Jump to content

מכבי - נתניה | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

1 דקה לפני, סלבה said:

מחצית מהחלשות שראיתי ממכבי, גם ביחס לתקופה האחרונה.

אנחנו פשוט לא מספיק טובים לאליפות. קבוצה לא מאומנת

שונא את המשחקים מולם בחוץ.

מקווה שאיכשהו נצליח לשים את השלישי מוקדם להרגיע את המצב כי הם יעלו עם ביטחון לחצי השני אחרי הגול המיותר.

שוב יוריס 6 זה עלבון טקטי. הוא לא יכול לשחק שם, זה מה שרובי רוצה וזה מה שנקבל. 0 עמידה טקטית, 0 שחקנים עם אוריינטציה הגנתית , 0 סגירות הגנתיות ומלא בחירת שחקנים שהם או חלשים פיסית או חלשים הגנתית. 

לא יכול לראות את כולם יוצאים ללחוץ וזה ברור שזה יגמר בשער שנספוג. מזכירים לי את ליברפול של עונה שעברה.

אחלה מחצית שלנו יחסית לזה שהאמצע שלנו לא במשחק, רעיון טוב לדחוף קדימה. אין שם דשא ונתניה משחקים גבוה.

אם נתניה לא עושים חילופים במחצית יהיה בסדר.

הגענו למצב שאנחנו מובילים 2-0 בלי לשחק. איך אנחנו נותנים להם לחזור? 

שנייה לפני הגול אמרתי הנה עכשיו נחטוף לפני המחצית. לא מפסיקים לתת ליריבות הזדמנויות. 

הדשא המסריח מזיין אותנו, הקישור לא קיים, גבי ותורג׳מן במשחק גרוע. 

ואן אובריים הכי טוב על הדשא (בגלל זה הוא גם יוחלף ראשון). 

3 דקות לפני, המכבייה said:

וואלה? לא הרגשתי ככה. אנחנו מאד לא קלינים, זה כן. 

מעט מאוד איכות של השחקנים. אני לא חושב שזה טוטאלי, אבל היום השחקנים ביכולת אישית שלא ראיתי מאז ימי מישאלוף העליזים. אגף של אבישי כהן ומלדה זה לא למכבי, את מלדה אני עוד יכול לראות משחק טוב עם מגן איכותי, אבל עם כהן זה ליריבה שלנו היום.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הגענו למצב שאנחנו מובילים 2-0 בלי לשחק. איך אנחנו נותנים להם לחזור? 

שנייה לפני הגול אמרתי הנה עכשיו נחטוף לפני המחצית. לא מפסיקים לתת ליריבות הזדמנויות. 

הדשא המסריח מזיין אותנו, הקישור לא קיים, גבי ותורג׳מן במשחק גרוע. 

ואן אובריים הכי טוב על הדשא (בגלל זה הוא גם יוחלף ראשון). 

אם הוא יוציא את אוברים ויכניס את  פרץ אני כנראה אשבור משהו

3 דקות לפני, תחיית המתים said:

שחקנים לא מספיק טובים בוא נקרא לילד בשמו

לא חושב. יש שחקנים לא רעים. עם אממן טוב היינו יכולים לפחות להאיבק אבל כרגע? הכל אצלנו רנדומלי, זה די שקוף שנפסיד גם כאן נקודות, הגנה ברמה של קבוצת תחתית. אי אפשר ככה

Just now, snufkin said:

לא חושב. יש שחקנים לא רעים. עם אממן טוב היינו יכולים לפחות להאיבק אבל כרגע? הכל אצלנו רנדומלי, זה די שקוף שנפסיד גם כאן נקודות, הגנה ברמה של קבוצת תחתית. אי אפשר ככה

ברור, זה בולט למרחקים שהקבוצה לא מאומנת בעליל, כל מאמן גנרי אחר היה מוציא הרבה יותר.

3 דקות לפני, snufkin said:

סבוריט רז שלמה אבישי ורביבו זו הגנה של מכבי נתניה לגמרי.  גבי יוריס עידו שחר  קישור של מכיב נתניה.  מלדה אגף של נתניה תורגמן חלוץ של נתניה.    יש לנו שחקנים מאוד מאוד חלשים  

6 דקות לפני, סלבה said:

מעט מאוד איכות של השחקנים. אני לא חושב שזה טוטאלי, אבל היום השחקנים ביכולת אישית שלא ראיתי מאז ימי מישאלוף העליזים. אגף של אבישי כהן ומלדה זה לא למכבי, את מלדה אני עוד יכול לראות משחק טוב עם מגן איכותי, אבל עם כהן זה ליריבה שלנו היום.

אבישי זאת חרפה. 

מחצית לא טובה אבל מעודדת מבחינות מסוימות ביחס למשחקים האחרונים בעיקר בקצב, התלהבות אגרסיביות ומשחק הגנה יחסית סביר.

באופן אישי מעדיף מחצית של נגריה ואיבודים עם עומק מאשר דומיננטיות משקרת, מסירות רוחב בלתי נגמרות ו3 התקפות סהכ במחצית, אבל זו כבר דעה סובייקטיבית.

נראה שמצב הדשא הוא גם גורם חשוב באופי המשחק משני הקבוצות שרואות שיהיה קשה ומסוכן לשחק על מסירות קצרות