Jump to content

נושא ברק בכר רשמי

Recommended Posts

31 דקות לפני, snufkin said:

בוודאות יחזור. הוא לא מסתדר שם, זה לא עניין של כסף. שחר ישים המון כסף בקיץ ויבנה לבכר סגל טוב

גם אני יכול לזרוק דברים בנחרצות, זה לא אומר שזה נכון. קבל:

בוודאות לא יחזור.

קודם כל זה שהוא הלך לשם זה בראש ובראשונה כסף..אחרת לא היה בוחר בליגה הזאת.

לא מסתדר? תאמין לי הוא לא ציפה להיות המלך של הכרמל שם.

שחר יכול לשפוך כמה כסף שהוא רוצה, כדי להביא אותו שנה אחרי הוא יצטרך לשלם (לא יודע במדוייק את האחוזים אז לא אטעה את הציבור) אחוז נכבד מהחוזה לרשויות המס.

לא שווה, אחרת כל החוזה שלו שם - לפח.

וזה לא מעט כמו שאתה יודע.

זה מצב העניינים כרגע..

להגיד שהוא בוודאות יחזור זה סתם לא ענייני.

כמובן שהכל יכול להיות אבל לדעתי יותר סיכוי שזה של לא יקרה מאשר כן.

לפני4 שעות , עמית ר said:

וכן, הזיה שהם כבר נפטרים מדגו. 

עוד לא נגמרה העונה. 

אבל טוב לנו, זה אומר שהם באמת כבר ויתרו על האליפות. 

דווקא המצב שלהם יותר גרוע לנו. דגו מבחינתו ינסה להוציא את המקסימום, לעזוב עם אליפות ולשאת נאום תוכחה כנגד "הנשיא". ומבחינת השחקנים שפתאום מבינים שגם מעמדם בסיכון, ינסו להלחם על החוזה הבא שלהם.. 

1 hour ago, zion8 said:

קין לא מוביל כלום.  בנוסף מאמן זר יכול להעלם פה בכל רגע במצב המדיני כרגע. בכר זה שקט לשנתיים. אבל בסדר נמשיך לפחד מקללות קשטן זה יקח אותנו רחוק.

סביר שיש להם אינקציות מרובי. מכבי לא יכולה ולא אמורה לעשות דבר כרגע מלבד ריכוז מוחלט בקרב האליפות. היא עוד לא הושגה.

לפני2 שעות , snufkin said:

בכר כבר התחיל לעבוד. אצילי, לביא, סבע, ג'וש כהן, ויסמן וזרים... האיש חולה רכש. הולכים לבנות לו גלאקטיקוס

אם היו מביאים אותם לדגובול סיכוי סביר שהיה היום בדוספרתי, אבל לבכר כן.

11 דקות לפני, barak said:

גם אני יכול לזרוק דברים בנחרצות, זה לא אומר שזה נכון. קבל:

בוודאות לא יחזור.

קודם כל זה שהוא הלך לשם זה בראש ובראשונה כסף..אחרת לא היה בוחר בליגה הזאת.

לא מסתדר? תאמין לי הוא לא ציפה להיות המלך של הכרמל שם.

שחר יכול לשפוך כמה כסף שהוא רוצה, כדי להביא אותו שנה אחרי הוא יצטרך לשלם (לא יודע במדוייק את האחוזים אז לא אטעה את הציבור) אחוז נכבד מהחוזה לרשויות המס.

לא שווה, אחרת כל החוזה שלו שם - לפח.

וזה לא מעט כמו שאתה יודע.

זה מצב העניינים כרגע..

להגיד שהוא בוודאות יחזור זה סתם לא ענייני.

כמובן שהכל יכול להיות אבל לדעתי יותר סיכוי שזה של לא יקרה מאשר כן.

