Jump to content

רשמים מהניצחון על ב"ש בבלומפילד | ניצחון סופר חשוב, 3 נקודות קריטיות. ועכשיו לא לעצור.

Sawyer

Recommended Posts

2 דקות לפני, קובי השועל said:

בשולי הדברים: שני זרים בהרכב ואחד בספסל(לא שותף בכלל).

מה נותן בכלל הסיפור הזה של שיתוף 3 זרים? בכמה כסף מדובר מישהו יודע?

אורלנדו על גרושים.

קיקו על חוזה יפה מאוד (400 אלף לשלוש שנים) פלוס דמי העברה

אדו על 150 אלף ודמי העברה של 750 אלף אירו

לפני7 שעות , MTA For Ever said:

נראה לי לופז הבן שרמוטה

כרגיל

זה היה לופס השרמיט(ישבתי ב8 ואפילו אנחנו נתנו שירת "לופז מת" מרגשת+כמה תוספות).

עד עכשיו אני לא מבין את הצהוב לרביבו.

שרק לעבירה, לחשו לו משהו באוזן, הוציא לו צהוב על התחזות, שינה את ההחלטה לנבדל.

בכלל לא ברור איך דקה 10 צהוב למילסון ורק בדקה 90 ב״ש קיבלו צהוב. באו לשבור אותנו.

שמישהו יספר לשחקנים שהם מכבי תל אביב ואצלנו לא מתאים למשוך זמן בקרן שיש עוד 5 דקות לשחק או ליפול על הרצפה כאילו נמתח שריר.

תדרסו אותם במקום להיות הפועל חדרה.

משחק טוב של מכבי, דווקא בזבוזי הזמן הראו לי כמה השחקנים רוצים את הנקודות וב"ש האחרונה שיכולה לבוא בטענות על זה, כל משחק נגדנו הם מעבירים זמן מדקה ראשונה.

מילסון היה כהרגלו מעל כל מגן שניסה לעצור אותו לפעמים זה מביך לראות איך המגנים מנסים לעצור אותו ללא הצלחה.

סבו עם משחק של אל !! 

נחמיאס העלה לי הרבה מחשבות על ההצבה שלו כמגן והאמת שהיו לו כמה קרוסים טובים וגם הגנתית היה סביר, שווה אולי לנסות ליותר ממשחק אחד.

ויוריס אין מה להגיד כרגיל פשוט קשר נפלא איזה כיף שיש לנו שחקן כזה. 

אסור להוציא את יוריס, כל פעם שהוא יוצא אנחנו מתחילים לאבד את האמצע ואת הראש והיריבה מגיעה לאיזורים המסוכנים יותר בקלות, אין לנו שחקן חכם כמוהו בקישור, בכלל היה לו משחק אדיר לדעתי, גם הבישול למילסון(שלא הסתיים בגול לצערי) פעולה של שחקן טופ ממש, מהסוג שרואים במדינות אחרות, שתי הטעיות ומסירה בין שניים שמשאירה את מילסון מול השוער, היה מדהים.

שחר וגבי היו קצת פחות טובים היום, החילוף יכל להיות של פרץ על אחד מהם מאשר על יוריס, מקווה שקין יפסיק להוציא אותו דקה 65-70 קבוע.

1 דקה לפני, תל-אביב_צהובה said:

לא יכול להיות שהקבוצה הזאת לא מצליחה להעביר כדור רוחב אחד טוב 

זה משגע אותי על מה הם עובדים באמונים 

כדור רוחב? נתחיל ביציאה בכדור 5 וזה נטו על המאמן.

אצלו הכל קיצוני או מסירה לאחד הבלמים ואיבוד כדור או להעיף כדור למעלה.

אני פשוט לא מבין למה הוא לא עובד על הוצאת כדור 5 באימונים ואם הוא עובד איך זה לא מתבטא במגרש.

לפני8 שעות , קובי השועל said:

הרכב לגביע

טננבאום

זאדה בלטקסה נחמיאס אבישי

קארצב

גולסה         קיקו

כהן            תורג'מן         אדו

.

רובי עדיין רחוק מאוד מלשלוט בקבוצה לטעמי. אני חושב שהוא לא מאמן מספיק טוב/בשל. משחק לא מאורגן, הגנה נרפית מאוד (רק במזל אנחנו מדברים על ניצחון ולא תיקו לאור 20 דק' אחרונות), חילופים שלא שיפרו אותנו ואפילו הרעו את המצב. ניצחנו 1-0 חשוב, אבל זה שוב ניצחון בגול כשרק מזל מנע מאיתנו לצאת רק עם נק'. הלוואי שאתבדה

דוידה להרכב, הוא ומילסון יהיה כאב ראש להגנות בליגה .

נחמיאס הפתיע לטובה ומי יודע , אולי איתו כמגן ההגנה תראה טוב יותר ? סאבו היה נראה טוב היום.

