Jump to content

רשמים מהתיקו מול סכנין בבלומפילד | איבוד נקודות נוסף, אפשר להכריז בקול: אנחנו עמוק בבוץ.

Sawyer

Recommended Posts

3 דקות לפני, המכבייה said:

הוא הכוכב של הקבוצה הזאת. הוא מרוויח כפול מכל שחקן אחר בליגה. מה אתה רוצה מהמאמן שלו בהקשר הזה? הוא נותן לו עוד ועוד הזדמנויות להתחבר לרשת כי הוא יודע שללא ערן טוב, אין לנו בט בכלל. על מה הטענות? אתה רוצה קלוז אפים סטייל נמני ב03? אתה רוצה חמיצות? זאת הנדוניה שמאמן מכבי מקבל שערן בקבוצה ועוד יש לך טענות למאמן? ערן לא רצה שישחקו אותו? ערן שיחק בטוטו כי כולם יודעים שערן רוצה לשחק. 

קריאת הסיטואציה שלך כל כך שגויה. יצאת לעונה הזאת עם ערן כאלפא חלוץ ועוד ילד בן 19 שלא יגיד מילה. שיחררת את פריצה ויובא כדי שזה יקרה ויש לך עוד טענות לרובי קין כאן? זה מערכתי. זאת הקבוצה של ערן, לא של מנספורד, לא של רובי, לא של מיטש. וואלה. 

ערן שיחק העונה הכי הרבה דקות בכדורגל העולמי.

קרוב ל2800 דקות, לא ראיתי דבר כזה מהחיפושים שעשיתי. זו שחיקה מטורפת וקשה לשמור על 100% יכולת במצב כזה, אגב דור פרץ לא רחוק.

זה על מאמן.

Just now, itanar said:

קרוב ל2800 דקות, לא ראיתי דבר כזה מהחיפושים שעשיתי.

זה על מאמן.

בגילו היה חייב לקבל מנוחה

בזמנו צעקנו את זה פה - אנחנו ראינו את זה ואדון המאמן שזה המקצוע שלו ומרוויח הרבה כסף היה צריך להבין את זה.

היו הרבה משחקים גמורים שיכל להוציא אותו דקה 60-70 ואפילו במחצית.

2 דקות לפני, itanar said:

קרוב ל2800 דקות, לא ראיתי דבר כזה מהחיפושים שעשיתי. זו שחיקה מטורפת וקשה לשמור על 100% יכולת במצב כזה, אגב דור פרץ לא רחוק.

זה על מאמן.

לא מבין איך אפשר לקרוא כל כך לא נכון את המציאות. ערן רוצה מנוחה ולא מקבל אותה? חחח

בחייאת, תתחברו למציאות. הלכו לעונה הזאת עם הידיעה שערן הוא האלפא וישחק הרבה. מה קרה עכשיו? הוא כבר לא יכול. זה קורה לפעמים שזה נגמר בשניה. זה מה שאנחנו רואים. 

4 דקות לפני, המכבייה said:

לא מבין איך אפשר לקרוא כל כך לא נכון את המציאות. ערן רוצה מנוחה ולא מקבל אותה? חחח

בחייאת, תתחברו למציאות. הלכו לעונה הזאת עם הידיעה שערן הוא האלפא וישחק הרבה. מה קרה עכשיו? הוא כבר לא יכול. זה קורה לפעמים שזה נגמר בשניה. זה מה שאנחנו רואים. 

ערן לא רוצה מנוחה, הוא לא יודע שהוא צריך מנוחה. המאמן היה חייב לתת לו אותה ולרענן. מה הבעיה להכניס אותו דקה 60 בחלק מהמשחקים? 

11 דקות לפני, המכבייה said:

לא הבנתי יואב, "ערן לא רוצה מנוחה", אז כל העונה תזרק לפח בגללו? כן הוא האלפא. כן הוא הפרנצ'ייז. כן מכרנו את יובא (ופריצה עזב) בגללו. כן חלוץ העתיד ושחקן נבחרת ישראל ישב על הספסל חצי עונה בגללו. אבל לתת לו להמשיך לשחק בלי הפסקה עד שכולנו נמות ביחד? איזו יושרה מקצועית יש לרובי אם הוא עושה דבר כזה? הוא מתיימר לאמן קבוצות גדולות והוא לא מסוגל להתמודד עם פאקינג ערן זהבי?