אולי הוא יחזור, אולי יצטרף למנזר בערבות אסיה, טכנית הכל יכול להיות. אבל תמים מי שחושב שיענקלה יביא את בכר וינוח על שמריו. הוא הולכים לשפוך סכומים אדירים, הם הולכים על הכוכבים שהביאו להם את התואר, והם הולכים על זה חזק ומהר (ישלימו את הסגל עוד לפני שיהיה לנו מאמן). יכול להיות שאתה אדם אופטימי מאוד ומברך אותך על כך, אבל בוא נדבר מקצועית, כבר עכשיו הסגל שלהם לא נופל מזה שלנו, ובספק גדול אם נצליח להעמיד סגל טוב משלהם לעונה הבאה, במיוחד לאור ההתנהלות שלנו בשוק ההעברות במשך שנים ארוכות ביותר. חובת ההוכחה עלינו.. 

4 דקות לפני, כהן said:

אולי הוא יחזור, אולי יצטרף למנזר בערבות אסיה, טכנית הכל יכול להיות. אבל תמים מי שחושב שיענקלה יביא את בכר וינוח על שמריו. הוא הולכים לשפוך סכומים אדירים, הם הולכים על הכוכבים שהביאו להם את התואר, והם הולכים על זה חזק ומהר (ישלימו את הסגל עוד לפני שיהיה לנו מאמן). יכול להיות שאתה אדם אופטימי מאוד ומברך אותך על כך, אבל בוא נדבר מקצועית, כבר עכשיו הסגל שלהם לא נופל מזה שלנו, ובספק גדול אם נצליח להעמיד סגל טוב משלהם לעונה הבאה, במיוחד לאור ההתנהלות שלנו בשוק ההעברות במשך שנים ארוכות ביותר. חובת ההוכחה עלינו.. 

הם יצטרכו שובר שיוויון, אם לא הפדופיל אז שחקן זר, למלא גם את המשבצת של חלאיילה.

Just now, Double said:

הם יצטרכו שובר שיוויון, אם לא הפדופיל אז שחקן זר, למלא גם את המשבצת של חלאיילה.

בעיניי הם כבר עכשיו לא נופלים מאיתנו, חלאיילה זה אומנם מכה מבחינתם, אבל ממה שמבין אפילו הוא עדיין לא חתם רשמית במקום אחר. את הזרים הרעים הם יחליפו, את הטובים יאזרחו, שרי יחזור אני מאמין עכשיו כשבכר חוזר, גם אצילי ושות' יקחו את ההחלטה בצורה יותר רצינית בעקבות החזרה הזו. אם נסתכל עלינו שזה הדבר החשוב יותר, אז מלבד מילסון שלדעתי יהיה פחות טוב בעונה הבאה בעקבות ההבנה של היריבות לגבי איך לשחק נגדנו, וזהבי שעם כל הכבוד נמצא בירידה ברמה, מה יש לנו חוץ?  קצת פרץ, קצת יוריס, מדמון שסימן שאלה לגביו. לדעתי, אנחנו צריכים ללכת על חלון הרבה יותר רחב ומשמעותי מאשר הם.. 

1 דקה לפני, כהן said:

בעיניי הם כבר עכשיו לא נופלים מאיתנו, חלאיילה זה אומנם מכה מבחינתם, אבל ממה שמבין אפילו הוא עדיין לא חתם רשמית במקום אחר. את הזרים הרעים הם יחליפו, את הטובים יאזרחו, שרי יחזור אני מאמין עכשיו כשבכר חוזר, גם אצילי ושות' יקחו את ההחלטה בצורה יותר רצינית בעקבות החזרה הזו. אם נסתכל עלינו שזה הדבר החשוב יותר, אז מלבד מילסון שלדעתי יהיה פחות טוב בעונה הבאה בעקבות ההבנה של היריבות לגבי איך לשחק נגדנו, וזהבי שעם כל הכבוד נמצא בירידה ברמה, מה יש לנו חוץ?  קצת פרץ, קצת יוריס, מדמון שסימן שאלה לגביו. לדעתי, אנחנו צריכים ללכת על חלון הרבה יותר רחב ומשמעותי מאשר הם.. 

