Jump to content

עידן נחמיאס אחרי בית"ר בטדי

Recommended Posts

הוא משתפר. גם עם הכדור. החוסר רוגע שלו גורם לו לפעמים להעיף כדורים בפאניקה אבל גם זה במגמת שיפור.

12 דקות לפני, Liran Antebi said:

אין לי מושג מה אני מפספס

כל משחק הוא שווה לפחות גול אם לא יותר.

זה שאין לנו בלמים לא אומר שהוא טוב..

יש לו יתרונות

הוא חזק מאוד בכדורי הראש, השתפר בהנעת הכדור, נותן חצים ארוכים מדויקים, וגם עושה סגירות לא רעות, קשה לעבור אותו

יש לו קטעים שבורח לו הריכוז אבל הכי פחות כרגע משאר הבלמים הקיימים

אף אחד לא אמר איזה בלם סרחיו ראמוס הישראלי, סך הכל במגמת שיפור וכרגע במצב הסגל הנוכחי הוא גם שווה הרכב 

33 דקות לפני, Liran Antebi said:

אין לי מושג מה אני מפספס

כל משחק הוא שווה לפחות גול אם לא יותר.

זה שאין לנו בלמים לא אומר שהוא טוב..

הוא הרבה יותר טוב ושקט מלוקאסן, זה כבר עדיף ועובדתית רואים את זה על הדשא ובמספרים.

שמגיע מגיע, נראה לאט לאט בטוח יותר ועם בטחון ולא מבוהל.

מקרין ביטחון להגנה וגם היציאות קדימה שלו השתפרו לעומת ההתחלה שלו שהיציאות קדימה שלו היו כמו בן חיים הבלם-פחד אלוהים.

בלם רוטציה לגיטימי. יש לו נטייה מרגיזה לאבד את שחקני ההתקפה של היריבה ברחבה שלנו וזה עולה לנו בשערים ובמצבים, אבל הוא לחלוטין הרוויח מקום בסגל (לטעמי פחות כבלם הפותח שלנו).

לפני5 שעות , MTA For Ever said:

הוא הרבה יותר טוב ושקט מלוקאסן, זה כבר עדיף ועובדתית רואים את זה על הדשא ובמספרים.

לפני5 שעות , קובי החולוני said:

יש לו יתרונות

הוא חזק מאוד בכדורי הראש, השתפר בהנעת הכדור, נותן חצים ארוכים מדויקים, וגם עושה סגירות לא רעות, קשה לעבור אותו

יש לו קטעים שבורח לו הריכוז אבל הכי פחות כרגע משאר הבלמים הקיימים

אף אחד לא אמר איזה בלם סרחיו ראמוס הישראלי, סך הכל במגמת שיפור וכרגע במצב הסגל הנוכחי הוא גם שווה הרכב 

אני לא רואה את מה שאתם רואים

כל משחק הוא עושה טעות אחרת שמובילה לגול 

וכמו שאמרת בסגל הנוכחי אין ברירה הוא כרגע הכי טוב מהגרועים , לא יודע אם מספיק טוב בשביל לפתוח עליו פה דיון

אני אישית מעדיף את סאבוריט ואת רז שלמה. אבל עדיין אחלה נחמיאס, נתן משחק טוב אתמול.

ביוון גם, אבל דקה אחת הוא חולם ומפספס את אל קעבי והופ אנחנו סופגים. זה לא פעם ראשונה שזה קורה לו.

באופן מוזר חזר הרבה יותר חד ומהיר אחרי הפציעה החמורה שעבר,לפני כן היה הבלם החלש  אי פעם ששיחק במכבי..כנראה שלבחור יש שמירה עליונה.

מת עליו הוא אחד משלנו.

מודה שאני הייתי מאלה שפחות האמינו בו,

שמח שהוא משנה את דעתי והשתפר ממש.

גבר שבגברים.

מת עליו כמכביסט, אבל, השיטה הזאת מחמיאה לו הרבה יותר. זאת שיטה שמזכירה יותר קבוצות מתגוננות - עומדות נמוך ומתגוננות (בגלל זה התלהבנו ממנו כשהוא היה בקריית שמונה) 

צריך לראות אותו כשמכבי רוצה את הכדור ומחפשת להניע ולא רק מחפשת להעיף ולהתגונן.

הוא נראה טוב יותר, אבל הוא יחסית מאוד איטי וזה קצת קשה לי עם בלמים.

כמחליף בהחלט, אבל מכבי צריכים לעשות סדר ברוטציית בלמים.

סאבוריט

לוקאסן

שלמה

נחמיאס

בלטקסה

נ.ביטון

ייני

רוטציה גדולה מדי, השנה זה מובן בגלל הפציעות, אבל מנספורד יצטרך לעשות פה חיתוך.

לפני5 שעות , בראון said:

מת עליו כמכביסט, אבל, השיטה הזאת מחמיאה לו הרבה יותר. זאת שיטה שמזכירה יותר קבוצות מתגוננות - עומדות נמוך ומתגוננות (בגלל זה התלהבנו ממנו כשהוא היה בקריית שמונה) 

צריך לראות אותו כשמכבי רוצה את הכדור ומחפשת להניע ולא רק מחפשת להעיף ולהתגונן.

זה. הוא הרבה יותר טוב לקבל את החלוצים נמוך, עם הפנים אליו ויחסית סטטיים. עוד בעיה זה שהוא לא יודע לתקוף טוב את הכדור הראשון וזה עניין קריטי לבלם במכבי.

סה"כ הוא אחלה גבר ובלם נחמד. יכול להיות בלם רוטציה או להיות כינור שני לבלם זר דומיננטי.

לפני1 שעה , הילד בן 30 said:

הגול של אולימפיאקוס לגמרי על הראש שלו

א. לדעתי זה יותר גול של משפטי מאשר שלו.

ב. תסתכל שוב על הגול, החלוץ עשה לו הטעיה כאילו הולך לקצר ואז ברח לארוך. עשה שם תנועה גדולה.

כן, הוא עדיין אשם בגול, רק צריך להגיד את הדברים האלה.

10 דקות לפני, אלק נילאש said:

זה. הוא הרבה יותר טוב לקבל את החלוצים נמוך, עם הפנים אליו ויחסית סטטיים. עוד בעיה זה שהוא לא יודע לתקוף טוב את הכדור הראשון וזה עניין קריטי לבלם במכבי.

סה"כ הוא אחלה גבר ובלם נחמד. יכול להיות בלם רוטציה או להיות כינור שני לבלם זר דומיננטי.

א. לדעתי זה יותר גול של משפטי מאשר שלו.

ב. תסתכל שוב על הגול, החלוץ עשה לו הטעיה כאילו הולך לקצר ואז ברח לארוך. עשה שם תנועה גדולה.

כן, הוא עדיין אשם בגול, רק צריך להגיד את הדברים האלה.

זוכר בעונה הראשונה שלו המון פעמים כשמכבי עמדה גבוה, שהוא פשוט היה יוצא לתקוף סתם שחקנים בפראות והיו עוברים אותו קל ואז מאחוריו היה בור.