Jump to content

רשמים מהניצחון על מפ"ת בבלומפילד | קרנבל הרטרו גלש לכר הדשא עם רבעייה מסחררת במשחק הנבדלים

Recommended Posts

מילסון ודוידה ביחד זה חוויה. אמנם שניהם לוקים לפעמים בתכלס אבל הם קוסמים של כדורגל עם מהירות דריבל וגם סיומת לא רעה וכששניהם ביחד אנחנו ברמה אחרת לגמרי.

בלטקסה ונחמיאס היו טובים מאוד היום, אחד המשחקים היחידים שלא הרגשתי שאנחנו יכולים לקבל גול כל רגע.

הספסול של זהבי ופרץ הוכיח את עצמו והם חזרו לעצמם. זהבי מדהים ופרץ היה בכל מקום במגרש ועשה הכל. 

אולי לא יסכימו איתי אבל חושב שגם גבי אולי צריך שני משחקים להתחיל בספסל. הוא מדהים ועושה עבודה טובה אבל מרגישים שהוא קצת נעלם לאחרונה ויכול להיות ששני משחקים בספסל גם טיפה מנוחה פיזית וגם מנוחה מנטלית והוא יחזור אפילו גרסה משודרגת של עצמו לפלייאוף.

ולקינוח - עידו שחר וכל מילה נוספת מיותרת. מת עליו.

4 דקות לפני, Wade said:

איך היה מול יפו, קבוצת ליגה לאומית? שווה אובדן גביע?

אתה רושם את זה כאילו הוא הבלם היחיד שעשה טעויות של גול בקבוצה השנה.

זה קרה כל כך הרבה פעמים שכבר הפסקתי לספור.

2 דקות לפני, שי123 said:

אתה רושם את זה כאילו הוא הבלם היחיד שעשה טעויות של גול בקבוצה השנה.

זה קרה כל כך הרבה פעמים שכבר הפסקתי לספור.

מעולה, עכשיו אנחנו מסכימים שהוא לא חיזוק של ינואר אלא יותר מאותו הדבר, ובהרבה יותר גרוע. אולי ינואר הבא נביא עוד חלוץ שמחמיץ כי גם ככה מחמיצים ים?

נ.ב בלי לבדוק בסטטיסטיקה אני מוכן להתערב שבלטקסה טופ 3 בגרימת פנדלים במכבי. זה לא מהיום.

1 דקה לפני, Raumdeuter said:

מישהו יודע אם משחקים בחיפה או בבית מול הפועל חיפה?.

בית

9 דקות לפני, Double said:

בית

אחלה,רק שיוציאו יום ושעת משחק כבר כדי שאוכל להתארגן בהתאם.

12 דקות לפני, Wade said:

מעולה, עכשיו אנחנו מסכימים שהוא לא חיזוק של ינואר אלא יותר מאותו הדבר, ובהרבה יותר גרוע. אולי ינואר הבא נביא עוד חלוץ שמחמיץ כי גם ככה מחמיצים ים?

נ.ב בלי לבדוק בסטטיסטיקה אני מוכן להתערב שבלטקסה טופ 3 בגרימת פנדלים במכבי. זה לא מהיום.

לא אמרתי שהוא חיזוק במובן שהוא יותר טוב מהבלמים האחרים, אלא שבהתחשב במגבלות שהיו והפציעות בקבוצה, הוא מחזק את הקבוצה בעצם העובדה שיש בלם סביר נוסף אם חסרים בלמים כמו שקרה היום.

סוף סוף היה כיף לראות את מכבי, המון הזדמנויות, 5 שערים שנפסלו(לדעתי לא היה דבר כזה, לפחות לא בליגה שלנו) ו4 שערים שאושרו.

הלוואי כל משחק עם כלכך הרבה מצבים... 

עידו שחר ודוידה היו מעולים. 

זהבי מתחיל לחזור לעצמו. 

דור פרץ במשחק מעולה אחרי הרבה זמן(יש לו כמובן שטויות פה ושם אבל הרבה יותר טוב).

לא זוכר מי זה היה(אולי בלטקסה?) אבל שמחתי לראות את הליכה עם הכדור לחצי  אחרי הגול הרביעי.

כמה שיותר גולים, אי אפשר לדעת אף פעם אם האליפות תוכרע על הפרש שערים. 

2 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

סוף סוף היה כיף לראות את מכבי, המון הזדמנויות, 5 שערים שנפסלו(לדעתי לא היה דבר כזה, לפחות לא בליגה שלנו

שברנו את השיא שלנו מול נתניה, בעונה השנייה של איביץ.