בוא נשים את הדברים בפרופורציה שנייה. לא אמרתי למחוק אותו ולהפוך את המאבק איתו לסמל, סטייל נמני וקלינגר. כולה לתת לו לפתוח משחק על הספסל, בוא נראה מה יוצא מזה. שייכנס לאט לאט חזרה לעניינים. הוא בבעיה רצינית כרגע, זה לא סוד מדינה. העובדה שהוא ממשיך לקבל קרדיט בלי קשר לכלום רק פוגעת בו (ובנו) כי הוא הפך, בעל כורחו, למטרה של הקהל. בקצב הזה יהיה פיצוץ גדול, ואז באמת יהיה בלתי הפיך והאירועים יהיו לכתם לכולנו. הרכבת בדרך להתנגש בקיר...

1 דקה לפני, itanar said:

ערן לא רוצה מנוחה, המאמן היה חייב לתת לו אותה ולרענן. מה הבעיה להכניס אותו דקה 60 בחלק מהמשחקים? 

חמיצות? רמיזות ושפת גוף שפחות מתאים? אתה ילד? רובי היה חלוץ סופרסטאר בעצמו ובטח כך גם הוא התנהג. לתת לערן הנחות על אובר משחק זה אחד הדברים המוזרים שראיתי. כאילו לא היה פה נמני ב03, כאילו לא היה רונאלדו ביונייטד בקדנציה השניה. אחלה ערן אבל זה קצת נגמר ואנחנו תקועים כרגע בקרב אליפות גוסס גם בגלל זה. 

בחיפה זה בכלל לא משנה מי החלוץ. מבין את ההבדל? 

12 דקות לפני, אלק נילאש said:

לא הבנתי יואב, "ערן לא רוצה מנוחה", מי הוא בכלל? אז כל העונה תזרק לפח בגללו? כן הוא האלפא. כן הוא הפרנצ'ייז. כן מכרנו את יובא (ופריצה עזב) בגללו. כן חלוץ העתיד ושחקן נבחרת ישראל ישב על הספסל חצי עונה בגללו. אבל לתת לו להמשיך לשחק בלי הפסקה עד שכולנו נמות ביחד? איזו יושרה מקצועית יש לרובי אם הוא עושה דבר כזה? הוא מתיימר לאמן קבוצות גדולות והוא לא מסוגל להתמודד עם פאקינג ערן זהבי?

בוא נשים את הדברים בפרופורציה שנייה. לא אמרתי למחוק אותו ולהפוך את המאבק איתו לסמל, סטייל נמני וקלינגר. כולה לתת לו לפתוח משחק על הספסל, בוא נראה מה יוצא מזה. שייכנס לאט לאט חזרה לעניינים. הוא בבעיה רצינית כרגע, זה לא סוד מדינה. העובדה שהוא ממשיך לקבל קרדיט בלי קשר לכלום רק פוגעת בו (ובנו) כי הוא הפך, בעל כורחו, למטרה של הקהל. בקצב הזה יהיה פיצוץ גדול, ואז באמת יהיה בלתי הפיך והאירועים יהיו לכתם לכולנו. הרכבת בדרך להתנגש בקיר...

אה, "מי הוא בכלל". סוף מעשה במחשבה תחילה. הלכו מכאן שני חלוצים בפריים שלהם כדי שזה יהיה הריקוד האחרון(שאשכרה מצולם בחודשים האלה). 

גם אתה מהמיתממים? אז תספסל אותו, נשארת עם 9 אחד, בן 19, בעונתו הראשונה בבוגרים. ככה מכבי הלכה לעונה הזאת, הטענות הם לא אלי חביבי. כשערן טוב, גם הקישור טוב. זהו. עכשיו אתה באמת בבעיה. 

10 דקות לפני, המכבייה said:

אה, "מי הוא בכלל". סוף מעשה במחשבה תחילה. 

