Jump to content

רשמים מהניצחון על ב"ש בבלומפילד | ניצחון סופר חשוב, 3 נקודות קריטיות. ועכשיו לא לעצור.

Sawyer

Recommended Posts

47 דקות לפני, Sawyer said:

הנראטיב בתקשורת כמובן, אחר לגמרי.

אתה מדבר על נראטיב?

לי אין את האתר הבזיוני הזה,

אבל שמעתי מסביבי ששניה אחר הצהוב של מילסון, ספורט 5 שלחו פוש (פוש!! לא שורה בכתבה. פוש!) האם הגיע למילסון אדום?

זה אפילו לא היה מקרה גבולי. לחלוטין צהוב. לא פחות ולא יותר

לפני4 שעות , רן יעקובי said:

משחק טוב של מכבי, דווקא בזבוזי הזמן הראו לי כמה השחקנים רוצים את הנקודות וב"ש האחרונה שיכולה לבוא בטענות על זה, כל משחק נגדנו הם מעבירים זמן מדקה ראשונה.

מילסון היה כהרגלו מעל כל מגן שניסה לעצור אותו לפעמים זה מביך לראות איך המגנים מנסים לעצור אותו ללא הצלחה.

סבו עם משחק של אל !! 

נחמיאס העלה לי הרבה מחשבות על ההצבה שלו כמגן והאמת שהיו לו כמה קרוסים טובים וגם הגנתית היה סביר, שווה אולי לנסות ליותר ממשחק אחד.

ויוריס אין מה להגיד כרגיל פשוט קשר נפלא איזה כיף שיש לנו שחקן כזה. 

נחמיאס הרבה יותר מתאים כמגן ימני מאבישי החלש, לפחות הוא עושה הגנה.

לפני2 שעות , Wade said:

הפנדל הוא על הדחיפה של זהבי מאחור (לדעתי של בריירו) מה שגרם לו לאבד שיווי משקל ולנגוח על הפרצוף, זו גם עבירה סופר מסוכנת בעיניי. לא חושב שזה קשור לשוער, ומדהים שאף אחד לא דיבר על זה. 

בהתחלה לא הבנתי איך החמיץ ככה.

24 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

גודל מדגם קצת בעייתי לא חביבי? 

25 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

לא יודע אם הייתי נחרץ בכזו מהירות אבל כמו שאמרתי שווה לנסות ליותר ממשחק אחד, בהחלט מעלה מחשבות בייחוד שאבישי כהן נראה כמו הצל של עצמו.

41 דקות לפני, Wade said:

מפנה אותך אל חיפה בסמי עופר בעונה שעברה, מה שאבו פאני עשה שם היה ברמת ההזייה. כולנו יודעים איך זה נגמר. 

כמה שאני לא אוהב את זה, אני מעדיף את זה על לאכול 1-1 בדקה 90. אתמול היינו מאוד קרובים לזה. 

אין לי תלונות על זה כמובן

41 דקות לפני, Wade said:

מפנה אותך אל חיפה בסמי עופר בעונה שעברה, מה שאבו פאני עשה שם היה ברמת ההזייה. כולנו יודעים איך זה נגמר. 

כמה שאני לא אוהב את זה, אני מעדיף את זה על לאכול 1-1 בדקה 90. אתמול היינו מאוד קרובים לזה. 

אין לי תלונות על זה כמובן

לפני3 שעות , Wade said:

הפנדל הוא על הדחיפה של זהבי מאחור (לדעתי של בריירו) מה שגרם לו לאבד שיווי משקל ולנגוח על הפרצוף, זו גם עבירה סופר מסוכנת בעיניי. לא חושב שזה קשור לשוער, ומדהים שאף אחד לא דיבר על זה. 

בדיוק!!!

מאתמול כל מי שמדבר איתי על זה אני אומר את זה. לא ברור איך כולם מתעלמים מזה. 

ודווקא בגלל מה שWADE רשם אני בכלל לא מבין למה הוא בעט, זה לא ענין של בטחון, לא יודע אם זהבי היה בפוקוס שהוא ניגש לבעיטה, זה היה נראה לרגע מהיציע שקרה לו משהו חמור כמו זעזוע מח חס ושלום.

