Jump to content

יום שחור

Recommended Posts

היום היתה ההוכחה הסופית לכך שהכל כאן רקוב ונשלט על ידי איש אחד. אין ערך ספורטיבי לכדורגל בישראל.

לחיפה היה תנאי, ההתאחדות שדרשה הפחתת נקודה לפי התנאי עכשיו מצטרפת בעצמה לערעור.

במקרה שלנו, הדיינים הציעו פשרה של המרה לתנאי וההתאחדות סירבה!!!

כל התקשורת מפמפת יום אסון בחסות כתבי החצר העאלק "עיתונאים" בגלל שהופחתה לחיפה נקודה, אותם אלו ששתקו כשהופחתה למכבי נקודה בלי שום ביסוס בסעיפי התקנון וללא תנאי.

הכל רקוב כאן, אפשר להחשיך הכל

ממש אבל ממש לא יום שחור, יום חג שהמושחתים נופלים בתחבולות של עצמם בלי שום בושה או מחשבה, פאניקה והיסטריה מוחלטת.

הזדמנות פז עבור מכבי להפוך שולחנות, רק להיות עקשנים.

7 דקות לפני, אקיטה said:

ממש אבל ממש לא יום שחור, יום חג שהמושחתים נופלים בתחבולות של עצמם בלי שום בושה או מחשבה, פאניקה והיסטריה מוחלטת.

הבעיה שאין אצלנו אחד שיהפוך כיסא אפילו, מי אנגלידיס? מנספורד? יואב זיו? אולי עופר רונן שעושה יד אחד עם שחר... אנחנו בבעיה בסיפור הזה שרק הולך והופך למושחת יותר ויותר שגם אלו שיכולים להעניש אותו שיכיים לו. 

מה שמדאיג הלחץ להחזיר להם את הנקודה מהר, אנחנו מחכים חודשיים לערעור, יענקלה בבליץ תקשורתי גייס כבר את ההתאחדות.

3 דקות לפני, itanar said:

לחץ פוליטי.

לא יקבלו את הנקודה חזרה.

בוודאי שיקבלו. אנחנו לא נקבל כמובן

Just now, Double said:

מה שמדאיג הלחץ להחזיר להם את הנקודה מהר, אנחנו מחכים חודשיים לערעור, יענקלה בבליץ תקשורתי גייס כבר את ההתאחדות.

שחר שולט בהתאחדות, הוא אפילו לא צריך לגייס אותה. הוא שולט בדיינים ובשופטים וגם מאזרח את מי שבא לו. אין כדורגל בישראל

2 דקות לפני, snufkin said:

בוודאי שיקבלו. אנחנו לא נקבל כמובן

כמו שכתבתי שיורידו להם נקודה וכתבו לי שלא יורידו, אני טוען שהערעור לא יתקבל.

תבינו, בית הדין פגוע כרגע כי לקחו לו כלים וסמכויות. תקראו את תוצאת הערעור של הפועל לבית הדין העליון.

Just now, itanar said:

כמו שכתבתי שיורידו להם נקודה וכתבו לי שלא יורידו, אני טוען שהערעור לא יתקבל.

תבינו, בית הדין פגוע כרגע כי לקחו לו כלים וסמכויות. תקראו את תוצאת הערעור של הפועל לבית הדין העליון.

אתה לא קורא נכון את המפה. שחר מפעיל את כולם ואני לא אתפלא אם ההורדה הזאת ניתה למראית עין כדי שיחזירו לנם בערעור אלרי שךנו לא יחזירו.

עד שמכבי לא יבינו עם מה יש להם עסק, זה ימשך. ההתאחדות מצטרפת לערעור שלהם ובעצם סוג של מושכת את הבקשה בחזרה. להזכירך, אצלנו הם סירבו לפשרה שהדיינים הציעו. 

בינתיים אני לא מבין איך ההתאחדות יכולה להצטרף, התובע צריך לבקש את הערעור כנגד העונש שהוא עצמו דרש, אם מחייבים אותו והוא לא מתפטר הוא קוקסינל

Just now, אליהו_הנביא said:

בינתיים אני לא מבין איך ההתאחדות יכולה להצטרף, התובע צריך לבקש את הערעור כנגד העונש שהוא עצמו דרש, אם מחייבים אותו והוא לא מתפטר הוא קוקסינל

והוא רק מונה לתפקיד לא ?

רשף השרמוטה האדום כבר התאדה לנו מהחיים ?

21 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

הבעיה שאין אצלנו אחד שיהפוך כיסא אפילו, מי אנגלידיס? מנספורד? יואב זיו? אולי עופר רונן שעושה יד אחד עם שחר... אנחנו בבעיה בסיפור הזה שרק הולך והופך למושחת יותר ויותר שגם אלו שיכולים להעניש אותו שיכיים לו. 

לא הבנת.

מכבי בשלב הזה צריכה להוציא פופקורן ולהסתכל מהצד על הרויאל ראמבל בין ההתאחדות, התובע של ההתאחדות, חיפה והדיינים.

לעונש הפחתת הנקודה של מכבי יש 0 קשר לכל הסיפור הזה בניגוד למה שממש מנסים למכור לכל העולם.

אם לא תחזור לנו הנקודה, זה בדיוק הרגע להכות בברזל, ולא להתפשר ולקבל על תנאי.

1 דקה לפני, אקיטה said:

לא הבנת.