גם אתה מהמיתממים? אז תספסל אותו, נשארת עם 9 אחד, בן 19, בעונתו הראשונה בבוגרים. ככה מכבי הלכה לעונה הזאת, הטענות הם לא אלי חביבי. 

דיי יואב, החוזה לא אומר שערן ייפתח 70 משחקים בעונה ב-11 וגם ישחק 90 דקות. לכולם ברור שהוא לא מסוגל לזה פיזית. לא היה מסוגל בגיל 30, ובטח שלא עכשיו. הבעיה האמיתית הייתה שרובי לא עשה את זה כשהכל הלך טוב. כמוהו כמו פרץ ויוריס וכ'ו. כולם צעקו את זה בלייב. עכשיו יש עייפות פיזית ומנטאלית. לא סתם הוא אמר שהוא חייב לטוס לנוח שבוע בדובאי כשהקבוצה במשבר. האיש שמתאמן יותר מכל אחד בליגה הזו אומר שהוא צריך מנוחה. גם הוא מבין את גודל הסיטואציה. מאמן טוב היה לוקח אותו לשיחה, ומקבל איתו החלטה ביחד. ברוח טובה. כולם היו יוצאים בסדר. רובי מתנהל בעניין הזה עקשן/פחדן. ואתה יודע מה? החלטת שאתה הולך עם זהבי עד המוות, לפחות תהיה מספק עם יושרה מקצועית לא לשים את תורג'מן באגף. זה חטא על פשע.

13 דקות לפני, אלק נילאש said:

דיי יואב, החוזה לא אומר שערן ייפתח 70 משחקים בעונה ב-11 וגם ישחק 90 דקות. לכולם ברור שהוא לא מסוגל לזה פיזית. לא היה מסוגל בגיל 30, ובטח שלא עכשיו. הבעיה האמיתית הייתה שרובי לא עשה את זה כשהכל הלך טוב. כמוהו כמו פרץ ויוריס וכ'ו. כולם צעקו את זה בלייב. עכשיו יש עייפות פיזית ומנטאלית. לא סתם הוא אמר שהוא חייב לטוס לנוח שבוע בדובאי כשהקבוצה במשבר. האיש שמתאמן יותר מכל אחד בליגה הזו אומר שהוא צריך מנוחה. גם הוא מבין את גודל הסיטואציה. מאמן טוב היה לוקח אותו לשיחה, ומקבל איתו החלטה ביחד. ברוח טובה. כולם היו יוצאים בסדר. רובי מתנהל בעניין הזה עקשן/פחדן. ואתה יודע מה? החלטת שאתה הולך עם זהבי עד המוות, לפחות תהיה מספק עם יושרה מקצועית לא לשים את תורג'מן באגף. זה חטא על פשע.

אתה ממש בהכחשה אה. אז למה יובא לא נשאר? למה מכבי שמה שוב את הביצים שלה על עגל הזהב החדש?  למה יצאת איתו ועם ילד בן 19 בהתקפה שלך? 

מאיפה אתה יודע שרובי מתנהג בפחדנות(איזה בריירה יש לו עם סגל חלוצים שמורכב משניים בלבד) ולמה שערן לא יבוא לרובי ואומר לו- תן לי לנוח? רובי לא רואה שדור טוב עליו עכשיו בלפחות שתי דרגות? אני רואה את זה, אז הוא לא?  רובי רוצה להיכשל? בטח שהוא רואה.

בקשר לדור באגף, מאה פעם עדיף על הטיפש שנכנס במקומו. זה שנותן חמש דקות טובות כשהוא נכנס(וכולכם שואגים אבל זה לא נותן דבר) אבל הוא כל כך טיפש שהוא לא יכול לחזור על זה. דב נמלים עם רגל אחת. 

יצאת לעונה הזאת עם אלפא שמאבד את זה. אלפא אחד. זהו.

מכבי עשתה את זה מבחירה ובעינים פקוחות. זה היה טוב לה כלכלית כנראה. אבל מקצועית? זה מבזה. חלוץ וחצי לארבעה מפעלים. לא תוכל לברוח מזה. 