אגב אליאס צמצם לו ויצא מהשער כמעט הגיע לקו ה5 ממה שראיתי בהילוך חוזר, לא ברור איך הואר לא פסק בעיטה חוזרת.

לפני4 שעות , סלבה said:

שיזדיין מאה אלף פעם, לא צריך חומר אנושי כזה אצלנו. עכשיו החתמנו חלוץ יותר מבטיח ממנו, בחיאת.

האמת שהרבה בעדו

לא מצליח להבין איך הוא בדיוק אמור לשדרג אותנו, הוא סגנון שמאוד מזכיר את יונתן כהן, ברגע שהוא יאבד את האספקט הזה, הוא בעצם עוד שחקן גנרי.

1. כשהמשחק מתחיל עם הטעייה יפה של מלדה ואז הכשלה ברורה וריינשרייבר מתעלם לחלוטין אז מצדי שגם עשר אדומים ברורים התפספסו. 

מי שמתחיל מסריח שילך לחפש 

2. ניצחנו ניצחון מוצדק עם שליטה די מוחלטת ברוב דקות המשחק את הקבוצה עם המאזן הטוב ביותר ב11 משחקים האחרונים - ככה מתקדמים לאליפות אין מה לעשות

3. למה ואן אובריים תמיד חילוף ראשון, פתאום אין לנו משחק 

4. דוידזאדה משחק מעולה נגד נתניה ומשחק אחרי לא רואה דקה, לא ברור למה

5. קיקו לפני פרץ, תכלס הרבה שחקנים לפני פרץ. הוא מעופף ביותר מדי מצבים. 

6. קיבלתם 

לפני4 שעות , Wade said:

אגב, זו גם עבירה של אדום לבריירו.

כולם חושבים שזו עבירה של השוער עם הרגל.

הנקודה הכי טובה במשחק הזה בפער (והיו לא מעט נקודות טובות) היא הקהל.

גם תפאורה מדהימה ומרגשת

גם עידוד טוב שממשיך את העידוד מנתניה

גם לא היו כל מיני רימונים חזיזים זיקוקים ועצירות משחק והארגון הראה בגרות ושאפשר לתת תצוגות גם בלי זה
לא היו זריקות חפצים או דברים כאלה (לפחות מה שאני ראיתי) לא היה יותר מידי שירים בעייתים ובכללי היה משחק חוויה עם אפס תקלות ואפשרות להורדת נקודות.

העונה הזאת תוכרע גם על הקהל ובבית הדין ואי אפשר לברוח מזה. הקהל של חיפה כרגע לא מראה בגרות. נקודה אחת כבר ירדה להם ויש להם תביעה על הורדת עוד נקודה. שמעתי מחבר אוהד חיפה שלא היה להם תופים ותפאורה בדרבי נגד הפועל חיפה והייתה שם אווירה של בית קברות רציני. לא יודע להגיד שאם היו תופים הם היו מנצחים את זה אבל חד משמעית זה לא מוסיף. זוכר את המשחקים בלי התופים בבלומפילד וכמה שזה זיין אותנו. בסוף הם גם מורידים לעצמם נקודות וגם דופקים את עצמם בלי תופים.

הלוואי ונדע להתעסק בעידוד ובעיקר ונשים לפחות עד סוף העונה את כל הדברים שבעייתים בעיני המשטרה ובתי הדין גם אם הם בני זונות צריכים עכשיו להיות חכמים ולא צודקים.

מנהלת של אפסים איפה הימים שהזכויות על המשחק המלא ביוטיוב היו של ONE באותו לילה של המשחק המשחק המלא היה עולה כבר לעמוד שלהם ביוטיוב 

לפני1 שעה , erantheking21 said:

מישהו יכול להסביר לי למה אין לנו מאמן כושר אחרי שלידל עזב?

ברור שיש, יוסי זיגדון.

לפני7 שעות , BMTA said:

מנהלת של אפסים איפה הימים שהזכויות על המשחק המלא ביוטיוב היו של ONE באותו לילה של המשחק המשחק המלא היה עולה כבר לעמוד שלהם ביוטיוב 

אשכרה עוד לא העלו 

24 דקות לפני, erantheking21 said:

יוסי זיגדון תמיד היה מאמן כושר משני לצד מאמן כושר ראשי אחר

אז עכשיו הוא הראשי