Jump to content

נושא ברק בכר רשמי

Recommended Posts

1 hour ago, פנחס שוף said:

גם וואן לובן לא העלה אותו והוא אמור להכיר אותו הכי טוב בעולם

שואן לויבן אימן הוא קפץ ישר מנערים א' לנוער, זה היה מוקדם יחסית...ברגע שראו בנוער שהוא יהלום מגולם שצריכים לנצל כל דקה שלו בבוגרת כי זה עניין של זמן, העלו אותו ישר

אני זוכר שדן ביטון נפצע והיה חסר לנו 10, כולם אמרו פה וכתבו למה לא מנסים את גלוך, זה פיקציה להגיד שקראסטאיץ "גילה" אותו, הוא לא גילה אותו

כל ילד בן 12 ידע שגלוך כשרון.

מה נסגר עם ראובן עטר? חח מאיפה הוא חזר פתאום ומתחיל להתבטא כל שני וחמישי עם אמירות מנותקות?

איזה ראיון הזייה בספורט1 כמה חרא יצא לו מהפה.

5 דקות לפני, רן יעקובי said:

מה נסגר עם ראובן עטר? חח מאיפה הוא חזר פתאום ומתחיל להתבטא כל שני וחמישי עם אמירות מנותקות?

מה אמר?

עוד מאמן כושל שהפך להיות פרשן יודע כל

21 דקות לפני, duduha said:

מה אמר?

עוד מאמן כושל שהפך להיות פרשן יודע כל

הזייה, אנחנו ואנחנו ואנחנו ״ ״מכבי קבוצה חלשה״ חיפה יותר טובה בהרבה״ בנאדם פסיכי.

1 hour ago, רן יעקובי said:

הזייה, אנחנו ואנחנו ואנחנו ״ ״מכבי קבוצה חלשה״ חיפה יותר טובה בהרבה״ בנאדם פסיכי.

הטבלה לא משקרת

לפני16 שעות , Replay said:

הייתי מביא את קרסטאיץ' בחזרה שיגלה לנו עוד איזה גלוך מהנוער.

מה צריך את קרסטאיץ? זה שמיץ משקיע כל עונה 30 מיליון שח בנוער, ואין לך 3 שחקני סגל מהנוער קבועים, כולל אחד הרכב קבוע, זה כבר כישלון, זה שאתה לא מוציא לאירופה כל קיץ שחקן אחד לפחות, זה כישלון,תראו מה קורה במכבי פת בהשקעה של 6-7 מיליון שח בעונה בנוער וכם הגזמתי אולי פחות מזה, ואן לוון לקח פה מיליונים ממיצ כדי לשבת כל היום בחוף ים ולחפש בחורות, הפורטוגלי שהיה פה גם לא היה מחובר אין לו מושג בכלל, אני מאוד מקווה שההחתמה של ברומר תביא איתה סוף סוף שינוי ושמיץ יילך בקו הזה של שחקני עבר שמזוהים עם המועדון ובכלל אנשי מקצוע שבאים לעבוד ולא לאכול חינם, לצערי יש אנשים במערכת של מכבי שממזמן לא צריכים להיות פה ואני לא אנקוב בשמות , זה הזמן לניקוי אורוות. 

41 דקות לפני, duduha said:

הטבלה לא משקרת

בגלל זה החתימו את בכר? 

איך הם גם הכי טובים גם מקום 2 גם לא בגביע וגם החליפו מאמן 

לפני2 שעות , רן יעקובי said:

בערוץ הספורט הבינו שאין להם מספיק כתבי חצר מחיפה אז החליטו להוסיף עוד אחד
החליטו לקחת מאיפה כמובן? רדיו חיפה.
אל תתפלא אם תראה שידור של שער השבת עם שרון פרי, קטן וראובן.

13 דקות לפני, אם אין אני לי נמני said:

בגלל זה החתימו את בכר? 

איך הם גם הכי טובים גם מקום 2 גם לא בגביע וגם החליפו מאמן 

שכחת לכתוב מקום שני בפער דוספרתי

43 דקות לפני, פרנק סינטרה said:

קדנציות שניות בד״כ פחות מוצלחות מהראשונות

במיוחד שבכר תמיד הגיע לקבוצות במומנטום טוב ודי מוכנות, תהיה לו סיטואציה בקיץ שהוא עוד לא התמודד איתה ממש. יש לי הרגשה שזה ייכשל

לפני1 שעה , החתול הצהוב said:

בחיפה שלמה הביא דאבל בקדנציה ב' שלו שם

1. תמיד יהיו גם מקרים כאלה, אבל זה לדעתי היוצא מן הכלל שלא מעיד על הכלל. ע״ע אברם, אוסקר ואיביץ׳ אצלנו.

2. אם אנחנו לוקחים אליפות, אני שקט עם רובי קין ממשיך לעונה נוספת.

3. דל״פ - לא חושב שנגמרה העונה בעקבות בכר, כבר הוכחנו שיש לנו יכולת מרשימה לשלשל דברים שכבר נראים סגורים.

1 hour ago, לא מוצא היגיון said:

אם דגו לוקח אליפות - להביא

ואם הוא מסיים שני במרחק נקודה מהאליפות?  אם אתה חושב שהוא מספיק טוב אז אחלה, אם לא אז גם לגיטימי, אבל לבדוק אותו במסרקות ברזל האם יסיים עם תואר או לא זה לא רציני בעיניי.