8 דקות לפני, המכבייה said:

אתה ממש בהכחשה אה. אז למה יובא לא נשאר? למה מכבי שמה שוב את הביצים שלה על עגל הזהב החדש?  למה יצאת איתו ועם ילד בן 19 בהתקפה שלך? 

מאיפה אתה יודע שרובי מתנהג בפחדנות(איזה בריירה יש לו עם סגל חלוצים שמורכב משניים בלבד) ולמה שערן לא יבוא לרובי ואומר לו- תן לי לנוח? רובי לא רואה שדור טוב עליו עכשיו בלפחות שתי דרגות? אני רואה את זה, אז הוא לא?  רובי רוצה להיכשל? בטח שהוא רואה.

בקשר לדור באגף, מאה פעם עדיף על הטיפש שנכנס במקומו. זה שנותן חמש דקות טובות כשהוא נכנס(וכולכם שואגים אבל זה לא נותן דבר) אבל הוא כל כך טיפש שהוא לא יכול לחזור על זה. דב נמלים עם רגל אחת. 

יצאת לעונה הזאת עם אלפא שמאבד את זה. אלפא אחד. זהו.

מכבי עשתה את זה מבחירה ובעינים פקוחות. זה היה טוב לה כלכלית כנראה. אבל מקצועית? זה מבזה. חלוץ וחצי לארבעה מפעלים. לא תוכל לברוח מזה. 

יובא לא נשאר פה כי החליטו לרוץ על מערך שמתאים לנו 4-3-3, שתי חלוצי 9 בקליבר גבוה לא יכולים להיות פה כי רק אחד מהם יכול לשחק במערך כזה, בנו על התפוקה של זהבי ואם יהיה מעצור יהיו תחליפים כמו תורג'מן או כנף/חלוץ(רכש שלא הבאנו בקיץ אולי אדו שחקן כזה) העניין הוא שרובי למעט משחק אחד לא ספסל את זהבי וככה זה נראה גם כשדוחפים את תורג'מן לתפקיד שלא שלו.

העובדה שהופכים את זה לאנטי זהבי היא שערורייה. גם כי זה מסיט מהבעיה האמתית שאין לנו מאמן כדורגל, שמתעקש על דברים הזויים וגם כי ערן השחקן הכי טוב שאי פעם שיחק במכבי. זה לא מגיע לו ואסור שזה יגיע לזה שהוא יקבל בוז, פשוט אסור! 

הציוץ של נמרודי הוא בושה וחרפה, אין לי מילה אחרת. 

11 דקות לפני, Double said:

יובא לא נשאר פה כי החליטו לרוץ על מערך שמתאים לנו 4-3-3, שתי חלוצי 9 בקליבר גבוה לא יכולים להיות פה כי רק אחד מהם יכול לשחק במערך כזה, בנו על התפוקה של זהבי ואם יהיה מעצור יהיו תחליפים כמו תורג'מן או כנף/חלוץ(רכש שלא הבאנו בקיץ אולי אדו שחקן כזה) העניין הוא שרובי למעט משחק אחד לא ספסל את זהבי וככה זה נראה גם כשדוחפים את תורג'מן לתפקיד שלא שלו.

תורג'מן שיחק לא מעט באגף בנבחרות. ילד בן 19. מכבי לא הביאה עוד קאבר,למה? לא חייב להיות חלוץ בכיר. יכול להיות שבירו כזה.  יש מעצור כבר 11 משחקים והכל בורח. 4-3-3 זה משחקות רוב הקבוצות בעולם. מכבי נשענה על חלוץ בן 37 למען ההווה וויתרה על העתיד בעניין הזה. קול. עכשיו, מה אתה טוען? שזהבי רוצה מנוחות? הוא לא. האם כשמאמן חדש ממונה למכבי, הוא לא מודע שזאת הסיטואציה? זאת הירושה שהוא מקבל. ואם תורגמן נפצע באימון? מה קורה אז? זה הגיוני לצאת ככה לעונה? למה מלדה הגיע בסוף החלון? כי בתחילת החלון הכל נראה סבבה ואז הבינו את הברוך. אלו עינינים של קיץ. זאת הקבוצה של ערן מתוך בחירה. 

