Jump to content

רשמים מהניצחון על מפ"ת בבלומפילד | קרנבל הרטרו גלש לכר הדשא עם רבעייה מסחררת במשחק הנבדלים

Recommended Posts

התקופה הרעה כבר מאחורינו, מילסון שב אל המועדון, ערן זהבי כבש ביום שלישי בגביע, קרנבל הרטרו לצד שעה ומזג אוויר סבירים. רק ניצחון על הקבוצה בפורמה הכי טובה בליגה עומד ביננו לבין ההכרזה שחזרנו לעצמנו והאמונה שאפשר לרוץ עד הסוף. רובי קין עם הרכב חסר מאוד (כרגיל) נאלץ לאלתר עם עידו שחר בימין וצמד בלמים שלא אליו פיללנו.

שופט: סביר- (ואני נחמד בציון בגלל שאני שמח מהניצחון, לא ייתכן שכל נבדל גבולי אתה יודע בוודאות שימציאו קו נגדך ולא יהיה לך אף גול אפשרי. לדעתי שניים היו חוקיים, הואר לא היה צריך להתערב ולהפוך אבל אתם יודעים נגדנו זה ככה. הצליח לטעות בכמה חוצים ברורים ולעצבן אפילו ביום כזה, כל הכבוד שניר לוי. המאמץ ראוי)

שחקנים: משפתי משחק הרגל שלו לא היה מספיק טוב היום אבל זה נסלח בגלל ההוקי אסיסט האדיר לשער שפרץ את הסכר, פ"ת לא איימו יותר מדי על המסגרת שלו. רביבו לדעתי היה במשחק טוב מאוד, עשה את העבודה הגנתית והצטרף טוב התקפית, היה שותף ללא מעט מהלכי כדורגל טובים. הרגיש שעדיין טיפה מסתכן והפעם יצא במזל לעיתים. בלטקסה קשה מאוד לפרקים, עושה קטנות שקשה להתמודד איתן אבל בסה"כ פחדתי שיראה פחות טוב היום. גם היה לא רע במשחק הראש. נחמיאס הבלם הבכיר בסגל (חח), גם נתן את המכירה וחצי שלו אבל גם דחף כמה רגליים טובות וחלק מהכדורים שהעיף מצאו כתובת. שחר מבחינתי הוא המצטיין היום, עם כל סוללת הכוכבים בהתקפה הג'ינג'י הזה בעמדה שלא מכיר, עושה עבודת הגנה נפלאה, תוקף בלי סוף, מכניס כדורי עומק שמביאים שערים, מאיים טוב על השער פעמיים, נותן את התחת ונמצא בכל מקום על הקו שלו (ולא רק) - היה פשוט נפלא היום. מלך. מרוויחים אותו בתקופה האחרונה וזאת כבר מזמן לא מגמה בראש של סוייר. יוריס גדול היום לדעתי, עשה עבודה גדולה באמצע, השתחרר והוציא כדורי אמן קדימה. כן פעם ב הוא עושה איזה סיבוב מסוכן שיכול לעלות או מוסר לא טוב, אבל חשוב לנו מאוד ועושה עבודה טובה. פרץ היום היה טוב, התנועה שלו לעומק פשוט מדהימה, בין אם הוא מגיע מול שוער וכובש או מושך את השחקנים ומשאיר חורים לחברים שלו, היה יחסית מדויק במסירה, עשה עבודה טובה פיזית באמצע. רחוק מאוד מפריים דור פרץ אבל אולי סופסוף מתחיל לחזור לעצמו? גבי לא היה אדיר היום אבל עשה עבודה חשובה במרכז המגרש, קצת פספס לעיתים ונבלע מסביב ליום טוב של כל חבריו לקישור ולהתקפה, שמחתי שקינח בגול טוב. מילסון כמה שהוא חשוב למכבי, יותר מהגול (סיומת טובה) מהבישולים מהדריבלים מכל מה שהוא עושה עם הכדור זה איך מכבי נראת איתו לעומת בלעדיו, מדהים. מאוהב. דוידה היום הוא היה נהדר, אם זה הבישול האדיר הראשון, כמה מהלכים של מסי ונסיונות כיבוש ראויים. עם הדקות ראו שהתעייף ונחלש מאוד אבל נתן עבודה גדולה במחצית הראשונה וראוי למחמאות (ולמקום בהרכב בתור הקיצוני השני הכי טוב שלנו). זהבי כבש ובישל, כבש ובישל עוד מלא בנבדלים אבל.. ראיתם איך זה היום. היה בסה"כ במשחק טוב ואין חשוב מזה בעולם שהטוב בהיסטוריה חוזר לכושר טוב לקראת המאני טיים של העונה.

