Jump to content

מכבי - בש | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

אני רק שאלה.
באיזה שלב בחיים רובי קין יבין שצריך לשחק דרך האגפים כשמשחקים בליגת העל?
חלאס עם המשחק דרך האמצע.
לא הבין שכל הגולים שלו מגיעים מהאגפים?! כל המהלכים הנורמליים?!
בא לי לבעוט אותו מחר בבוקר.

משחקים טוב. נכון שלא הגענו למאה מצבים אבל אנחנו נגד הקבוצה בכושר הכי טוב בליגה ונתנו מחצית גדולה גם ביטלנו אותם לגמרי וגם תקפנו יפה.

דוידה חייב לקבל יותר דקות (וגם לעבוד על הפס האחרון, אם יעשה גם את זה יהיה שחקן כנף טופ בארץ)

1 hour ago, car.garsia said:

סבבה הוא יותר גרוע מקראנקה ומקאנן. חיבר נקודות סתם. איזה מאמן לא שרפתם באש לאחרונה?

אחרי התיקו נגד סכנין פתחת נושא עוד עונה שהלכה לפח ותם הטקס לא? אז לך לים, חבל על העצבים.

גם כשהלכו לים הגעתי לאיצטדיון.

הוא חסר מושג לחלוטין. הייתי מצפה שאחרי תרגול קדחני נחמיאס יבין עבודה הגנתית כמגן. הוא באמת משתדל, אבל כמו כל ההגנה טועה בלי סוף בסגירה, מתי לתקוף, מתי לחכות לגיבוי ולאן לסגור.

אלוהים חייך אליו ואלינו בסיבוב הראשון. אין שום דבר שאפשר להתבסס עליו ברמה הקבוצתית שהוא בנה כאן.

מחצית סבירה יחסית לתקופה. מילסון משדרג המון, עם דוידה בצד שני סוף סוף יש 2 כנפיים מאיימות (מה עם אדו?!?) ומהירות וגם היום 2 המגנים במשחק לא רע. חייבים לנעול את ההגנה מחצית שניה ובהתקפה רק דרך האגפים

4 דקות לפני, קמחי said:

גם כשהלכו לים הגעתי לאיצטדיון.

הוא חסר מושג לחלוטין. הייתי מצפה שאחרי תרגול קדחני נחמיאס יבין עבודה הגנתית כמגן. הוא באמת משתדל, אבל כמו כל ההגנה טועה בלי סוף בסגירה, מתי לתקוף, מתי לחכות לגיבוי ולאן לסגור.

אלוהים חייך אליו ואלינו בסיבוב הראשון. אין שום דבר שאפשר להתבסס עליו ברמה הקבוצתית שהוא בנה כאן.

הוא חסר מושג לצערי ואני מתפלא שהצוות שלו לא עוזר לו (הביאו עוזר מנוסה בדיוק בשביל זה). מאמן מנוסה וטוב עם הסגל שלנו מוציא הרבה יותר