לא ברור למה קיקו לא רואה דקות בכלל , בהחלט יכול להוסיף .

יש משהו לרובי נגדו ? 

ולא ברור איך רובי לא רואה שבכל פעם שיוריס יוצא אין אמצע במגרש . 

לפני9 שעות , itanar said:

רותם חטואל זו הצלחה בטוחה במכבי.

שיזדיין מאה אלף פעם, לא צריך חומר אנושי כזה אצלנו. עכשיו החתמנו חלוץ יותר מבטיח ממנו, בחיאת.

הפנדל הוא על הדחיפה של זהבי מאחור (לדעתי של בריירו) מה שגרם לו לאבד שיווי משקל ולנגוח על הפרצוף, זו גם עבירה סופר מסוכנת בעיניי. לא חושב שזה קשור לשוער, ומדהים שאף אחד לא דיבר על זה. 

Just now, Wade said:

הפנדל הוא על הדחיפה של זהבי מאחור (לדעתי של בריירו) מה שגרם לו לאבד שיווי משקל ולנגוח על הפרצוף. 

לא חושב

1 hour ago, Wade said:

הפנדל הוא על הדחיפה של זהבי מאחור (לדעתי של בריירו) מה שגרם לו לאבד שיווי משקל ולנגוח על הפרצוף, זו גם עבירה סופר מסוכנת בעיניי. לא חושב שזה קשור לשוער, ומדהים שאף אחד לא דיבר על זה. 

השוער מפספס את הכדור ונכנס בחלוץ (ברך לבטן של זהבי).

פנדל ברור ולא גבולי בכלל ומהמגרש זה היה נראה הרבה יותר מסוכן

לפני1 שעה , Dalembert said:

למה הפנדל גבולי? זה שזהבי הגיע לכדור ונגח לא טוב לא אומר שלשוער מותר לנסות להרוג אותו אחר כך. פנדל 100%

למה הפנדל גבולי? כי ערן נוגח לפני המגע ואז זה "התקלות ברחבה" אנערף, אפשר לפרש דברים לא שחור לבן.

מצד שני היציאה של השוער ככה לקראת התנגשות גם הפריעה לערן לנגוח כמובן, ועצם זה שהוא הגיע ראשון ואז ספג כניסה משאירה את זה בעיניי פנדל גבולי. החלטה סבירה של השופט ולבטח צוות הוואר לא היה צריך להתערב. 

הנראטיב בתקשורת כמובן, אחר לגמרי.

אהבתי מאוד את בזבוזי הזמן המגעילים בסוף. סופסוף נתן לי תחושה שהקבוצה הזו חייה את המשחק ומבינה שיש פה אליפות שחייבים לקחת, ויהי מה.

כן, הייתי מעדיף מכבי דורסנית שמנסה לתת את השני ולסיים את הסיפור, אבל אני כן עם עצמי - אנחנו רחוקים מאוד מלהיות עצמתיים. בטח כשזהבי נראה כמו הצל של עצמו. הקבוצה הזו במצבה הנוכחי כל כך מתקשה בלשים את הכדור ברשת שהמטרה העליונה שלנו חייבת להיות לא לספוג, גם במחיר של גועל נפש לפעמים. פאק איט, תחזירו כבר את הצלחת הביתה.

13 דקות לפני, אלק נילאש said:

אהבתי מאוד את בזבוזי הזמן המגעילים בסוף. סופסוף נתן לי תחושה שהקבוצה הזו חייה את המשחק ומבינה שיש פה אליפות שחייבים לקחת, ויהי מה.

כן, הייתי מעדיף מכבי דורסנית שמנסה לתת את השני ולסיים את הסיפור, אבל אני כן עם עצמי - אנחנו רחוקים מאוד מלהיות עצמתיים. בטח כשזהבי נראה כמו הצל של עצמו. הקבוצה הזו במצבה הנוכחי כל כך מתקשה בלשים את הכדור ברשת שהמטרה העליונה שלנו חייבת להיות לא לספוג, גם במחיר של גועל נפש לפעמים. פאק איט, תחזירו כבר את הצלחת הביתה.

שרפנו בקרן של שער 10 איזה 3 דקות מתוך החמש על אותה בלטה פחות או יותר משהו מוגזם

7 דקות לפני, אקיטה said:

שרפנו בקרן של שער 10 איזה 3 דקות מתוך החמש על אותה בלטה פחות או יותר משהו מוגזם

מפנה אותך אל חיפה בסמי עופר בעונה שעברה, מה שאבו פאני עשה שם היה ברמת ההזייה. כולנו יודעים איך זה נגמר. 

כמה שאני לא אוהב את זה, אני מעדיף את זה על לאכול 1-1 בדקה 90. אתמול היינו מאוד קרובים לזה.