אציין לטובה במחליפים את עדן קארצב שלא מכר ומסר כמה כדורים יפים, דן ביטון גמר אותי אין, גם ב10 דק מצליח לתת 2-3 כדורים לגול קל ומהצד השני מתפרצת לגול מכלום + איבוד במצב של 4 על שוער. הזיה של שחקן, קשה מאוד.

פיקנטריה:

- פסטיבל הרטרו חוזר!

- שחקני 86/87 בטקס מרגש על הדשא

- תפאורה צבעונית על כל בלומפילד לכבוד הרטרו (שחלקה נשאר על הדשא עד סוף המשחק)

- החגיגות של ערן עם רוי בגרידי

- 5 שערים שנפסלו בנבדל. 5. במשחק אחד. שיא של כל הזמנים.

קהל:

היום היה ערב כדורגל מושלם עבור אוהדי מכבי ת"א, הגעתי מוקדם לבלומפילד הספקתי לעבור לקחת טרופית וופל וסוכריה (של פעם) ולהכנס לראות את בלומפילד מתמלא אט אט כמעט כולו באוהדים בצהוב, בטקס המרגש של משפחת מכבי ובעידוד החזק בתחילת המשחק ועד ההכרעה. אפילו אהבתי שגם כשמנצחים מוצאים זמן לבוא לשופט על הראש כשהוא לא מפסיק לפסול לנו שערים (הזיה) ובכללי פשוט היה אווירה של קרנבל ביציעים ועל כר הדשא. נראה שעם מילסון אנחנו נראים כמו קבוצה שיכולה לרוץ עד הסוף וכשזהבי חוזר לכושר זה בכלל מתחבר. יש לנו עכשיו קטע מרוץ קשוח מאוד עד הפלייאוף עם אולימפיאקוס באמצע, ריצה שחייבים לעשות בצורה הטובה ביותר ולא לאבד אף נקודה בליגה. זאת תיהיה מלחמת עולם אז תיהיו מוכנים, מתחילים בפיראוס, בהצלחה לנוסעים.

חמישי, אתונה, 19:45.

בלטקסה פשוט שחקן לא טוב. מדהים בעיניי שאשכרה הבאנו אותו בינואר.

4 דקות לפני, liron981s said:

יוריס דוידה ושחר להלחים להרכב עד סוף העונה

סה״כ משחק טוב מאוד שלנו

שאף אחד, אבל ממש אף אחד, לא יולחם לאף הרכב. אי פעם.

החייב למות זה לריינשרייבר שישב בואר.

בדקה 40 כבר הייתי בטוח שאבוקסיס בואר

נחמיאס במשחק מעולה לדעתי. באופן כללי אני קונה מעכשיו ציוות שלו ושל סאבוריט עד סוף העונה.

4 דקות לפני, Wade said:

אין לנו בלמים. 

לא טובים עם הכדור.

מה קורה עם הפאקינג נייחים שלנו? למה כל קרן של גבי קניקובסקי זה חצי גול צד שני? מתישהו נעבוד על הדבר הזה?

דוידה היה כוכב היום. שאפו לו ולרובי שהשכיל בפעם הראשונה העונה לבקש מהמגן שיעשה 1 מתוך 10 עקיפה נורמלית מבחוץ. כל אחד כזה היה גול.

4 דקות לפני, Wade said:

בהתחשב במצב הכשירות של הבלמים בקבוצה, יותר נכון להגיד שמזל שהבאנו אותו בינואר, אחרת היינו צריכים לשחק היום עם דוידזאדה בתור בלם.

