Jump to content

לקראת מכבי נתניה בחוץ

דקסטר

Recommended Posts

לפני5 שעות , yello said:

מה הסיכוי שהעקשן הזה משנה משהו בהרכב ?

וגם, איזה הגנה חלשה יותר ?

אבישי - שלמה - סאבו - רביבו

רז מאיר - בלוריאן - פאסי - מורגן

של הפועל.

משפתי

רביבו סבוריט שלמה כהן

יוריס

קניקובסקי פרץ

מילסון זהבי דביטון

אין סיכוי שהוא יפתח אחרת אה, אולי אם יהיה לנו מזל אדו יכנס דקה 88

לפני4 שעות , הלב_הוא_שוב_ישמח said:

סתם דברים?

ההתעלמות המוחלטת מאירועי ה7.10 אחרי ששאלו אותו,זה נראה לך סבבה?

השנאה אליו היא ענקית והדברים שאני מאחל לו הם רעים.

שמתי לב שכבר בכמה נושאים אתה מפזר עליו רעל בנושא הזה, והספיק לי לקרוא את הרעל הזה.

מה שרובי עשה בנוגע ל-7.10 זה הכי פרו ישראל שיש באירלנד. עצם זה שהוא כאן, ואשתו מפרסמת פוסטים פרו ישראלים זה הכי פרו - ישראל שתקבל.

מה אתה מצפה שיעשה על האש לחיילים בחאן יונס? לבן אדם יש משפחה, קריירה ומדינה שהיא לא ישראל. תתפלא ותוציא את הראש מהתחת .

תנשום ומצפה מהמנהלים כבר לעצור את הרעל הזקיק שאתה מקפיד לפזר בכל הפורום בנושא הזה.

7 דקות לפני, KIMHI said:

שמתי לב שכבר בכמה נושאים אתה מפזר עליו רעל בנושא הזה, והספיק לי לקרוא את הרעל הזה.

מה שרובי עשה בנוגע ל-7.10 זה הכי פרו ישראל שיש באירלנד. עצם זה שהוא כאן, ואשתו מפרסמת פוסטים פרו ישראלים זה הכי פרו - ישראל שתקבל.

מה אתה מצפה שיעשה על האש לחיילים בחאן יונס? לבן אדם יש משפחה, קריירה ומדינה שהיא לא ישראל. תתפלא ותוציא את הראש מהתחת .

תנשום ומצפה מהמנהלים כבר לעצור את הרעל הזקיק שאתה מקפיד לפזר בכל הפורום בנושא הזה.

גבר אם רע לך תחסום אותי ותתקדם,

אם זה היה המאמן של חיפה שמתעלם מהטבח הייתם חוגגים,הצביעות פה חוגגת.

לא מלכלך על השחקנים ומעודד 90 דק זו דעתי,אתה מוזמן להתקדם אם רע לך.

לפני13 שעות , קובי השועל said:

אני מבין שלייבוביץ' נשלח לדרבי חיפני לוודא הריגה?

שלחו אותו לבלומפילד לVAR לוודא שהפועל תתקרב לפלייאוף העליון ושריינה תסתבך

את שניר לוי ואלי חכמון שלחו לדרבי

1 hour ago, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

גבר אם רע לך תחסום אותי ותתקדם,

אם זה היה המאמן של חיפה שמתעלם מהטבח הייתם חוגגים,הצביעות פה חוגגת.

לא מלכלך על השחקנים ומעודד 90 דק זו דעתי,אתה מוזמן להתקדם אם רע לך.

לתפיסתך, רובי קין האנטשימי שונא ישראל, שמח שה7 באוקטובר קרה? 

27 דקות לפני, אקיטה said:

לתפיסתך, רובי קין האנטשימי שונא ישראל, שמח שה7 באוקטובר קרה? 

לא יודע אם להגיד שמח,אבל לדעתי,לא כזה אכפת לו,אם זה היה קורה במדינה אחרת הוא היה מגנה.

זה לא משנה,הבנתי גם ככה שרמת הצביעות פה היא מהגבוהות שיש.

50 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

לא יודע אם להגיד שמח,אבל לדעתי,לא כזה אכפת לו,אם זה היה קורה במדינה אחרת הוא היה מגנה.