5 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

העובדה שהופכים את זה לאנטי זהבי היא שערורייה. גם כי זה מסיט מהבעיה האמתית שאין לנו מאמן כדורגל, שמתעקש על דברים הזויים וגם כי ערן השחקן הכי טוב שאי פעם שיחק במכבי. זה לא מגיע לו ואסור שזה יגיע לזה שהוא יקבל בוז, פשוט אסור! 

זה לא אנטי זהבי. זאת בניה לא נכונה ששמה עליו את כל הז'יטונים. כשמחזירים שחקן כזה, יש לזה את המשקל וההשלכות. זהו. 

בחיפה זה בכלל לא מעניין מי החלוץ. גם לא מי הקשרים והבלמים. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

זה לא אנטי זהבי. זאת בניה לא נכונה ששמה עליו את כל הז'יטונים. כשמחזירים שחקן כזה, יש לזה את המשקל וההשלכות. זהו. 

בחיפה זה בכלל לא מעניין מי החלוץ. גם לא מי הקשרים והבלמים. 

נכון, אבל אנחנו יודעים איך זה יגמר אם זה ימשיך ככה. 

6 דקות לפני, המכבייה said:

תורג'מן שיחק לא מעט באגף בנבחרות. ילד בן 19. מכבי לא הביאה עוד קאבר,למה? לא חייב להיות חלוץ בכיר. יכול להיות שבירו כזה.  יש מעצור כבר 11 משחקים והכל בורח. 4-3-3 זה משחקות רוב הקבוצות בעולם. מכבי נשענה על חלוץ בן 37 למען ההווה וויתרה על העתיד בעניין הזה. קול. עכשיו, מה אתה טוען? שזהבי רוצה מנוחות? הוא לא. האם כשמאמן חדש ממונה למכבי, הוא לא מודע שזאת הסיטואציה? זאת הירושה שהוא מקבל. ואם תורגמן נפצע באימון? מה קורה אז? זה הגיוני לצאת ככה לעונה? למה מלדה הגיע בסוף החלון? כי בתחילת החלון הכל נראה סבבה ואז הבינו את הברוך. אלו עינינים של קיץ. זאת הקבוצה של ערן מתוך בחירה. 

אני טוען שפשוט לא צריך לחדש בסוף העונה חוזה לשחקן מתבגר בן 37 שלא נותן תפוקה איכותית ושטף המשחק נפגע, זה שיש ביקורת מקצועית נגד זהבי עדיין לא אומר שלא מעריכים אותו ושהוא גדול שחקני המועדון. לצאת עונה הבאה לדרך חדשה עם תורג'מן ומדמון בהחלט תהיה דרך בריאה למועדון.

18 דקות לפני, Double said:

אני טוען שפשוט לא צריך לחדש בסוף העונה חוזה לשחקן מתבגר בן 37 שלא נותן תפוקה איכותית ושטף המשחק נפגע, זה שיש ביקורת מקצועית נגד זהבי עדיין לא אומר שלא מעריכים אותו ושהוא גדול שחקני המועדון. לצאת עונה הבאה לדרך חדשה עם תורג'מן ומדמון בהחלט תהיה דרך בריאה למועדון.

זהבי בעיני הוא גדול שחקני המועדון וגם היום הוא ברמה גבוהה שהצדיקה חוזה.

כל מילה לגבי עונה הבאה. 

לפני1 שעה , המכבייה said:

הוא הכוכב של הקבוצה הזאת. הוא מרוויח כפול מכל שחקן אחר בליגה. מה אתה רוצה מהמאמן שלו בהקשר הזה? הוא נותן לו עוד ועוד הזדמנויות להתחבר לרשת כי הוא יודע שללא ערן טוב, אין לנו בט בכלל. על מה הטענות? אתה רוצה קלוז אפים סטייל נמני ב03? אתה רוצה חמיצות? זאת הנדוניה שמאמן מכבי מקבל שערן בקבוצה ועוד יש לך טענות למאמן? ערן לא רצה שישחקו אותו? ערן שיחק בטוטו כי כולם יודעים שערן רוצה לשחק. 

