Jump to content

לקראת מכבי נתניה בחוץ

דקסטר

Recommended Posts

לפני15 שעות , silentyogi said:

אחד המשחקים הקלים אם היה לנו מאמן.

חכה להם נמוך ותעלה עם התקפה מהירה של דוידה תורגמן מילסון וקיקו באמצע.

נתניה תשחק פתוח ותלחץ.

בפועל, ננסה ללחוץ גבוה ונופתע שנספוג ממתפרצת

בול. אין לי אפילו טיפת אופטימיות בגלל שיש לנו מאמן חסר ניסיון ועקשן. נוציא נקודה והוא ימשיך לשרוד. שבוע הבא מול ברדה..

31 דקות לפני, snufkin said:

בול. אין לי אפילו טיפת אופטימיות בגלל שיש לנו מאמן חסר ניסיון ועקשן. נוציא נקודה והוא ימשיך לשרוד. שבוע הבא מול ברדה..

גם יהיה הפוך

אנחנו שוב נתחיל הנעת כדור מההגנה ונאבד כדורים כמו ילדים בטרום א' שם

לפני2 שעות , erantheking21 said:

גם יהיה הפוך

אנחנו שוב נתחיל הנעת כדור מההגנה ונאבד כדורים כמו ילדים בטרום א' שם

זה מדהים איך לפני משחקים ברור מה צריך לעשות וברור מה לא צריך לעשות והוא עושה כל הזמן בדיוק את מה שלא צריך. ואחרי שיגמר תיקו במקרה הטוב, שוב ראיון של "ייצרנו מצבים, ספגנו גולים טיפשיים" או שיאשים את העונה שעברה.. איזה מתיש. המזל שלנו שב"ש לא ניצחה אז נגיע לשבוע הבא בפער של יותר ממשחק אחד מהם.

9 דקות לפני, snufkin said:

זה מדהים איך לפני משחקים ברור מה צריך לעשות וברור מה לא צריך לעשות והוא עושה כל הזמן בדיוק את מה שלא צריך. ואחרי שיגמר תיקו במקרה הטוב, שוב ראיון של "ייצרנו מצבים, ספגנו גולים טיפשיים" או שיאשים את העונה שעברה.. איזה מתיש. המזל שלנו שב"ש לא ניצחה אז נגיע לשבוע הבא בפער של יותר ממשחק אחד מהם.

מה אני אגיד לך

הקבוצות יודעות מראש להתכונן לשיטות שלו לפי ההרכב שהוא מעלה שעה קודם, מאמן צריך תוך כדי לאלתר כמו פאקו, כמו סוזה וכמו בוס.

זרקתי סקלות גבוהות, אבל קין מוקף בהרבה צוות, לא ברור למה אף אחד מהם לא משפיע עליו.

כל מה שנתניה צריכים לעשות זה לסגור את האמצע ברזל. המגנים שלנו נכנסים לאמצע במקום לרווח ולעקוף כמנטרה והכנפיים שלנו מורכבים מכנף אחד על כל הקו שאנחנו תלויים ביכולת האישית שלו. אם נתניה תסתמך היטב על הכניסה של המגינים לאמצע הם ישפילו אותנו כמו כל הקבוצות בהתקפות מעבר על הצד של המגן שנכנס, עם תשומת לב מיוחדת למצבים נייחים שלנו בהן אנחנו לרוב לא מייצרים ועוד יותר דלילים בהגנה. לחץ גבוה על כל המגרש, במיוחד בהתחלה, כי אנחנו מתעקשים על הנעה מאחור בכל מחיר, ואין לנו שוער עם משחק רגל מתאים לדבר הזה. 

אין יותר קל מלהתכונן אלינו. אין. 

52 דקות לפני, Wade said:

כל מה שנתניה צריכים לעשות זה לסגור את האמצע ברזל. המגנים שלנו נכנסים לאמצע במקום לרווח ולעקוף כמנטרה והכנפיים שלנו מורכבים מכנף אחד על כל הקו שאנחנו תלויים ביכולת האישית שלו. אם נתניה תסתמך היטב על הכניסה של המגינים לאמצע הם ישפילו אותנו כמו כל הקבוצות בהתקפות מעבר על הצד של המגן שנכנס, עם תשומת לב מיוחדת למצבים נייחים שלנו בהן אנחנו לרוב לא מייצרים ועוד יותר דלילים בהגנה. לחץ גבוה על כל המגרש, במיוחד בהתחלה, כי אנחנו מתעקשים על הנעה מאחור בכל מחיר, ואין לנו שוער עם משחק רגל מתאים לדבר הזה. 

אין יותר קל מלהתכונן אלינו. אין. 

שבירו, אברהם וכו' יביכו אותנו במעברים דרך הקווים. אנחנו כרגיל ננסה דרך האמצע. המזל הוא שנתניה לא קבוצת הגנה גדולה וכנראה שנצליח להביא איזה גול ביכולת אישית. לספוג בטוח שנספוג. לכן מהמר על 1-1 סולידי, מקווה שלא יהיה יותר גרוע. המאמן שלנו חסר מושג

35 דקות לפני, elad5050 said:

תקראו לי נאיבי, אבל אני מאמין במכבי. עכשיו יותר מתמיד.

ניצחון משכנע והביטחון חוזר. יאללה לתת בראש!

לא צריך לשכנע, רק לחצוב שני ניצחונות. 

לא קרה לנו יותר מדי זמן 

ניצחונות על נתניה וב"ש ואני מאמין שאפשר לשנות את המסלול של העונה 

שני שחקני אגף, ואחד מזהבי או תורגמן.. כל השאר בונוס.

הייתי שמח לראות את מוסקרה חוזר להרכב.

ברור לי  שרובי יפתח עם  משפתי,וימשיך עם זהבי ותורגמן שמשחקים גרוע יחד בעיקר מצידו של תורגמן שלו יש ליקויים בהבנת המשחק..

1 hour ago, Dalembert said:

לא צריך לשכנע, רק לחצוב שני ניצחונות. 

לא קרה לנו יותר מדי זמן 

ניצחונות על נתניה וב"ש ואני מאמין שאפשר לשנות את המסלול של העונה 

וואו