אגב, אם הוא יגמור את העונה הזו עם האליפות, אז צריך לסגור לאלתר את המועדון כדורגל שלנו.. 

לפני1 שעה , פרנק סינטרה said:

1. תמיד יהיו גם מקרים כאלה, אבל זה לדעתי היוצא מן הכלל שלא מעיד על הכלל. ע״ע אברם, אוסקר ואיביץ׳ אצלנו.

2. אם אנחנו לוקחים אליפות, אני שקט עם רובי קין ממשיך לעונה נוספת.

3. דל״פ - לא חושב שנגמרה העונה בעקבות בכר, כבר הוכחנו שיש לנו יכולת מרשימה לשלשל דברים שכבר נראים סגורים.

אצלנו פעם אחרונה מאמן בקדנציה ב' הביא אליפות נראה לי בשנות ה-40' (פעם בדקתי את זה).

לקשטן ולדוביד שוויצר אגב יש נתון מרשים ממש: הם זכו באליפות בקדנציה א',ב',ו-ג' שלהם בבית"ר ובהפועל (בהתאמה)

41 דקות לפני, החתול הצהוב said:

אצלנו פעם אחרונה מאמן בקדנציה ב' הביא אליפות נראה לי בשנות ה-40' (פעם בדקתי את זה).

לקשטן ולדוביד שוויצר אגב יש נתון מרשים ממש: הם זכו באליפות בקדנציה א',ב',ו-ג' שלהם בבית"ר ובהפועל (בהתאמה)

בינתיים עושה רושם שבכר הוא מאמן מהסוג הקשטני ולא מהסוג הגרנטי

לפני21 שעות , קמחי said:

קוסמיק כבר כתב כאן בעבר שהיה קרוב לחתום טרם ההגעה של קין בקיץ. אני יכול לכתוב בביטחון גמור שהוא מאוד רוצה לחזור.

רק שיהיה ברור, לא טוען שהבאת פה חרטא. 

פשוט מאמין שזה לא יקרה (לא מידע, אבל בכל זאת מכבי וזה). 

ולכן צריך להשעות אותך מהפורום כעונש על זה שאתה סתם מדליק אותי על משהו שלא יקרה (שוב, כי לא מאמין במכבי במקרים האלה). 

אני מעריך שבכר דרש משחר התחייבות להחזיר את אצילי, שרי ועוד שחקן בכיר אחד או שניים, אחרת לא היה חוזר. 

החזרה שלו היא חדשות רעות עבורנו כי הוא המאמן שלקח מאיתנו הכי הרבה אליפויות והוא יחזור נחוש מאוד להוביל אותם לקמפיין איכותי באירופה. 

מצד שני, בסגל הנוכחי שלהם, גם בכר היה מתקשה להערכתי, ואסור לשכוח שיש לנו מקום לשלושה או ארבעה זרים חדשים בעונה הבאה (אני מניח שלפחות אחד מבין קיקו ואדו יושאל). 

On 15.4.2024 at 13:43, לא מוצא היגיון said:

אם דגו לוקח אליפות - להביא

אם דגו מביא אליפוץ לא יעניין אותי מי יאמן, אני אהיה עסוק בלקפוץ מהגג 

On 16.4.2024 at 03:45, מנג'ר יונייטד said:

אני מעריך שבכר דרש משחר התחייבות להחזיר את אצילי, שרי ועוד שחקן בכיר אחד או שניים, אחרת לא היה חוזר. 

החזרה שלו היא חדשות רעות עבורנו כי הוא המאמן שלקח מאיתנו הכי הרבה אליפויות והוא יחזור נחוש מאוד להוביל אותם לקמפיין איכותי באירופה. 

מצד שני, בסגל הנוכחי שלהם, גם בכר היה מתקשה להערכתי, ואסור לשכוח שיש לנו מקום לשלושה או ארבעה זרים חדשים בעונה הבאה (אני מניח שלפחות אחד מבין קיקו ואדו יושאל). 

בהקשר הזה לדעתי הם הפעם יצליחו להיחלץ מעסקאות רעות שעשו עם זרים כמו סימיץ' ושואו שיסכימו לוותר על החוזה תמורת שחרור כי ירצו לעבור למדינה אחרת. 

אבל אין לי פה מידע, אני מניח. במקרים קודמים הם אכלו אותה יפה יפה עם עסקאות כאלה. 

לפני2 שעות , Brandon Roy said:

בהקשר הזה לדעתי הם הפעם יצליחו להיחלץ מעסקאות רעות שעשו עם זרים כמו סימיץ' ושואו שיסכימו לוותר על החוזה תמורת שחרור כי ירצו לעבור למדינה אחרת. 

אבל אין לי פה מידע, אני מניח. במקרים קודמים הם אכלו אותה יפה יפה עם עסקאות כאלה. 

אף פעם לא היתה להם בעיה לחתוך. מספיק עשירים בכדי לשלם, ומספיק מטונפים בכדי להתייחס לשחקנים ומאמנים כמו עבד משולל זכויות.. 

On 15.4.2024 at 11:51, פרנק סינטרה said:

קדנציות שניות בד״כ פחות מוצלחות מהראשונות

גם קבוצה ישראלית שמשחקת בצמפיונס אף פעם לא זוכה באליפות…

ראינו כבר שהדברים האלה לא באמת מעידים על משהו, בטח כשמדובר בבכר.