Jump to content

ערן זהבי

Recommended Posts

12 דקות לפני, Double said:

הבעיה הגדולה זה הנתון הזה, זהבי עם 100 איומים לשער ורק עם 11 שערים, אחרים עם אותה כמות שערים ועם פי 2 פחות איומים.

IMG-6385.jpg

נתון מבעית(מימוש של רק 11% מתוך סך האיומים זה לא בדיוק משמח).

לפני1 שעה , melody said:

לא מבין מה כולכם מוצאים בקיקו? כלום לא ראינו ממנו, אם כבר כאן אמור להיכנס דביטון

האחרון שאני מחזיר לרוטציה הוא דן ביטון

45 דקות לפני, קמחי said:

שחקן שלא קיים ברגע שמפעילים עליו קצת לחץ ושיש בונקר שזה תשעים אחוז מהמשחקים שלנו בליגה.

לפני2 שעות , קמחי said:

תכלס, שכחתי שהוא קיים, פה ושם איזה מסירה טובה או חופשית, אבל 90 אחוז מהזמן הוא לא משפיע בכלל.

עונה הבאה עושה טרייד עם בית"ר, נותן את ביטון, מביא את שועה.

6 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

תכלס, שכחתי שהוא קיים, פה ושם איזה מסירה טובה או חופשית, אבל 90 אחוז מהזמן הוא לא משפיע בכלל.

עונה הבאה עושה טרייד עם בית"ר, נותן את ביטון, מביא את שועה.

נראה לי הוא מסיים חוזה

לכל אלה שמפנטזים על זה שתורג'מן ייקח אותנו אל עבר השקיעה על הגב שלו - לא יקרה. אנחנו נחייה או נמות בפלייאוף על היכולת של זהבי. כרגע זה נראה רע, על גבול הלא נעים, אבל אם כבר להיות תלוי ביכולת של מישהו, אני שמח שזה הוא. 

הבעיה הכי גדולה עם זהבי בעצם לא קשורה לזהבי. לאיזה מצבים בדיוק הוא מגיע במשחק? בעשרת המחזורים האחרונים? כמה מצבים? 

משחק ההתקפה שלנו מזעזע ובעצם הוא לא מקבל כדורים ברחבה ושאשכרה מגיעים אליו לרגל. הכדור היחיד שהגיע אליו אתמול הוביל לפנדל. אם שיטת המשחק זה להרים כדורים לקיבינימט אז זהבי לא מתאים, הוא איטי, לא יודע לעבור שחקן ולא לוקח כדורי גובה. 

וגם המצבים ששחקנים מגיעים למצב מסירה הם מוסרים ליריב. 

29 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

הבעיה הכי גדולה עם זהבי בעצם לא קשורה לזהבי. לאיזה מצבים בדיוק הוא מגיע במשחק? בעשרת המחזורים האחרונים? כמה מצבים? 

משחק ההתקפה שלנו מזעזע ובעצם הוא לא מקבל כדורים ברחבה ושאשכרה מגיעים אליו לרגל. הכדור היחיד שהגיע אליו אתמול הוביל לפנדל. אם שיטת המשחק זה להרים כדורים לקיבינימט אז זהבי לא מתאים, הוא איטי, לא יודע לעבור שחקן ולא לוקח כדורי גובה. 

הירידה של דן ביטון פגעה הכי הרבה בזהבי. בישל לו הרבה.

50 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

חסר לקבוצה הזאת 10 אין ספק. דור מיכה או אוסקר גלוך, מישהו שמזיז את המשחק ומכניס כדורי עומק.

פותרים את זה דרך הכנפיים, לשחק עם 2 שחקני כנף שאשכרה הם באמת שחקני כנף, מילסון ודוידה. אם נשחק ככה אני בטוח שהמשחק התקפה שלנו ישתפר וגם זהבי יהנה יותר מהבאלגן שהם ייצרו במשחק.

לפני4 שעות , אלק נילאש said:

לכל אלה שמפנטזים על זה שתורג'מן ייקח אותנו אל עבר השקיעה על הגב שלו - לא יקרה. אנחנו נחייה או נמות בפלייאוף על היכולת של זהבי. כרגע זה נראה רע, על גבול הלא נעים, אבל אם כבר להיות תלוי ביכולת של מישהו, אני שמח שזה הוא. 

לא אופטימי לגבי זהבי

34 דקות לפני, car.garsia said:

חסר לקבוצה הזאת 10 אין ספק. דור מיכה או אוסקר גלוך, מישהו שמזיז את המשחק ומכניס כדורי עומק.

פותרים את זה דרך הכנפיים, לשחק עם 2 שחקני כנף שאשכרה הם באמת שחקני כנף, מילסון ודוידה. אם נשחק ככה אני בטוח שהמשחק התקפה שלנו ישתפר וגם זהבי יהנה יותר מהבאלגן שהם ייצרו במשחק.

זה נכון, אין לנו שחקן ראוי אחד שיודע למסור כדורי עומק מהקישור מלבד יוריס שעסוק בהגנה ולא מנסה מספיק

לפני10 שעות , melody said:

לא מבין מה כולכם מוצאים בקיקו? כלום לא ראינו ממנו, אם כבר כאן אמור להיכנס דביטון

מביטון ראינו מספיק. מקיקו לא.

לפני4 שעות , Armagedon said:

דן ביטון זה כמו מיטרוביץ בזמנו.

הוא לא גרוע, הוא פרווה שפעם בכמה משחקים מתעלה עם איזה ציפ או בעיטה מדהימה.

יש דימיון אבל ההבדל העיקרי הוא בעמדה.

מיטרביץ הביא מספרים מהקישור, דן ביטון ברוב המוחלט מהמשחקים משובץ כחלק מהשלישייה הקדמית, ככה שהוא גונב משבצת של שחקן נוסף שיכל להיות אופציית מסירה.

דן ביטון לא שחקן לפעולה אחרונה, ברגע שהוא מקבל כדור בשליש הקדמי הוא גם ככה חוזר אחורה ומחפש שוב את היצירה ל2 ה"קדמיים" הנוספים במקום לנסות ללכת דוך.

וואלה גם אם יתופקד בתור 10 לא בטוח שאני עדייו לא אעדיף את מיטרוביץ. אני זוכר שבזמנו קראתי למיטרוביץ במקום קשר חמישים-חמישים קשר 10-50 בגלל היכולת ההגנתית הלא קיימת שלו, דן ביטון אפילו עולה עליו באווריריותו.