Jump to content

עוד עונה שהלכה לפח

קמחי

Recommended Posts

לפני1 שעה , המכבייה said:

לפתוח את התחרות להרכב לגמרי. כולם כולל כולם. זה הדבר הראוי וההוגן לעשות. 

וגם החכם לעשות.

לפני6 שעות , המכבייה said:

לפתוח את התחרות להרכב לגמרי. כולם כולל כולם. זה הדבר הראוי וההוגן לעשות. 

זה צריך היה להיות מובן מאליו ולהיות מיושם מלכתחילה, קין עדיין לא הבין את זה

לפני1 שעה , Naor23 said:

זה צריך היה להיות מובן מאליו ולהיות מיושם מלכתחילה, קין עדיין לא הבין את זה

עכשיו אין לו באמת בריירה אם הוא רוצה לייצר שוב רצף.

לפני14 שעות , Davidna said:

להגיד שנראנו טוב זאת גניבת דעת,

אנחנו הקבוצה עם הכי הרבה משאבים בליגה אנחנו אמורים להראות טוב מול כל קבוצה אחרת פה, זאת לא ההפתעה, ההפתעה היא שאנחנו לא נראים טוב.

ששיחקנו נגד הדייגים האלה לא זוכר את שמם באירופה והובלנו 3-0 ונגמר 3-2 עם מסיכות חמצן לכל האוהדים באצטדיון נראנו כזה טוב? 

מתחילת העונה ההגנה שלנה סופגת כל משחק, גם שרצנו טוב נצחנו משחקים על שער אחד (להוציא אשדוד), רובי קין לא יכול לצאת מהמשבר הזה, רואים את זה בחילופים שלו, רואים את זה בהרכבים שלו והכי רואים את זה בראיונות שלו שנותנים את החותמת שהוא מנותק מהמציאות.

מזכיר לי את מה שדברו על קראנקה פה

לא נראים טוב בעליל כרגע אין ספק.

אבל מצד שני לכל קבוצה יש ירידה בקצב וברמה באמצע העונה ולא משנה מה הסיבה, כמו שקרה לחיפה בכל האליפויות שלהם והם חזרו לעצמם לקראת הפליאוף.

אגב, גם סיטי הגדולה היו לפני כמה מחזורים ברצף של 4/18 בליגה.

השאלה איך יוצאים מזה ומתי כי לי לפחות ברור שזה ישתחרר בקרוב.

On 13.2.2024 at 23:16, קובי השועל said:

לא נראים טוב בעליל כרגע אין ספק.

אבל מצד שני לכל קבוצה יש ירידה בקצב וברמה באמצע העונה ולא משנה מה הסיבה, כמו שקרה לחיפה בכל האליפויות שלהם והם חזרו לעצמם לקראת הפליאוף.

אגב, גם סיטי הגדולה היו לפני כמה מחזורים ברצף של 4/18 בליגה.

השאלה איך יוצאים מזה ומתי כי לי לפחות ברור שזה ישתחרר בקרוב.

גירדת נקודות ברצף משחקים מול החלשות בליגה. מסיימים את הסיבוב ברצף קשה בלשון המעטה. אתה אופטימי מדי שועליקו

לפני1 שעה , קמחי said:

גירדת נקודות ברצף משחקים מול החלשות בליגה. מסיימים את הסיבוב ברצף קשה בלשון המעטה. אתה אופטימי מדי שועליקו

משחקים הרבה פחות טוב מה10 פור שהיה אבל גם עכשיו אנחנו מייצרים מספיק פוזשנים לשערים, משהו בחדות ובפעולה האחרונה כל כך לחוץ שזה לא מסתדר. גם המזל לא קורץ לנו אז בכלל העניינים מסתבכים. מה שאותי בעיקר מפחיד זה ההגנה שלנו, אני לא יודע איך ההגנה הזאת תתן לקישור ולהתקפה את השקט שהם דורשים. זה רק איזה התעלות פסיכית של לוקאסן ורז שלמה. מהשוערים אני גם לא מצפה לכלום.

לפני5 שעות , קובי השועל said:

משחקים הרבה פחות טוב מה10 פור שהיה אבל גם עכשיו אנחנו מייצרים מספיק פוזשנים לשערים, משהו בחדות ובפעולה האחרונה כל כך לחוץ שזה לא מסתדר. גם המזל לא קורץ לנו אז בכלל העניינים מסתבכים. מה שאותי בעיקר מפחיד זה ההגנה שלנו, אני לא יודע איך ההגנה הזאת תתן לקישור ולהתקפה את השקט שהם דורשים. זה רק איזה התעלות פסיכית של לוקאסן ורז שלמה. מהשוערים אני גם לא מצפה לכלום.

