Jump to content

רשמים מהניצחון על בית"ר בטדי | 1-0 קטן ומתוק, 3 נקודות, אופוריה והגדלת הפער ל5 בראשות הטבלה!

Recommended Posts

חזרה מאירופה לליגה, בטח במרץ (לא זוכר דבר כזה בליגה שלנו, אולי פעם כששיחקנו נגד באזל באירופית), היא תמיד קשה מאוד מאוד. צפיתי שחיפה יאבדו נקודות, אבל הייתי בטוח שגם אנחנו נאבד בהתחשב בזה שיצאנו לטדי. הניצחון אתמול הוא לא פחות מסנסציה מבחינתי, וזו הדרך לקבוצה שרוצה אליפות.

38 דקות לפני, lobster said:

חזרה מאירופה לליגה, בטח במרץ (לא זוכר דבר כזה בליגה שלנו, אולי פעם כששיחקנו נגד באזל באירופית), היא תמיד קשה מאוד מאוד. צפיתי שחיפה יאבדו נקודות, אבל הייתי בטוח שגם אנחנו נאבד בהתחשב בזה שיצאנו לטדי. הניצחון אתמול הוא לא פחות מסנסציה מבחינתי, וזו הדרך לקבוצה שרוצה אליפות.

הגיוני, הרעב שלנו לאליפות גדול מהרעב של חיפה אחרי 3 אליפויות.

בלטסקה ונחמיאס התחפשו לאמאדור וטיבי במשחק מושלם,

ומעל כולם עידו שחר.

ניצחון חשוב מאוד.

ומה יהיה עם הקור הקיצוני הזה בטדי

אשכרה קפאו לי הביצים בחזור לרכב.. 

לפני14 שעות , אלמוג מלול said:

גולסה בדק שקיבל היה אחלה. צריך לקבל יותר קרדיט.

כשהוא לא היה עם הכדור הוא נראה כמו פנסיונר, זה לא אחלה.

40 דקות לפני, Arthur Read said:

איזה דקה ואיפה רואים?

לא זוכר, מחצית ראשונה

לא יודע איפה אפשר לראות

לפני6 שעות , אלק נילאש said:

אני בטוח שזה גם משפיע על החברים מהכרמל, לראות את היריבה שלך נראית כמו תחת ולוקחת נקודות במשחק חוץ קשה מוריד לך חלק מהאוויר במפרשים.

אני יודע על אוהדי חיפה שנבהלו מהמשחק שלנו מול אולימפיאקוס

לפני6 שעות , אלק נילאש said:

לוקחת נקודות במשחק חוץ קשה מוריד לך חלק מהאוויר במפרשים.

במיוחד שזה במשרדי בית הדין של ההתאחדות. 

את הרוב כבר דיסקסו פה לעייפה, אבל:

- משפתי עם (עוד) משחק טוב. חף מטעויות. יש מקום לציין את זה כי לא משנה מה, תמיד יש פה הודעות מזלזלות. פונקציה של יח"צ ודעה קדומה, לא של יכולת.

- באופן דומה למשפתי, כך גם אצל קארצב, שכל פעם ששיחק מאז שהגיע, עשה את זה באופן מפתיע לטובה. אחראי, שקט עם הכדור, ומניע אותו הרבה יותר טוב ממה שצופה ממנו (אצלי לפחות) והנוכחות ההגנתית שלו מורגשת.(עומד על דעתי - התפקוד של קארצב וואן אובריים יחדיו הוא ציוות ה6-8 הטוב ביותר שמכבי יכולה להעמיד כרגע). אבל הוא מסומן מראש בתור משהו לא טוב. למה? ככה. לא משנה כבר מה הוא יעשה. זה במיוחד מצחיק לאור המחמאות שגולסה שכמעט לא הורגש מקבל, בזמן שקארצב היה שם במובן הטוב של המילה. אל תאמינו לי. תסתכלו בשידור החוזר.

- ובאופן דומה גם כן - הצקצוקים לגבי תורג'מן. על תפוקה דומה, זהבי היה מקבל מחמאות מקיר לקיר. זהבי עצמו, אגב, לא השפיע על המשחק בכלל, לא שמעתי מישהו אומר על זה משהו. אין טענות לאף אחד מהם במיוחד; שניהם מיעטו מאוד לקבל כדורים (תורג'מן דווקא היה פעיל יותר ככל שהמשחק התקדם), אבל זה לא מפריע לאנשים להתלונן.

