המגרש?

יש לנו אליפות לקחת. אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לפגוע בקבוצה כי אנחנו כועסים )ובצדק(

היה, נגמר. נליגה פי מליון יותר חשובה. מקוונ שמיץ' יכנס ויעיר את כולם, אין מה לשקוע ואין זמן, יום ראשון הפועל חיפה. משחק קריטי ביותר שחייבים לנצח

7 דקות לפני, אלק נילאש said:

זה התסריט הסביר.... אבל בתור אוהד נותר לנו רק לקוות. אם רוצים להיות אופטימיים אז אנחנו עדיין עם פער 3-5 ממקום שני ומול יריבה שהיא גם לא משהו.

וואלק, ההבדלים בין מכבי לחיפה במנטליות זאת תהום. הם יצאו טוב ממפגש הרבה יותר מצלק, עם הכבוד העצמי שלהם וגם עם כדורגל לא רע. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

מה זה ניתן? אתה או אני קובעים משהו? אף אחד לא יפטר אותו ואין לך בט לאליפות אחרי היום גם מאמן אחר(אנחנו באמצע מרץ, המועמדים הטובים פשוט ממתינים רק לנו). פשוט אוכלים את הלקרדה ובקיץ מחלקים את הקלפים מחדש. זה מה שיש. ככה עובד הכדורגל. 

במקום לחפש מאמנים למרץ, מיץ' צריך לקחת את המטוס ולנחות איפה שבכר נמצא ולשאול אותו מה הוא רוצה כדי לבוא לפה.

1 דקה לפני, הצברית said:

אתה חושב בכנות שלשרוק בוז לשחקנים יגרום להם לשחק יותר טוב? או להתעצבן ולהתפרק יותר על המגרש?

יש לנו אליפות לקחת. אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לפגוע בקבוצה כי אנחנו כועסים )ובצדק(

אני לא אשרוק בוז אבל אבין כל מי שיעשה את זה.

3 דקות לפני, המכבייה said:

הגיע הזמן להתנהל כמו שהאוהדים התנהלו עם קראנקה.

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

במקום לחפש מאמנים למרץ, מיץ' צריך לקחת את המטוס ולנחות איפה שבכר נמצא ולשאול אותו מה הוא רוצה כדי לבוא לפה.

הוא צריך להחתים אותו לעונה הבאה, אין שאלה בכלל. 

Just now, המכבייה said:

וואלק, ההבדלים בין מכבי לחיפה במנטליות זאת תהום. הם יצאו טוב ממפגש הרבה יותר מצלק, עם הכבוד העצמי שלהם וגם עם כדורגל לא רע. 

זה לא השוואה רלוונטית. אם היינו באים בפיגור היום למשחק לא היינו חוטפים שישייה.

טובים יותר או פחות אני לא יודע, זה השתנה כל שבועיים בעונה הזו. אני כן יודע שגם הם לא משהו ולנו יש בינתיים יתרון נקודות ויתרון ביתיות בפלייאוף. זה לא מצברוח לקבוע מי פייבוריטית להניף, אבל זה רחוק מאוד מלהיות גמור. זה מה שיש לנו עכשיו להתעסק בו.

1 דקה לפני, עידן מוסקונה said:

רק אליפות אולי תשכיח את המשחק חרא הזה. 

לשכוח אתה לא תשכח את זה לעולם

כמו שאת זניט לא תשכח

מצוות שנמצא פה חצי שנה ולא רואה שחטפנו יותר גולים מנייחים של קניקובסקי, מאשר הבקענו, אין לי הרבה ציפיות.

אז יש צ'יפים ומחשבים ומבטא אנגלית, אבל מעט חדות. 

8 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

רק אליפות אולי תשכיח את המשחק חרא הזה. 

לא נשכח לעולם, ואולי טוב שכך. אם השחקנים היו באים מהדקה הראשונה בגישה של אפשר לאבד את זה, זה בטוח לא היה קורה עד המחצית. כמו שאמרתי בתחילת הנושא, הם התחילו את המשחק בכניסה לברך של מילסון, במכבי נחושה המהלך הבא היה אמור להיות שהשחקן שלהם מקבל את הכדור להיכנס באמאמאמא של הכניסה החזקה, אפילו במחיר של צהוב דקה חמישית. העיקר להעביר מסר שהם לא באו לקייטנה. במקום זה נרתענו אחורה והתחלנו להוציא כדורים מהרשת. באותו רגע היה ברור לי לאן הערב הזה הולך... הדבר היחיד שהפתיע אותי זה שהצלחנו להבקיע בכלל וזה לא נגמר ב-90 דקות.

