Jump to content

רשמים מהתיקו מול סכנין בבלומפילד | איבוד נקודות נוסף, אפשר להכריז בקול: אנחנו עמוק בבוץ.

Sawyer

Recommended Posts

17 דקות לפני, המכבייה said:

לדוידה יש תקרה כל כך נמוכה שהראש שלו לא מפסיק להיתקע בה. הוא ואבישי באגף זה מחול הגלמים. 

שלישית הקישור הקבועה חייבת להיפתח לתחרות. קיקו ועידו שחר לא נופלים מהקיימים. 

דוידה עדיף על תורג'מן כשחקן אגף, תורג'מן צריך לשחק 9 וזהו ..

2 דקות לפני, המכבייה said:

מי שלא הבין כבר לא יבין. אגב, הוא הרבה יותר טוב ממה שפרץ היה בגילו. פרץ צריך חודשיים על אי. לא כדורגל. הוא לא טוב בזה עכשיו.

ימים יגידו

15 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

מה טוב בשחר לא הבנתי?

בוא, הכל יחסי.

אם עקבת אחריי אני כבר שנים טוען שאין לו מקום במכבי שהוא שחקן חלש וחסר אחריות ושהוא לא ראוי לרוטציה שלנו, במשחקים האחרונים הוא משנה דעתי. הוא התפתח והתבגר. 

בעבר הוא היה רץ בין שחקני הקישור של היריבה כמו ילד קטן בלי להתקרב לכדור, היום הוא ללמד ללחוץ באופן סביר ולפעמים אפילו מרוויח כדורים. אבל השיפור הכי משמעותי הוא בקבלת ההחלטות, בעבר הוא היה משחק סופר לא אחראי מאבד כדורים באזורים קריטיים, הופך מצבים שלנו למתפרצת שלהם, בועט/מוסר רק כשלא צריך. זה השתנה, הוא משחק הרבה יותר אחראי, שיפר את קבלת ההחלטות ועושה מקסימום טעות קטנה/שתיים במשחק. 

עבורי, ביכולת שלו מה5-6 משחקים אחרונים שקיבלת בהם דקות הוא לחלוטין ראוי להיות שחקן בית ברוטציה, כזה שבמצב מיטבי של הקבוצה הוא אמנם שחקן סוף ספסל, אבל מקבל פה ושם את הדקות שלו ועשה עבודה מספקת.

מתי קין יבין שפרץ+גבי+יוריס לא עובד בכושר שלהם כרגע?

זה לא עובד כבר כל כך הרבה משחקים ברצף.

אותו דבר זהבי ותורג'מן ביחד.

מצד שני זה לא ממש עבד מהתחלה, בטח שתורג'מן משחק בצד ימין.

מאמן עקשן ומקובע.

אה, ואנחנו הקבוצה הכי גרועה בעולם בנייחים.

לא ברור מה צוות האימון הזה עושה.

22 דקות לפני, MTA For Ever said:

לא טענתי שכן, אבל אולי היחידי שעלה כמחליף והתאמץ וניסה.

גבי ופרץ היו יותר רעים ממנו בפער.

רוי רביבו לדוגמא שלעומת שחר כבר עשו קעקועים שלו על התחת, צריך לקבל איזה פצצה לפנים אולי זה יעזור לו לצאת מהשאנטי סטייל.

רוי רביבו צריך לראות את הפרק על הגיס שלו(דוד רביבו) בסדרת "בעקבות הגביע האבוד" כדי שיבין שהוא חייב להשקיע יותר כדי לא לסיים באדומים אשדוד.

6 דקות לפני, Raumdeuter said:

רוי רביבו צריך לראות את הפרק על הגיס שלו(דוד רביבו) בסדרת "בעקבות הגביע האבוד" כדי שיבין שהוא חייב להשקיע יותר כדי לא לסיים באדומים אשדוד.

וואו הוא נוראי

דוגמא קלאסית של שחקן בית שהחליטו לתת לו דקות על חשבון שחקנים אחרים בגלל הקטע המלהיב הזה של לקדם שחקני בית ויהי מה.

2 דקות לפני, erantheking21 said:

וואו הוא נוראי

דוגמא קלאסית של שחקן בית שהחליטו לתת לו דקות על חשבון שחקנים אחרים בגלל הקטע המלהיב הזה של לקדם שחקני בית ויהי מה.

דוידזאדה לא יותר טוב מצטער. רביבו היה טוב בתחילת עונה והיה ראוי להרכב.

הקיבעון של רובי ברוטציה שלא רענן בזמן, זה כבר משהו אחר. אבל לנסות להפיל את זה על "קידום שחקני בית" זו טענה מופרכת.

בכל פעם שרביבו עושה עקיפה לוינגר בהתקפה, יש מצב מסוכן. גם בפעם הבודדת שזה קרה היום.