- בכלל תורג'מן הוא חבילה ממש שלמה. חזק, מהיר, זריז עם ובלי הכדור באופן מפתיע למימדים שלו, מבין את המשחק, נע טוב בלי כדור, בועט טוב, מוסר טוב. הפוטנציאל פה הוא עצום. נכון - הרבה מזה גולמי. יש הרבה עליות וירידות במשחק שלו. הוא נוטה להעלם ולהיות קצת מפוזר. ובכלל - לך תדע מה מזה יתממש. אבל במקום להתרכז במה הוא יכול להיות (מפלצת) מעדיפים פה להתעסק במה שהוא לא כבר עכשיו. חבל.

4 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

- משפתי עם (עוד) משחק טוב. חף מטעויות. יש מקום לציין את זה כי לא משנה מה, תמיד יש פה הודעות מזלזלות. פונקציה של יח"צ ודעה קדומה, לא של יכולת.

- באופן דומה למשפתי, כך גם אצל קארצב, שכל פעם ששיחק מאז שהגיע, עשה את זה באופן מפתיע לטובה. אחראי, שקט עם הכדור, ומניע אותו הרבה יותר טוב ממה שצופה ממנו (אצלי לפחות) והנוכחות ההגנתית שלו מורגשת.(עומד על דעתי - התפקוד של קארצב וואן אובריים יחדיו הוא ציוות ה6-8 הטוב ביותר שמכבי יכולה להעמיד כרגע). אבל הוא מסומן מראש בתור משהו לא טוב. למה? ככה. לא משנה כבר מה הוא יעשה. זה במיוחד מצחיק לאור המחמאות שגולסה שכמעט לא הורגש מקבל, בזמן שקארצב היה שם במובן הטוב של המילה. אל תאמינו לי. תסתכלו בשידור החוזר.

- ובאופן דומה גם כן - הצקצוקים לגבי תורג'מן. על תפוקה דומה, זהבי היה מקבל מחמאות מקיר לקיר. זהבי עצמו, אגב, לא השפיע על המשחק בכלל, לא שמעתי מישהו אומר על זה משהו. אין טענות לאף אחד מהם במיוחד; שניהם מיעטו מאוד לקבל כדורים (תורג'מן דווקא היה פעיל יותר ככל שהמשחק התקדם), אבל זה לא מפריע לאנשים להתלונן.

- בכלל תורג'מן הוא חבילה ממש שלמה. חזק, מהיר, זריז עם ובלי הכדור באופן מפתיע למימדים שלו, מבין את המשחק, נע טוב בלי כדור, בועט טוב, מוסר טוב. הפוטנציאל פה הוא עצום. נכון - הרבה מזה גולמי. יש הרבה עליות וירידות במשחק שלו. הוא נוטה להעלם ולהיות קצת מפוזר. ובכלל - לך תדע מה מזה יתממש. אבל במקום להתרכז במה הוא יכול להיות (מפלצת) מעדיפים פה להתעסק במה שהוא לא כבר עכשיו. חבל.

לא מצליח לראות את יוריס וקארצב כשילוב טוב. למעשה ההברקה המרכזית של קין העונה היא הקישור וההצבה של יוריס כ6. עזור לי, מי שחקן הקישור השלישי שאתה מציב לצד יוריס וקארצב? 

8 דקות לפני, הילד בן 30 said:

לא מצליח לראות את יוריס וקארצב כשילוב טוב. למעשה ההברקה המרכזית של קין העונה היא הקישור וההצבה של יוריס כ6. עזור לי, מי שחקן הקישור השלישי שאתה מציב לצד יוריס וקארצב? 

שחר, קניקובסקי, ביטון, קיקו, אם הוא יצא מהסטטוס המשונה שבו הוא נמצא. לא חסר, וזו גם לא הנקודה. זה ציוות שימצה את היכולות הטובות של שני השחקנים. השחקן השלישי (שבעולם אידיאלי היה 10 זר כלשהו) פחות משנה לדיון הזה. לואן אובריים יש חסרונות דפנסיבים. אנשים מסונוורים מהנעת הכדור והניידות שלו (תכונות נהדרות שלו לעצמן) שהם לא רואים את זה. ב-8 הוא יוכל להיות לעשות את כל מה שאנחנו אוהבים אצלו כשיש מאחוריו חיפוי ותו"כ שיכולת המסירה שלו תתאפשר קרוב יותר ל-16, וגם לעזור לקארצב מאחור אם צריך. מיצוי הכח.

לא מאמין שזה יקרה, כי זה דורש תרגול ותאום ולא נראה שקין חושב בכוון הזה, אבל תאורטית.

