Jump to content

נושא ברק בכר רשמי

Recommended Posts

אין להם בושה, מועדון רקוב.

קצת קלאס מול מאמן ששמתם אותו בפרונט כשק חבטות. לא למדו שם כלום בכרמל, אשכרה הקהל בחסות רדיו חיפה פיטר את דגו ומינה את בכר.

1 דקה לפני, קובי השועל said:

אין להם בושה, מועדון רקוב.

קצת קלאס מול מאמן ששמתם אותו בפרונט כשק חבטות. לא למדו שם כלום בכרמל, אשכרה הקהל בחסות רדיו חיפה פיטר את דגו ומינה את בכר.

מה רקוב בזה? 

שרפו עונת מעבר עם מאמן מהנוער ועכשיו מחזירים את המאמן הישראלי הכי טוב שאפשר, אחלה ניהול.

מה עדיף לחכות לסוף אוגוסט כדי להחתים מאמן? 

11 דקות לפני, nirnir20 said:

מה רקוב בזה? 

שרפו עונת מעבר עם מאמן מהנוער ועכשיו מחזירים את המאמן הישראלי הכי טוב שאפשר, אחלה ניהול.

מה עדיף לחכות לסוף אוגוסט כדי להחתים מאמן? 

מה הקשר למה שכתבתי?

אנסו אותו תקשורתית.

מה העדיפות העזה הזאת לא לעבוד בשקט ולמצוץ לקהל כל היום? כמועדון הם לא יתבגרו לעולם.

ואני אומר לך פה מידיעה שבכר עוד רחוק מאוד מכל מקום ולא אוסיף עוד.

6 דקות לפני, קובי השועל said:

לא נכון

57 דקות לפני, קובי השועל said:

מה הקשר למה שכתבתי?

אנסו אותו תקשורתית.

מה העדיפות העזה הזאת לא לעבוד בשקט ולמצוץ לקהל כל היום? כמועדון הם לא יתבגרו לעולם.

מה הקשר למה שכתבת? 

צטט

אשכרה הקהל בחסות רדיו חיפה פיטר את דגו ומינה את בכר

קשור מאוד לדעתי.

אין קשר ללעבוד בשקט, אם הם באמת מנסים כבר לסגור את בכר לעונה הבאה זאת לא דוגמה למועדון רקוב, אםכבר להפך, זה כל מה שאני אומר. 

לא צריך לחפש בכוח איפה שאין, חיפה מעדון רקוב בגלל מיליון ואחד סיבות, להביא את בכר עונה הבאה זה בגדר חובה מבחינתם. 

1 hour ago, קובי השועל said:

תבין סנופקין, בעונה הבאה יעמוד במכבי על הקווים או רובי או ברק.

הלוואי אחי

1 hour ago, nirnir20 said:

מה הקשר למה שכתבת? 

קשור מאוד לדעתי.

אין קשר ללעבוד בשקט, אם הם באמת מנסים כבר לסגור את בכר לעונה הבאה זאת לא דוגמה למועדון רקוב, אםכבר להפך, זה כל מה שאני אומר. 

לא צריך לחפש בכוח איפה שאין, חיפה מעדון רקוב בגלל מיליון ואחד סיבות, להביא את בכר עונה הבאה זה בגדר חובה מבחינתם. 

אולי לא ניסחתי נכון, הקהל שם בחסות רדיו חיפה מנסה להוביל את המועדון למהלך בכל האמצעים. זה מביך בעיניי שמועדון מתנהל באמצעות תוכנית רדיו והדובר שם מחפש למצוץ 24/7.

אני לא חושב שבכר הפתרון שם, אני חושב שעם הסגל שהיה לבכר גם מימר ורבש לוקחים אליפות.

אולי פשוט צריך להודות שלאבד בעונה-עונה וחצי את אצילי, אבו פאני, בטובנסיקה, נטע, ג'וש, המגן שמאלי שכחתי את השם שלו, שרי, סבע, חזיזה ועוד.. זה פשוט יותר מידי וקריסה מוחלטת של הסגל. עם מי הוא יעבוד שם בדיוק? ועוד אחרי שחלאילי השחקן היחיד שם בערך גם עוזב, בוא הוא לא טיפש ואני מאמין שהוא מבין את זה. מה גם שאנחנו עדיין במלחמה ואיזה תחלופות יש לסגל הכושל שלהם?

לפני8 שעות , קובי השועל said:

אולי לא ניסחתי נכון, הקהל שם בחסות רדיו חיפה מנסה להוביל את המועדון למהלך בכל האמצעים. זה מביך בעיניי שמועדון מתנהל באמצעות תוכנית רדיו והדובר שם מחפש למצוץ 24/7.

אני לא חושב שבכר הפתרון שם, אני חושב שעם הסגל שהיה לבכר גם מימר ורבש לוקחים אליפות.

אולי פשוט צריך להודות שלאבד בעונה-עונה וחצי את אצילי, אבו פאני, בטובנסיקה, נטע, ג'וש, המגן שמאלי שכחתי את השם שלו, שרי, סבע, חזיזה ועוד.. זה פשוט יותר מידי וקריסה מוחלטת של הסגל. עם מי הוא יעבוד שם בדיוק? ועוד אחרי שחלאילי השחקן היחיד שם בערך גם עוזב, בוא הוא לא טיפש ואני מאמין שהוא מבין את זה. מה גם שאנחנו עדיין במלחמה ואיזה תחלופות יש לסגל הכושל שלהם?

