Jump to content

רטרו בשבת

Recommended Posts

52 דקות לפני, MTA For Ever said:

ברור, מצד שני גם ב 2004/5 העפלנו לראשונה לליגת האלופות וזכינו בגביע.

מדובר בעשור (שנות ה 80) שעדיף לשכוח.

אופנת ברוך הבלתי נגמרת חחח

אני מוכרח להודות שיש משהו מתיש ברטרו כל שנה, גם אין כל כך הרבה חולצות עם סיפור מנצח וגם זה מאבד מהייחודיות. 

אפשר במקום רטרו לעשות חולצה עם עיצוב מיוחד. 

לפני2 שעות , אליהו_הנביא said:

אני מוכרח להודות שיש משהו מתיש ברטרו כל שנה, גם אין כל כך הרבה חולצות עם סיפור מנצח וגם זה מאבד מהייחודיות. 

גם מתישהו יגמרו הרעיונות.

לפני2 שעות , אליהו_הנביא said:

לא יאמן שגם על המאסטרפיס המושקע הזה יש טענות. מה רע בקצת נוסטלגיה שמזכירה מי באמת האימפריה של המדינה? מה השלב הבא? לבכות למה לא מוציאים ליין של מנורות לילה בורוד?

27 דקות לפני, קובי השועל said:

לא יאמן שגם על המאסטרפיס המושקע הזה יש טענות. מה רע בקצת נוסטלגיה שמזכירה מי באמת האימפריה של המדינה? מה השלב הבא? לבכות למה לא מוציאים ליין של מנורות לילה בורוד?

גם חושב שמפעל הרטרו הוא נהדר. 

41 דקות לפני, קובי השועל said:

שועלי, קודם כל אני מציע שתיקח הרבה אוויר לפני שאתה יורה. אין כאן תלונה, אלא הצעה/חשיבה אחרת. לא אמרתי לא לעשות, אבל אפשר כל שנתיים, שלא יהיה כזה טחון. אם תקרא כמה הודעות לפני תבין שכבר קניתי בערך את כל מה שיצא ואם היה לי שני בנים אז הייתה כאן גם תחפושת שוער. 

4 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

שועלי, קודם כל אני מציע שתיקח הרבה אוויר לפני שאתה יורה. אין כאן תלונה, אלא הצעה/חשיבה אחרת. לא אמרתי לא לעשות, אבל אפשר כל שנתיים, שלא יהיה כזה טחון. אם תקרא כמה הודעות לפני תבין שכבר קניתי בערך את כל מה שיצא ואם היה לי שני בנים אז הייתה כאן גם תחפושת שוער. 

השלב הבא הוא להוציא חולצה שלישית/רביעית עם

רעיונות מעולמות האופנה/תמה מסויימת. 

בסוף ייגמרו הרעיונות לרטרו ויעברו לקונספט אחר, או שישלבו, וזה בסדר. בינתיים מוציאים כל שנה גם תלבושת רביעית, ועוד יש לא מעט תלבושות ששוות רטרו שעוד לא הגיעו אליהן.

לפני13 שעות , המכבייה said:

השלב הבא הוא להוציא חולצה שלישית/רביעית עם

רעיונות מעולמות האופנה/תמה מסויימת. 

זה די קורה, עד רמה מסוימת. התלבושת התכולה שלנו מכניסה קצת אופנת רחוב והייתה גם את הנאחסית ששיחקנו איתה בבאר שבע לפני שנתיים.

בישראל אין יותר מידי אופנה מקומית אמיתית וגם הקיימת לא ממש קשורה למכבי (אתא נגיד עושים יופי של בגדים, הם הרבה יותר הפועל ממכבי). אני חושב שיכולים לסחוט את לימון השת"פ עם פקטורי 54 יותר, אבל לא הרבה יותר כי זה שוק לא מספיק מניב.

לפני15 שעות , אליהו_הנביא said:

הכל בסדר אחי. כתבת שנמאס ועדיף חולצה רביעית כמו הפיג'מה שהוציאו שנה שעברה נגיד. אתה יודע בכלל איזה הבדל אסטרונומי יש כלכלית בין הקמפיינים? סליחה אם זה נראה תוקפני. שבת שלום אח!

47 דקות לפני, קובי השועל said:

הכל בסדר אחי. כתבת שנמאס ועדיף חולצה רביעית כמו הפיג'מה שהוציאו שנה שעברה נגיד. אתה יודע בכלל איזה הבדל אסטרונומי יש כלכלית בין הקמפיינים? סליחה אם זה נראה תוקפני. שבת שלום אח!

תראה אני חושב שארבע חולצות בשנה פלוס רטרו זה יותר מדי. בחולצת החוץ הכחולה שיחקו אולי בשני משחקים השנה, והיא מדהימה. ברור שלרטרו יש אפקט כלכלי חזק יותר, אבל זה נהיה קצת נדוש.