26 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

שחר, קניקובסקי, ביטון, קיקו, אם הוא יצא מהסטטוס המשונה שבו הוא נמצא. לא חסר, וזו גם לא הנקודה. זה ציוות שימצה את היכולות הטובות של שני השחקנים. השחקן השלישי (שבעולם אידיאלי היה 10 זר כלשהו) פחות משנה לדיון הזה. לואן אובריים יש חסרונות דפנסיבים. אנשים מסונוורים מהנעת הכדור והניידות שלו (תכונות נהדרות שלו לעצמן) שהם לא רואים את זה. ב-8 הוא יוכל להיות לעשות את כל מה שאנחנו אוהבים אצלו כשיש מאחוריו חיפוי ותו"כ שיכולת המסירה שלו תתאפשר קרוב יותר ל-16, וגם לעזור לקארצב מאחור אם צריך. מיצוי הכח.

לא מאמין שזה יקרה, כי זה דורש תרגול ותאום ולא נראה שקין חושב בכוון הזה, אבל תאורטית.

אני חייב להעיר, אני לא משתגע בכלל מהיכולות ההגנתיות של קארצב. 

17 דקות לפני, המכבייה said:

אני חייב להעיר, אני לא משתגע בכלל מהיכולות ההגנתיות של קארצב. 

עדיין צעיר, סביר שיכול לשפר יכולת טקטית.

צריך כמובן זמן משחק.

8 דקות לפני, itanar said:

עדיין צעיר, סביר שיכול לשפר יכולת טקטית.

צריך כמובן זמן משחק.

אי אפשר להשתפר כשאתה כל הזמן עסוק בחוזים, במעברים ובראיונות.

קארצב של עכשיו וקארצב של לפני 5 שנים, זה פחות או יותר אותו הדבר. 

לפני2 שעות , חומץ בלסמי said:

יוריס מצוין כ6, לא כל 6 צריך להיות גלזר. נגד הרעיון של לשחק עם שני 6, ובציוותים שלך אתה מאבד את דור פרץ\שחר  שעושים הרבה תנועה פנימה.

אוסיף גם שקארצב לא יותר מבסדר בעיני כך שצריך לקרות הרבה כדי שאני אפרק את הציוות והמערך בשבילו.

לפני3 שעות , חומץ בלסמי said:

איתך לגמרי לגבי הביקורות האוטומטיות על משפתי, קארצב ותורג'מן.

עם זאת, אני חושב שיוריס ב-6 חשוב מאוד לרוב המשחקים בליגה, בהם אנחנו צריכים ליזום, להניע כדור מהר ולדחוף. יוריס מאפשר לנו להרוויח שחקן נוסף בהתקפה. 

29 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אוסיף גם שקארצב לא יותר מבסדר בעיני כך שצריך לקרות הרבה כדי שאני אפרק את הציוות והמערך בשבילו.

הרחבת הרוטציה ? 
אפשרות לשנות מערך שלא הולך ? 
לפעמים בכדורגל משהו זה לא רק עניין של מה הכי טוב אלה גם ובעיקר של לעשות התאמות 
* לגבי תורג'מן לצערי הוא סובל מהקישור שלא מכניס כדורים מספיק ולא משחקים מהר על המהירות והפיזיות שלו
  בטח אחד מ 3-4 החלוצים הטובים בארץ ( לדעתי טוב מחלאילי ויגיע רחוק יותר בקריירה ) 

46 דקות לפני, הצבר said:

הרחבת הרוטציה ? 
אפשרות לשנות מערך שלא הולך ? 
לפעמים בכדורגל משהו זה לא רק עניין של מה הכי טוב אלה גם ובעיקר של לעשות התאמות 
* לגבי תורג'מן לצערי הוא סובל מהקישור שלא מכניס כדורים מספיק ולא משחקים מהר על המהירות והפיזיות שלו
  בטח אחד מ 3-4 החלוצים הטובים בארץ ( לדעתי טוב מחלאילי ויגיע רחוק יותר בקריירה ) 

ברור שאפשר ורצוי להכניס את קארצב לרוטציה, להשתמש בו לצורך התאמות. ולתת לו הזדמנות להרוויח מקום בהרכב. 

הדיון היה על כך שצריך לשחק עם קארצב לצד יוריס.

תנו לי לפתור לכם את הדיון. מעבר לעובדה שקארצב יצא שרביט בראיון שלו, הוא לא מציאה גדולה שהוא על הדשא. הוא גם לא עושה נזק אבל גם לא מציאה גדולה.

אם כבר יש מישהו שמגיע לו אולי הרכב וגם זה בספק זה אייל גולסה. לדעתי לפני קארצב.

לפני4 שעות , car.garsia said:

תנו לי לפתור לכם את הדיון. מעבר לעובדה שקארצב יצא שרביט בראיון שלו, הוא לא מציאה גדולה שהוא על הדשא. הוא גם לא עושה נזק אבל גם לא מציאה גדולה.

אם כבר יש מישהו שמגיע לו אולי הרכב וגם זה בספק זה אייל גולסה. לדעתי לפני קארצב.

עדיין הייתי מעדיף את גלזר על קארצב.