Jump to content

רשמים מהתיקו מול סכנין בבלומפילד | איבוד נקודות נוסף, אפשר להכריז בקול: אנחנו עמוק בבוץ.

Sawyer

Recommended Posts

רובי ממשיך להיות ראשגדית בצופים ולא מאמן כדורגל. הקשר בין היכולת במגרש לבין הדקות מקרי בהחלט. בקצב הזה, המשחק מול ברדה יהיה האחרון שלו פה.

יוריס לא תורם התקפית, פרץ לא תורם כלום בשום צד וגבי חלבי רצח, ומתוך כל אלה אין שחקן אחד שיכול להניף רגל 20-25 מטר מהשער ולאיים כדי לפתוח הגנות(למרות שהגול שלנו הגיע מריבאונד של בעיטה כזאת)

Just now, אליהו_הנביא said:

יוריס לא תורם התקפית, פרץ לא תורם כלום בשום צד וגבי חלבי רצח, ומתוך כל אלה אין שחקן אחד שיכול להניף רגל 20-25 מטר מהשער ולאיים כדי לפתוח הגנות(למרות שהגול שלנו הגיע מריבאונד של בעיטה כזאת)

יש לך.

הביאו את קארצב,ובאופן תמוה הוא מיובש על הספסל.

20 דקות לפני, המכבייה said:

אני חושב שאנחנו לא מסוגלים לספוג שכר לימוד של פרוספקט. זאדה היה רע, רביבו היה רע, לא נגרם נזק בחילוף הזה וגם לא תועלת.  

תראה רביבו זה לא שבוע שבועים שהוא נראה רע..

אני אומר לך בתור אוהד ממוצע ולא איש מקצוע שהוא לא מכוון נכון ולא עובדים איתו לשפר את הטעיות שלו ולכן זה נוצר ככה

לא נראה לך הגיוני שהוא מלווה שחקנים ולא שם גוף? מה הסיפור שם?

1 דקה לפני, erantheking21 said:

אני אומר לך בתור אוהד ממוצע ולא איש מקצוע שהוא לא מכוון נכון ולא עובדים איתו לשפר את הטעיות שלו ולכן זה נוצר ככה

הרבה פעמים הוא מוותר ולא חותר למגע. רך מידי.

מאד מעריך את זאדה אבל גם אצלו היתה הססנות גדולה בשלוש פעמים שסכנין עברו את החצי היום. רביבו מרגיש לי טוב יותר התקפית אבל האמת שהוא תקע את מילסון מלא ולא עשה לו עקיפות. 

3 דקות לפני, hen34 said:

יש לך.

הביאו את קארצב,ובאופן תמוה הוא מיובש על הספסל.

אפשר לנסות אבל הבעיה שלי איתו זה שהוא עוד פעם מאותה איטיות שיש לך בקישור, מצד שני הוא שברן בשביל להיות 6

1 דקה לפני, המכבייה said:

מאד מעריך את זאדה אבל גם אצלו היתה הססנות גדולה בשלוש פעמים שסכנין עברו את החצי היום. רביבו מרגיש לי טוב יותר התקפית אבל האמת שהוא תקע את מילסון מלא ולא עשה לו עקיפות. 

ההוראות שהוא  מקבל מזעזעות, לא יתכן שהוא וכהן כל הזמן יכנסו לאמצע, לא מוציאים ממנו כלום, גם דוידזאדה אבל ממנו אתה לא מצפה, הוא תמיד היה שחקן משלים בסגל, אנחנו מצפים מרביבו להיות המגן הבכיר, לא יתכן שהוא יראה כלכך רע הגנתית ולא תורם כמעט התקפית, על כהן בצד השני אני אפילו לא ארחיב , זה אמור להיות הדוידזאדה של הצד השני, אבל משום מה נוצר פה סוג תאונה של ינואר שגרמה לו להיות שחקן הרכב. אתה אומר לעצמך למה מגן לא מנסה לבצע עקיפות? לפעמים גם אני רואה את רביבו עם קו פנוי מהמגרש ואומר לעצמי תרוץ כמו איילה תרווח, אבל הוא לפעמים רץ על השחקן ששומר עליו והוא כלכך איטי, אדיש ורך..לא מצליח להבין למה כשחקן צעיר הוא לא מתרומם.