מכבי בשלב הזה צריכה להוציא פופקורן ולהסתכל מהצד על הרויאל ראמבל בין ההתאחדות, התובע של ההתאחדות, חיפה והדיינים.

לעונש הפחתת הנקודה של מכבי יש 0 קשר לכל הסיפור הזה בניגוד למה שממש מנסים למכור לכל העולם.

בדיוק.

1 דקה לפני, אקיטה said:

לא הבנת.

לא צריך לקבל על תנאי, צריך להחזיר את הנקודה ללא תנאי, על זה היה צריך להתעקש. אם נקבל תנאי זה משול לכאילו לא החזירו שום דבר לצערי.

3 דקות לפני, GoldenAxe said:

לא צריך לקבל על תנאי, צריך להחזיר את הנקודה ללא תנאי, על זה היה צריך להתעקש. אם נקבל תנאי זה משול לכאילו לא החזירו שום דבר לצערי.

זה בדיוק מה שרשמתי, בלי פשרות של עונש על תנאי, הנקודה הזו חייבת לחזור ככה פשוט, בלי תנאים.

יש כמה דברים חיוביים מהורדת הנקודות:

1. המושחתים נתפסו ברשת של עצמם. קשה להם כבר להצדיק ולהתחמק מהשחיתות המובהקת. יש תקנון אחד לחיפה ותקנון אחר ליתר הקבוצות. למכבי הורידו נקודות בניגוד לתקנון. לחיפה מנסים להחזיר נקודות שירדו לפי התקנון. מאוד פשוט. 

2. בטווח הארוך, תיאטרון האבסורד שאנחנו חוזים בו עשוי לתקן את המצב המעוות שיצר התקנון ובית הדין של ההתאחדות. אין מקום לענישה קבוצתית. צריך להעניש בחומרה את האנשים שמפרים את החוק. זה עניין לדין פלילי ואם תרצו לתביעה אישית נגד אותם אוהדים. זאת הדרך היחידה להפסיק את זה. 

3. התקשורת המגויסת של חיפה נתפסה במערומיה. אני לא זוכר התגייסות כזאת מביכה לטובת או לרעת קבוצה מאז הפאנלים המביכים בספורט 5 נגד אוסקר ונגד מכבי אחרי חצי הגמר מול סכנין.

לצד זה, אני לגמרי רואה מצב שאוהדים של חיפה ינסו להסתנן ליציעים שלנו ולהתפרע כדי שיורידו לנו נקודות.

Just now, אקיטה said:

זה בדיוק מה שרשמתי, בלי פשרות של עונש על תנאי, הנקודה הזו חייבת לחזור ככה פשוט, בלי תנאים.

לא חושב שיש פה מישהו שחושב אחרת אבל בפועל רוב הסיכויים שגם אם יחזירו לנו את הנקודה היא תהיה על תנאי. 

ואין אצלנו אף אחד שיעשה משהו במידה וכן יהיה על תנאי. 

2 דקות לפני, אקיטה said:

כן אני רואה בקריאה שניה, כנראה לא הייתי מרוכז בגלל היום השחור וכל ההלם שמתלווה לכך, בקושי מצליח לקום מהכורסא.

39 דקות לפני, אקיטה said:

״ובבאה לפני המלך אמר עם הספר ישוב מחשבתו הרעה אשר חשב על היהודים על ראשו״

מגילת אסתר

רק עכשיו שמתי לב שהורידו לחיפה נקודה 

עדיין לא הסתכלתי על השיח התקשורתי וכל ההייפ סביב זה, 

אבל לדעתי זה חייב להפסק העונשים הזיה האלה. 

שנה שעברה הקטע היה לסגור יציעים כל הזמן וחצי מהמשחקים סגרו לנו את שער 11, עכשיו הפתרון זה להוריד נקודות על ימין ועל שמאל? 

לטעמי זה קצת הורס את החוויה

1 דקה לפני, YallaMaccabi said:

שנה שעברה הקטע היה לסגור יציעים כל הזמן וחצי מהמשחקים סגרו לנו את שער 11, עכשיו הפתרון זה להוריד נקודות על ימין ועל שמאל? 

מדובר על הפעלת עונש על תנאי מלפני שנכנס התקנון החדש. חיפה הם אלו שמשכו את התנאי שלהם קדימה, היה צריך לרדת להם כבר 2 נק בתחילת העונה.

בתקנון החדש הורדת נקודות רק במקרים חריגים כמו נזק גופני לשחקן, זריקת אבוקות ליציע הקבוצה השנייה.

עדיין לא הבנתי למה הקבוצות בכלל חלק מהעניין? 
למה זה מתערבב עם הספורט?
יש משטרה בשביל לתפוס עבריינים, לא? למה צריך להעניש קבוצות? מה הקשר בכלל?

14 דקות לפני, itanar said:

מדובר על הפעלת עונש על תנאי מלפני שנכנס התקנון החדש. חיפה הם אלו שמשכו את התנאי שלהם קדימה, היה צריך לרדת להם כבר 2 נק בתחילת העונה.

בתקנון החדש הורדת נקודות רק במקרים חריגים כמו נזק גופני לשחקן, זריקת אבוקות ליציע הקבוצה השנייה.

זה משעשע שאתה מנסה לדון בנושא עניינית ואובייקטיבית. תיכף תגלה כמה זה מוטה 

55 דקות לפני, YallaMaccabi said:

תתכונן, עונה הבאה הולכים להשתולל עם הסגירת יציעים.

* לא כולל חיפה.