פסלו לנו שם 4 שערים

אין מה לעשות, לנצח יהיה לנו יותר קל במשחקים מול קבוצות כמו נתניה ומכבי פתח תקווה שבאות לנסות לשחק כדורגל מאשר מול קבוצות כמו סכנין וריינה שבאות להרוג את המשחק.

ועדיין רובי קין ראוי לקבל את המחמאות על היום. אם בעבר היינו מתעקשים להניע כדור מול קבוצה לוחצת, היום ההוראה הייתה לשחק כדורים ארוכים קדימה. זה הייתה הוראה חשובה מאוד בטח שפתחנו עם סילונים בהתקפה ובטח שהיינו ללא בלמים שיודעים להניע את הכדור.

חוץ מזה:

1. אני מתחיל לחבב את דוידה. הקבלת החלטות זה לא זה אבל הוא כל כך מאזן את המשחק שלנו. כל כך נותן אוויר הכרחי לערן ולמילסון. כיף לראות את השלישייה הזאת. שלישייה מאוזנת שיכולה להיות קטלנית.

2. היה רגע אחד במחצית השנייה ב2-0 שהיה לנו חוץ ובמקום לעשות מה שאנחנו עושים תמיד בכדור חוץ שזה חצי דקה לפחות עד שהשחקן מכה אותו, עידו שחר טס לכדור והכה אותו מהר לקניקובסקי שחיכה ברחבה. וזה היה הרגע שהתאהבתי בג'ינג'י. כמה חיכיתי לפעולות כאלה. ווינריות ואנרגטיות. כיף לראות.

3. יוריס ומילסון זה אלים. אבל ערן זהבי פשוט מלך. חשוב להזכיר. העונה הזאת היא שלו. חייב שהוא יביא אותה וחייב שאנחנו נביא אותה בשבילו. קשה וכואב אבל מתוק בסוף.

53 דקות לפני, המכבייה said:

היה כיף גדול מול מוקש גדול. איזה כיף לעידו שחר לקבל תמורה על עבודה וסבלנות. הלוואי והמשחק היום הוא איזשהיא מגמה עבור דור פרץ. הז'קט של הרטרו נפלא. 

לא רק הז׳קט, התלבושת יותר יפה מהעכשווית

לכל הפחות, חובה להישאר עם מכנס כחול 

14 דקות לפני, MTA For Ever said:

מה הבעיה לחזור לצהוב כחול? שילוב הרבה יותר יפה מהכל צהוב. תמיד זה היה ככה.

איזה שערים נפסלו לנו? איבדתי אחד

היה את הראשון אחרי הבעיטה של זהבי בכדור הלא ישיר.

היה את הגול של זהבי שנפסל. היה את הגול של דוידה שנפסל. ומחצית שניה היה את הגול של פרץ קורה פנימה.

יש פה 4, מה היה החמישי?

3 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

היה את הגול של זהבי שנפסל. היה את הגול של דוידה שנפסל. ומחצית שניה היה את הגול של פרץ קורה פנימה.

יש פה 4, מה היה החמישי?

עוד אחד של דור פרץ במחצית הראשונה

5 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

יש פה 4, מה היה החמישי?

דור פרץ, דאבל פס של זהבי ומילסון באופסייד

59 דקות לפני, אלק נילאש said:

בא לי לכתוב הרבה דברים על המשחק הזה אבל לא יודע כמה הוא מייצג משהו. זה הזכיר לי את ריינה בתחילת שנה שעברה בבלומפילד - קבוצה שבאה אלינו לבית ולא רק שמשחקת פתוח גם עושה קו הגנה של פפ. זה אשכרה משחק בהזמנה. היה ברור אחרי 10 דקות שתהיה פה תבוסה רצינית. היה להם הרבה מזל (ולנו מעט שכל) שזה לא נגמר ב-6-7 חתיכות.

למה תמיד חייב ייצוג למשחקים?

כל משחק לגופו. מה רק בונקרים הם מייצגים משהו?

עם הכדורגל הזה הם עשו רצף מטורף והכתירו אותם כקבוצה בכושר הכי טוב בליגה, אז שמכבי מפרקת להם את זה, זה גם עליהם ולא שווה מילה טובה לקבוצה שלך?

בלי קשר אליך, מתחיל להאמס כבר מהלך הרוח בפורום. אנשים מחפשים את הנפילות כדי למרמר פה אנשים. מה קורה איתכם אנשים? כדורגל.. לא מדע אינקוויזיציה.

30 דקות לפני, MTA For Ever said:

האמת שהתלבושת השנה יפה ובניגוד למרבית המקרים גם תיראה פחות טוב עם מכנסיים כחולים.