זה לא משנה,הבנתי גם ככה שרמת הצביעות פה היא מהגבוהות שיש.

שמע, אתה קורא לו על בסיס קבוע אנטישמי שונא ישראל, זו האשמה, בעיניי מאוד חמורה. אנחנו לא מדברים פה כמובן על מקרה של שופט מעצבן באירופה שבלהט הרגע פולטים "שופט אנטישמי", אתה עושה זאת על בסיס קבוע כבר כמה שבועות, ממש מכוון לשם.

עכשיו שלא תבין לא נכון, מאמן מכבי תל אביב שלא מתבטא באופן נחרץ בנושא הזה, מאכזב מאוד. כנראה שגם פחדן שמפחד מהתגובות מבית. מפחד שהתקשורת משני הצדדים כהרגלה תעשה על זה טררם ובלאגן שיפגע בעיקר בו ומשפחתו. יכול להיות שכמו שאתה טוען, באמת פשוט לא אכפת לו.

אבל, אדם אנטישמי שונא ישראל ב אידאולוגיה שלו זה אדם שמעוניין שמדינת ישראל ויהודים בכלל ימחקו מהעולם הזה. זה אדם שלא היה מגיע להתפרנס פה מלכתחילה ובטח שלא עומד כל שבוע דקת דומיה לזכר נרצחים.

אז אני מפציר בך ובדומיך (וגם בפוליטקאים הסמרטוטים שלנו שדוחפים לז'רגון כזה), תפסיקו להוזיל את המושגים האלה כאילו היו שרמוטה בצומת.

רובי קין לא אנטשימי ולא שונא ישראל, כמו שהוא גם לא גיבור ישראל וחסיד אומות עולם, העובדות ומעשיו מעידים על כך. אז במקום לקרוא לאחרים שמבינים את זה צבועים, תבין שמה שאתה עושה שאתה מתבטא ככה זה בעיקר להשליך את הכאב שלך כישראלי על אדם זר.

1 hour ago, אקיטה said:

שמע, אתה קורא לו על בסיס קבוע אנטישמי שונא ישראל, זו האשמה, בעיניי מאוד חמורה. אנחנו לא מדברים פה כמובן על מקרה של שופט מעצבן באירופה שבלהט הרגע פולטים "שופט אנטישמי", אתה עושה זאת על בסיס קבוע כבר כמה שבועות, ממש מכוון לשם.

עכשיו שלא תבין לא נכון, מאמן מכבי תל אביב שלא מתבטא באופן נחרץ בנושא הזה, מאכזב מאוד. כנראה שגם פחדן שמפחד מהתגובות מבית. מפחד שהתקשורת משני הצדדים כהרגלה תעשה על זה טררם ובלאגן שיפגע בעיקר בו ומשפחתו. יכול להיות שכמו שאתה טוען, באמת פשוט לא אכפת לו.

אבל, אדם אנטישמי שונא ישראל ב אידאולוגיה שלו זה אדם שמעוניין שמדינת ישראל ויהודים בכלל ימחקו מהעולם הזה. זה אדם שלא היה מגיע להתפרנס פה מלכתחילה ובטח שלא עומד כל שבוע דקת דומיה לזכר נרצחים.

אז אני מפציר בך ובדומיך (וגם בפוליטקאים הסמרטוטים שלנו שדוחפים לז'רגון כזה), תפסיקו להוזיל את המושגים האלה כאילו היו שרמוטה בצומת.

רובי קין לא אנטשימי ולא שונא ישראל, כמו שהוא גם לא גיבור ישראל וחסיד אומות עולם, העובדות ומעשיו מעידים על כך. אז במקום לקרוא לאחרים שמבינים את זה צבועים, תבין שמה שאתה עושה שאתה מתבטא ככה זה בעיקר להשליך את הכאב שלך כישראלי על אדם זר.

אז בוא אסביר לך אני מרגיש,אני שב7.10 הוקפץ למיל(ואני בטוח לא היחיד פה),איבד חברים ליחידה בישובים,שואה שנעשתה בשנית,טבח נוראי, רואה את המאמן של הקבוצה שאני מלווה אותה עשרות שנים וכל כך אוהב,מתעלם ולא פעם אחת מהטבח,אז תנסה להתסכל מהצד של אחרים ולא לשפוט.