קריאת הסיטואציה שלך כל כך שגויה. יצאת לעונה הזאת עם ערן כאלפא חלוץ ועוד ילד בן 19 שלא יגיד מילה. שיחררת את פריצה ויובא כדי שזה יקרה ויש לך עוד טענות לרובי קין כאן? זה מערכתי. זאת הקבוצה של ערן, לא של מנספורד, לא של רובי, לא של מיטש. וואלה. 

אתה ממש עוצם עיניים בכוח.

הבעיות במערכת ידועות כבר 4 שנים (יודע מה? גם לפני כן היו בעיות, אבל היה לנו את איביץ' בשנתיים מדהימות שגרם להכל להתגמד ונחו על זרי הדפנה).

ערן הוא האלפא, אבל הוא ממש לא הבעיה שלך בקבוצה, תחילת עונה הוא די שמר לנו על התחת והביא נקודות.
מראות נמני ב2003? אתה ממש לא בתנאים של לפני 20 שנה, המערכת של מכבי באותם שנים הייתה בלאגן אחד גדול, שם היינו פעם אחת ממש קרובים לירידת ליגה, אתה ממש לא שם!

רובי לא מאמן טוב, הוא בוסרי, אפס נסיון, אין לו אינטואיצות של מאמן וחוץ משם גדול ואנרגיות של תחילת עונה אין לו שום דבר. 

הטענות שלי שמכבי שחררה את איביץ' בקלות יתרה (תחתיו הקבוצה לא שלשלה), נתנה לשחקנים לנהל אותה (ע"ע פריצה שברח).

מה איכפת לך כמה זהבי מרוויח? מה הטיעון הזה שייך? שירוויח ארגזים כל החיים.

אני מוכן לחתום שאיביץ' או בכר עם סגל כזה, היינו נראים קבוצה אמיתית, ערן לא היה נכנס לבצורת כזאת קשוחה (כי רובי בנה משחק שלם על אילתורי מילסון).

מועדון שרוצה אליפות צריך מאמן עם סמכא, קבלן לאליפויות, לא איזה טירון שבא להתגלח עלינו.

אתה מוזמן לבדוק שאני פתחתי נושאים על מנספורד ופרייס וגם מיטש שהם חייבים להתעורר ולהרים את הספינה הזאת.

מיטש פותח את הכיס ביד רחבה, אבל לצערי לא סיים בטיפול שורש של השדרה הניהולית ולוקח הימורים על מאמנים לא אפויים (אבל זה שלו).

מנספורד ופרייס - זה מורכב כי זה שדרוג לעומת הנזקים של יצחקי, אבל איך לא מביאים לפה 10 ובלם שכל העולם ואשתו רואה את זה? איפה מילה לרובי? 

תמשיך להגיד שזאת הקבוצה של ערן, הוא הבוס, הוא הבעל בית, הוא הבעיה של מכבי. 

ממש שטויות, קרדיט בלתי נגמר לדור פרץ  ורביבו זה גם ערן זהבי?

פינג פונג שוערים זה זהבי? השיפוט המכור זה זהבי? סאבוריט תכף סוגר עשור ולא מקבל אזרחות, גם זהבי?

האש צריכה להיות ממוקדת למקום אחר,

המודל צריך להשתנות, אתם טוענים שצריכים לחזור למקורות ולשורשים - תביאו ג'ורדי 2.0 שיעשה כאן סדר.

25 דקות לפני, Armagedon said:

אתה ממש עוצם עיניים בכוח.

הבעיות במערכת ידועות כבר 4 שנים (יודע מה? גם לפני כן היו בעיות, אבל היה לנו את איביץ' בשנתיים מדהימות שגרם להכל להתגמד ונחו על זרי הדפנה).