וזה קורה מעט מאוד כי כנראה ההוראות שהוא מקבל הן כאלה.

בדיוק כשאתה אומר וואלה לא יכול להיות גרוע מההרכב, מגיע רובי קין ומוציא במחצית את יוריס ודויזאדה. על סמך מה, אני באמת שואל, רוי רביבו עלה למחצית שלמה? במה הוא חשב שהוא יתרום? על סמך מה, דור פרץ, שכל בר דעת מבין שהוא חייב לנוח (גם הוא) עולה ומסיים 60 דקות? מה ראית מתורגמן ככנף? 

Just now, Wade said:

בדיוק כשאתה אומר וואלה לא יכול להיות גרוע מההרכב, מגיע רובי קין ומוציא במחצית את יוריס ודויזאדה. על סמך מה, אני באמת שואל, רוי רביבו עלה למחצית שלמה? במה הוא חשב שהוא יתרום? על סמך מה, דור פרץ, שכל בר דעת מבין שהוא חייב לנוח (גם הוא) עולה ומסיים 60 דקות? מה ראית מתורגמן ככנף? 

דוידזאדה היה נוראי, ואני בעדו.

5 דקות לפני, דקסטר said:

איזה עצוב אני

וואלה אחי אחרי חיפה, חשבתי שלא יכול להיות יותר מיואש מזה, הייתי שבור, אבל היום זה שיא חדש. לא רואה איך אנחנו יוצאים מזה, הקבוצה נראית כמו כלום ועם המאמן הזה זה נראה שאנחנו במדרון בלי מעצורים

1 דקה לפני, itanar said:

סבבה זורם איתך. בכל החודש וחצי האחרונים הוא היה הרבה יותר טוב מרביבו וזה לא גרם לרביבו לצאת במחצית בשום משחק, אז מה בער הפעם? במצב המשחק זה החילוף הכי דחוף לך? 

7 דקות לפני, אקיטה said:

דוידזאדה לא יותר טוב מצטער. רביבו היה טוב בתחילת עונה והיה ראוי להרכב.

הקיבעון של רובי ברוטציה שלא רענן בזמן, זה כבר משהו אחר. אבל לנסות להפיל את זה על "קידום שחקני בית" זו טענה מופרכת.

בכל פעם שרביבו עושה עקיפה לוינגר בהתקפה, יש מצב מסוכן. גם בפעם הבודדת שזה קרה היום.

וזה קורה מעט מאוד כי כנראה ההוראות שהוא מקבל הן כאלה.

אולי כן אולי לא, בכל אופן גם בהגנה הוא לא שומר טוב(רביבו) ומלווה לא פעם שחקן...לא מפיל את האחריות רק על רביבו , יש לך בסוף כל משחק אופציה לוידאו ולהראות לו שבוע שלם במה הוא לוקה וכ'ו ואיך אתה משפר אותו, לא יודע אבל אני מרגיש שלא עושים את זה, מצטער.

3 דקות לפני, itanar said:

מסכים. ועדיין זה היה חילוף מוזר, גם ההוצאה של יוריס ולהשאיר במגרש את דור פרץ.

ודווקא בכל הקשור לחילופים רובי קין לא היה נוראי היום, החליף בזמן.

1 hour ago, אליהו_הנביא said:

1. לדור פרץ היה אסור לשחק היום, שוב משחק נגד קבוצה צפופה ושוב בפיגור והוא ממשיך לשחק, הפעם החליף אותו וכבר הקישור הרבה יותר דחוף. מאמן אפס. 

2. מה כאב לבן זונה הזה לתת לדוודיזדה לשחק במחצית השניה? וואו איזה שנוי מטורף הביא רביבו. מאמן אפס. 

3. הוצאת חלוץ, למה אין לך ביצים שזה יהיה זהבי? מה נהיה מזהבי, זה פשוט עצוב. אין היום מגן בליגה שהוא יכול לנצח אותו, כל מהלך של מעל שתי נגיעות זה איבוד כדור. מעבר לזה שהשחקנים מפחדים ממנו וכל הכדורים עפים אליו באוטומט. אמרתי כבר, מאמן אפס? 

4. מלדה נראה קרנף, הקבוצות לא מכירות אותו, למה לעזאזל הוא לא עלה? למשל כנף ימין? מאמן... 

5. מעבר לזה הקישור הזה של גבי, פרץ ויוריס חייב להיעלם מהעולם, הכל לרוחב, חלש, אנמי, פרץ וגבי לא יכולים להיות שחקני הרכב במכבי. 

הכל שבלוני, הכל מסורבל, נהיינו קבוצת התקפה נוראית. 

