Jump to content

רשמים מהניצחון על מפ"ת בבלומפילד | קרנבל הרטרו גלש לכר הדשא עם רבעייה מסחררת במשחק הנבדלים

Recommended Posts

לפני8 שעות , tomer958 said:

שמע

שטפתי כלים והיה משעמם

לצערי גם לא מצאתי תחליף טוב לחלאות האלה

יש פודקאסטים של מכבי ושל הליגה יש ציון 3 ברלוונט

זה תחליף פי אלף על ערוץ הספורט

On 3.3.2024 at 08:19, אלק נילאש said:

לרביבו באופן כללי יש נטייה להחזיק את הכדור הרבה יותר מדי. מקווה בשבילו שזה רק עניין של גיל ואובר רצון להוכיח, כי מי שרוצה להתקדם לאירופה חייב קודם כל לחשוב ולשחק מהר.

מקווה שאבא שלו או רובי קין יקחו אותו לשיחה צפופה בנושא.

On 4.3.2024 at 08:41, קובי החולוני said:

יש פודקאסטים של מכבי ושל הליגה יש ציון 3 ברלוונט

זה תחליף פי אלף על ערוץ הספורט

אני שומע מכבי וואן

האנליסטים

קומץ עמה

הפודיום

הכל מקצועי

54 דקות לפני, tomer958 said:

אני שומע מכבי וואן

האנליסטים

קומץ עמה

הפודיום

הכל מקצועי

הפודיום+הכל מקצועי(שניהם תחת שליטתו של המצונן אוהד חיפה)???

לפני1 שעה , קובי החולוני said:

יוסיפוביץ אוהד הפועל בכלל לפי מה שאני יודע

אותו חרא. בכל מקרה חוץ ממכבי One,המכביסטים,קומץ עמה והציון כל השאר הם מבחינתי בחזקת פודקאסטים תחת שליטה קופיפית/אדומה.

מכבי פ"ת עושה קרקס להפועל חיפה, קוזוך חזר להיות מאמן. משחקים אותו כדורגל כמו מולנו.

אחלה כדורגל שלהם.

לפני7 שעות , קובי החולוני said:

יוסיפוביץ אוהד הפועל בכלל לפי מה שאני יודע

לא חושב, הוא גדל באזור רגבה בצפון ולדעתי הוא אוהד מכבי חיפה. בדור שלו היה שם רוב חיפאי מובהק.

לפני11 שעות , Raumdeuter said:

אותו חרא. בכל מקרה חוץ ממכבי One,המכביסטים,קומץ עמה והציון כל השאר הם מבחינתי בחזקת פודקאסטים תחת שליטה קופיפית/אדומה.

אמת

On 3.3.2024 at 00:00, car.garsia said:

אין מה לעשות, לנצח יהיה לנו יותר קל במשחקים מול קבוצות כמו נתניה ומכבי פתח תקווה שבאות לנסות לשחק כדורגל מאשר מול קבוצות כמו סכנין וריינה שבאות להרוג את המשחק.

ועדיין רובי קין ראוי לקבל את המחמאות על היום. אם בעבר היינו מתעקשים להניע כדור מול קבוצה לוחצת, היום ההוראה הייתה לשחק כדורים ארוכים קדימה. זה הייתה הוראה חשובה מאוד בטח שפתחנו עם סילונים בהתקפה ובטח שהיינו ללא בלמים שיודעים להניע את הכדור.

חוץ מזה:

1. אני מתחיל לחבב את דוידה. הקבלת החלטות זה לא זה אבל הוא כל כך מאזן את המשחק שלנו. כל כך נותן אוויר הכרחי לערן ולמילסון. כיף לראות את השלישייה הזאת. שלישייה מאוזנת שיכולה להיות קטלנית.

2. היה רגע אחד במחצית השנייה ב2-0 שהיה לנו חוץ ובמקום לעשות מה שאנחנו עושים תמיד בכדור חוץ שזה חצי דקה לפחות עד שהשחקן מכה אותו, עידו שחר טס לכדור והכה אותו מהר לקניקובסקי שחיכה ברחבה. וזה היה הרגע שהתאהבתי בג'ינג'י. כמה חיכיתי לפעולות כאלה. ווינריות ואנרגטיות. כיף לראות.

3. יוריס ומילסון זה אלים. אבל ערן זהבי פשוט מלך. חשוב להזכיר. העונה הזאת היא שלו. חייב שהוא יביא אותה וחייב שאנחנו נביא אותה בשבילו. קשה וכואב אבל מתוק בסוף.

אני בעד להוציא קרנות כמה שיותר מהר. מי שהכי קרוב לקרן שירים לרחבה בטוח יותר טוב ממה שיש עכשיו ואולי ייצא משהו מהקצת בלגן כשההגנה לא מאורגנת/סידרה שמירה.

27 דקות לפני, robertod said:

אני בעד להוציא קרנות כמה שיותר מהר. מי שהכי קרוב לקרן שירים לרחבה בטוח יותר טוב ממה שיש עכשיו ואולי ייצא משהו מהקצת בלגן כשההגנה לא מאורגנת/סידרה שמירה.

קרנות יש כמה אופציות כי בכל השאר אנחנו גרועים. או ששחקן עושה תנועה לקרוב או תרגיל או קרן קצרה (שהביאה לנו את הפנדל בנתניה). ההגבהות זה צמרמורת ולרוב מתפרצת ליריבה.