Jump to content

ערן זהבי

Recommended Posts

10 דקות לפני, אלמוג מלול said:

הומור כן?

לא. שחר הבקיע שבוע שעבר.

לתת לשחר לבעוט היום זה להראות שסומכים על עוד שחקנים ואין לחץ שערן יבקיע.

Just now, פנחס שוף said:

לא. שחר הבקיע שבוע שעבר.

לתת לשחר לבעוט היום זה להראות שסומכים על עוד שחקנים ואין לחץ שערן יבקיע.

אחי אני נותן לערן פנדל לפני מסי. זה באנקר.

2 דקות לפני, אלמוג מלול said:

אחי אני נותן לערן פנדל לפני מסי. זה באנקר.

אם זה גמר גביע/משחק רגיש/דקה 90 אני איתך לגמרי

היום זה היה מצב יחסית נוח לתת לשחר לבעוט 

2 דקות לפני, מאור ט said:

אגב חד משמעית שהשוער שלהם יצא מהקו לפני הבעיטה

היה צריך להיות פנדל חוזר

גם אני חשבתי, אבל לא היה עם רגל על הקו?

21 דקות לפני, מאור ט said:

אגב חד משמעית שהשוער שלהם יצא מהקו לפני הבעיטה

היה צריך להיות פנדל חוזר

תקין לחלוטין. כף רגל ימין על הקו. 

הוא עשה בחכמה. לקח חצי מטר אחורה מהקו לפני הבעיטה, כדי לאפשר את היציאה קדימה. 

Screen Shot 2024-02-25 at 0.56.28.png

16 דקות לפני, קובי השועל said:

זה לא רק השערים שלו, הוא לא תורם למשחק. רוצו ללפני חודשיים, הוא היה יורד ויוזם מהלכים.

זו הייתה חלק מהבעיה. ערן ניסה לבצע פעולות שפחות עבדו בשליש המרכזי והוביל לאיבודים רעים. ערן צריך כרגע לגעת טיפה פחות בכדור, מה שדורש 10 עם טיפול קצת יותר נקי. כאן אמור להיכנס קיקו במקום גבי.

זהבי צריך לרדת לספסל. זה הכל. זה לא בקטע רע, ולא בקטע טוב. זה פשוט המצב. הוא שחקן כדורגל שנמצא בתקופה פחות טובה, וההנוכחות וההצבה שלו כרגע מפריעות לקבוצה יותר מאשר עוזרות לה.

אולי זה זמני, ואולי לא. הוא כבר לא צעיר, והגיל משחק תפקיד, אז יכול להיות שזה הזמן לפאזה שונה במכבי של שחקן מחליף. אולי גם לא  אולי הוא יחזור להיות שחקן הרכב מצויין. כרגע - הוא לא צריך להיות בהרכב.

תורג'מן (שלא שיחק מדהים גם כן), יותר מהיר, חזק, גבוה ועם כושר גופני טוב מזהבי. הוא גם משחק עם הגב לשער טוב ממנו בהרבה, גם כשזהבי בכושר.אם מה שאפשר להפיק מה-9 שלנו זה ללכת מכות עם הבלמים, וזה כשמתעלמים מזה שלתורג'מן יש הרבה מה להציע מעבר מלתת גוף, עדיף לתת לתורג'מן לשחק.

55 דקות לפני, קמחי said:

זו הייתה חלק מהבעיה. ערן ניסה לבצע פעולות שפחות עבדו בשליש המרכזי והוביל לאיבודים רעים. ערן צריך כרגע לגעת טיפה פחות בכדור, מה שדורש 10 עם טיפול קצת יותר נקי. כאן אמור להיכנס קיקו במקום גבי.

קיקו נתפס כסוג של לוקסוס עבור מכבי כרגע. אין לקבוצה מספיק ״ברזל״ כדי להריץ שחקן רך פיזית בכנף/קישור התקפי. 

האינטליגנציה, השקט עם הכדור, ואיכות הביצוע שלו בשליש האחרון הן ברמה אחרת מגבי.
האם זה שווה את תג המחיר בחלק ההגנתי ? לא בטוח.. 

10 דקות לפני, Cosmic said:

קיקו נתפס כסוג של לוקסוס עבור מכבי כרגע. אין לקבוצה מספיק ״ברזל״ כדי להריץ שחקן רך פיזית בכנף/קישור התקפי. 