אנחנו גם נצטרך לבנות ולעשות מהפכה עם 4 זרים חדשים, אבל עם שחקן כמו מילסון אפשר להיות יותר ״רגועים״

2 דקות לפני, Double said:

אנחנו גם נצטרך לבנות ולעשות מהפכה עם 4 זרים חדשים, אבל עם שחקן כמו מילסון אפשר להיות יותר ״רגועים״

קודם כל שישאר, אני לא רגוע לגבי כך. זרים חדשים זה ברור, אתה היית נדיב, אני חושב שצריך להחליף את חמשת הזרים הנותרים. וכמובן השוק הישראלי, שגם ככה מאוד דל ורדוד, האם נלך על הזדמנויות לשחקנים צעירים פרי מחלקות הנוער שלנו?..

13 דקות לפני, Replay said:

הייתי מביא את קרסטאיץ' בחזרה שיגלה לנו עוד איזה גלוך מהנוער.

זה אחת הפיקציות הכי גדולות בהסטוריה

כולם ידעו שגלוך כוכב בנוער 

רק לא הבינו למה קראסטיץ לא שלף אותו לפני(שדן ביטון נפצע) 

13 דקות לפני, Dalembert said:

קצת מביך מפלס השלשול פה

בכל זאת 8 שנים אחרונות לקחנו 2 אליפויות והוא 6 (לא מסוגל עוד לכתוב על העונה). ואנחנו יודעים מה יש לנו ביד כשזה או הוא או עוד מאמן זר ששוב לא מכיר את הליגה וכו'

אבל עוד נתעסק בזה המון, בואו נסיים את העונה הזאת בטוב.

לפני5 שעות , zion8 said:

קין לא מוביל כלום.  בנוסף מאמן זר יכול להעלם פה בכל רגע במצב המדיני כרגע. בכר זה שקט לשנתיים. אבל בסדר נמשיך לפחד מקללות קשטן זה יקח אותנו רחוק.

מוביל את הטבלה, זה בכלל לא משנה מה אנחנו חושבים על איכות האימון שלו ואתה לא תתחיל מו"מ עם בכר לפני שהסתיימה העונה, לא מכובד ולא מכבד.

1 hour ago, Replay said:

הייתי מביא את קרסטאיץ' בחזרה שיגלה לנו עוד איזה גלוך מהנוער.

גם אחיין שלי יכל לראות שגלוך הוא כוכב כדורגל, סומן עוד הרבה לפני קרסטאייץ.

מקבל אובר קרדיט רק כי היה לו ״ביצים״ להרכיב אותו בקבוצה שהיא לא רלוונטית בגדול.

אם היה אחד כמו גלוך בנוער היום הוא ללא ספק היה מקבל דקות בקבוצה השנה.

לפני2 שעות , כהן said:

ההתנהלות של מכבי ועניין הסגלים של שתי הקבוצות אלה דיונים אחרים.

אין שום קשר בין זה לבין ההודעה הספציפית שציטטת אותי שנוגעת אך ורק לבועל.

25 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לרשום סוזה ככה זה לא יפה. אמאלה מה חזרה שלו תעשה לי. 

צריך לומר ביושר שמאלה שהגיעו לכאן בשלב יחסית ראשוני של קריירת האימון שלהם (זאת אומרת, להוציא פטר בוס וכו'), חשבנו שהוא יעשה קריירה הרבה יותר גדולה מזו שיש לו עד כה. 

זה התחיל טוב עם באזל ופיורנטינה ומאז לא המריא. 

34 דקות לפני, Brandon Roy said:

צריך לומר ביושר שמאלה שהגיעו לכאן בשלב יחסית ראשוני של קריירת האימון שלהם (זאת אומרת, להוציא פטר בוס וכו'), חשבנו שהוא יעשה קריירה הרבה יותר גדולה מזו שיש לו עד כה. 

זה התחיל טוב עם באזל ופיורנטינה ומאז לא המריא. 

אימן גם את נבחרת פולין. 

יש לו קריירה לא יציבה וזאת הבעיה שלו. בכל מקרה הידע שלו בכדורגל לא מתקרב למה שיש פה. 

