Jump to content

שני השדרנים במשחק

מיכה15

Recommended Posts

אני לא בטוח שפלטקה אוהד מכבי חיפה אגב. 

הוא משדר שם ועובד ברדיו חיפה אבל הוא גם עובד ברדיו אמצע הדרך ולדעתי שם הוא התחיל בכלל.

הוא שדר מפחיד.

חלום שיכשירו לשידור את קיקה 

(לא קיקה המתווך, אלא את קיקה סמואל)!! 

שדר אדיר עם מבטא דרום אמריקאי

רק קצת יותר להתמקצע בשידור

(לתת לו מעכשיו עד סוף העונה לשדר באולפן ולא באופן רשמי, לצבור נסיון - ובעונה הבאה שדר מרכזי)..!

לא הבנתי איך אתם אומרים על פלטקביץ' של חיפה אובייקטיבי

אתם אמיתיים? הבן אדם מזיל ריר בשידורים במשחקים שלהם הוא ובן עדו וכל הפאנל שם.

מסכים איתכם שיש לו משהו מיוחד בקול שלו ובדיבור אבל אובייקטיבי הוא לא והוא גם לא מנסה להיות.

אגב אני לא כל כך מחבב את השידור שלו, הוא יותר מידי דרמטי, משדר מהלכים בדרמטיות קיצונית כאילו הוא בגמר מונדיאל, שחקן בעט החוצה הוא עושה דרמה שהכדור עבר ליד הקורה בסוף בטלויזיה רואים בעיטה סגנון אייל משומר בועט ליציע

לפני1 שעה , Replay said:

לא הבנתי איך אתם אומרים על פלטקביץ' של חיפה אובייקטיבי

אתם אמיתיים? הבן אדם מזיל ריר בשידורים במשחקים שלהם הוא ובן עדו וכל הפאנל שם.

מסכים איתכם שיש לו משהו מיוחד בקול שלו ובדיבור אבל אובייקטיבי הוא לא והוא גם לא מנסה להיות.

אגב אני לא כל כך מחבב את השידור שלו, הוא יותר מידי דרמטי, משדר מהלכים בדרמטיות קיצונית כאילו הוא בגמר מונדיאל, שחקן בעט החוצה הוא עושה דרמה שהכדור עבר ליד הקורה בסוף בטלויזיה רואים בעיטה סגנון אייל משומר בועט ליציע

שדרן של שירים ושערים

לפני9 שעות , snufkin said:

ההוא של רדיו חיפה שדר על ולמרות שהוא שרוף של חיפנ, הוא משדר משחקים באובייקטיביות ברדיו חיפה(!). שים אותו במקום כל הוייצים האלו ויהיה תענוג לכולם

הוא מעולה

לפני12 שעות , Raumdeuter said:

חלום שלי שפלטקה יהיה שדר ארצי.

פלטקה מעולה, השאלה איך הוא יהיה בטלוויזיה. ברדיו הוא אדיר, ובכלל גורם להתגעגע לתקופה של שירים ושערים בשבתות.

הזיה שאתם אומרים על פלטקביץ' שהוא מעולה. אם היה משדר אותנו אתמול הוא היה אומר פנדל לנתניה על הנגיעה של עידו שחר

חוץ מזה הוא מלחיץ לאללה בתור שדר, כל התקפה שהוא משדר זה כאילו גול בטוח למרות שאין מצב לגול בכלל

41 דקות לפני, Replay said:

הזיה שאתם אומרים על פלטקביץ' שהוא מעולה. אם היה משדר אותנו אתמול הוא היה אומר פנדל לנתניה על הנגיעה של עידו שחר

חוץ מזה הוא מלחיץ לאללה בתור שדר, כל התקפה שהוא משדר זה כאילו גול בטוח למרות שאין מצב לגול בכלל

מעולה פלטקה, מעולה. חי את המשחק, קצב טוב. ביחס לזה שהוא ברדיו חיפה הוא משדר גם גולים יריבים בהתלהבות. לא מבלבל את השכל בפרשנויות (ולכן גם סביר שבכלל לא היה מתווכח עם לוין)

כמו כל השדרים בארץ, אוהדים עם מיקרופון, לא מקצועיים, לא אובייקטיבים בלשון המעטה, מברברים שטויות ופרשנויות מיותרות, ומקבלים על זה כסף.

נדמה לי שהשדר היחיד שהיה כזה שהוא משדר ממש מאהבה לספורט עם נשמה ומקצועיות ללא קשר לקבוצה שאהד היה מאיר אינשטיין.

אבל עכשיו..כל החומר גוש חרא אין אחד לא עקום, רק מיוט.

11 דקות לפני, DanMTA said:

כמו כל השדרים בארץ, אוהדים עם מיקרופון, לא מקצועיים, לא אובייקטיבים בלשון המעטה, מברברים שטויות ופרשנויות מיותרות, ומקבלים על זה כסף.

נדמה לי שהשדר היחיד שהיה כזה שהוא משדר ממש מאהבה לספורט עם נשמה ומקצועיות ללא קשר לקבוצה שאהד היה מאיר אינשטיין.

בעניין מאיר איינשטיין צריך תמיד לעשות הפרדה ברורה בין:
1. מאיר איינשטיין השדר שהיה הכי טוב בתחום אי פעם

2. מאיר איינשטיין יושב האולפנים של הרפש ברדיו או בערוץ הספורט שהיה אדם מגעיל ומחרחר ריב שמחפש פרובוקציות ולעשות בלאגן

אתם בהזיות כולכם. פלטקה משדר משחק ליגה כאילו זה גמר גביע. ההתלהבות שלו יותר מידי גדולה וזה בולט ומפריע.

21 דקות לפני, Arthur Read said:

בעניין מאיר איינשטיין צריך תמיד לעשות הפרדה ברורה בין:
1. מאיר איינשטיין השדר שהיה הכי טוב בתחום אי פעם

2. מאיר איינשטיין יושב האולפנים של הרפש ברדיו או בערוץ הספורט שהיה אדם מגעיל ומחרחר ריב שמחפש פרובוקציות ולעשות בלאגן

כן באולפנים היה שונה, כנראה מי שנכנס למקום הארור ההוא בביוב 5 נכנס בו שד.

Just now, DanMTA said:

כן באולפנים היה שונה, כנראה מי שנכנס למקום הארור ההוא בביוב 5 נכנס בו שד.

אולי אלו ההנחיות שהם מקבלים

לטנף לטנף לטנף פלוס דיגיטל

לפני5 שעות , DanMTA said:

בגלל זה אולי עדיף שלכל קבוצה גדולה יהיה את צוות השידור שלה, כמו שיש בNba

צוות קבוע למכבי, חיפה, הפועל, בית''ר