על סמך מה בדיוק קיקו רך? הוא בקושי שיחק. וגם - על חשבון מי? קניקובסקי? זה לא בדיוק השחקן הכי דפנסיבי אצלנו. אני היית משנה את הקישור של מכבי ומשחק עם קארצב ב-6 ואן אובריים ב-8 וקיקו ב-10, כששחר וקניקובסקי (בסדר הזה) יכולים להחליף כל אחד מהם בהתאם לצורך. עם 6 ו -8 דפנסיבים מספיק, אפשר לשחק עם 10 שהוא קצת פחות, ואני לא בטוח כמה הוא פחות.

34 דקות לפני, Cosmic said:

אולי זה היה מוביל לשינוי הדרוש בהצבה של הקשרים, כאשר יוריס נדרש בערך לכל תפקיד אפשרי בקישור-חילוץ, הנעה, לחולל כל תבנית התקפה אפשרית ולעבוד בשני איזורים במגרש באותו הרגע. אנחנו לא נראים טוב עם קשר אחורי ו-2 קדמיים. צריך להפוך את המשולש. זה יאפשר קצת יותר אורך רוח לקצת יכולת ליצור במרכז השדה יחד עם שליטה בקצב ויציאה מתבנית לחץ אישית שכל קבוצה בליגה למדה לבצע.

בקיצור, קיקו עם סט הכשרון הכ"כ מוגבל בקבוצה הוא מצרך נדרש.

49 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

על סמך מה בדיוק קיקו רך? הוא בקושי שיחק. וגם - על חשבון מי? קניקובסקי? זה לא בדיוק השחקן הכי דפנסיבי אצלנו. אני היית משנה את הקישור של מכבי ומשחק עם קארצב ב-6 ואן אובריים ב-8 וקיקו ב-10, כששחר וקניקובסקי (בסדר הזה) יכולים להחליף כל אחד מהם בהתאם לצורך. עם 6 ו -8 דפנסיבים מספיק, אפשר לשחק עם 10 שהוא קצת פחות, ואני לא בטוח כמה הוא פחות.

על סמך המעט שיצא לי לראות, קיקו רך.
אין לו מאסה, זה ברור הרי, ולהתרשמותי הוא לא מתאמץ במיוחד כדי לכפר על היעדרה דרך הקרבה ונחישות. 

גבי, על אף הרגליים הקצרות וה״חצי מטר״ שחסר לו כל כך הרבה פעמים, שורף את הדשא עד שהוא מדמם מהאוזניים. 

לטעמי, ההסטה של יוריס ל 6 הצילה לו את הקריירה. המהלך הכי טוב וחשוב של קין והצוות בעונה הנוכחית. ע״ע הקאן באינטר. 

קשה לי לראות אותו חוזר ל 8. אני לא מזהה אצלו את ה״עין לגול״, האגרסיביות, והתנועה לשטחים פתוחים - תכונות מאסט ל 50:50 במכבי. 

כשכל זאת נאמר, הצבת הקישור שהעלת היא לגמרי מעניינת בתאוריה. הייתי שמח לראות את הטייק הזה. לא ייקרה כמובן, טלטלה דרמטית מדי. 

12 דקות לפני, קמחי said:

אולי זה היה מוביל לשינוי הדרוש בהצבה של הקשרים, כאשר יוריס נדרש בערך לכל תפקיד אפשרי בקישור-חילוץ, הנעה, לחולל כל תבנית התקפה אפשרית ולעבוד בשני איזורים במגרש באותו הרגע. אנחנו לא נראים טוב עם קשר אחורי ו-2 קדמיים. צריך להפוך את המשולש. זה יאפשר קצת יותר אורך רוח לקצת יכולת ליצור במרכז השדה יחד עם שליטה בקצב ויציאה מתבנית לחץ אישית שכל קבוצה בליגה למדה לבצע.

בקיצור, קיקו עם סט הכשרון הכ"כ מוגבל בקבוצה הוא מצרך נדרש.

לא יודע... כדי למצוא פתרונות בליגה שלנו באופן עקבי עם קישור של 2-1, אתה צריך 10 ממש טוב, מגוון, ואמין. 

ברמת האוסקר/שרי בשיאו.
להפיל את התיק הזה על קיקו בשלב הנוכחי מרגיש מופרך. 

26 דקות לפני, Cosmic said:

על סמך המעט שיצא לי לראות, קיקו רך.
אין לו מאסה, זה ברור הרי, ולהתרשמותי הוא לא מתאמץ במיוחד כדי לכפר על היעדרה דרך הקרבה ונחישות. 