אבל כן, מכבי הרבה יותר יפה עם מכנסיים כחולים, אני מקווה ששנה הבאה ילכו על זה, מצידי שהחוץ לא תהיה כחולה.

1 hour ago, אלק נילאש said:

בא לי לכתוב הרבה דברים על המשחק הזה אבל לא יודע כמה הוא מייצג משהו. זה הזכיר לי את ריינה בתחילת שנה שעברה בבלומפילד - קבוצה שבאה אלינו לבית ולא רק שמשחקת פתוח גם עושה קו הגנה של פפ. זה אשכרה משחק בהזמנה. היה ברור אחרי 10 דקות שתהיה פה תבוסה רצינית. היה להם הרבה מזל (ולנו מעט שכל) שזה לא נגמר ב-6-7 חתיכות.

לגמרי. מה שפ"ת עשו היו זו הפקרות. בכלל, נגד קבוצות שמשחקות פתוח ומנסות להניע (אני לא מדבר על קו ההגנה על החצי) אנחנו טובים. חבל שרוב הקבוצות פה זה סטייל סכנין וריינה ולא הפועל ירושלים / מכבי פ"ת / נתניה. 

מה שכן לוקח משמשחק הזה זה את שחר בעמדת המגן עד שיוכח שיש משהו אחר טוב ממנו. בתקווה שפרץ יחזור להיות פרץ של תחילת העונה. דוידה סוף סוף פותח ונותן משחק פנטסטי. גם הוא חייב להמשיך ונפיק גם מצד ימין ולא רק מילסון. ויוריס 6 יחיד שיודע להוציא קדימה מהר. 

חזרתי עכשיו לנבדלים של דוידה.

בדיחה רצינית. כמו שאמרתי לא קונה את הקווים האלה. איכשהו אצלנו על המילימטר רצים לפסול.

מזכיר לי את הגול שלקחו לנו נגד הפועל חיפה בשנה שעברה לפני המונדיאל.

40 דקות לפני, קובי השועל said:

למה תמיד חייב ייצוג למשחקים?

כל משחק לגופו. מה רק בונקרים הם מייצגים משהו?

עם הכדורגל הזה הם עשו רצף מטורף והכתירו אותם כקבוצה בכושר הכי טוב בליגה, אז שמכבי מפרקת להם את זה, זה גם עליהם ולא שווה מילה טובה לקבוצה שלך?

בלי קשר אליך, מתחיל להאמס כבר מהלך הרוח בפורום. אנשים מחפשים את הנפילות כדי למרמר פה אנשים. מה קורה איתכם אנשים? כדורגל.. לא מדע אינקוויזיציה.

מכבי לאורך כל העונה הסתדרה מצויין עם קבוצות שבאו לשחק כדורגל. חוץ מצמד המשחקים מול חיפה, כל המשחקים נגד קבוצות שבאו לשחק כדורגל - ב"ש, נתניה, מפ"ת, הפועל ים והפועל חיפה (סה"כ 9 משחקים) הסתיימו בנצחונות. זה אחוזים מטורפים. לכן, אין פה שומדבר חדש ולא הייתי מסיק מזה מסקנות בהכרח למשחקים הבאים. 

נכון שלא חשבתי שזה יהיה כזה קל, אבל אני מלכתחילה לא התרגשתי מהמשחק הזה, מבחינתי המבחן הכי קשה עד הפלייאוף זה טדי חוץ שגם נופל בין המשחקים באירופה. אם נקח שם את הנקודות אז נדע שחזרנו סופית למסלול הנכון.

אני יכול לכתוב שדוידה הווינגר הימני הכי טוב בליגה ועידו שחר תמך נהדר בהתקפה, אבל שיש לך חצי מגרש ריק אז הכל הרבה יותר קל, לעומת בונקר שעל כל מטר יש שני שחקני הגנה. בדיוק כמו שלא הספדתי אותנו אחרי התיקו מול סכנין כך אני לא חושב שאחרי הניצחון הזה אנחנו בדרך לדרוס את הליגה. 

לפני1 שעה , המכבייה said:

היה כיף גדול מול מוקש גדול. איזה כיף לעידו שחר לקבל תמורה על עבודה וסבלנות. הלוואי והמשחק היום הוא איזשהיא מגמה עבור דור פרץ. הז'קט של הרטרו נפלא. 

שחקן שחר. נועז, דוחף קדימה, טוב עם ובלי הכדור.

לא יודע רק אם בא לי לפספס אותו כקשר אבל אחלה הופעה.