ערן הוא האלפא, אבל הוא ממש לא הבעיה שלך בקבוצה, תחילת עונה הוא די שמר לנו על התחת והביא נקודות.
מראות נמני ב2003? אתה ממש לא בתנאים של לפני 20 שנה, המערכת של מכבי באותם שנים הייתה בלאגן אחד גדול, שם היינו פעם אחת ממש קרובים לירידת ליגה, אתה ממש לא שם!

רובי לא מאמן טוב, הוא בוסרי, אפס נסיון, אין לו אינטואיצות של מאמן וחוץ משם גדול ואנרגיות של תחילת עונה אין לו שום דבר. 

הטענות שלי שמכבי שחררה את איביץ' בקלות יתרה (תחתיו הקבוצה לא שלשלה), נתנה לשחקנים לנהל אותה (ע"ע פריצה שברח).

מה איכפת לך כמה זהבי מרוויח? מה הטיעון הזה שייך? שירוויח ארגזים כל החיים.

אני מוכן לחתום שאיביץ' או בכר עם סגל כזה, היינו נראים קבוצה אמיתית, ערן לא היה נכנס לבצורת כזאת קשוחה (כי רובי בנה משחק שלם על אילתורי מילסון).

מועדון שרוצה אליפות צריך מאמן עם סמכא, קבלן לאליפויות, לא איזה טירון שבא להתגלח עלינו.

אתה מוזמן לבדוק שאני פתחתי נושאים על מנספורד ופרייס וגם מיטש שהם חייבים להתעורר ולהרים את הספינה הזאת.

מיטש פותח את הכיס ביד רחבה, אבל לצערי לא סיים בטיפול שורש של השדרה הניהולית ולוקח הימורים על מאמנים לא אפויים (אבל זה שלו).

מנספורד ופרייס - זה מורכב כי זה שדרוג לעומת הנזקים של יצחקי, אבל איך לא מביאים לפה 10 ובלם שכל העולם ואשתו רואה את זה? איפה מילה לרובי? 

תמשיך להגיד שזאת הקבוצה של ערן, הוא הבוס, הוא הבעל בית, הוא הבעיה של מכבי. 

ממש שטויות, קרדיט בלתי נגמר לדור פרץ  ורביבו זה גם ערן זהבי?

פינג פונג שוערים זה זהבי? השיפוט המכור זה זהבי? סאבוריט תכף סוגר עשור ולא מקבל אזרחות, גם זהבי?

האש צריכה להיות ממוקדת למקום אחר,

המודל צריך להשתנות, אתם טוענים שצריכים לחזור למקורות ולשורשים - תביאו ג'ורדי 2.0 שיעשה כאן סדר.

לפעמים, זה פשוט נגמר מהר. לא אשמתו של המוזהב, זאת דרכו של עולם. אנחנו מקצועית באמצע עונה, נמצאים בבור בגלל זה. רובי קין גם סובל מזה. אני לא יודע מי החלוץ הפותח של חיפה אבל הם מבקיעים מכל מקום, מכל עמדה ואין שום דייבייט על זה. רפאלוב שמח לבשל לכל אחד. לא מעניין אותי כמה זהבי מרוויח אבל זה מדד למה שחשבו שיהיה. שני חלוצים עזבו והשנתיים האלה ישארו על רצפת חדר העריכה מרוב שהן לא מספיקות.

לרובי קין יש יותר אינטואציה ממה שאתה יכול לדמיין. מה מביא אותך לשפוט אינטואיציות של אנשים שהיו מקצוענים כשמעולם לא התקרבת להיות חובבן? חלוצים הוא בוודאי מבין. 

כרגע הוא וערן בטנגו מחובק היישר למצולות. לכל אחד יש את האחוזים שלו בצלילה. 

נקודה למחשבה. איך הגול הגיע? מבעיטה מרחוק והסתברות על הריבאונד. 

כמה פעמים אמרנו לבעוט מרחוק? אז נכון שאין לנו בועטים גדולים וגם הבעיטה בגול הייתה דרדלה. אבל גם אין שוערים טובים בליגה הזאת. 

אני מעדיף את זה אלף פעם מהרצון הבלתי אפשרי שלנו להיכנס עם הכדור לשער או עוד פס ל5 שלמים ירחיקו בקלות. 