היו פה הרבה דיבורים על קארצב טוב לא טוב או רך או נוקשה, דבר אחד בטוח - במחצית הראשונה הוא היה מוריד למישהו רגל. זה מה שהיה צריך היום. במקום זה יש שני גמדים חמודים אבל עדינים ואת פרץ שבכלל חושב שהמטרה שלו הייתה היום להבקיע שלישייה.

9 דקות לפני, המכבייה said:

לא מתאים לך, זו גניבת דעת.

פיורנטינה שיחקו היום בהילוך ראשון.

2 דקות לפני, YallaMaccabi said:

לשכוח אתה לא תשכח את זה לעולם

כמו שאת זניט לא תשכח

אם ניקח אליפות אז המשחק הזה הוא על הזין, זה ישמע מוזר אבל אם היינו מעפילים היום הסיכויים לאליפות היו יורדים בגלל עומס מטורף בחודש הבא, מעולם אף קבוצה ישראלית לא הגיעה באירופה לחודש אפריל.

4 דקות לפני, אלק נילאש said:

לא נשכח לעולם, ואולי טוב שכך. אם השחקנים היו באים מהדקה הראשונה בגישה של אפשר לאבד את זה, זה בטוח לא היה קורה עד המחצית. כמו שאמרתי בתחילת הנושא, הם התחילו את המשחק בכניסה לברך של מילסון, במכבי נחושה המהלך הבא היה אמור להיות שהשחקן שלהם מקבל את הכדור להיכנס באמאמאמא של הכניסה החזקה, אפילו במחיר של צהוב דקה חמישית. העיקר להעביר מסר שהם לא באו לקייטנה. במקום כזה נרתענו אחורה והתחלנו להוציא כדורים מהרשת. באותו רגע היה ברור לי לאן הערב הזה הולך... הדבר היחיד שהפתיע אותי זה שהצלחנו להבקיע בכלל וזה לא נגמר ב-90 דקות.

אתם צודקים, לא יודע כבר מה לרשום, מה לחשוב, מנסה לעודד את עצמי ויצא בצורה גרועה.

4 דקות לפני, אלק נילאש said:

זה לא השוואה רלוונטית. אם היינו באים בפיגור היום למשחק לא היינו חוטפים שישייה.

טובים יותר או פחות אני לא יודע, זה השתנה כל שבועיים בעונה הזו. אני כן יודע שגם הם לא משהו ולנו יש בינתיים יתרון נקודות ויתרון ביתיות בפלייאוף. זה לא מצברוח לקבוע מי פייבוריטית להניף, אבל זה רחוק מאוד מלהיות גמור. זה מה שיש לנו עכשיו להתעסק בו.

אני מדבר על צמד משחקים. חיפה נראתה קבוצה בשניהם מול יריבה הרבה יותר טובה ואתה נראת היום כמו חדרה בלי מדמון. לחיפה יש כבוד עצמי, היא לא פוחדת ממך, דגו לא פוחד ממך. ממה שאני רואה, קין ומכבי בבור עצום מולם. גם בכדורגל ופתרונות ובטח במנטליות. ואגיד עוד משהו אישי, כל הרוח אבדה לי היום. זהו. אנחנו לא ראוים , לא מספיק טובים ולכל מי שהסריח את הדשא היום לא מגיע לזכות בתואר. שילכו הבית שלהם. 

הם עשו לנו מה שעשינו לפלזן, כשכבר רוצים לחזור זה לא אפשרי עם כזה מומנטום מהצד שלהם. זה מה שקורה לפעמים בנוקאאוט כשהקבוצות פחות או יותר שוות

2 דקות לפני, itanar said:

קשה לי להאשים אותו שהוא רואה הכל שחור כי תכלס היום הכל שחור.

אבל ברור שזה להיתפס לקטנות לגמריי להגיד שהאופי של חיפה מדהים או משהו. מזכיר שבתחילת השבוע הם שלשלו יתרון מול ריינה וטענו שזה כי החזירו לנו נקודה בטבלה. 

3 דקות לפני, itanar said:

עניתי לנילאש על זה. חיפה שמרה על כבודה העצמי. אף אחד לא ירסק אותה ככה. חיפה במקומנו היום לפחות יוצאת תיקו. מי שלא רואה את זה, לא מבין את מה שהוא רואה. יש לך עוד פעמיים העונה לחוות את ההבדלים. ואז נדבר על גניבות דעת.