Jump to content

נושא ברק בכר רשמי

Recommended Posts

4 דקות לפני, Cosmic said:

לא ייקרה. קין יישאר להערכתי. 

שום סיכוי.

פשוט מכבי לא מועדון שיזיז דברים מתחת לפני השטח. שלא לדבר על ליזום. 

יחכו לסוף העונה, יבינו שקין עוזב ואז יתחילו לחפש מאמן שאולי יסכים לבוא לפה. 

9 דקות לפני, Cosmic said:

לא ייקרה. קין יישאר להערכתי. 

לצערי אין לנו במערכת מישהו מספיק אמיץ כדי להעיף מאמן שהביא אליפות. 

מצד שני הוא יכול לרצות לעזוב בגלל המצב ובעיקר בגלל הצעות שהוא עשוי לקבל בגלל השם וההצלחה היחסית בשנה הראשונה כמאמן. 

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

היה אפשר לסגור עם בכר בשקט אם רצו. 

עכשיו אני מניח שחיפה כבר דיברה איתו והוא לא יבוא לפה אחרי שהתחיל בשיחות איתם. 

היינו צריכים לסגור איתו בשקט ישר אחרי ההדחה מאירופה (לדעתי עוד לפני). גם אם קין היה חושד שזה מה שקורה הוא לא היה מוריד את הרגל מהגז כי לדעתי גם הוא לא מת להישאר פה. 

עד שנזכרנו לפעול כבר התפנו לו שתי משרות שהוא רצה לא פחות (הנבחרת וחיפה). עכשיו כבר מאוחר מדי כנראה (עדיין צריך לנסות, אבל זה לא יקרה). 

בכר לא גאון כדורגל מטורף, אבל הוא מגיע עם צוות טוב, מכיר את הכדורגל פה, יודע לקחת אליפויות ולהרשים באירופה. 

הסיכוי להביא מאמן זר מעל כל זה הוא נמוך מאוד (קין לא יהיה כזה בשנים הקרובות). היו רק שלושה מאמנים טובים ממנו במכבי של מיטש (סוזה, איביץ׳ ובוס). 

ואם זה בשקט, למה שנדע את זה? זאת כל המשמעות של בשקט. אי אפשר באמת לסגור כאשר הכל כל כך נזיל ולקבוצה יש מטרות כל כך חשובות. לא ככה נוהגים עם בני אדם(קין). הם לא חלקי חילוף. 

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לצערי אין לנו במערכת מישהו מספיק אמיץ כדי להעיף מאמן שהביא אליפות. 

מצד שני הוא יכול לרצות לעזוב בגלל המצב ובעיקר בגלל הצעות שהוא עשוי לקבל בגלל השם וההצלחה היחסית בשנה הראשונה כמאמן. 

ג'ורדי עשה את זה עם מאמן טוב בהרבה מקין

12 דקות לפני, המכבייה said:

ואם זה בשקט, למה שנדע את זה? זאת כל המשמעות של בשקט. אי אפשר באמת לסגור כאשר הכל כל כך נזיל ולקבוצה יש מטרות כל כך חשובות. לא ככה נוהגים עם בני אדם(קין). הם לא חלקי חילוף. 

מתישהו יבינו פה שמיץ' זה לא יענקלה שחר. לטובה ולרעה. אנחנו לא נפנה למאמן בזמן שיש לנו מאמן חתום על הקווים ומצד שני אנחנו לא נמנה מאמן נוער, נמליך אותו לאורך כל העונה ואז שקצת מתפקשש נזרוק אותו מתחת לגלגלים ונביא אותו כטרף לאהרונוביץ' ולקניאס.

מועדונים שלראש שלהם יש אופי שונה.

1 hour ago, snufkin said:

מה זו התבוסתנות הזאת? אם מכבי רוצה, מיץ' מרים טלפון ונותן לו הצעה שלא יוכל לסרב לה.

במצב היום כשאנחנו פייבוריטים והאליפות שלנו לאבד אני לא רואה את מיטש נכנס למהלך של להתאבד על זה, וזה מה שנדרש כשחיפה בתמונה 

1 hour ago, תחיית המתים said:

אתם מביכים כאילו בכר זה מה שקובע פה.  מכבי לא נשענת על מאמן כזה או אחר.  

שמעתי בדיוק את אותם משפטים לפני שהלך לחיפה

21 דקות לפני, המכבייה said:

בעיני וזה אולי נאיבי זה לדבר פתוח לגמרי עם רובי. 

גם ככה הוא כנראה היה מתקדם בסוף העונה, כמו כל מאמן זר שהצליח פה חוץ מאיביץ בקדנציה הראשונה, ואפילו בסבירות גבוהה יותר בגלל המלחמה.

זה פייר לשני הצדדים

לא הבנתי את הלחץ שיש כאן, מצפים שמכבי תכריז/תדליף שבכר יהיה פה בעונה הבאה ?

כל פעם נופלים פה לפרסומים שבאים מכיוון חיפה, של כאן ועכשיו, זה לא יאמן.

9 דקות לפני, Art Vandelay said:

במצב היום כשאנחנו פייבוריטים והאליפות שלנו לאבד אני לא רואה את מיטש נכנס למהלך של להתאבד על זה, וזה מה שנדרש כשחיפה בתמונה 

שמעתי בדיוק את אותם משפטים לפני שהלך לחיפה

בעיני וזה אולי נאיבי זה לדבר פתוח לגמרי עם רובי. 

גם ככה הוא כנראה היה מתקדם בסוף העונה, כמו כל מאמן זר שהצליח פה חוץ מאיביץ בקדנציה הראשונה, ואפילו בסבירות גבוהה יותר בגלל המלחמה.