נהיינו כל כל צפויים התקפית ששחקני הגנה לא יוצאים ליוריס וגבי עם הכדור שהם 20 מטר מהשער. הם פשוט יודעים שהם ימסרו לאגף.

לפני7 שעות , itanar said:

זה על מאמן.

מה בסיס הנתונים? איפה ניתן לראות?

לפני6 שעות , אליהו_הנביא said:

כל מילה. הדעה של נמרודי בנושא מביכה מאוד. לצערי בגלל שהוא מוביל דעה בקרב האוהדים שלנו החרא הזה כבר מחלחל למגרש. שבגלל ערן זהבי אנחנו לא מצליחים שיש מיליון סיבות אחרות.

תמיד מחפשים שעיר לעזעאזל ביכולת חלשה, שנה שעברה דן גלזר אכל את החרא.

פייר, לא ציפיתי שיגיעו לזהבי אבל בקהל שלנו יש טיפשים רציניים.

3 דקות לפני, Silent Shout said:

מה נמרודי אמר?

בציוצים שלו שכן ראיתי הוא כתב שזהבי חייב לצאת מההרכב כי הוא חלש כבר תקופה. זו נשמעת לי כמו דיעה די מובנת מאליה. 

הטראומה הכי גדולה שלי כאוהד קרתה כששחקן הפך להיות מעל המועדון, אבל השחקן לא היה מספיק טוב כדי לנצח משחקים עבור המועדון.

אני לא חבר כת, אני אוהד את המועדון ותמיד אבחר במועדון ולא בפרטים שבתוכו לא משנה מה הפרטים נתנו לי.

כל מי שאוהב את המועדון יודע בדיוק מה צריך לעשות

זה הציטוט, זה נראה לך לגיטימי? אין אחד בקהל של מכבי שלא יביןלמי הוא מתכוון בהשוואה וכולם זוכרים איך זה נגמר. מעבר לזה שאני לא חושב שזהבי שםאת עצמו מעל המועדון, הוא למשל לא יפעיל עדת מעריצים כדי ללחוץ על ההנהלה. אם הוא ירגיש לא אהוד הוא לא ישאר. 

אני גם חושב שהוא נוראי עכשיו, אבל לא הייתי גורם לו לחשוב שהוא לא רצוי לשנה הבאה, שיישאר אבל שיבין את מקומו החדש, אם הוא יבחר ללכת למקום אחר זה שלו, מכבד. 

לפני7 שעות , אליהו_הנביא said:

זה בדיוק מה שדיברתי עליו. העובדה שרובי נותן לזהבי לשחק כל שנייה שיש העונה הופכת אותו למטרה של הקהל. כשזהבי יקבל בוז, ובקצב הזה הוא יקבל, זה יהיה כי הקהל מוציא תסכול על רובי, לא על זהבי. למה להגיד שזהבי צריך קצת מנוחה מנטאלית (וגם פיזית) זה אנטי זהבי? למה זו לא דעה לגיטימית כמו להגיד את זה על פרץ או לוקאסן או יוריס? 

עזבו קשקושים שלנו, האוהדים, תראו מה זהבי עושה... הבנאדם שהטיקט שלו זה לברון הישראלי - הגוף שלי הוא המכונה שלי. האיש שעובד יותר קשה מכולם, כולל ילדים שעלו מהנוער. מתעקש לקבל חופש ברגע הכי קריטי של העונה. רגע שבתסריט לא מופרך יכול להיות נקודת הסיום (עגומה) של הקריירה שלו, והוא? הוא אומר תנו לנו מנוחה, לא מעניין להתאמן כרגע. אם הוא אומר את זה? למה שאני אומר את זה הופכים את זה לדברים גדולים ולא לעניין מקצועי? אני מאמין בו בלב שלם. השחקן הכי גדול שראיתי בעיניים. גם עכשיו, אני שמח שהוא המנהיג שלי לפלייאוף. עדיין, תנו לו רגע להוריד מעצמו את הלחץ. הוא לא שכח לשחק, רק לפני חודשיים היה מעל הליגה ובכושר אחד הטובים בקריירה.