מה שיותר מדאיג, אין לך כלים לשפר את ההגנה.

רובי חלוץ באופי ולא מבין הגנה.

הצוות המסייע עד כה כשל בהכנה הגנתית. ציפיתי מדלאפ שיתרום מנסיונו כשחקן הגנה, אבל מרגיש שהוא פרווה לחלוטין .

לפני14 שעות , קמחי said:

בואכה מקום 3-4...

לפני15 שעות , קובי השועל said:

כל מה שאתה מתאר (לחץ, אין מזל ושאר הירקות) הוא תולדה של עבודה רעה של הצוות המקצועי (בבחירת הסגל, שיטת משחק, רוטציה ועוד ועוד).

השחקנים לא נקיים בכלל אבל אתם מתעקשים להתעלם מהאורות האדומים שלא מפסיקים להבהב ומספרים לעצמכם שמשחק הבא יהיה בסדר.

מכבי תל אביב של ה 4 שנים האחרונות בקיצור.

אותה גברת בשינוי צוות.

59 דקות לפני, MTA For Ever said:

כל מה שאתה מתאר (לחץ, אין מזל ושאר הירקות) הוא תולדה של עבודה רעה של הצוות המקצועי (בבחירת הסגל, שיטת משחק, רוטציה ועוד ועוד).

השחקנים לא נקיים בכלל אבל אתם מתעקשים להתעלם מהאורות האדומים שלא מפסיקים להבהב ומספרים לעצמכם שמשחק הבא יהיה בסדר.

מכבי תל אביב של ה 4 שנים האחרונות בקיצור.

אותה גברת בשינוי צוות.

אף אחד לא אמר שחסרה איכות

רק תזכרו שתמיד יש עוד עונה ועוד תואר להילחם עליו. אם כמה שחשבנו ש3 אליפויות של חיפה ברצף הם דבר נורא ולא האמנו שזה יכול לקרות כשהחזרנו את איביץ׳ וזהבי בקיץ הקודם, 4 אליפויות זה יותר נורא וגם בזה לא האמנו אחרי כל העזיבות והשינויים בחיפה שהיו בקיץ האחרון.

לבקר תמיד אפשר ולקרוא למאמן להתפטר זה גם לגיטימי אבל אסור להכניס את המועדון הזה לסחרור וכדור שלג שהוא לא יצא ממנו. חייבים להישאר רלוונטים ולעשות את השינויים הנדרשים בקיץ כדי להתמודד חזק יותר על האליפות בעונה הבאה.

אם כמה ש4 אליפויות רצופות של הירוקים זה נורא, 5, 6 ו7 רצופות שלהם זה נוראי הרבה יותר וזה לא כל כך הזוי שזה יקרה, הם בשליטה מוחלטת בכדורגל הישראלי. אסור להקריס את המערכת גם אם העונה הזאת בדרך לאחת הכישלונות הגדולים שהיו כאן.

• 2 months later...

איפה תלך?

אלה אותם ווינרים בנושא לקראת חיפה.

לא שכחנו אתכם.

כיף לאכול כובע של אליפות

קין מאמן רע

אנחנו הקבוצה הכי גרועה שאני ראיתי במכבי שזכתה באליפות

ובגלל זה-זה יותר מתוק 

11 דקות לפני, קמחי said:

כיף לאכול כובע של אליפות

קין מאמן רע

אנחנו הקבוצה הכי גרועה שאני ראיתי במכבי שזכתה באליפות

ובגלל זה-זה יותר מתוק 

הערב הוכחנו שאנחנו לא כאלה גרועים

4 דקות לפני, קובי השועל said:

תן להם לאכול את הכובע

אפסים במסווה של אוהדי מכבי

תודה קובי אזכור את זה 

1 דקה לפני, קמחי said:

תודה קובי אזכור את זה 

קמחי אח יקר

חלילה אתם ביניהם

אתה דווקא הכנסת תקווה וחיות

אתה יודע מה אני חושב עליך

אבל יש פה כמה שחיפשו רק לזרוע רעל ולגמור את העונה.

ראבק, אתם לא יודעים איזה מועדון אתם אוהדים?

• amilov locked this topic
  • amilov unlocked this topic