גבי, על אף הרגליים הקצרות וה״חצי מטר״ שחסר לו כל כך הרבה פעמים, שורף את הדשא עד שהוא מדמם מהאוזניים. 

לטעמי, ההסטה של יוריס ל 6 הצילה לו את הקריירה. המהלך הכי טוב וחשוב של קין והצוות בעונה הנוכחית. ע״ע הקאן באינטר. 

קשה לי לראות אותו חוזר ל 8. אני לא מזהה אצלו את ה״עין לגול״, האגרסיביות, והתנועה לשטחים פתוחים - תכונות מאסט ל 50:50 במכבי. 

כשכל זאת נאמר, הצבת הקישור שהעלת היא לגמרי מעניינת בתאוריה. הייתי שמח לראות את הטייק הזה. לא ייקרה כמובן, טלטלה דרמטית מדי. 

אני מופתע קצת מהדעה שלך על ואן אובריים. הוא שחקן טוב, והיסודות שלו טובים באופן די מובהק מהשחקן הישראלי הממוצע, אבל הבחירה לשים אותו ב-6 היא בעיני החלטה לא טובה של קין. ואן אובריים לא פיזי מספיק לתפקיד הזה. (משחק הראש של מכבי במרכז המגרש, למשל, כמעט לא קיים), וגם לא עם אוריינטציה הגנתית מספיק בשביל להחזיק את התפקיד הזה; הוא משחק הרפקתני מידי בשביל קשר דפנסיבי. דווקא בקבוצות שולטות שחושבות התקפה כל הזמן, הקשר האחורי צריך לגלות אחריות גדולה, כי כמעט כל הקבוצה יוצאת קדימה. לעיתים קרובות, הבלמים שלנו צריכים להתמודד אם אי קיום של קו ההגנה הראשון שלהם, כי ואן אובריים מבלה אי שם בעומק שטח היריבה. זו אחת הסיבות שההגנה שלנו נראית ככל שברירית.

מאידך, מגמה אחת קדימה תאפשר את הנטייה שלו להתפזר לכל הכוונים, וגם את יכולת המסירה הטובה שלו קרוב יותר ל-16. בקיצור - הוא יעשה את מה שקניקובסקי עושה, רק טוב יותר. בעיני זה מתבקש.

לפני7 שעות , קמחי said:

אין שחקן בהיסטוריה של הקבוצה שאני סומך עליו יותר

הוא ייתן את מה שצריך. שחקן ששמו חקוק באותיות זהב בהיסטוריה.

אין ויכוח לגבי הרצון והמחוייבות שלו. הלוואי שאני יאכל את הכובע אבל משהו ביכולת מרגיש כמו הזמן לסיים

זה אמנם נושא על הגדול מכולם, 

אבל מילה בצד על הדיון פה על קיקו - 

מסכים עם כל מילה של קוסמיק.

הספסול שלו לא נובע מזה שרובי לא חושב שהוא שחקן.

כדורגל יש לו ועל זה אי אפשר להתווכח.

הבעיה היא שהוא שחקן שבמצב הנוכחי של הקבוצה, אחרי החודש וחצי האחרונים כשהבטחון רעוע ואתה צריך ללכת ולהביא את המשחקים בכוח,

הוא חד משמעית לא השחקן לצאת איתו למלחמה.

כמה שהייתי רוצה לראות עוד ממה שיש לו, לא הייתי נותן לו דקה במשחק כמו אתמול. ב"ש באינטנסיביות שלהם היו אוכלים אותו בלי מלח.

מה שכן, בשני יכל לקבל דקות ביתרון של 3.

כמו שקין לא החליף את ה11 שלן בחצי הראשום של העונה כי לא סמך על המחליפים, ככה מרגיש שהוא לא סומך עליו שיתן לו את התחת.

לכן לא רואה אותו מקבל יותר מדי דקות.

לפני6 שעות , קמחי said:

לא מבין מה כולכם מוצאים בקיקו? כלום לא ראינו ממנו, אם כבר כאן אמור להיכנס דביטון

יוריס רק 6, קדימה מדי לא יעשה לו טוב.

לי זכור קיקו טוב באגף בכל המשחקים ששיחק לכן לא מבין את הסיפור איתו. הכניסה הטובה מול חדרה, אשדוד חוץ והפועל ירושלים בית.

הבעיה הגדולה זה הנתון הזה, זהבי עם 100 איומים לשער ורק עם 11 שערים, אחרים עם אותה כמות שערים ועם פי 2 פחות איומים.

IMG-6385.jpg