40 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

אז בוא אסביר לך אני מרגיש,אני שב7.10 הוקפץ למיל(ואני בטוח לא היחיד פה),איבד חברים ליחידה בישובים,שואה שנעשתה בשנית,טבח נוראי, רואה את המאמן של הקבוצה שאני מלווה אותה עשרות שנים וכל כך אוהב,מתעלם ולא פעם אחת מהטבח,אז תנסה להתסכל מהצד של אחרים ולא לשפוט.

איפה ראית אותי שופט את הרגשות שלך בדיוק? גם אותי חוסר ההתייחסות והאכפתיות של רובי קין בתקשורת, מאמן הקבוצה שאני אוהד, מאכזב, כתבתי בתגובה שלי אליך ובעבר במקרים ודיונים אחרים. רובי גם אם יביא השנה את כל התארים כולל הקונפרנס, לא יהיה גיבור עבורי ודמות להעריץ, לעולם.

אבל האם זה מגיע מזה שהוא שונא אותי ואת העם שלי ושהוא אויב של מדינת ישראל? ואללה, לא.

אם נלך על פי הלוגיקה הזו, אוסקר גרסיה למשל גם אנטישמי שונא ישראל, הוא בכלל ברח מפה בתקופת מלחמה.

אחד המשחקים הקלים אם היה לנו מאמן.

חכה להם נמוך ותעלה עם התקפה מהירה של דוידה תורגמן מילסון וקיקו באמצע.

נתניה תשחק פתוח ותלחץ.

בפועל, ננסה ללחוץ גבוה ונופתע שנספוג ממתפרצת

כל פעם שאני רואה הודעה על רובי האנטישמי מסתכל מי כתב ורואה 'הלב הוא שוב ישמח'  הבנו אח. לא צריך כל נושא לחפור לנו על זה הנקודה שלך הובהרה

לפני2 שעות , החתול הצהוב said:

חלמתי על המשחק.  היינו בפיגור 1 והשווינו.

ואז הם דפקו לנו בומבה מחוץ לרחבה ועלו ליתרון 1-2...

עוד יש לי טראומה מהבומבה של טוואמסי שנה שעברה.

23 דקות לפני, תחיית המתים said:

כל פעם שאני רואה הודעה על רובי האנטישמי מסתכל מי כתב ורואה 'הלב הוא שוב ישמח'  הבנו אח. לא צריך כל נושא לחפור לנו על זה הנקודה שלך הובהרה

אתה מוזמן להתקדם הלאה ולחסום אח.

1 hour ago, אקיטה said:

איפה ראית אותי שופט את הרגשות שלך בדיוק? גם אותי חוסר ההתייחסות והאכפתיות של רובי קין בתקשורת, מאמן הקבוצה שאני אוהד, מאכזב, כתבתי בתגובה שלי אליך ובעבר במקרים ודיונים אחרים. רובי גם אם יביא השנה את כל התארים כולל הקונפרנס, לא יהיה גיבור עבורי ודמות להעריץ, לעולם.

אבל האם זה מגיע מזה שהוא שונא אותי ואת העם שלי ושהוא אויב של מדינת ישראל? ואללה, לא.

אם נלך על פי הלוגיקה הזו, אוסקר גרסיה למשל גם אנטישמי שונא ישראל, הוא בכלל ברח מפה בתקופת מלחמה.

כנראה שנאלץ לא להסכים,בכל אופן אני רואה שלאנשים מפריע דעותיי על רובי,אפסיק להגיב עליו.

לפני3 שעות , החתול הצהוב said:

חלמתי על המשחק.  היינו בפיגור 1 והשווינו.

ואז הם דפקו לנו בומבה מחוץ לרחבה ועלו ליתרון 1-2...

בומבה מחוץ לרחבה זה המשחקים מול בית''ר

מול נתניה זה שבירות נבדל על חצי מגרש ודהירה עד השער

לא מעלה שום הרכב שהיתי מעלה כי ברור שרביבו, תורגמן באגף, זהבי 9  ובאמצע פרץ ויוריס יחד עם גבי.

לצערי איבדתי אמון סופית ברובי אחרי חיפה והיתי מאוד בעדו