Just now, שי123 said:

בהתחשב במצב הכשירות של הבלמים בקבוצה, יותר נכון להגיד שמזל שהבאנו אותו בינואר, אחרת היינו צריכים לשחק היום עם דוידזאדה בתור בלם.

הוא טוב מבלטקסה גם כמגן וגם כבלם.

Just now, שי123 said:

אני קונה את דוידזאדה בלם בכל יום על מתן בלטקסה. כל יום. הבן אדם לפני שבוע כמעט חירבן לך את הגביע ואתה מדבר על מזל?

צריך להיות בחדרה, בגג.

2 דקות לפני, שי123 said:

לדעתי ממש לא (כבלם). 

לא נסכים, זה בסדר.

אני לא רואה שום יתרון שיש לבלטקסה על פני היריב מולו. כלום. כדור הוא לא יודע להניע בצורה חכמה וחסר יכולת לחיצים לאגפים, ככה שהוא גם לא עוזר כמו סבוריט בנושא.

תצרף לזה רף טעויות לא מחוייבות מאוד גבוה וקיבלת בלם שלא צריך להיות כאן אפילו הבלם השלישי ברוטציה.

היה כיף גדול מול מוקש גדול. איזה כיף לעידו שחר לקבל תמורה על עבודה וסבלנות. הלוואי והמשחק היום הוא איזשהיא מגמה עבור דור פרץ. הז'קט של הרטרו נפלא. 

משחק מעולה , קבוצתי מהיר רעב . כל כך חשוב אחרי התקופה האחרונה . 

הפנים ליוון עם האנרגיות הנכונות צריך לחזור עם תוצאה טובה 

משחק כיפי והכל, כן ירבו וכו', אבל אני חייב להבין: למה לוקח למכבי שעה להוציא אאוט?

3 דקות לפני, Omer said:

משחק כיפי והכל, כן ירבו וכו', אבל אני חייב להבין: למה לוקח למכבי שעה להוציא אאוט?

למה לקבוצה אין יכולת לפתח נייחים, מכדור חוץ ועד שערים מכדור עומד. זה כל כך גרוע בהוצאות חוץ שלרוב אנחנו מאבדים כדור טיפשי באחוזים לא נתפסים.

6 דקות לפני, קמחי said:

לא נסכים, זה בסדר.

אני לא רואה שום יתרון שיש לבלטקסה על פני היריב מולו. כלום. כדור הוא לא יודע להניע בצורה חכמה וחסר יכולת לחיצים לאגפים, ככה שהוא גם לא עוזר כמו סבוריט בנושא.

תצרף לזה רף טעויות לא מחוייבות מאוד גבוה וקיבלת בלם שלא צריך להיות כאן אפילו הבלם השלישי ברוטציה.

זה לא שאני חושב שהוא מתאים להיות בלם קבוע במכבי.

הוא פשוט סותם חורים סביר - משהו שתמיד צריך בקבוצה.

מכבי ענקית עם מילסון, הוא לוקח איתו חצי מהקהוצה היריבה לקו.

לגבי רובי, העסק דופק אבל אם הוא עולה מול אלוימפיאקוס עם אותו ההרכב פלוס מינוס הוא לא למד כלום. אני רוצה את סאבוריט, לוקאסן/שלמה, קארצב, זאדה בהרכב.

בא לי לכתוב הרבה דברים על המשחק הזה אבל לא יודע כמה הוא מייצג משהו. זה הזכיר לי את ריינה בתחילת שנה שעברה בבלומפילד - קבוצה שבאה אלינו לבית ולא רק שמשחקת פתוח גם עושה קו הגנה של פפ. זה אשכרה משחק בהזמנה. היה ברור אחרי 10 דקות שתהיה פה תבוסה רצינית. היה להם הרבה מזל (ולנו מעט שכל) שזה לא נגמר ב-6-7 חתיכות.

12 דקות לפני, שי123 said:

זה לא שאני חושב שהוא מתאים להיות בלם קבוע במכבי.

הוא פשוט סותם חורים סביר - משהו שתמיד צריך בקבוצה.

איך היה מול יפו, קבוצת ליגה לאומית? שווה אובדן גביע?