ההוראות שהוא  מקבל מזעזעות, לא יתכן שהוא וכהן כל הזמן יכנסו לאמצע, לא מוציאים ממנו כלום, גם דוידזאדה אבל ממנו אתה לא מצפה, הוא תמיד היה שחקן משלים בסגל, אנחנו מצפים מרביבו להיות המגן הבכיר, לא יתכן שהוא יראה כלכך רע הגנתית ולא תורם כמעט התקפית, על כהן בצד השני אני אפילו לא ארחיב , זה אמור להיות הדוידזאדה של הצד השני, אבל משום מה נוצר פה סוג תאונה של ינואר שגרמה לו להיות שחקן הרכב. אתה אומר לעצמך למה מגן לא מנסה לבצע עקיפות? לפעמים גם אני רואה את רביבו עם קו פנוי מהמגרש ואומר לעצמי תרוץ כמו איילה תרווח, אבל הוא לפעמים רץ על השחקן ששומר עליו והוא כלכך איטי, אדיש ורך..לא מצליח להבין למה כשחקן צעיר הוא לא מתרומם.

לא חושב שרוי מקבל הוראה לא לעקוף. הוא רק עושה את זה מעט מידי. 

Just now, המכבייה said:

אין סיכוי שאין הוראה כזו. אין סיכוי

3 דקות לפני, המכבייה said:

עשה את זה המון בקיץ והיה אחד הבולטים בזה.

וגם אם אין הוראה כזו, אז מצפה מרובי לתת לו את ההוראה הנכונה.

Just now, המכבייה said:

אבל גם כהן לא עושה את זה, גם הוא נכנס לאמצע, נראה לי קצת Harsh לא מצליח להבין אם זה הוראה טקטית, למה היא נעשית מהתחלה ולמה היא פשוט חוסמת אותנו מלשחק כדורגל יותר טוב, מצד שני אם השחקן חושב ככה כמו שאתה טוען, למה הוא עושה את זה ולא מקבל על הראש יום אחרי זה? אתה מבין שזה לא נשמע לי כמו משהו לא הגיוני:\

8 דקות לפני, KIMHI said:

אין סיכוי שאין הוראה כזו. אין סיכוי

אין סיכוי שיש. ראיתי את זה קורה כל כך הרבה פעמים העונה. גם היום. יכולת המירכוז של זאדה ורביבו(פעמיים כל אחד מהם היום) היתה כל כך רעה. מצד שני, תשעה שחקני סכנין ברחבה. צריך להיות בכושר טוב כדי לפצח את זה. ואנחנו לא. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

אין סיכוי שיש. ראיתי את זה קורה כל כך הרבה פעמים העונה. גם היום. יכולת המירכוז של זאדה ורביבו(פעמיים כל אחד מהם היום) היתה כל כך רעה. מצד שני, תשעה שחקני סכנין ברחבה. צריך להיות בכושר טוב כדי לפצח את זה. ואנחנו לא. 

איך אתה מסביר אז שזה קורה בשני הצדדים?

יש גבול למקריות

8 דקות לפני, erantheking21 said:

אבל גם כהן לא עושה את זה, גם הוא נכנס לאמצע, נראה לי קצת Harsh לא מצליח להבין אם זה הוראה טקטית, למה היא נעשית מהתחלה ולמה היא פשוט חוסמת אותנו מלשחק כדורגל יותר טוב, מצד שני אם השחקן חושב ככה כמו שאתה טוען, למה הוא עושה את זה ולא מקבל על הראש יום אחרי זה? אתה מבין שזה לא נשמע לי כמו משהו לא הגיוני:\

אבישי עשה את זה היום פעם אחת וקיקו החמיץ. אבישי משחק מתחתי(שער 7). אין לו ביטחון לנשום, אז עקיפות? הוא הולך למרכז עם הכדור כי הוא בפאניקה! ומגע של בול עץ בכדור. מגן עוקף זה א,ב של ילדים א. 

3 דקות לפני, המכבייה said:

אבישי עשה את זה היום פעם אחת וקיקו החמיץ. אבישי משחק מתחתי(שער 7). אין לו ביטחון לנשום, אז עקיפות? הוא הולך למרכז עם הכדור כי הוא בפאניקה! ומגע של בול עץ בכדור. מגן עוקף זה א,ב של ילדים א. 