6. עניין החופשה של ארבעה ימים באמצע העונה זו הבדיחה הכי עצובה. הוא עושה משאל עם השחקנים, ואז מי קופץ שחייבים? זהבי וסבוריט? אנחנו נראים כמו גוש חרא ובמקום להכניס אותם למחנה אימונים הוא שולח אותם לדובאי. אין לי מילים כבר, כמה ייאוש. 

אליהו אתה נביא אמיתי. כל מילה בסלע.

1 דקה לפני, car.garsia said:

מסכים. ועדיין זה היה חילוף מוזר, גם ההוצאה של יוריס ולהשאיר במגרש את דור פרץ.

ודווקא בכל הקשור לחילופים רובי קין לא היה נוראי היום, החליף בזמן.

לא מצליח להבין למה הוא איבד ביוריס אמון ומוציא אותו כבר הרבה פעמים כחילוף ראשון ועוד שולח לשם את גבי, אחרי שהביאו לו 6 כמו קארצב שלא רואה דקת דשא.

כאילו רובי מקבל שחקנים שכל אחד היה רוצה ואומר חברה, לא רוצה אתכם פתאום, שבו בצד ...ככה היה עם קיקו, דוידה ועוד כמה שחקנים ככה גם עם קארצב, מרגיש כאילו רובי לא סומך על שחקנים גם אם יביאו לו את אמבפה הוא יושיב אותו ביציע .

Just now, erantheking21 said:

לא מצליח להבין למה הוא איבד ביוריס אמון ומוציא אותו כבר הרבה פעמים כחילוף ראשון ועוד שולח לשם את גבי, אחרי שהביאו לו 6 כמו קארצב שלא רואה דקת דשא.

כאילו רובי מקבל שחקנים שכל אחד היה רוצה ואומר חברה, לא רוצה אתכם פתאום, שבו בצד ...ככה היה עם קיקו, דוידה ועוד כמה שחקנים ככה גם עם קארצב, מרגיש כאילו רובי לא סומך על שחקנים גם אם יביאו לו את אמבפה הוא יושיב אותו ביציע .

לגמריי, כל פעם שהוא מוציא את יוריס אני מרגיש שהוא מוציא לקבוצה חלק מהלב שלה. ולמה? הרי קניקובסקי שיחק 6 ויוריס הרבה יותר ממנו כ6? אז למה שלא תוציא אותו או את פרץ? זה לא שהוא שינה מערך.

Just now, car.garsia said:

לגמריי, כל פעם שהוא מוציא את יוריס אני מרגיש שהוא מוציא לקבוצה חלק מהלב שלה. ולמה? הרי קניקובסקי שיחק 6 ויוריס הרבה יותר ממנו כ6? אז למה שלא תוציא אותו או את פרץ? זה לא שהוא שינה מערך.

הוא בעצמו לא יודע מה הוא עושה , עזוב זורק פשוט , רוצה הרכב התקפי, פתאום עושה מגבי 6, מגן ימני, מחר גם גבי יעמוד בשער..פשוט הוא מברדק תוך כדי משחק ולהמציא המצאות שלא עובדות..

אין לי משהו נגד רביבו, אבל הוא לא נראה טוב חודשים, אז מה אתה עולה איתו חילוף במחצית? סבוריט לפני הפציעה נראה שהשנים הטובות מזמן מאחוריו, אז הוא עולה במקום לוקאסן? מה עשינו בזה? קיקו, דוידה וכ'ו נראים אבודים עם משקולות על הרגלים כי איבדת אותם באמצע הסיבוב הקודם, עכשיו אתה מעלה אותם ומצפה שהם פתאום ישנו לך את המשחק? זה לא עובד ככה. בקצב של הברדוק הזה אתה מאבד עוד שחקנים כמו קארצב וכ'ו שתצטרך אותם הם לא יהיו שם, רובי איבדת את השחקנים, לא תצליח להוציא אותנו מהבוץ, אליפות לא ניקח איתך מצטער.

22 דקות לפני, erantheking21 said:

וואו הוא נוראי

איך הוא יהיה מוכן אם לא נדע לספוג קצת שכר לימוד? הוא לגמרי שחקן לקבוצת צמרת בליגה ובתקופה לא טובה. אסור שיהיו תקופות לא טובות במכסי, זה נגד האתוס של המועדון. 

4 דקות לפני, car.garsia said:

נראה לי שמאשים את את יוריס במעברים שאנחנו סופגים. יש לו חלק, אבל לא רק הוא.

12 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

סבבה זורם איתך. בכל החודש וחצי האחרונים הוא היה הרבה יותר טוב מרביבו וזה לא גרם לרביבו לצאת במחצית בשום משחק, אז מה בער הפעם? במצב המשחק זה החילוף הכי דחוף לך? 

הלינק פליי של מילסון עם רוי היה טוב בתחילת העונה. הוא רצה לקבל את זה שוב כשהוא בפיגור.