לא רואה סיכוי שיחזור אבל אם כן צריך להיות פה אתמול (מבחינתי הרבה לפני בכר ואפילו לפני איביץ׳).

מצידי גם לגלות שסוזה אימן ביצי קינדר בשנים האחרונות למי אכפת?

אנחנו יודעים מה הוא יכול לעשות בארץ וזה לא שחקן שצריך כושר משחק. 

קיצור שונא את קמחי על זה שסתם מדליק פה

חלום לראות אותו שוב אבל זה לא יקרה

כמו שכבר כתבתי, לראות את הפרצוף תחת הזה עם החוחובה על הקווים כל העונה בשבילי זה יותר מידי. ריפלקס הקאה מהחוסר פאסון והקלאס.

טוב לי אירי פסיכי אחד מ5 חברי כת! שיבואו פה לצוות של ברק.

לא מצליח להבין את ההחלטה שלו, אם הציעו לך כבר את הנבחרת ובחשיפה פסיכית כמו שיהיה בקרוב אל מול החזרה לעיר החזירים והכימיקלים, יהיה לו שם קשה מאוד ורק מה להפסיד. הוא לקח שם הכל ואגב, אני לא רואה כאלו אופציות מעניינות לחיזוק יש ככה בשלוף.

לפני2 שעות , עמית ר said:

מצידי גם לגלות שסוזה אימן ביצי קינדר בשנים האחרונות למי אכפת?

אנחנו יודעים מה הוא יכול לעשות בארץ וזה לא שחקן שצריך כושר משחק. 

קיצור שונא את קמחי על זה שסתם מדליק פה

חלום לראות אותו שוב אבל זה לא יקרה

קוסמיק כבר כתב כאן בעבר שהיה קרוב לחתום טרם ההגעה של קין בקיץ. אני יכול לכתוב בביטחון גמור שהוא מאוד רוצה לחזור.

43 דקות לפני, קמחי said:

קוסמיק כבר כתב כאן בעבר שהיה קרוב לחתום טרם ההגעה של קין בקיץ. אני יכול לכתוב בביטחון גמור שהוא מאוד רוצה לחזור.

אמת.

לעיתים מאוד רחוקות אני מבלבל את המח על ״סקופים״ וקשקושים שמתגלגלים אליי, אבל במקרה הספציפי הזה אני חותם על כל מילה. מדובר במידע ממקור ראשון.

מיץ׳ ״ישב״ על פאולו חזק מאוד בקיץ שעבר, והוא היה לגמרי פתוח לרעיון. רק להזכיר, זה היה אחרי עונה גדולה שלו עם סלרניטנה. 

פאולו איש חכם, הוא ידע שההישג שלו עם המועדון הקטנטן הזה הוא חד פעמי, ושההתרסקות מעבר לפינה. הוא חיפש כרטיס יציאה, אבל אחרי העזיבה של ספלטי וההזדמנות לקבל את נאפולי, הוא העדיף לוותר על הצעה פסיכית ממכבי ולחכות להתפתחויות.  

כמו שציינת, פאולו מאוד אוהב את תל אביב. הוא גם טיפוס מיוחד שמעדיף את החיים הטובים. אין לו ״דרייב פסיכי״ להיות מאמן טופ עולמי, אם ייקרה - אחלה, אם לא - גם בסדר.

בכללי, הוא מעדיף סביבה שהוא מרגיש בה מוערך ובנוח. 

אין לי מושג אם יגיע או לא, אבל אני בטוח שאם קין יאותת על עזיבה, פאולו יהיה הטלפון הראשון של מיץ׳. 

לפני13 שעות , erantheking21 said:

זה אחת הפיקציות הכי גדולות בהסטוריה

כולם ידעו שגלוך כוכב בנוער 

רק לא הבינו למה קראסטיץ לא שלף אותו לפני(שדן ביטון נפצע) 

גם וואן לובן לא העלה אותו והוא אמור להכיר אותו הכי טוב בעולם