על התאונה שהוא מגן פותח במכבי אין תירוץ, היה ינואר ארוך להביא, מכבי לא התלהבו מהאופציות בישראל, אבל עדין יכלת להביא זר במקום מוסקרה(עוד פשע נגד האנושות, שוער שלישי זר ) . בכלל כל ההתנהלות עם הזרים לא ברורה, כבר הולך על לוקאסן בעמדת המגן הימני, מנסה אולי להחזיר את סבוריט לשמאלי ועולה בלמים עם שלמה ונחמיאס\ייני, כבר ניסינו הכל אולי זה ילך.

1 דקה לפני, KIMHI said:

איך אתה מסביר אז שזה קורה בשני הצדדים?

יש גבול למקריות

זה קורה, אבל מעט מידי. כושר רע, חוסר ביטחון. כשלא טובים זאת תוצאה של ליקויים מהסוג הזה. גם הקשרים שבאים לאגף לייצר משולש לא עושים את זה מספיק טוב. מכבי בפאניקה. זה גורם לשבלוליות ולחוסר יוזמה. אז לא עושים עקיפה כי בסיטואציה כזאת, שחקנים הופכים לראש קטן. גם זהבי ראש קטן אגב. גם הוא עושה את המינימום. גם פרץ. 

35 דקות לפני, PLASTOMAN said:

ממתין למשפט מחץ של זהבי באינסטרגם.

מחכים ליוני שיתרץ לנו על היכולת בגלל העייפות מהטיסות.

רובי כל כך מפחד ממעברים שאני לא אתפלא אם זאת הוראה שלו לא לעקוף. וגם אם זאת לא הוראה? איפה אתה בתור מאמן לדרוש את זה 7-8 פעמים במשחק לפחות מהמגנים. שב איתם תראה להם באסיפות הוידאו את הגול של תורגמן מול הפועל ירושלים, את ההחמצה של קיקו היום. 

זה לא יקרה כמובן כי הוא כל כך בפאניקה שאין לו מושג מה קורה סביבו. 

נצטרך לנשוך שפתיים ופשוט לחכות שהעונה תיגמר, יכול להיות שנצליח לגנוב איזה גביע ואם יהיה מזל וחיפה תשלשל בעצמה - אולי נהיה שם גם עד הסוף.

55 דקות לפני, המכבייה said:

זה דיון אחר. זאדה, רביבו, לא עשה נזק ולא הביא תועלת. 

רביבו עשה היום (ולא רק היום) ים נזק. בפער הרבה יותר מדוידזאדה. פשוט היה מזעזע בכל נגיעה שלו בכדור, ולא מהיום. שוב, הילד יודע שהוא לא ישלם על טעויות או על אדישות. יש קו מאוד דק בין אמון מוחלט לאמון עיוור, ורובי נוטה יותר מדי לכיוון הפחות טוב.

בקטן, לא זוכר תקדים של מפלה כזו ביכולת בין גנט למצב היום, מצד שני שנה שעברה פתחנו עם 5 ו6 וכולנו זוכרים לאן הגענו.

בגדול, לא זוכר תקדים של קבוצה נחותה תקציבית שמחרבנת על הראש של העשירה ממנה 3 שנים ברצף, מצד שני זה קרה לנו עם באר שבע.

המצב לצערי לא טוב ולא נראה לי שלפטר את רובי זה הפתרון, מצד שני בכר במכבי זה כנראה כן

4 דקות לפני, Almogl said:

בקטן, לא זוכר תקדים של מפלה כזו ביכולת בין גנט למצב היום, מצד שני שנה שעברה פתחנו עם 5 ו6 וכולנו זוכרים לאן הגענו.

בגדול, לא זוכר תקדים של קבוצה נחותה תקציבית שמחרבנת על הראש של העשירה ממנה 3 שנים ברצף, מצד שני זה קרה לנו עם באר שבע.

המצב לצערי לא טוב ולא נראה לי שלפטר את רובי זה הפתרון, מצד שני בכר במכבי זה כנראה כן

הבעיה היא גם במערך הסקאוטינג, חוץ ממילסון אנחנו מנחיתים פה זרים של בית שימוש.