Jump to content

שרן ייני

דקסטר

Recommended Posts

מהה? מאיפה זה בא?

קודם כל בריאות לשרן, חבל מאוד שככה מסיימים קריירה, שיהיה לו בהצלחה בתפקיד מקצועי!!

לפני שעה אמרתי שהוא צריך לפתוח מגן

אז אין לנו אפילו מגן ימני שני בסגל, אפילו לא שני

לצערי הרב הוא כנראה לא יחזור לשחק במכבי. בגיל ובפציעה כזו כבר הוא ייצא מהלופ..

תודה אל קפיטן!!!!

ועכשיו תביאו לו צלחת.

הקפטן הכי גדול בכדורגל הישראלי בכל הזמנים ואחד הכדורגלים הכי משפיעים בארץ.

גם מקצועית הוא היה טוב, מעולם לא קיבל בוז או קללות בגלל יכולת לא טובה, כי הוא תמיד היה טוב במשחק שלו ובכלל בתפקיד שלו.

כשהוא יפרוש צריך להפריש את החולצה שלו

24 דקות לפני, Replay said:

גם מקצועית הוא היה טוב, מעולם לא קיבל בוז או קללות בגלל יכולת לא טובה, כי הוא תמיד היה טוב במשחק שלו ובכלל בתפקיד שלו.

אחי אתה מוגזם ממש

יניב קטן,אבי נימני,אליניב ברדה היו יותר גדולים ממנו 

שרן ייני בחיים לא היה שחקן מוביל במכבי תל אביב אז אי אפשר להיות קפטן הכי גדול בהיסטוריה של הכדורגל מבלי להיות שחקן מוביל

בקבוצה 

16 דקות לפני, BMTA said:

אחי אתה מוגזם ממש

יניב קטן,אבי נימני,אליניב ברדה היו יותר גדולים ממנו 

שרן ייני בחיים לא היה שחקן מוביל במכבי תל אביב אז אי אפשר להיות קפטן הכי גדול בהיסטוריה של הכדורגל מבלי להיות שחקן מוביל

בקבוצה 

אענה לך בקצרה, תבין מה שתבין, המכנה המשותף של שניים מהם שהם שיחקו במועדונים אחרים, והשחקן השלישי רב לא מעט פעמים עם הקהל שלו.

לייני זה לא קרה. תבין מה שתבין.

לא יודע אם יש פה מישהו מההנהלה/שחקנים/המנקי אסלות בבלומפילד שקורא כאן,אבל אם כן אז יש לי רק בקשה אחת:תביאו לו צלחת.

@Replay מסכים איתך שאחרי פרישתו גם מספר 21 צריך להיות מופרש.

אגב,לכל מי שמציע שהוא ייאמן או יבצע תפקיד מקצועי כלשהו,תעזבו את שרן לבד ואל תפגעו לו במורשת שלו במכבי אני מתחנן.

לפני8 שעות , Replay said:

שרן ייני בעבר זכה להמון עלבונות מהקהל,

קראו לו בזמנו שירנית וירדו עליו מקצועית. לפני שהוא הוסב בהצלחה לעמדת הבלם והמגן הימני הוא שיחק כקשר בצעירותו, אבל לא ממש הצליח בעמדה הזאת מקצועית.

מעבר לכך מסכים שהוא אחד הגדולים, האישיות שלו זה דבר שחסר בכדורגל היום ובהחלט ראוי שיפרישו את החולצה שלו.

אני לא בעד להפריש חולצות - לא הפרישו לאלי ויונה פוקס, שייע גלזר ועוד רבים וטובים מאז- מיקו בלו למשל שהוא שיאן ההופעות.

איפה הגבול? הקריטריונים? גם לגבי זהבי ואחרים אחזיק באותה הדעה.

מה גם שבכדורגל לרוב שיחקו עם אותם המספרים ואין פול גדול כנט בספורט האמריקאי.

מכבי תא כמועדון יותר גדולה מכל שחקן בודד וזה צריך להשאר ככה.

3 דקות לפני, החתול הצהוב said:

האמת שמאז שעברו למספרים של 99-1 אין בעיה כבר להפריש מבחינה טכנית (מבלי להכנס לשאלה  אם צריך להפריש את המס' של ייני או לא)

אני חושב שכל היופי זה להפוך מספרים לאייקונים עבור המועדון(מספרי 7 ביונייטד למשל). במכבי יש מספרים אייקונים, 5, 15, 8, 7, 9. לא מפריש אף מספר. 

26 דקות לפני, המכבייה said:

אני חושב שכל היופי זה להפוך מספרים לאייקונים עבור המועדון(מספרי 7 ביונייטד למשל). במכבי יש מספרים אייקונים, 5, 15, 8, 7, 9. לא מפריש אף מספר. 

גם זו אופציה למרות שאני מחזיק בתיאוריה שלכל מספר יש את הסיפור שלו(אם לצורך העניין זהבי יפרוש העונה אז אני מצפה שידעו טוב מאוד לא לתת את המספר שלו לאיזה שחקן 15 בסגל שלנו שרוצה את המספר כי הוא יפה על הגב אבל לא יהיו עוד כמו שרן אז אני מצפה להפרשת המספר שלו בתום קריירת המשחק).

לפני10 שעות , המכבייה said:

במכבי אגב בפועל הפרישו את 8