זה פייר לשני הצדדים

אולי רובי רוצה להמשיך, אולי היו שיחות. אין לי מושג אבל בשום סיטואציה אני לא רוצה הסחות דעת למטרה הכי חשובה שנשארה. וכל הרחש בחש הזה באתרים, זאת הסחת דעת.  

Just now, המכבייה said:

אולי רובי רוצה להמשיך, אולי היו שיחות. אין לי מושג אבל בשום סיטואציה אני לא רוצה הסחות דעת למטרה הכי חשובה שנשארה. וכל הרחש בחש הזה באתרים, זאת הסחת דעת.  

יפה מאוד

15 דקות לפני, קובי השועל said:

דווקא אני שומע דברים אחרים אבל כרגע נשאיר את כך ונתכונן כמו שצריך ךמשחק העונה.

מקווה שאתה צודק. כמובן שלא צריך לעשות שום דבר פומבי בשלב הזה אבל אני מקווה שיש שיחות אוף דה רקורד

4 דקות לפני, תחיית המתים said:

בכר לא ילך לחיפה זה לא הדנא שלו.  הוא הולך לקבוצות במומנטום לא קבוצות שהתרסקות.  מתאים לו דווקא לבוא אלינו

אני גם אופתע אם החוחובה יחליט לחזור לחיפה, המומנטום אצלנו עם השחקן הכי טוב בארץ(מילסון), חיפה פורקה הם בלי הפדופיל ושרי.

אם רן בן שמעון חותם בנבחרת אז זה אומר שבכר עומד לאמן את מכבי ת''א או חיפה, נראה לי שהוא יעדיף לחזור לחיפה מאשר "לחצות את הכביש" ולעבור אלינו.

10 דקות לפני, תמיר8 said:

אם רן בן שמעון חותם בנבחרת אז זה אומר שבכר עומד לאמן את מכבי ת''א או חיפה, נראה לי שהוא יעדיף לחזור לחיפה מאשר "לחצות את הכביש" ולעבור אלינו.

זה לא לחצות את הכביש, הוא לא סמל שם, הוא לא שחקן שהיה שם מאה שנה, התקדם מבש לחיפה, לא חצה את הקווים, ואותו דבר עכשיו אם יחליט להגיע 

17 דקות לפני, אם אין אני לי נמני said:

זה לא לחצות את הכביש, הוא לא סמל שם, הוא לא שחקן שהיה שם מאה שנה, התקדם מבש לחיפה, לא חצה את הקווים, ואותו דבר עכשיו אם יחליט להגיע 

הוא סמל רק בראש של הכימיקלים שנואשים לקאמבק אחרי הכישלון של דגו-בול.

ברק בכר זה מקרה מכבי-כדורסל קלאסי של פעם שבו אתה מביא אותו כי כדאי, אבל בעיקר שלא יהיה לאחרים. 

בפעם הקודמת (כשסיים בב"ש ורגע לפני המעבר לחיפה) היה לנו את איביץ', אז זה לא היה בקלפים. עכשיו יש לנו את קין שלדעתי יעדיף להמשיך הלאה ולו מהסיבות הביטחוניות. 

31 דקות לפני, אם אין אני לי נמני said:

13 דקות לפני, Double said:

הוא סמל רק בראש של הכימיקלים שנואשים לקאמבק אחרי הכישלון של דגו-בול.

כן סמל, לא סמל. אוהד מוצהר של חיפה.

1 hour ago, Double said:

אני גם אופתע אם החוחובה יחליט לחזור לחיפה, המומנטום אצלנו עם השחקן הכי טוב בארץ(מילסון), חיפה פורקה הם בלי הפדופיל ושרי.

השאלה אם בכלל מכבי רוצה אותו.  לדעתי לא אבל ימים יגידו

51 דקות לפני, Brandon Roy said:

ברק בכר זה מקרה מכבי-כדורסל קלאסי של פעם שבו אתה מביא אותו כי כדאי, אבל בעיקר שלא יהיה לאחרים. 

בפעם הקודמת (כשסיים בב"ש ורגע לפני המעבר לחיפה) היה לנו את איביץ', אז זה לא היה בקלפים. עכשיו יש לנו את קין שלדעתי יעדיף להמשיך הלאה ולו מהסיבות הביטחוניות. 

שמע.. הודיעו על עזיבת איביץ' ב-6.7.20

בכר מונה למאמן חיפה ב-8.7.20

לא חושב שלא היו מודעים לזה שאיביץ' יעזוב כבר כמה ימים לפני.. פשוט לא חשבו בכיוון של בכר.

לפני3 שעות , דקסטר said:

שמע.. הודיעו על עזיבת איביץ' ב-6.7.20

בכר מונה למאמן חיפה ב-8.7.20

לא חושב שלא היו מודעים לזה שאיביץ' יעזוב כבר כמה ימים לפני.. פשוט לא חשבו בכיוון של בכר.

זה לא העניין של איביץ' כן או לא, זה העניין של עד אותה נקודה בסיכום הכללי היינו עם תוצאות טובות עם מאמנים זרים ועכשיו זה כבר בנקודה שלא בטוח ששווה לנסות עוד מאמן זר, כי ירדנו באחוזי הפגיעה שלנו מאוד. אחרי איביץ כולנו התבשמנו בפגיעה עם עוד מאמן זר פגז, שהרגישו שאפשר לפגוע עם עוד אחד.  סופסוף יש ישראלי כמו בכר שהוא ברמה של מאמנים זרים טובים שכבר היו לנו.