הם באמת איבדו כמעט את כל העוגנים שלהם אבל במקומם אם בכר על המדף, רב"ש בנבחרת ומצב ביטחוני שלא ממש מאפשר הבאת זרים נורמליים, זה לגמרי טבעי שהם יתאבדו על בכר וכמה שיותר מהר כדי שאנחנו לא נכנס לתמונה. 

לפני9 שעות , קובי השועל said:

אני דווקא חושב שבמקרה הזה לפחות, המועדון הוא שהחליט על המהלך, ובכדי שלא לצאת זבלים מול דגו שרק לפני חודש הוכתר כמאמן העונה על ידם ובכדי לא להרוס את הנאום של "הנשיא" שהבטיח שדגו במועדון למשך שנים קדימה ולא ייבחן רק על פי עונה אחת, אז מפעילים את מכונת הרעל הפרטית שלהם בכדי לעשות לו דה לגיטימציה, ובכדי שהמהלך הזה ששוב מראה כמה שפתטי הכרזה "האדם לפני השחקן", יעבור יותר חלק.. 

לפני9 שעות , קובי השועל said:

נראה לך שבכר חותם בלי התחייבות משחר לצ'ק פתוח בכל מה שקשור לרכש? 

גם בב"ש וגם בחיפה הבנאדם השתגע כמו בחורה ישראלית בזארה אתונה. 

לפני6 שעות , snufkin said:

הם באמת איבדו כמעט את כל העוגנים שלהם אבל במקומם אם בכר על המדף, רב"ש בנבחרת ומצב ביטחוני שלא ממש מאפשר הבאת זרים נורמליים, זה לגמרי טבעי שהם יתאבדו על בכר וכמה שיותר מהר כדי שאנחנו לא נכנס לתמונה. 

כן אבל לא הכל נבואות אמת.

הוא לא טיפש, אחרי שחלאילי עוזב מה נשאר שם בדיוק? קינדה עם חצי ברך, חזיזה לא ידוע מצבו, הגנה סבבה וחוץ מזה כלום. לך תבנה עכשיו במלחמה קבוצה חדשה כי זה לא יספיק לו לאליפות בחיים.

הרכב מסתמן שלהם כרגע לעונה הבאה

כיוף

זר שון סק פינגולד

ג'אבר מוחמד 

קינדה? רפאלוב זר

זר

ויש בספסל נגיד את דין דוד וחזיזה אם יחזור

זה לא לאליפות וקינדה ורפאלוב באותו תפקיד

חייב להגיד משהו על בכר

הוא אהבל אם חוזר לחיפה.

מצד אחד אם ילך לו טוב ויקח שוב אליפות אז מה יגידו? בסדר לקחת עוד אליפות, הכל מוכר וידוע... 

מצד שני אם לא יקח אליפות מה יגידו? יחרבנו עליו כמו שעושים עם כל מאמן שם...

לדעתי זה צעד בעייתי בשבילו למרות שזה "הבית" כביכול...

16 דקות לפני, Davidna said:

חייב להגיד משהו על בכר

הוא אהבל אם חוזר לחיפה.

מצד אחד אם ילך לו טוב ויקח שוב אליפות אז מה יגידו? בסדר לקחת עוד אליפות, הכל מוכר וידוע... 

מצד שני אם לא יקח אליפות מה יגידו? יחרבנו עליו כמו שעושים עם כל מאמן שם...

לדעתי זה צעד בעייתי בשבילו למרות שזה "הבית" כביכול...

האופציה השניה היא נבחרת

1 hour ago, קובי השועל said:

הרכב מסתמן שלהם כרגע לעונה הבאה

כיוף

זר שון סק פינגולד

ג'אבר מוחמד 

קינדה? רפאלוב זר

זר

ויש בספסל נגיד את דין דוד וחזיזה אם יחזור

זה לא לאליפות וקינדה ורפאלוב באותו תפקיד

לא רואה תסריט שאצילי ונטע לא חוזרים

בכר יהיה במכבי.

התרחיש היחיד שזה לא יקרה זה אם הוא יעדיף לסגור חיפה מעכשיו ולא לחכות לסוף העונה כשרובי יודיע שהוא עוזב

בכר יהיה במכבי בעונה הבאה בוודאות! מידיעה!
השאלה איזה מכבי.

וברצינות, יש לו רק מה להפסיד בקבוצה ישראלית לדעתי. הוא יהיה בחיפה. אבל לדעתי הוא צריך לחפש עוד קבוצה בחו"ל בכל הכח.

לפני3 שעות , קובי השועל said:

כן אבל לא הכל נבואות אמת.

הוא לא טיפש, אחרי שחלאילי עוזב מה נשאר שם בדיוק? קינדה עם חצי ברך, חזיזה לא ידוע מצבו, הגנה סבבה וחוץ מזה כלום. לך תבנה עכשיו במלחמה קבוצה חדשה כי זה לא יספיק לו לאליפות בחיים.

יביאו לו את אצילי ולביא וישפכו כסף בתוך הליגה על יונה ף. יחליפו 3 זרים

לפני1 שעה , winteraviv said:

בכר אצלנו
ברדה בחיפה
מימר בב״ש

אם קין עוזב ואכן הלחשושים מהכרמל על בכר נכונים, אז ברקע המצב הביטחוני אולי ברדה לא אופציה רעה